9022
Far Cry 2
  • SZilaJMaGGoT
    #3815
    Nekem egyelőre nincs viszonyítási pontom, mivel egyelőre nincs lehetőségem kipróbálni fc-t, de így amennyit tudok róla, szerintem hülyeség a bp-hez hasonlítani, abba nagyon frankónk ottvoltak az rpg elemek... ebbe pedig elenyésző...
  • rotator
    #3814
    20 percet játszottam vele, eddig tetszik (leszámítva a "magyar" játszható karaktert, az kicsit erős lett).
  • Tinman #3813
    Köszi a választ!
  • mila69en
    #3812
    márakinek:) én pl: halálra untam magam a crysis alatt warheadet már végig sem toltam:/ viszont pl: a boiling pointot imádtam
  • Kamisama
    #3811
    Hát, ha másra nem is, arra jó volt a tört verzió, hogy kiderítsem egyelőre nincs értelme megvenni a játékot. Ugyanis töltés közben kékhalállal kifagy a gépem, aztán újraindul. Kiderült, hogy nem szereti a hangkártyámat, mert a cmaudio.dll nem tetszik neki. Ha letiltom az xp-ben a hangkarit, akkor érdekes hogy megy. Nomeg az is érdekes, hogy maga az intro illetve a menü alatt még van hang, csak aztán fagy ki. Egyébként egy Trust 5.1-es karim van, de eddig még sosem volt vele gond. Nincs valakinek valami ötlete mit lehetne csinálni vele? Mert végülis szeretném megvenni a játékot is ha már ilyen áron van, de így nem nagyon van érteleme. Hangkarit nem terveztem venni.
  • grebber
    #3810
    Na most néztem már az 576.hun is átírták a megjelenési dátumot 2008.11.05-re.
  • grebber
    #3809
    Mert nagyon sok a mászkálás ez teszi ki a játékidő 90%-t. Kalandgameknél ez nem baj ,de ez fps itt akciózás kéne hegyekben.
  • kirol
    #3808
    Miért, olyan egysíkú?
  • Nathan66
    #3807
    A gyenge sebzés meg amiatt van, mert nincs fejlesztve a fegyver sztem.
  • HarryProf
    #3806
    Amugy csak idővel jönnek vissza oda, legalábbis nekem, mert sokszor találkozom velük, és dzsippel jönnek oda új csapatok, és újra felépitik a bázist. Jah igen mert általában egy gránátot a közepébe és azzal elintézem őket:)
    Öröm nézni:D
  • SZilaJMaGGoT
    #3805
    Hát sztem ne aggódjon senki az ilyen olyan dolgok miatt, csak lesz support, valszeg megnézik a fórumokat, és úgy csinálják a patcheket.... ha nem, akkor is ott vannak(inkább lesznek) még a lelkes modderek...
  • strebacom
    #3804
    Na hát tévedtem...kihasználja mind a 4magot a játék, vista 64bit,de ha egyszer futtatod valamiért a cpukontrol progit, és utánna kilépsz belöle utánna már csak egy magon fognak futni a progik, még ujra nem indítod a rendszert....tehát felesleges ennél a cpucontrol....
  • adammmmmmm
    #3803
    Nem lehet valahogy megoldani hogy az elenőrzési pontokon ne legyen ellenség?Akárm ennyit megölök késöbb mindig lesznek ott. Idegesítő hogy valahova el kéne mennem de folyton le kell álnom lövöldözni. (nem akkor baj de zavart mikor pl gyógyszerért mentem) LOL
  • Rage47
    #3802
    sztem is
    amúgy nem vált sebességet, nem úgy mint a vidikben :S
  • Nathan66
    #3801
    a Jeep a legjobb gép benne:) (eddig)
  • grebber
    #3800
    Azok valós adatok.De játék jóbban fut mivel ott más a helyzet nem egy adott beállítás.
  • Rage47
    #3799
    még mindig kékhalálozig, agyamra megy.
    új nvidia driver miatt lehet?
  • lac coo
    #3798
    Jól nézünk ki , ha már az is csal ! :DDDD
  • Cat 02 #3797
    Ez a Benchmark amit hozzád adnak mennyire ad valós adatokat ? Mert nekem azt írja h nem megy 30 fps alá, kb közepes grafon, de nem hiszek neki.
  • SZilaJMaGGoT
    #3795
    Én úgytudom pont fordítva...
  • Prince23
    #3794
    Ott is voltam, de azért megnézem mégegyszer.
  • grebber
    #3793
    Akkor fáradj innen ki és lépjél be a másik bodéba ot lesz a falon a fegyver!
  • Prince23
    #3792


    Itt nem vágom mit kell csinálni? upgrde volt, d enincs senki se ott, így nem tom a fegyvert megszerezni...
  • tobias88
    #3791
    kevesen voltunk, de egész jó volt
  • grebber
    #3790
    PL everest nevű programot futtatod a game alatt az naplozni tudja a magok kihasználtságát!
  • Bokafix2
    #3789
    Honnan lehet tudni, hogy nem használja ki?
  • Zinaj
    #3788
    Ez inkabb Nv-ra optimalizalt nem ?
  • grebber
    #3787
    Hát ez van ilyen szavanna
    Hát ha sikerülne bejutnom multizni és látnám hogy milyen a multija akkor lehet megvenném ,de egyre inkább elhatárolodom a vételtől.
  • lac coo
    #3786
    Kissé változatosabbra számítottam, bevallom ....:(
  • grebber
    #3785
    Dehogynem már 3 óránál unom ezt a mászkálást.És lesz még ebből kb 15 is :(
  • strebacom
    #3784
    Nálam nem használja alapból a 4 magot(core2quad9550), csak 1-et de fenn van a cpu control progi és azzal használja.....de igy amin fps nem megy 65 alá gtx280-al
    full 1920*1200-ban szal mindenképpen 4magosat vegyél....
  • Lowosan
    #3783
    DirectX 10.1 csak Vista alatt érhető el?
  • tobias88
    #3782
    van busz
  • lac coo
    #3781
    Hosszabb távon nem lesz az egy helyszín és a folyamatos menj ide-menj oda kicsit uncsi ?
  • Cat 02 #3780
    "AJÁNLOTT GÉPIGÉNY
    PROCESSZOR: Intel Core 2 Duo, AMD 64 X2 5200+, AMD Phenom
    VIDEÓKÁRTYA: NVidia 8600 GTS, ATI X1900 (Shader Model 3, 512 MB)
    RENDSZER MEMÓRIA: 2 GB
    SZABAD HELY: ~12 GB
    OPTIKAI MEGHAJTÓ: DVD meghajtó "

    háháh, pont ilyen gépem van :D
  • Kandurex
    #3779
    fogalmam nincs :) konzolon többnyire így megy a mentés,...vérzebra ügyben meg abszolult nincs infóm :)
  • Seth
    #3778
    csak ott lehet aludni nem? Ha esetleg éjszaka akarsz sunnyogni ( vérzebrákat keresni )
  • grebber
    #3777
    Miért a többi játékban miért van menüben is save ha van quick?

    Amúgy ezek a safehouse-ok is fejlüdnek.Pl nekem kiirta hogy autóval bővült bár nemtudom melyik és hol mert nem találtam autót.
  • Seth
    #3776
    de, vérzebrák és vérzsiráfok vannak benne....éjszaka...csak egyet sem látsz mert elbújnak
  • Kandurex
    #3775
    Box-PS3 utóhatás.