9022
Far Cry 2
  • grebber
    #4115
    Na akkor 3-adszorra is megkérdem!

    Honnan a fenéből lehet tudni hogy melyik küldetések a fő küldetések??
    Mert pl itt ez a térkép ebből aztán nem lehet tudni semmit se.

  • gduck
    #4114
    Lehet csak "papírt" akart adni, te meg félreértetted
  • Szili08
    #4113
    Ebbe nincs olyan h első meg második pálya xD
  • Szasza20
    #4112
    Igen, mondjuk nekem is ez a bajom hogy 20 percet autózgassak , meg csónakázzak 1-2 perces harcokért! Na de mindegy ez már csak ilyen!
  • Neoncsoves
    #4111
    akkor is idegesítő. faszom kivan, elmegyek A pontra, (alap h. világ faszán van) de közben van egy B quest, mire eljutok az A-ra és végzek vele, hív a B Quest adója, hogy én most szórakozok vele? menjenek már a faszomba! egyik a map végén van a másik a másik végén... ennyi
  • Cat 02 #4110
    3 mp alatt ? :D Engem ha autóból lőnek 20 méterről akkor is rárontok késsel ^^ Normálon nehezebben halok. Ha meg meg is halnék egy csomószor jön Rambo és kiment+ad pisztolyt.
  • Szasza20
    #4109
    Nagy gázzal vettem be egy beláthatatlan kanyart és.... :(
  • wedge31
    #4108
    Hogy mit keresel a bokorban gugolva ? egyértelmü
  • ellington
    #4107
    de sniper és gépfegyver egyszerre nem?
  • Neoncsoves
    #4106
    jah de aki azt mondja h "lopakodjá'"... kiprobáltam tegnap este, a legnagyobb bokrokba bújtam be, egyszer csak a 10méterrel előttem levő csávóka (aki háttal állt nekem!!!) megfordult és szarrálőtt, miközben a legnagyobb bokorban gugoltam, és nem mozogtam:)
  • Cat 02 #4105
    Sniper és RPG éppenségel pont lehet :)

    Egyébként később lesz hangtompító vagy bandoliner ?
  • SötétBarom
    #4104
    És ez magyarázza, hogy a dzsindzsásból kiugratva-tüzelve reagálnak mindenre ami mozog?? :D
  • SötétBarom
    #4103
    Nincs is civil.. Simán elfért volna néhány népirtós jelenet, sokkal jobban ütne.. De eddig akivel találkoztam, annál minimum AK volt, és meg se kérdezte mit keresek a bokorban -.-
  • xido
    #4102
    taxis megmondta az elején,külföldieket különösen nem komálják:)..ne az úton menj,hanem a susnyásban:)
  • Neoncsoves
    #4101
    először is nagy háború van (XD) szal a civileket se szeretik... de egyébként nem tom mit lehet ebben a játékban kajálni
    faszkivan hogy állandóan mindenki megtámad! faszom se fog 30 percet mászkálni, hogy aztán lelőjjék 3 mp alatt... lolmár
  • Szasza20
    #4100
    Hát már nemazért de úgy nyomtam azt is végig, nem a gyári Very Highon hanem moddolt cfg-vel ami szebb volt mint a gyári very high!
  • Rodman6
    #4099
    2 vinyóm van és 4 partícióm. Samsung(160) és Seagate(500GB) ha ez is érdekel.
  • BiG G
    #4098
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1100954573&no=4033]#4033-ra[/URL] valakinek valami ötlete esetleg? nem volt senkinél ilyen jelenség?
  • xido
    #4097
    akkor nemrég mi gyalulta le a vinyódat annyira,hogy újra is telepíthetted?
  • xido
    #4096
    "ilyen kis tróger civil verdával poroszkáltam nyugisan"
  • Rodman6
    #4095
    Annyira nem zavaróak 1900x1200-ban az élsimítási problémák, még 1600x1200 ban sem. Annál lejjebb már igen. A multisampling alig látható különbséget hoz létre, ellenben megöli a videókártyát. És amint leírtam enélkül vígan fut Ultra High-on. Ezze a témát le is zártam. Nem tartozok senkinek sem magyarázattal.
  • Bucser
    #4094
    ÉN tudom. Ő nem hiszem.
  • SötétBarom
    #4093
    Így meg annyira nem tom beleélni magam, nem hiszem el, hogy egy egész ország engem akar lemészárolni, kivéve a pár haveromat, a papokat, a nagyfőnököket, meg fegyverkereskedőket -.-
  • ellington
    #4092
    én azt hittem meg lehet azt oldani, hogy primary weaponból kettőt is vihessek magammal.
  • SötétBarom
    #4091
    A safehouseban tucc raktározni vele egy halom fegyvert.. Egyszerre nem vihetsz mondjuk snipert meg gránátvetőt..
  • SötétBarom
    #4090
    Ez, hogy állandóan megtámadnak amúgy kurva irritáló.. Mé' nem lehetett úgy megoldani mint a mercenaries-ben, hogy akiknek épp spanja voltam, azok békénhagytak, akiknek meg nem, lőttek.. Persze azok se egyből, ha civil kocsival érkeztem, csak akkor, ha túl közel mentem és leesett nekik, hogy ki vezet.. Itt meg megyek az úton, egyszercsak jön szemből egy terepjáró brutál gyorsan, alapba (!!!) tüzel rám nehézgépuskával, plusz még le is tol a gecibe.. Mindezt úgy, hogy egy ilyen kis tróger civil verdával poroszkáltam nyugisan.. :C
  • Bucser
    #4089
    Mert a weapon storage nem erre való?
  • SötétBarom
    #4088
    "kivévve az élsimítás, mert 1900x1200 ban nem kell 24 colos monitorhoz. Reccenésmentesen futott. "

    :DDDD
    24"-hoz már éppenhogy elengedhetetlen..
  • Kimi23
    #4087
    Okés, amúgy engem sem zavart, hogy nem látom a két csavart, és ezután sem fog.
  • Rodman6
    #4086
    Ez csak válasz volt a 9600GT témára. 50ezret én speciel nem költök videókártyára mert a kártya szavatossági ideje alatt kb 3-4 olyan játék jelenik amihez olyan kell. (vagy annyi sem) - amúgy sem érdekel mert inkább Xbox-al foglalkozok többet, csak ami megjelenik pc-re is, azt egyszerűbb beszerezni.
  • Harry Seldon
    #4085
    Pff, neked bejön? Akkor nálam lesz a hiba, mert nekem nem akar betöltődni... :(
  • #4084
    csá alll...!
    a map editort próbálja ki mindenki nagyon király és annyira egyszerűen kezelhető h az hihetetlen....
  • xido
    #4083
    pláne,hogy forgolódhatsz minden irányban..:)
  • Harry Seldon
    #4082
    Nem neked szántam, csupán reagáltam a hírre. :)
  • ellington
    #4081
    megvettem a primary weapon storaget, hogy tudjak magammal vinni gépfegyvert is és mesterlövészt is, de amikor fel akarom venni az egyiket, akkor eldobja a másikat. hogy kell életbe léptetni ezt a tárolót?
  • Harry Seldon
    #4080
    Neki van az egyetlen 9600-a, ami UH-n röccenésmenetesen viszi a WH-t. :D És elvárja, hogy bekajáljuk. :D
  • Kimi23
    #4079
    Egy hírt linkeltem, azért még nem kell leharapni a fejem
  • Seth
    #4077
    Bioshocknál is ilyen hiba volt a 360 verziónál,később javították, azóta mindenki boldog XD
  • Harry Seldon
    #4076
    Szőrnyű... .D Ez tényleg rontja a játékélményt? Oké, észben tartom majd amikor megyek játszani és hisztériás rohamot kapok, amiért nem látom a stukkeremen azt a két csavart. :D
  • Rodman6
    #4075
    Nem értek az intel procikhoz mivel AMD-m van. És ezen nem veszek veled össze, mivel én játszottam vele. A képernyőbeállításoknál kivétel nélkül minden Ultra Highon van (vista alatt) egyedül valamelyik másik menüpontban az az élsimításos akármi akasztotta meg, de arra nincs szükségem.