9022
Far Cry 2
  • MerlinW
    #4157
    Befolyásolható, gyenge emberek powa. Szeretjük őket, belőlük élünk:)
  • kifli
    #4156
    ha kimész a házbol ahol a küldetést kapod akk ott menny egyenesen át a tyúkólas raktáron és ott a jobb oldalra lévő épületben van egy fekete táska az asztalon abban van a gyémánt
  • Rainbow15
    #4155
    köszi!
  • GazCamp3r
    #4154
    ha megállt a villogás, az nem azt jelenti ,hogy ott vagy, hanem azt, hogy jó irányba nézel, tehát abba az irányba kell még előre menned. Mikor a pulzáló hangot hallod ,akkor vagy már nagyon közel :)
  • MerlinW
    #4153
    Alt+Enter
  • The Protector
    #4152
    ALT+Enter
  • Nathan66
    #4151
    és az a lány, egyébként egy fullosbige....
    de hát vannek akiknek a csúnya nők kellenek...
  • MerlinW
    #4150
    Support mappából telepítsd fel külön a következőket:
    VCRedist
    DotNetRedist
    DirectX
  • GazCamp3r
    #4149
    tegnap nyomtam egy alt-tabot a játékban, és azóta ablakban fut, és nemtom kirakni fullscreenre. Erre tud vki megoldást? :S
  • mounteverest
    #4148
    Tudna nekem valaki segíteni, hogy mit jelent ez a hibaüzenet:
    Az alkalmazás inicializálása nemm megfelelő (0xc000001d)

    Köszike előre is
  • Rainbow15
    #4147
    A gyémánt keresésnél mit kell csinálni?
    Ha gyorsabban villog egyre közelebb vagyok hozzá, ha folyamatosan világít, ott vagyok. Több ilyen pont is van, meg is találtam, de nem történik semmi, és nincs alattam semmi...
  • Bucser
    #4146
    Egyébként ajánlom mindenkinek legnehezebb szinten. úgy izgalmas és nem unalmas.
  • MerlinW
    #4145
    Ez szociálpszichológia. Vannak emberek akik csak szabályok, megkötések mellett képesek élni, és vannak a lázadó típusok, akik szabadság orientáltak. Előbbi a csőjátékokat, utóbbiak a free roam játékokat preferálják. Volt is erről egy szakdolgozat 2-3 éve.

    Persze ez nem magyarázza a "ha nem tetszik, mi a francért írsz a topikba" dolgot, de ezt már megszokhattuk itt.
  • SZilaJMaGGoT
    #4144
    Ha neki nemtetszik egy lány, akkor te azzal már szóba sem állsz??
  • Bucser
    #4142
    valszeg akkor sem adtál volna ki 7K-t ha történetesen jó a játék. (szerintem arra amire való tökéletes.)
  • Bucser
    #4141
    MÉG MINDIG NEM KÖTELEZŐ JÁTSZANI

    ÉS A VITÁT ITT BE IS LEHET FEJEZNI MIELŐTT ELKEZDODIK.
  • Cat 02 #4140
    Hja, én is ezt gondoltam, aztán ráleltem a buszra :D
  • mikiking
    #4139
    na ugy latom sok mindenki jáccca a gamet...hogy teccik ?
  • HeadHunter86
    #4137
    Srácok ez mekkora kaki lett ez a játék, ekkora fax ötletet így elqurni. Monoton szar, totál kivagyok tőle. Ubi is EA szintjére sűlyedt. Elmehetnek a búsba.
    Hogy lehetett így elkurni mondjátok már meg, annyira unalmas, mint az állat.
  • NeBby
    #4136
    Megoldottam a hamachis LAN gondot , részletek a warez topikban
  • Rundstedt17
    #4135
    nem mondok nemet főként hogy nem marad pénzem ha nemet mondok mert ha azt akarom fusson bármi új nem kis pénz éves szinten....
  • Narusco
    #4134
    oksa kösz :)
  • Cat 02 #4133
    Muszáj venned. Ülj le a géphez és vedd meg, majd vedd fel a szomszédos házban.
  • grebber
    #4132
    Legelején mindeképpen kell venni valamit mivel ez egy küldetés.
    Gyémántokat meg keresgéljed van belölük elég sok eldugott helyeken.
  • tomasz18
    #4131
    sziasztok nálatok is szinte mindenki rátok lő?vannak azok a Guard Pontok,ott mindig és üldözőbe is vesznek,meg a városokba is....a police stationra beakartam menni azt rámlőttek....plz help lehet ujat kéne kezdenem?!:S
  • Narusco
    #4130
    ott tartok, hogy leküldött a fegvyerkereskedőhöz as játék, hogy vegyek új fegyvert, de nincs ott a faszi, és azt írja h késöbb jöjjek vissza. a bárba be sem tudok menni. elmentem egy kicsit kalandozni gyalog, és elértem egy helyre ahol gyémántot jelz a gps, de nem találom sehol, egy hídnál van ez a hely. vkinek ismerős? és ha ne makarok fegyvert venni akkor mit csináljak? várjak?
  • Narxis
    #4129
    "A JÁTÉK CSAK 6.900,- Ft MAGYARÍTVA! MONDJ NEMET A WAREZ -RA!"

    :D:D:D:D:D

    Én inkább igent mondok ha nem gond.
  • Cat 02 #4128
    Huh, Oasis ? Mert akkor le kell mászni 1 létrán.
  • kuci06
    #4127
    robbantsd fel az egyik tartályt. elég nagy, szürke, rozsdás :D
    sima fegyó nem fog rajta, gránát vagy rakéta kell neik

  • dragon11
    #4126
    Ati X550em van, legfrissebb driverrel elindul a gém hang megy kép nincs.. help..


    köszi.
  • Cat 02 #4125
    Kis tüzes videó :P Most csináltam. Van benne egy kis rpg fail is :D
  • Rainbow15
    #4124
    hello
    az elején tartok. Van egy nagyobb telek, 5-6 ellennel. Valami olyat ír, hogy a pirossal megjelölt területről öljek. Mindegy, megöltem ott mindenkit. (vannak ott sínek is). De tovább mit csináljak? A térkép azt az egy területet jelzi, de nincs ott semmi.
    Ha megyek kocsival valamamerre, egyszerscak kiesek a kocsiból, és meghal az ember. (kéne gyógyszer sztem, de hol van az?)
  • grebber
    #4123
    Sárgák azok arra jók ha megcsinálod azokat akkor kapsz gyógyszer mert hamar elfogy a malária szarságod.
  • grebber
    #4122
    Nem vagyok debil azért hülyének ne nézzetek ott azt írja hogy a pirosak a fő küldetések csináltam már ezekből elég sokat azt nem fő küldetések mégsem! Ha azok lennének nem kérdezném!
  • Cat 02 #4121
    Underground stuff. Sztem onnan lehet gyógszert szerezni, nekem legalábbis azt írja.
  • Cat 02 #4120
    Picit rozsdás a verda :)

  • MerlinW
    #4119
    A felkiáltójeles helyeken kapsz főküldiket, azokat elfogadva piros körrel jelzi majd a térkép. Barátoktól telefonon kapsz értesítést, azokat kékkel jelzi a térkép. Sárgával még nem találkoztam, azok valami föld alatti izék.
  • MerlinW
    #4118
    Te sem jártál be matekórára:)

    Tedd bele azt a két sávot és rakd rá egy wide monitorra. Az eredmény ugye az lesz, hogy magasabb lesz a kép, ergo ahhoz, hogy ráférjen a képernyőre a szélekből kell levágni.
    Magyarul, ha látod a fegyón azt a két csavart, az azt jelenti, hogy 40%-al többet látsz horizontálisan.

    Első blikkre nem jöttem rá a turpisságra, de számomra is volt valami kényelmetlen a FOV-ban (illetve a fegyver mérete és a belátható terület arányaiban). Így már értem mi zavart:)
  • xido
    #4117
    teccik tudni,van egy olyan a menüben,hogy Legend...jelmagyarázat,mint minden térképhez szokott..azon minden ikonnak meg fogod találni a jelét és így beazonosíthatod majd őket:)
  • gduck
    #4116
    ESC!