9022
Far Cry 2
  • SigS
    #4405
    Bolti megjelenés előtt 13 nappal és 1:40 perc játékidő után büszként töröltem a gépről
  • rambuu
    #4404
    Én most 85%-nál vagyok, de befejezem akkor kezdem ujra, és majd amikor kapsz egy munkát felveszed, és hív a haverod akkor majd azokat csinálom, me eddig csak a piros küldetéseket csináltam.
  • rambuu
    #4403
    Ja eltud, olyankor ujra kapsz majd munkát a dokinál.
  • The Protector
    #4402
    ezt írtam én is.
    Melleasleg el tud gogyni a gyógyszer?
  • kifli
    #4401
    a gyógyszer az malária ellen van...
  • The Protector
    #4400
    sztem tuti ki lehet este már.ez a lényeg én egy táskát akartam felvenni és ájultam el.
  • SigS
    #4399
    Szerintem te kevered a LEGO Racer-el
  • nyirog
    #4398
    és am este sem lehet kimenni a sivatagba?
  • lac coo
    #4397
    Sokan előbb be akarnak lépni, aztán nem megy, bejelentkeznek és írnak, hogy miért ...! :))))
    Rég voltam büntiben nem tudom hogy megy ... :P
  • The Protector
    #4396
    lac coo.hogyan írnék szted ha nem lennék bejelentkezve.gondolkodj(nem bántás)mellesleg írtam h büntiben vagyo(3db ponttól se saját se gumi nem látogatható.
    Nyirog:1 ahol vakítóan fehér a homok ott hőhutát kapsz azért szarakodik a kép és ájulsz el,a kocsid hűtővize is felforr(bugginál legalábbis).2
    2mikor zöldül meg torzul a kép és kijön alul 1 gyógyszeres doboz ikon akkor nyomj h betűt.mellesleg a palack víz is gyógi if you seriuslo wounded.
  • grebber
    #4395
    Mellékküldetések mind erről szólnak!Mondjuk a fő küldetések sem valami eget rengetőek!
  • nyirog
    #4394
    hy 2 kérdés: ahogy kimegyek a térképről a sivatagba és megyek egy darabig úgy másfél percig autóval, akkor a kép elkezd olyan lenni mint a stalkerban mikor radioaktív szennyezett területen vagyunk... és a csávesz összeborul utána meg felál, de sokkal hátrébb annál ahol összeborult.... szóval lehetne vhogyan tovább bóklászni a sivatagban vagy a csóka mindig összeesik? 2.: a malária ellnei pirulákat hogyan lehet úgy használni(kiválasztani) h nem fogyasztom el előtte az összes injekciót?
  • Dave0092
    #4393
    ti hány % nál vagytok? mert én 8, és remélem a 100%ig nem arol fog szolni, hogy elkell menni mindig a toronyhoz, ahol kapok egy oylan missziot hogy löjj le valakit , aztán ennyi
  • DarkSector
    #4392
    Vn az elején megfertőződsz, és ha nem kapod meg az ellenszert, akkor egy gonosz démonná alakulsz át.
    Bár akkor könnyebb megölni az embereket (ha démonalakban vagy)
  • SigS
    #4391
    Ennek a malária gyógyszernek van valami értelme vagy csak az is egy küldetés?
  • DarkSector
    #4390
    Mindkét kérdésedre:
    1. vedd meg.
    2. boltban magyar.
  • lac coo
    #4389
    Be kell jelentkezned a forumra, csak utána tudsz ezekbe a topikokba belépni !
    Ha megjelenik magyarul, biztos fel lehet tolni erre is ...
  • The Protector
    #4387
    Gyerekek.Mesésen jó játék.Megéri a 7 rongyot.Amint kijöm magyarul meg is veszem.És hasít mint a disznó,pedig nem egy erős vga-m van.med-High-on nyomom.
  • Bokafix2
    #4386
    Ja, nekem is olyan érzésem van, mintha egyes helyeken újratermelődnének az ellenfelek. Az első küldetések egyikében is ilyen volt. Kiírtottam pár enemit, kicsivel később visszamentem megint tele volt a terület.

    Nah mindegy, nekem teccik amúgy a játék, egyedül a felhőkkel nem vagyok megelégedve, mert olyanok mintha a Serious Sam 1. részét látnám. De a naplemente - és felkelte a helyén van, színek, árnyékok változása rendben. A grafika - hogy Pély Barnához hasonlóan fejezzem ki magam - nem igazán jön át. Ha 2007-ben adták volna ki, egyidőben a Crysisszal, akkor még jobban elmenne, de így nincs bocsánat a Montreal csapatának. Majd a 3. részben szebb lesz.
    A faluk és a kisebb tanyák környéken ösztönösen hiányolom a csirkéket. Ki tudja miért...
    Ja és ha megközelítem az ellenséget mindig láthatatlan üzemmódba akarok váltani. De nem megy.
    Kijöhetne egy mod, amiben nanoruhával lehetne nyomni... néznének is nagyot a falusiak.
  • Borg
    #4385
    Ebben csak az a lol, ha kiszeded a 2 kísérőt, és el tud menekülni a teherautó, akkor sincs elvesztve... ugyanis megkerüli a hegyet oszt jön újra...és újra...és újra... amíg ki nem szeded.

    Eddig a legnehezebb hely ahova bementem az északi vasútállomás volt. Egy csomó roncs vagon, meg épület, és vagy 50 ember. Ki is nyírtak, jött a buddy... aztán utána már csak sikerült.

    Az outpostok meg respawnolnak. Sajnos ez van. Elég béna, és idegesítő egy idő után. Elég a következőig elmenni, az előzőn máris lesznek páran.

    A legjobb hely az gettó szerű falu, ahol csupa ilyen bádogból összetákolt viskó van. Egy szemétfolyóval elválasztva. Na ott kurvajót irtottam. Gránátokat, molotovokat be, felégettem az egészet a gecibe :D

    Upgradek közül egyébként érdemes az equipmenteket is venni, pl több gránátot, meg több lőszert lehet vinni utána...
  • Cat 02 #4384
    Én azzal nem tudtam színmélységet 16 bit fölé vinni :D
  • Borg
    #4383
    Az nagy szívás, mert a PKM lószart se ér...
  • marco2
    #4382
    Hát ez az uj nvidia driwer hót szar akad töle mint állat elötte meg jó volt
  • Cat 02 #4381
    C:\Documents and Settings\lacimaci\Dokumentumok\My Games\Far Cry 2
  • Gando
    #4380
    mondjuk megoldhatták volna lefizetéssel :D
  • kifli
    #4379
    gyertek multizni hamachin

    Szoba neve: FarCry2-SG
    Jelszava: fc2

    1.0.1.5-ös hamachi kell vagy régebbi
    dm megy szal lan szerverek közt a dm szervereket keressétek ki vagy írjatok hamachin ha nem megy valami
  • PunkZoli
    #4378
    nem lehet valahogy végérvényesen kiírtani a postokat? mert baszott idegesítő hogy amit scoutoltam már ott is van mindíg valami ellen ha átmegyek rajta :\
  • Szasza20
    #4377
    Úristen hogy megoszlanak a vélemények, dehát kinek a pap, kinek a papné, nekem mondjuk a lánya
  • gbetti
    #4376
    Tudja valaki, hová menti a játék a num8-al felvett videókat?
    (ez a játék beépített felvevője!?)
  • donyyy20
    #4375
    baszott nagy játék asszem ma hajnalig nyomom!!!!!!!!!
  • Gando
    #4374
    ezt úgy szeretem :D ha azt csinálsz amit akarsz(bizonyos keretek közt, mert gondolom benzint inni nem lehet...), unalmas... ha madzagon rángatnak végig, szintén... mondjuk az én szavamat nem lehet hivatalosnak venni mert még csak most fog kiderülni hogy egyáltalán hajlandó-e menni a gépemen :D de azért egy próbát megér
  • SigS
    #4373
    Jól megbonyolították...jó unalmas lett.
    Nem értem miért kellet még az eget is narancssárgára festeni... 30 perc játék után asszem uninstall lesz...
    Amúgy szép
  • bertino
    #4372
    robbanóanyaggal biztos frappánsabb lenne, de az elején nekem sose volt, most meg egy kicsit megint meguntam, rakátéval azért unalmas mert egy kattintás és csáó, küldetés teljesítve...

    de azért reménykedem később remélem jobban beindul, csak az eleje ilyen "szopatós"
  • wedge31
    #4371
    Ez igaz de a respawnra nincs magyarázat bár lehet hogy majd találunk egy földalatti clongyárat...
  • xido
    #4370
    és hát ez olyan,mint mikor Groove street-esként megölsz egy Ballas-t,akkor minden Ballas utálni fog és lövöldözni,körbemegy a drót:)
  • Encore
    #4369
    Egy órája csináltam meg én is ugyanezt, de én leugrottam a folyóba és azzal a csónakkal léptem le. :)

    Amúgy legalább megmagyarázzák miért támad meg minket minden őrjűrat, azok is, akiknek épp dolgozunk. Mert mi titkos akciókat hajtunk végre csak a "vezetőség" tud rólunk épp ezért a saját frakciónk emberei sem tudnak rólunk.
  • bertino
    #4368
    nekem a második ilyen küldi már elég unalmas volt :\
  • Csaba42
    #4367
    Bezzeg ha nem lenne így, akkor meg az lenne a baj, hogy dögunalom a játék az ellenfelek hiánya miatt, és akkor meg azért szar. Szerintem sokkal jobb így, mintha a nagy üres, totálisan kiírtott pályán kéne bóklászni. ;)

    Én még csak pár órája kezdtem el, de mérföldkövekkel jobb az első résznél (sőt, még a Crysisnál is, bár jobban belegondolva ez nem nagy szó). Megvan a sajátos hangulata, mint a STALKER-nek. Nálam eddig az év FPS-e, bár még a Clear Sky-t nem kezdtem el. :)
  • grebber
    #4366
    Most volt egy egész jó küldetés.
    Meg kell ölni a hegyen Gokumba nevű egyént.Ahogy felismertem elvileg ő egy korábbi megbízónk.Kinyírtam.Mennék következő küldetésért ekkor kiírja hogy meneküljek el innen :D
    Ebben a pillanatban vagy 15 en betámadtak egy viskó belsejében voltam jöttek be 3asával kb henteltem őket hegyekbe.Amikor tiszta volt az út az ajtóig mondom go kifelé.Az ötlet jó is lett volna ha az ablakon nem kurtak volna be egy időben két gránátot
    Szerencsére hátrahúzódva nem sérültem sokat kinyírtam mindenkit és a hegyen lévő sárkányrepülővel komótosan távoztam.... VOLNA ha nem megyek neki a sziklának és zuhanok le.. Szerencsére a folyóba :D
  • Cat 02 #4365
    Lol, én mindig mek az orvoshoz, az meg ad más utat :P

    Ugrálószmájlislogos.: ha jól veszem ki a szövegből akkor az underground küldetések adnak pirulákat.