9022
Far Cry 2
  • NeBby
    #4445
    Azért nincs civil , mert ahogy az elején is mondja , hogy ez már csak egy háborús övezet és az elején látod , ahogy megy ki a maradék civil ember!
  • Gerbill
    #4444
    Ezért lenne jó, ha nem "titkosküldetés"en lennék, hanem mondjuk dolgozom az egyik csapatnak akkor ők nem irtanak engem én nem irtom őket és esetenként foglalnék el nekik állomásokat. Persze a zsoldos mindig arra megy amerről a pénz jön, de ez így túlságosan kaotikus. Legalább egy nap telne el, és utána töltődjenek újra azok a rohadt postok, ne úgy, hogy küldetésre menet, meg visszafele úton is lekelljen ölni a katonákat. Ezzel csak arra akarok utalni, hogy meglehet magyarázni mindent, attól még élvezhetetlenné teszi számomra a JÁTÉKot.
  • Cat 02 #4443
    Ha belegondolsz, akkor hiába ölöd meg őket, jönnek mások. Sajnos gáz, de meg lehet érteni.
  • Gerbill
    #4442
    Te aztán nagyon rá vagy izgulva erre a játékra:D.
    Amúgy egész jó lenne, de túlságosan kihalt a táj, egy darab civilt nem láttam eddig, és a fegyvermentes faluban is csak fegyveres katonákkal találkozok. Hiányolom még az állatokat is, hol vannak az oroszlánok akik a fa alatt szundikálnak, vízilovak, zsiráfok, zebrák, esetleg egy gnu csorda amin padlógázzal átlehetne hajtani. De legalább a vízben lenne valami krokodil. Felhoznám még hibaként a már sokszor említett őrállásokon újratermelődő katonákat, amit megoldhattak volna úgy, hogy elfoglalhatjuk őket, vagy lerombolhatjuk és akkor nemlesz ott többet katona. Habár nagyon kidolgozott a játék sok jó ötlettel mégis azt kell mondanom a Mercanaires 2 sokkal élvezetesebb még a sok bug ellenére is mint ez.
    Ha pontoznom kellene 5 pontot adnék neki a 10-ből.
  • GiNKaSS
    #4441
    Tipp:
    A busszal való utazás sokkal gyorsabb, az őrhelyeken simán átcsúszol.
    Érdemes camo öltözetet vásárolni, segít az őrjáratok elkerülésében.
  • Borg
    #4440
    Ha mission completed, akkor már nálad is lesznek egyből a gyémántok.
  • STREEX
    #4439
    Amikor egy "óriásantennánál" veszünk fel küldetést azt mondja hogy a gyémántokat fizetségként az accountunkra helyezi.Ez mit takar?és hogy lehet hozzájutni
  • Encore
    #4438
    Köze nincs hozzá. Itt sokkal változatosabbak a küldetések, igaz, hogy lehetnének még változatosabbak is, de az AC-ben ugyanazt ismételgetted. Mot nem fogom összszámolni, de legalább nyolc-kilenc féle különböző küldetés típussal találkoztam (konvoj pusztítás, ember kiszabadítás, tartályok robbantása, terület kipucolás, térkép ellopása, nem emlékszem minek az ellopása és leszállítása, teherautó ellopása, merénylet). Úgy 30%-ék után indulnak be a dolgok úgy vettem észre.
    Több helyről kell küldetéseket felvenni. Meg azt se felejtsük hogy ez akciójáték, persze hogy szinte minden küldetés erőszakba torkollik.
  • cicai
    #4437
    a képek alapján a víz sokkal szebb az 1. részben mint itt nem?
  • Bale123
    #4436
    Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc000001d). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra. Megoldás? Mwgfelelek a rendszerkövetelménynek...
  • zooleeh
    #4435
    bocs erre akartam reagalni
  • zooleeh
    #4434
  • Cat 02 #4433
    Kb ua mint Assassin's Creed. Menny ide és ölj meg valakit, csak nem zászló van hanem gyémánt :P

    Egyébként az úszásos dolog korrekt lenne, én úgyis macsétával ölök mindenkit :D 20 méterről rárontok. Eddig az volt a fun mikor shotisra mentem így és mire odaértem azt látom h épp unjameli a shotgunt xP
  • Harry Seldon
    #4432
    Látom, kezd sok lenni az user error... Emberek, nem kötelező ám a FC2-vel játszani! Nem tetszik, kilépsz, uninstall, keresel más szórakozási lehetőséget, pl. nemsokára jön a NFS száztizenegy, jó buta szar lesz, ott majd lehet nyálat csorgatni, hogy fudejó.

    Érdekes, hogy az első kétszáz poszt a "demo" érkezését követően mind arról szólt, hogy juj, bepisiliek, olyan jó, aztán ahogy elkezdtek játszani az emberek, úgy jöttek rá, hogy bázzz, itt harcolni kell, sőt, figyelni is, hogy mikor mit csinálok, meg bázzz, hülye térképeket kell nézni, meg küldetéseket felvenni, mert nem automatikusan jön a következő feladat, ha megnyomtam egy gombot vagy elfordítottam egy kapcsolót.

    Meg bázz, ez nem egy kiszélesített láthatatlan cső, ahol a játék végigvezet valami történeten, itt nekem kel megtalálnom mindent! Pfejdeszar!

    Ráadásul az ellenség nem elég, hogy visszalő, még jól is csinálja a dolgát és ezért is figyelni kell. Tényleg, hűdeszar és most már akkor dafke a grafikája is szar! Igaz, hogy évente ha kettő ilyet látok mozogni a monitoromon - főleg a tucatszar gépemmel -, már sokat mondtam, de akkor is szar és kész!

    :D :D :D

    Annak egyébként igaza van, aki azt írta, hogy ez hasonlít a Boiling Pointra. Ja, tiszta lopás a free roam játékmenet, meg hogy különböző arcoktól kell felvenni a küldiket. Skandallum! :D Pereljünk, égessünk! :D

    És olvastam egészen debil fikázásokat is. Mé nem ázik át a stukker egy úszkálás után. Aha, öreg, ha így lenne, azért vinnyognál, mert lehetetlenné teszik a játékocskádat. Mé nem láccik a tükörképem? Mert ez nem a Sims? :x

    Meg fú, túl sokat kell mászkálni. Ja, de amikor a megjelenés előtt beharangozták az ötven négyzetkm-et, akkor mindenki lelkesen tapsikolt, maga alá pisilt és meredt dákóval várta a megjelenést jelző countdown nullázását. Miért, mit vártatok, hétmérföldes csizmát? :D Vagy azt, hogy 50 nm-en belül Cesnával repülgettek ide-oda? Esetleg földalatti hálózatot a dzsungelben?

    Vannak kocsik, rövid, és középmesszi távokra ideális. Frissen pucolt utakon nyugodtan mehetsz jeeppel. Aztán ugye ott van a lábad. Én ezt használom leginkább, ennek a legjobb a fogyaszása. Ráadásul így nem csak elsuhanok a dzsungel mellett, hanem benne vagyok, bejárom keresztül-kasul, felfedezek roncsokat, millió safe house-t, már egy rakat gyémántra bukkantam úgy, hogy nem is kerestem. Meg ugye a feeling, ahogy a napi fáradozásom közepette változnak a napszakok és időjárási viszonyok... Legvégső esetben pedig ugye még mindig ott a buszozás lehetősége. Szóval nem értem a sírás okát.

    Szerintem egy csomó embernek nem jön be, hogy a fegyverek hajlamosak besűlni, meg felrobbanni. Sokkal jobb lenne, ha D3-asan stril plazmaágyúkkal lehetne írtani.

    Volt, aki a Crysis szintű fizikát hiányolta. Aha, egy 10x nagyobb, nyitott terepen, 90%-ban hasonló színvonalú grafikával... :D Gondolkozz már ember! :D És persze ezzel az optimális hw-igénnyel. :D :D :D

    Nekem egyetlen egy gondom van ezzel a játékkal: Az a kurva respawn. De még ezt is elviselem kivételesen, mert legalább nem stalkeres idiótaságról beszélünk, ahol személyesen velem fordult elő, hogy csávó tarkójába fél méterről engedtem bele fél tár stukker skúlót, erre hátranézett és leterített két slukk cigi között. Szóval itt legalább fekszik az ellen ha fekteted őket.

    Akinek meg nem tetszik, az uninstall, viszlát a topictól és várja Jézuskával a nídforszpid száztizenegyet meg a kálofduti negyvenet. :)
  • Encore
    #4431
    Boiling pointhoz képest tényleg gyenge, de azért messze jobb mint az utóbbi évek akciójátékai (AITD, Assassin Creed,). Ebben nincsenek RPG elemek, ez végülis egy masszív akciójáték.

    Nem hiszem el, hogy sokan még mindig az utazgatáson vannak kiakadva. A busz tökéletes, szinte minden küldetésre el lehet jutni busszal, a megállónál van kocsi én minden feladathoz el tudok jutni úgy, hogy egyszer vagy max kétszer támadnak meg útközben.

    A free roam játékoknak része az utazgatás, csak míg egy GTA-ban a város, a járókelők miatt pörgösebb még az odaút is, addig ebben a játékban afrikában vagyunk. AKinek bejön ez a kietlen táj, meg az afrika feeling az élvezi még z utazásokat is.

    A zene viszont gyenge, olyan semmilyen. Pedig sokat vártam, mert a hangulatfokozás fontos eleme. A grafika szép. végre nem olyan plasztik hatású mint az UE3 motort használó játékok. Az irányításban sem érződik semmi konzolos hatás, csak óriási negatívum a kihajlás és a fekvés hiánya, de ha azt vesszük, ezt akár egy patchel is orvosolhatják.
  • zooleeh
    #4430
    igen igen és miért nincs benne egy jó kis családi botrány mint például a barátok közt-be:mondjuk a főhősünk megcsalná a feleségét
    a játék nagyon király !!!!!!!!!
  • Bala10
    #4429
    úgyvan!
    miért nem csinálták meg, hogy ha a vízben állok, akkor rozsdásodik a fegyver? vagy ha leszar egy madár miért nem lehet hajat mosni? egyáltalán miért nem kell fürdeni? borzasztóan szar ez a játék.
    még kavics sem megy a cipőmbe pedig órákig sétálok a poros úton.
  • XuChi
    #4428
    Tegnap ezen gondolkoztam hogy hol láttam ezeket a dolgokat.

    És tényleg Boiling Point.

    De ez az FC 2 borzasztóan unalmas, egyhangú és ócska.

    Macséta csak azt nem vágja amire valójában való lenne :D. A növényeket bokrokat beletapossuk a talajba majd szépen visszahajlik mintha semmi baja nem lenne. Vicces. Sőt inkább borzasztó.

    A hangok is elég gyengék.

    Sokkal többet tudnék róla irni csak most még reggel van komás vagyok. De igérem a közeljövőben leírom.

    10/3 pontot ér nálam.

    Üdv.
  • 3Error #4427
    srácok, ez nagyon gyenge...
    tiszta boiling point koppintás, csak a grafikán, fizikán kívűl...hmm... rosszabb...
    piszok unalmas...
    jaj de szomorú vagyok...
  • PunkZoli
    #4426
    elég sok ziccer ki van hagyva belőle sajnos, amit már más játékban megoldottak, és itt meg nagyon is elvárható lenne... de valamiért mégis kihagyták
    pl. a macséta baromira nem vágja a növényeket,
    a fegyverek lehetnének vizesek úszás után, és úgy használhatatlanok egy darabig
    kevés az állat csorda, egyáltalán az állat is
    a fizika itt ott jó, de lehetne azér jobb is
    ha elfoglalunk egy posztot, és pl medicina lesz belőle mert szétrobbantjuk a töltényeket, akkor ne telepedjenek már rá újra...
    az utazás meg mondjuk teleport szerüen a buszokkal ... az katasztrófa lehetne gps szerüen az útvonalakon bérelni egy serpát:D , ahol mondjuk ha ellenséges posztokon jelöljük be az útvonalat, akkor megtámadhatnak.... de ez ,hogy gta san utazgassak manuálisan ez baszott mód uncsi

    egyelőre ennyi jut eszembe, de ennek ellenére tetszik a game, csak hát ezek a dolgok ha ott lettek volna, akkor még azt is mondom ,hogy jó a játék
  • Nathan66
    #4425
    Én egyre jovbban kezdem megszeretni. főleg, ha majd fullos fegyverek lesznek a birtokomban és nemkell egy tárat az ellenbe lőni. Mármint az Assault fegyverekre gondolok. Érdekes viszont, hogy a kis .45ös egy fejlövéssel 200m ről is kicsinálja a tagokat(és rohadt pontos), de egy AK vagy G3 meg nem... Ezért lenne jó az AR vagy valami NATO-s. Viszem még és majd elérhető les úgyis mind.
  • bordy
    #4424
    na végre volt pici időm menni vele. még adok neki esélyt, de kb 1:30 órát nyomtam és kb semmi sem történt. hááát nem tudom még...
    10%-ig el kínlódok vele még minimum. majd meg látom még mi lesz ezzel. eddig nem nagyon kötött le úgy hogy most azt érezzem hogy most még menni kell hogy lássam hogy mi lesz, hogy na jó még egy küldit megcsináljak.
  • Rage47
    #4423
    jaja :(
  • PunkZoli
    #4422
    kbsztt frusztráló, hogy mindig harcolnom kell vagy 8 szor mire odaérek valahova
  • Insomnia93
    #4421
    köszi szépen ... most meg probálom h leszedem a legujjabat... ( am nem tom éppen beszélek avval a két haverommal azt mondják h egész jo a game... szal nem tom majd kiprobálom... :D ) mindenesetre még1x köszi a segitséget....
    csá all jo8
  • Devergo05
    #4420
    A legújabb DirectX újratelepítése megoldja a problémádat!De szerintem nem ér annyit ez a játék hogy kínlódj vele,harmat gyenge eresztés....
  • Insomnia93
    #4419
    csáá all

    pls valaki segitsen máár letöltöttem a far cry 2-öt dee ugyanazt töltötem le mint másik két haverom... szal felrakom a játékot frissiti is a pb-t meg a net freamwark 2.0-át és utána pedig crack-elem és kiirja h
    Az alkalmazást nem sikerült elinditani, mert d3dx9_38.dll nem található. Az alkalmazás ujratelepitése megoldhatja a problémát....
    és már pedig ujra is raktam a játékot és akkor is ugyanezt csinállja...
    pls help
  • Balumann
    #4418
    Hát, ilyen nálam sztem nincs (a becsapódásnak meg persze van hangja), de a hangok tényleg elég gyengék lettek megcsinálva, és még 5.1 -ben sem szól nálam. A Crysis Warheadben azért messze jobbak voltak a hangok.

    És sajnos tényleg elég uncsivá válik a játék idő után, hogy állandóan át kell menni ugyan azokon a helyeken, és mindig ugyan ott ,ugyan annyian, ugyan úgy megtámadnak, ha megpróbálok áthajtani akkor máris beszálltak 2-en a kocsiba és üldöznek...
    Nagyon remélem, hogy ezzel a motorral még sok játékokat fognak csinálni, mert gyönyörűen fut kis akadások nélkül és nagyon jó dolgok vannak benne. De azt is, hogy nem fognak ilyen GTA szerű játékokat csinálni. Mert a GTA -ban még elmegy a helyszín miatt (ha minden 2. sarkon megtámadnának az is elég uncsi lenne...), inkább legyen lináris. Ráadásul amit leginkáb nem szeretek, hogy időnként elég sok kell az ellenségbe, hogy meghalljon.

    Az utóbbi a problémám a multival is, ami egyébként tényleg egész jó lenne. De az élet lehetne jóval kevesebb multiban. Meg ott még inkább hiányolom a kihajolást, hogy teljesen ki kell állni a fal mögül ha lőni szeretnék.
  • rumkola
    #4417
  • Devergo05
    #4416
    Ugy ez valami Tech-demo akrna lenni,mert ez gáz így.Ennek a játéknak nagyobb volt a füstje mint a lángja,agyonra hypolták,istenítették.Én még bízok egy normális rendes méretű verzióban,mert ez egy bughalmaz!
  • Louis Cyphre
    #4415
    Gametrailers.com Far Cry 2 Review HD
  • Blekk Síp
    #4414
    Nálam a hangok elég érdekesek...
    Olyan messze van az ellen, hogy alig látok el addig, mégis amikor bármivel rám lő, az olyan hangos, mintha közvetlenül mellettem lövöldözne.
    Másnál is így van?
  • Mr_no_NaMe
    #4413
    Hmm...újabb 3-4 óra játék után is azt mondom, hogy tök izgi :)
    Sniperkedés pedig nagyon feelinges, csak kár, hogy nagyon egyszerű :S
    Dragunov puskát merre vagy mikor fogok kapni? Szeretném már kipróbálni :P
    Amúgy a sniperre mi az az accuracy fejlesztés? Legszarabb sniperrel 10 kilóméterre ellövök egy bolhát, akkor minek rá az accuracy upgrade?
    Mellesleg megvettem de semmi különbséget nem láttam utána :S
  • grebber
    #4412
    8 óra 20 perc 42% 30 megtalált gyémánt

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most volt megint egy olyan misszió amit nem lehet "túlélni".Lehet választani hova akarunk menni.Én Paul Ferencet választottam egy táborba voltak bezárkózva egy házban körülöttük sok ellen.Elkezdtem leszedegetni őket majd bementem Feriékhez.Az ellenség irtózatos módon támadásba lendült ablakok szétlőve és hát életem pik pak elfogyott.Egy kocsi platóján tértem magamhoz ahonnan leestem.Atom homokvihar alig lehet benne menni.Elérek egy házhoz de bemenni már nem tudok összeesem.A házban térek magamhoz egy faszi leápolt.




  • zomgzerg
    #4411
    5 ora utan kibaszottul unalmas mar ez a maszkalas es a folosleges harcok kozben :(
    assassins creed 2
  • Encore
    #4410
    Úgy 30%-ék után kezdenek érdekes küldetések jönni, hajót kell kísérni, meg teherautót elvezetni ide-oda. A telefonon érkező mellékküldetések általában valamilyen alternatívát nyújt az aktuális főküldetés helyett.

    Egy haver hívott, hogy menjek az egyik safe house-ba. Este odaértem, elmondta a mondókáját, majd elkezdett fekvőtámaszokat csinálni. Én meg beállítottam az órát hogy legyen reggel. Reggel a csávó még mindig nyomta a fekvőket. :D
  • kifli
    #4409
    pont akartam is kérdezni
    am gartulálok hozzá
  • The Protector
    #4408
    A topik nevében köszönjük építő jellegű hozzászólásodat.
  • kifli
    #4407
    Far crysis
  • priluki
    #4406
    Köszönjük a topik nevében!!