9022
Far Cry 2
  • Eagle16
    #4363
    8%-nál járok, ezek a konvoj pusztítós küldetések tetszenek :D

  • STREEX
    #4362
    Ha kifogyok a malária kapszulákból mi a teendő?Semmit nem kell csinálni?
  • koschwarz
    #4361
    pont az ilyen #&@§fejek (mint pl. sötétszektor...az agyában...) miatt nem fogok ebbe a topikba sem járni (most is miért vagyok itt?...)
  • Cat 02 #4360
    Igazából az benne a gáz h itt 2 frakció harcol 1mással, de így is minden kereszteződésben letámadnak, tök 8 kinek questelsz...
  • Gando
    #4359
    valakinek akkor is elkellene tüntetni a hullákat XD
  • Cat 02 #4358
    Rakétra/lőszeres post-nál elég jó helyre lőni és kihalnak mind maguktól.
    Lőszeres doboz felrobban nem gyenge.
  • DarkSector
    #4357
    várom a ds-t...
  • Gando
    #4356
    te nem küldenél oda embereket, hogyha a kellemes napernyőd alatti teácskád szürcsölését félbeszakítja egy olyan hír hogy kiirtották az egész ott posztoló szakaszodat?!
    és minek állsz le lövöldözni?? :D hajts közéjük :D
  • Cat 02 #4355
    De most élvezed h idejössz és csak ócsárolod a gamet ? :) Ha nem tetszik -fav és kész. Nem fogsz senkinek se hiányozni.
  • Lowosan
    #4354
    20%nál járok már meguntam eléggé az egészet,de valahogy végig kéne szenvedni
  • NeBby
    #4353
    Bocsi , ha valkit kidobok Hamachirol ,csak sosincs hely ...
    1órája dobtam ki 10 embert , máris televan megint
  • DarkSector
    #4352
    Jah te cseszted el..
    hogy feltelepítetted a gépedre.
  • lac coo
    #4351
    Hát játszogattam vele, nem rossz de hamar bele fogok unni az tuti ...
    Most pl ott tartok, hogy semmi küldetésem nincs csak megyek bele a nagyvilágba és lövök akit érek ! :)))
    Biztos valamit én csesztem el ....
  • DarkSector
    #4350
    Adok egy FF-t és az elég lesz.
  • DarkSector
    #4349
    Jah majd az eladások.
    azok, amik az előrendelések jó részét tartalmazzák (vakon vásárlás!)
    Azt lehet majd lesz belőle top1.
  • DarkSector
    #4348
    Istenem most mi lesz...
  • Cat 02 #4347
    Majd eladások meg tesztek megmutatják, h mennyire jó :)

    Egyébként a 2. "térkép" is olyan mint az 1. ?
  • Cat 02 #4346
    Az tényleg rossz. Engem most az zavar h nincs rpg-m mert leadtam géppágyúért :S
  • DarkSector
    #4345
    Lassan körvonalazódik majd, hogy mekkora nagy játék ez.
    hidd el...
  • Nivea
    #4344
    hát srácok neharagudjatok denekem nem jön be ajáték:S olyan mint vmi fps gta afrikában:S a story se fogott meg nagyon... a környezet se...
  • SeanJRRussel
    #4343
    Nekem az bassza fel az agyam h vannak ugye a katonai "ellenőrzőpontok" ott akárhányszor kinyírom őket következő alkalommal megint ottvannaka katonák.Sztem nagyon vontatott elég szar keresztbe kaszul járkálni és folyton folyvás az úton álló katonákat lődözni.Ahoz képest nem nagy a map szerintem.
  • Frank99
    #4342
    na, erről beszélek.
    ha most ott összeszedtem a két gyémántot, akkor mi van?
    később visszajöttem, és be tudtam menni a vezérhez....

    innen megyek majd tovább.
  • Fritz Von...
    #4341
    Én nemrég kezdtem el, először normálon. Olyan 3-4 óra játék után azt tudom mondani, hogy nagyon jóra sikerült. A látvány, a terület, az MI, minden ott van a szeren. :)
    Féltem, hogy a Far Cry első részéhez képest nem lesz olyan jó, de kellemesen csalódtam, sőt, nagyon kellemesen! Azt hiszem, hogy mielőtt a sztori részt folytatnám, megcsinálom a fegyveres küldetéseket, hogy legyen miből válogatni arzenált. :)
  • felegyi
    #4340
    Nem is lesz a helyén! Ott a gép, ülj le elé és vegyél egy stukkert! Azután kimész és a másik épületben felveszed a skulot meg amit vettél...
  • felegyi
    #4339
    Nekem nagyon bejön a játék, főleg az a kemény amikor kilőnek, és az egyik társunk segítségünkre szalad... Na ott én csak néztem! Olyankor nekemis ERROR-t mond az agyam amikor el kell jutnunk A-ból B-be... Főleg amikor az ammos bácsitól kapjuk a melót.
  • PhantomAss
    #4338
    hali
    nálam a játék elején, amikor a fegyverkereskedőhöz kellene menni, miután az első gyémántot megtaláltam, a kereskedő nincs a helyén
    már mindent kipróbáltam, elmentem aludni, visszamentem később, visszatöltöttem régebbi állást, de sosincs ott
    kb 2 órája ezzel szórakozok..
    mit kéne csinálnom?
  • Freddycom
    #4337
    DX10-ben minden Ultra High és 28 FPS
    DX9-ben minden Ultra High és 45-50 (!) FPS

    Látványban sztem nincs akkora különbség. Bár nekem is Vista van fent, de tuti fent hagyom, mert sztem ezerszer megbízhatóbb és gyorsabb, (ha van hozzá megfelelő számú RAM-od), mint egy XP.
  • FlyHigh
    #4336
    jaja, csak itt busznak hívják.
  • reaper4
    #4335
    kifejezik az érzéseiket :) nem baj az. csak mást ne basztassanak azért, mert nem ugyanaz a véleményük... persze a hülyéket osztani kell :D komoly dolgok ezek :)
  • skygt90
    #4334
    hi! van különdbség sebességbe és látványba a dx9 és dx 10 között ? mert ha jobb ebben is a dx9 akkor felrakom az XP-t .
  • wedge31
    #4333
    Vagy valami gyors teleport mint az oblivionba mert ez igy baromi vontatott.
  • Borg
    #4332
    lol
  • gduck
    #4331
    #4154
  • Encore
    #4330
    A városban van két olyan rész, ahova nem mehetsz oda, különben lőnek. Pirossal jelzi a térkép, azokat kerüld el és a városban nem fog bántani senki.
  • Cat 02 #4329
    Az a gáz h akinek nem tetszik/bugos/rosszul fut, az túlzásokba esik ócsárlás terén. Akinek meg nagyon bejön, az is dícsérés terén.

    Remélem lesz vmi patch, ami lesz benne repülő :D
  • MoLc
    #4328
    hogymüködik ez a gyémánt kereső mert én nem értem :( ?
  • mounteverest
    #4327
    Nem tudom, hogy tudja-e, de gondolom nem. Sima Amd 3000+-om van.
  • reaper4
    #4326
    nincs hát:). én csak a legelején vok és a hsz-ek alapján alkottam véleményt és így osztom az észt :). hiszek nekik miért is hazudnának. ettől függetlenül fogok játszani vele. ha nem tetszik zuzom le. nem ez lesz az első :P. peace
  • reaper4
    #4325
    hivatalos gépigény.
  • Cat 02 #4324
    Egyébként elején tényleg élvezeted. De mikor a jobb alsó sarokban levő srác mondja h menjek a map másik felébe... hát akkor elmegy az ember kedve. Ráaduásul a célpont még a buszmegállótól is messze van :S