9022
Far Cry 2
  • Dante73
    #4527
    Lassan forogj. Ha folyamatosan világít, akkor indulj el előre. Beleakadsz.
  • zooleeh
    #4526
    megmondana valaki h a azt a tavcsovet melyik gombal lehet hasznalni? koszi
  • Dante73
    #4525
    Vettem egy sniper-t. Viszont csak a géppisztoly helyére lehet tenni. Én pedig FPS-ben általában géppisztoly, sniper, pisztoly + valamivel szoktam nyomulni. Mert így elég gáz, hogy vagy messziről sniperkedek, vagy halál, mert közelről szert sem ér... marad a pisztoly, abból meg max 2 faszi egy tár....
    Lehet azt valahogy választani, mit teszek le? Ill minek a helyére vegyem fel a mesterlövész puskát?
  • Encore
    #4524
    A sineket is érdemes használni sokszor oda is megy sín, ahová út nem és ilyenkor érdemes ráhajtani.
  • informen
    #4523
    Akinek esetleg meg van eredetiben, megírhatná milyen multi, vannak-e már szerverek. A multi miatt szeretném megvenni.

  • IvanovicsTech
    #4522
    Hello!Én még csak az elején vagyok de már most elakadtam.Mikor kiszabatítotam a csajt,utána vissza mentem ahoz a két taghoz.Mikor kijöttem aszt mondja nézem a gps-en a zöld ledet és keresek valami gyémántot.De mikor már kurva gyorsan vilog én akkor se látok semmit.Ha valaki tud mondani valami okosat akor mondja,megköszönöm.
  • Japper
    #4521
    Nemtom. Eddig jött ha kinyírtak...
  • Mr_no_NaMe
    #4520
    Aki a grafikát és a játékmenetet szídja az nem tudom hol él. A grafika már csak azért is top, mert az én elvileg már alsókategóriásnak számító gépemen is very high-ultrahigh között szépen stabil 30-40 fps-el szalad. A sun ray SEMMIT nem lassít, és ha jön valami eltévedt golyó amitől csillagokat látok, még akkor se szaggat. Ez a játék az optimalizáció legékesebb példája talán 2006tól.
    A játékmenettel is nem értem mi a baj...igen, igen repopolnak az ellenfelek, de ki mondta, hogy szisztematikusan kocsival az úton kell menni? Van lábad, menjél "légvonalba" és érdekes, sokkal másabb lesz a játékmenet.
    Nemrég a sivatag szélén voltam, és szembetaláltam magam egy táborral xD
    Eszembejutott, hogy van lángszóróm...mondom minek pazaroljam a skulót? Ráküldtem 1 liter anyagot valami kóróra, ami belobbantotta az egész tábort úgy ahogy van xDD Hordók, gázpalackok, jeepek robbantak, emberek röpködtek. Nagyon jó a feeling.
  • zeoos
    #4519
    PRILUKI!
    Akkor mentesz, amikor csak akarsz

    tudod
    -gyorsmentés "F5"-gomb
    -"ESC"-gomb és mentesz
    -vagy a játékban kétféle képpen is (kék ládikó a falon, alvás után)

    ha ennyiféle mentés kevés akkor vidd végig egyszuszra
  • Pokerface86
    #4518
    itt meglehet nezni a beallitasokat
    http://www.youtube.com/watch?v=WQgEOeg1IM4
  • Sleepy Bone
    #4517
    Hello!

    Szerintetek mér van az, hogy ha hamachin csatizni akarok, akkor kidobja a szervert, csak éppen amint csatlakoznék aztmondja h nem sikerült és próbáljam újra később... :(((

    KÖszi a helpet: Fundy
  • Viktorr
    #4516
    Spanodat hogy lehet segítségül hívni?
  • zeoos
    #4515
    Igen ám, de a pap-tól kapott "bogyók" egyszer csak elfogynak ... utána megint a pap lesz a kulcsfigura, csak nem közvetlenül tőle kapod meg az utánpótlást, hanem ha elvégzel valami feladatot neki, akkor a célponton töltik fel a cuccost. De ne aggódj, ha a malária felzabál mert más feladatokkal elkúrod az időt, akkor megint a pap-tól indulsz útnak. Öröm az ürömben, hogy ilyen esetben legalább az útközben összeszedett fegyvered megmarad. Amúgy a térkép folyamatosan mutatja a különböző küldetéseket és más más színű jelöléssel. A pap féle feladat a sárga. (térkép = "5"-ös gomb)
  • Japper
    #4514
    Hali!
    Nekem azért nem a legjobb az angolom, ezért volna is 1 kérdésem:
    Veszítek pénzt vagy jutalmat azzal, ha spanomon keresztül hajtok végre 1 küldetést, vagy nem???
  • Firerock
    #4513
    akkor a warez topciba nézzem?
  • Cat 02 #4512
    Asszem lehet váltani, de nekem se sikerült, max fegyverre váltani tűről xD ő,ű
    gombokat nyomogasd, hátha.
  • barmi
    #4511
    Jármű használatkor lehet külső nézetre váltani valahogy?
  • HarryProf
    #4510
    Nekem egyébként lehet 2 munkát egyszerre (a haveromét és egy másikat) , és nem tűnik el egyik sem, ha a másikat megcsinálom.
    Egyébként általában (ha jól tudom) az fps-ek lényege a lövöldözés, harc. Szerintem ez az FC2-ben megvan, csak kivan egészítve ezzel a küldetés rendszerrel, aminek hála nem csak agyatlanul mész a térképen előre és ölsz akit látsz, hanem valami kisebb célt is ad. Persze vannak hibái a játéknak, de nekem marhára tetszik.
  • felegyi
    #4509
    Belenyomok 3 tűt és meghal, rossz helyre nyomom neki vagy lehet váltani a pozíciókat? Már ötödjére csinálom de nem segít rajta!
  • felegyi
    #4508
    Nekem azt írja hogy updateljem a drivert, pedig így is megy szaggatás nélkül és nem tölt tovább 10mp-nél

    Am már leszedtem a legújabb drivert, felraktam, restart és kék halál... Visszaraktam a régit ugy sincs semmi baj vele...
  • Cat 02 #4507
    Ne hagyd meghalni. 1szer nekem is meghalt egyik de inkább loadoltam.
  • zomgzerg
    #4506
    ha tényleg értenéd akkor tudnád hogy MIÉRT NEM LEHET MIND A KETTŐT!!!!
  • Rodman6
    #4505
    Nem a töredezettség miatt tölt sokat. Akinek hiányzik az az alaplap driver ami kell hozzá, annak megöli a gépét, nem hogy sokáig tölt... egyáltalán nem tölt.
  • mila69en
    #4504
    ne az isohunton legyen a legkeresettebb hanem az eladási listákon... és ubiék kapjanak vérszemet és álljanak neki a 3-ik résznek is... mégtöbb ötlettel ebben a környezetben teljesen felgyújtható afrikával búzakalászt kaszáló civilekkel majmokkal stb stb...
  • The Protector
    #4503
    Eyg szuper tipp.Akinek sokat tölt futtason végig egy rendszertöredezettségmentesítőt,de a legjobb a defrag.Néha csodákra képes.
  • Bagoly81
    #4502
    hosszú játéknak igérkezik. mintha még nemitte volna végig senki :D
  • leviking
    #4501
    milyen tanulatlan? minden szót értek belőle azzal nicns bajom.csak a feladatok nekem unalmasak ennyi
  • Rodman6
    #4500
    Semmi értelme, max annyi mint a 80-as évek végén gyűjtögetted az érméket és megölted a sárkányt. Tipikus Arcade csilivili grafikával. Nemhiába konzol kompatíbilis.
  • zomgzerg
    #4499
    ha ilyen tanulatlan vagy akkor várd meg a feliratos változatot.
  • mila69en
    #4498
    ja majmok:DD

    nah viccet félre téve nagyon fílinges játékot kovácsoltak össze ubiék a hangulat az fenomenális vannak hiányosságok mint minden játéknál dee rég volt olyan fps játék ami 2 napig fent lett volna a gépemen az meg hagyján hogy még meg is veszem(csak legyen már itthon kapható:S)... utoljár asszem a BP-volt
  • leviking
    #4497
    am mi az értelem a játéknak? ide oda rohangálok megcsinálom a feladatot és semmi változás.Megcsinálom a következőt,köverkezőt,.... és semmi.
    Meg mi értelme hogyha egy munkát elvállalok felhív a spanom hogy menjek oda is és ha megcsinálom az ő feladatát akkor a sima feladatot elveszik.MIÉRT NEM LEHET MIND A KETTŐT??
    am én maxon nyomom grafikában és cssak még azért élvezem:D
  • felegyi
    #4496
    Most van egy mission ahol nem tudom hoyg mit csináljak, megöltem a rendőrfőnököt, de előtte beugrottam a fehér bajuszos faszihoz aki segített nekem hogy ... nem részletezem! Most nekem kell viszonozni a segítséget úgy hogy ki kell nyírnom a konvojos faszikat, ki is nyírom de közben a fehér bajszos faszi megsérül... Mint mindíg nekem kell segítenem neki, nyomom bele a tűket, de nem segít rajta. A 3. tűnél mindíg meghal, akkor ez most nem az én hibám, vagy itt meg kellene halnia? (már egy párszor megmentettem) Vagy vmit szarul csinálok az élesztésnél? Az elején ki ír ilyen szarságokat... Nem értem ez mit takar, nyomogatom a gombokat oszt előránt egy desert eagle-t és leppuffantja a csávót. Ennek mi értelme van?
  • Rodman6
    #4495
    Erre nem mondok semmit Encore, úgyis mindig azt hiszik egyesek hogy hazudok... A gépem: AMD x2 6000, 2GB corsair DDR2 800mhz RAM, Gigabyte9600 GT. Vista64... Full részletesség DX10, 1600x1200-ban reccenésmentesen fut. (élsimítást nem használok, nincs rá szükség). Szarom le a DDR3-akat. Majd esetleg 2 év múlva.
  • leviking
    #4493
    R-betű
  • priluki
    #4492
    Azért megkérdeném azoktol akik unatkoznak a játék közbe,hogy milyen fokozaton nyomják... Én a legnehezebbet választottam,én nem unatkozom mert rohadtul résen kell lenni ,mivel nem lehet menteni állandoan,és irto könnyen meghalok..
  • Cat 02 #4491
    Ezek a zebrák rohadt hülyék :D MEg előre a szavannában azok meg elkezdenek előttem futni, és kacskaringóznak előttem, beszarás xD
  • broman191
    #4490
    Nekem hamarabb betölt mint a Crysis...és játszható is. Alacsony beállításokkal is meglepően fílinges, és gyors. :))) Csak a textúrák és a shading van medium-on, azért abból nem engedek. :)
  • LackoMester
    #4489
    majok?az milyen állat?ja majmok...:-)
    azért mert vannak sinek,még nem kell közlekednie vonatnak..holtvonalak,MO is van elég..ha jól tudom...
    azért van sok haszontalanság az 1 biztos...
  • Cat 02 #4488
    R.
  • mila69en
    #4487
    eza játék sztem tök gagyi mert nincsenek benne majok pedig halom őket! meg vonat sem közlekedik pedig vannak sinek:D

    mire jó az a távcső szerüség mikor nézem a mappot jobb klikk és előveszi azta egyszemes távcsövet vagy mit:DD piros célkereszt néha zöldre vált és ott lehet kattintani mintha fotózna vagy mittom én.... az mire jó?