9022
Far Cry 2
  • vilmos1988
    #4567
    Azt bírom benne hogy 3 méter futás után meg akar halni.
    Pont mint munkatársam...:)
  • Borg
    #4566
    Gyerekek PKM-re senki ne pazaroljon gyémántot. Hihetetlen mekkora fos, hiába van egy tárban 100 golyó, csak kettőt tudsz kilőni úgy hogy célba is találjon. A többi megy a holdra. Kettesével meg szánalom megölni vele bárkit is, pedig pont a darálás lenne a lényeg vele... mostani küldiben is 10-en támadtak rám, elfogyott a többi ammom, és only PKM-el be is szoptam ahogy kell.
  • DarkSector
    #4565
    Mindig egy aktatáskában van.
    ennyit tudok.
  • xido
    #4564
    5-el térkép elővesz és ilyenkor jobb klikk
  • Bucser
    #4563
    Nem értem. az emberek 95%-a miért nem olvassa el amit írnak a training során? (első pár mission)
  • vilmos1988
    #4562
    És mennyi mindent kell a távcsővel skubizni?
    Eddig 3 fegyverállást jelöltem meg de még mindig nem hagy békén...
  • Viktor9202
    #4561
    Am a gyémántot h lehet felvenni? Mer a GPS-en a zöld fény már nagyon pittyog, és még sehol a gyémánt :S:S Addig nem tudok továbbjutni. Valaki help pls
  • Cat 02 #4560
    Ilyenkor nyomj egy lövést és a térképen jelezni fogja amit látsz.
    Autó,sniper,élet, töltény-nél vált át.
  • DarkSector
    #4559
    mindent kijelez a játék.
    5
  • Bokafix2
    #4558
    Kár hogy csak messze a sivatagos részen van zebra. A dzsungeles részeken is alig van valami állat, néha feltűnik egy-két kecske az is rögtön nyúlcipőt húz mikor meglát.
    A zebrát viszont mikor elfutott elkezdtem üldözni kocsival. Őszintén mondom én zebrát még ilyen gyorsan irányt váltani nem láttam, mint ahogy az irányt váltott. Mintha csapágyakon gördülne.

    Apropó mikor kimentem egy küldetést teljesíteni a sivatagba hát a homok komolyan elborzasztott. Nem a kinézete, hanem a fizikája. Merthogy olyan mintha beton lenne. Lelövöm az ellent, és az ráesik a homokra és nem belesüpped. A lejtős részen úgy csúszik rajta lefele, mint a jégen. Nem is merül el egy kicsit sem, és nem is tolul a teste körül a homok, mint ahogy az elvárható lenne, mikor csúszik le rajta, vagy elesik benne.
    Egyszóval semmi kapcsolata nincs vele, szinte hozzá sem ér. Még jó hogy a víz nem ilyen.
  • zooleeh
    #4557
    hello Hogy kell elovanne a tavcsovet valaki segitene?koszi
  • Gando
    #4556
    tábori orvoslás művészete :D
  • mila69en
    #4555
    ahhaaa köszi
  • Shep
    #4554
    Ha zöld és lenyomod a bal egérgombot akkor rápakolja a térképre pl. a géppuskafészket ha azt nézed éppen.
  • xido
    #4553
    csak tipp,de ha zöld,akkor tiszta a terep,piros,akkor ellenség a láthatáron?
  • Mr_no_NaMe
    #4552
    Harc közben történő gyógyításnál állítja el a vérzést, szedi ki a golyót meg ilyenek. Ha nincs harc, akkor simán beadja magának az érzéstelenítőt.
  • mila69en
    #4551


    van ennek valami értelme? mikor zöldre vált?
  • Shep
    #4550
    Ja, ok. Kösz.
  • Freddycom
    #4549
    majd ha már csak egy egység életed van és nyomsz egy "F"-tm akkor csinál vmi olyat amit te írtál.
  • Synchronous
    #4548
    Mert ahhoz gondolom nagyon le kell szállnia a hp-nak. Nekem mikor teljesen lement akkor jött az egyik buddie (társ) aki segített biztos helyre kerülni, és akkor ott fogóval kiszedte a lábából a golyót és csak utána jött a szuri.
  • Shep
    #4547
    Nekem miért mindig csak az injekciót szúrja magába, miért nem csípőfogózza magát mint a videoban?
  • mila69en
    #4546
    ja és lebegteti a fegyvert?:D vagy fent akadt a bokron?
  • mila69en
    #4545
    pedig van eső meg szélvihar is bár esővel csak ilyen lájtossal találkoztam én is:) nagyon jo mikor lengedeznek a fák mint az állat:D
  • xido
    #4544
    hé ebben a videóban fúj a szél:)
  • Encore
    #4543
    A pisztoly helyett lehet nálad uzi, igaz nem géppisztoly de legalább az is sorozatlövő.
  • mustar
    #4542
    Megvettem a fegyverboltban a camo suit-ot, a kérdés, hogy azt is fel kell venni a szomszédos épületben, vagy az egyből rám kerül? Csak azért kérdezem,mert nem vettem észre, hogy "láthatatlanabb" vagy halkabb lennék osonás közben. Osonás amúgy van a játékban? (csak gugolni szoktam és megyek a növények között,de könnyen kiszúrnak). Ja a másik, kb 4-5 órát játszottam eddig vele,de esővel még nem találkoztam, sem nagyobb szélviharral.

    nekem eddig bejön a játék
  • Madi92
    #4541
    Hali all!
    Lenne egy hülye kérdésem! Ugye elég sok ilyen sziklás hegy van a mapon! Kérdésem a következő: Fel lehet mászni valahogy a tetejükre? Mert egy bizonyos magasságon túl nem enged tovább... olyan mintha ott lenne egy láthatatlan fal:S Pedig tudnám díjazni ha fel lehetne mászni, jó kis sniper helyeket lehetne találni!
  • Gando
    #4540
    mind1 marad a madafakin krájszisz az legalább megy szépen...
  • mila69en
    #4539
    itt kéne lennie valakinek a csaj mellett?
  • xido
    #4538
    nem idén kezdték az SM3-as kártyákat kiadni,azt hiszem 7es széria is tudja már,manapság az meg fillérekért...
  • zomgzerg
    #4537
    nem mondhatjuk meg mire költsd a pénzed, de azért az évek folyamán 5 (öt) ezer forintot félretehettél volna 1 ilyen kártyára.
  • Gando
    #4536
    hang van... kép nincs... ergó B*SSZÁK MEG A K*RVA SM3-AT MÁÁÁ
  • Freddycom
    #4535
    nagyon remélem h lesz vmi kis extra majd játékhoz, akár a Sims sorozathoz.
    Az extrák alatt azt értem a szavannai állatokat, esetleg még vmi olyasmi extrát, h monnyuk az oroszlánok levadásznak egy gnut, és én ezt mind végignézhetem.
  • extra sensory
    #4534
    Hát pisztoly helyére nem is lehet rakni, gondolom a méret is számít. Én próbáltam a pisztollyal kicserélni de nem lehet. Én azt tanácsolom ha nappal nyomulsz a snipert válaszd, ha éjszaka akkor meg a géppisztolyt mert akkor könnyebb a közelből elbánni velük mert az NPC-k bambábbak éjszaka. Én így tapasztaltam.
  • ProGabe #4533
    én ezt úgy oldottam meg, hogy pisztoly, snipa és képkarabély (a nagy dobtáras dög) a special slotba :)

    igaz, csak egy tár erejéig használtam a snipát, mert mit sem ér, ha minden ellennek sasszeme és tökéletes célzóképessége van :\
  • LackoMester
    #4532
    tényleg szép,jól is fut a game..és igen elég hosszú a játékidö...de nekem ez e beosonós,azt mindenkit lelövök...hát..eleinte furcsáltam... összesitve nagyon jó.teszik és zebrát is löhetek...:-)
  • informen
    #4531
    #4523 valaki
    ]

  • IvanovicsTech
    #4530
    Köszönöm
  • IvanovicsTech
    #4529
    Köszönöm.
  • Bokafix2
    #4528
    A gyémánt egy épületben van az asztalon egy dobozban.