9022
Far Cry 2
  • grebber
    #4607
    Hol akarsz áthajtani mészárlás nélkül? Az őrhelyekre gondolsz? Elvileg ha scoutolod őket akkor nem lesznek ott!
  • rambuu
    #4606
    13 óra játékkal befejeztem!
    Nekem nagyon tetszett, kicsit a Graf lehetett volna szebb, na de nem baj türhető volt még, azért ekkora területet megoldani töltés nélkül nem lehetett egyszerű, tehát fogadjuk el így sztem.
    Végleges értékelés 9/10.
  • SötétBarom
    #4605
    Lehet majd áthajtani mészárlás nélkül??? Mikor?
  • daneelolivaw
    #4604
    üdv!
    most akkor mi a fasz van? miért kell ennyit halasztani a két megjelenés között? már rég megjelent mindenhol,csak itt nem! még le se tölthetem ps-re,meg kell várnom, a francba is!
  • Rodman6
    #4603
    Bezzeg az Unreal motort veszik szépszámmal... szépnek szép csak valahogy rajzfilmes mint élethű... Pedig mennyi jó motor van és lesz - Serious Engine 3(Serious Sam 3), CryEngine, COD motorja, stb...
  • extra sensory
    #4602
  • Gerbill
    #4601
    Kicsit több játékidő és az őrállásokon való gyors áthajtás után azt mondom jobban tetszik a játék, mint eleinte. Amikor meg már unom a küldetéseket pirománkodok egy kicsit valami füves részen:D. Fegyvereket én sem szoktam venni, minek, úgyis mindenkit a bozótvágó késsel ölök meg:D
  • grebber
    #4600
    Ez pech:D Én kb félpercenként F5-özök.Mert első 3 órában elég sokszor belefeledkeztem mentésekbe azt kezdhettem sok minden előlről.
  • SötétBarom
    #4599
    Silenced makarov egész hasznos, és eddig nem találtam senkinél..
  • SötétBarom
    #4598
    Hozzá tartozik, hogy elég rég mentettem, itt meg ömlöttek sokan, én meg gondoltam kidobálok a lyukból pár gránátot, meg molotovot, aztán kijövök, ha tiszta a terep.. Ahhhhaaa.. :DDD
  • SötétBarom
    #4597
    Na hogy kell igazán durván megszopni??? :DDDD

  • SeanJRRussel
    #4596
    Köszi szépen a segítséget.
  • trogerzsiger
    #4595
    Köszi!
  • grebber
    #4594
    De amúgy az az érdekes hogy hiába szenved ki magából szép (és fc2 esetében gyors) graf engine-eket a cégek (Crytek- Cryengine és Cryengine 2,Ubisoft most ezt a DUNIA-t. Mégsem veszi őket a lőtéri kutya sem :( Bár ezt a duniat nem tudom mivel csak most jött ki lehet licenszeli majd pár esetleg sok stúdió.Mert ebben van potenciál tutira.
  • Synchronous
    #4593
    Itt egy cikk. Bár nem ír ilyesmiről olyan részletesen.

    Link
  • trogerzsiger
    #4592
    Hali!

    Figyuzzatok, nem tudtok valami cikket ami a játék környezetéről, erről az afrikai szavanna meg őserdő stb lemodellezéséről írnak? Szal a tervezők hogy csinálták meg ilyesmi.
  • Synchronous
    #4591
    Hullarabló.
  • GazCamp3r
    #4590
    köcce BÁLU :D
  • Balumann
    #4589
    A pálya közepén adják az olyan küldetéseket, amikért gyémántot kapsz!
  • grebber
    #4588
    9 óra 52 perc 62% és 32 gyémánt
    Nem vettem eddig semmit ,mert értelmét nem látom úgyis akit lelövök elszedem a fegyverét azt annyi.
  • BzySid
    #4587
    Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy ha már játszom a játékkal Ultra Highon vagy 10 percet akkor miért kezd el a játék indokolatlanul beszaggatni, ami addig tökéletesen ment. Köszönöm a segítséget. Egyébként 1280-ban 8800GT-vel.
  • GazCamp3r
    #4586
    mi az a miliciás küldi? :D
  • Bokafix2
    #4585
    De az lesz a megoldás nekem is így kellett.
  • DarkSector
    #4584
    Van mikor. bug van, és a kéz nem jelenik meg az ajtónál, hanem kintebb a teraszra mikor fellépsz.
    mászkájl az ajtó előtt. lehet beugrik a kéz, és nyomkodd az E gombot.
    Ha nem akkor passz.
  • VRSDM
    #4583
    táska vagy milicíás küldik
  • GazCamp3r
    #4582
    hogy tudok gyémántot szerezni a táskákon kivül? Eddig csak a fegyver kereskedő küldetéseit csináltam, de az nemad, csak ugy fegyókat. Hova menjek gyémánté? :D
  • SeanJRRussel
    #4581
    SEGÍTSETEK MÁR PLEASE!!!Ott járok h elfogyott a gyógyszerem és a papbácsi adott egy olyan küldetést h vmit elvileg megkell feújni.Le kel menni a map jobb alsó sarkába egy házhoz.Van pár fegyveres egy kocsis,azokat kinírom,megyek a házhoz de nem lehet bemenni,nem jelenik meg a kéz az ajtóknál.Bármit csinálok nem tudok tovább jutni és a GPS folyamatosan azt a helyet jelöli.(A háznál van vmi busz rom,pár sír és egy buggy) AKI MÁR MEGCSINÁLTA AZ SEGÍTSEN!!!!!!!
  • ricsa008
    #4580
    találtam egy várat és van benne egy széf aminél villog a gyémánt bigyó a széfeket ki lehet valahogy nyitni?
  • Balumann
    #4579
    Ha a gyémánt fele nézel, akkor világítani fog. Így keresd meg, hogy melyik irányba van a gyémánt, és menny egészen addig, amíg nem találod meg a táskát, amiben a gyémánt van.
  • felegyi
    #4578
    Sillent MP5-öt mindenki szerezze be! Hihetetlenül pontos. Annyi a baj hogy kb 5mp alatt kilövi a tárat...
  • Szasza20
    #4577
    Sztem is el lehet vele baromkodni!
  • Rodman6
    #4576
    Nincs meg az a hangulata mint egy original crytek játéknak, de el lehet vele hülyülni
  • Szasza20
    #4575
    hasonló gépem van és nálam is így megy! A DDR3 meg minek még? 4 giga DDr2 rammal melyik játék nem megy? :)
  • xido
    #4574
    nem te vagy a béna...pár erőszakos ugrással néha picit feljutsz..aztán úgyis lecsúszol...mert...csak...sajna nem hegymászós alkatra van építve...
  • Gando
    #4573
    hát ezaz... milyen dolog már hogy megsoroznak egy AK val és erre elkezded kihúzni a drótot a lábadból??? amúgy nekem rohadtul tetszenek az ilyen dolgok, imádom.. csak kevés játékba van még ilyesmi :(
  • Matyesz56
    #4572
    Sziasztok!

    Valaki megtudja mondani, hogy amikor elmentem a csajért a palota után, ahol a csávó bemondta amit a papíron volt, mit kell csinálni? Mert ez a nő nekem csak a fegyverét baszkurálja.

  • priluki
    #4571
    lol,nekem ilyen törések sosincsenek,meg hogy belémáll szög faág stb :D
  • Cat 02 #4570
    Nekem tovább szokta bírni :P Viszont kár h nem KELL aludni :S
  • zooleeh
    #4569
    koszi a valaszt!
  • Madi92
    #4568
    Valami vélemény a 4541-re?Másnál is így van, vagy én vagyok béna?