9022
Far Cry 2
  • SötétBarom
    #4647
    LoLka, emberre még nem lőttem vele.. :DDD Viszont nagyon hatékonyan gyújta fel a növényzetet..
  • Borg
    #4646
    Ez a jó benne :)

    Egyébként rádrohanó dzsipp ellen a gránát a legjobb... vagy ha időben meglátod akkor kilőni sniperrel a sofőrt.
    Amikor felbőg a motor, utána kell gránátot alávágni, mert akkor állnak meg hogy leugráljanak. És még pont mielőtt odébb mennének az embereik szétmegy az egész.

    A flare gunt még nem próbáltam :) Azzal embert ölni nem lehet? :D Direkt találattal?
  • SötétBarom
    #4645
    Muszáj PKM-et vinnem, mer az ismétlőpuskával külön bűvészmutatvány az életbenmaradás, ha esetleg lerohannak dzsippel.. PKM-el meg közelről ledarálom őket.. A stukker helyett meg ugye flare gun (én azzal gyújtogatok. :D)

    A gránátvetőt én elvittem egy körre, de az meg túl brutális.. Egy kisebb tábort olyan 7-8 másodperc alatt rommá lehet lőni vele.. :D
  • Borg
    #4644
    Vagy nem.

    link
  • Borg
    #4643
    VGA chart
    1280x1024, minden very highon DX10-ben.
  • iceQ
    #4642
    HalI!

    A diamond trackert hogyan kell megcsinálni!Pls help!
  • strebacom
    #4641
    Új driverek a játékhoz.....
  • Borg
    #4640
    Én is így vonulok, de szerintem a PKM szar. Alil talál célba, nagyon erősen szór.
    Innentől meg a páncélököl jobb, azzal lehet robbantgatni is.

    Egyik misszióhoz kaptam gránátvetőt, de az sajnos a sniper helyére került... szóval nem tarthattam meg :) Pedig annak lenne igazán értelme a PKM helyére...
  • #4639
    hát nekem vmiért nem nagyon megy eza játék...
    Mike bárjából jöttem ki és egy sárgajelzésü (gondolom mellékküldetést) adott ahol Palaba mutat és egy templomba kell bemenni vagy mi és nem tok micsinálni...plz help
  • SötétBarom
    #4638
    Segíti a beleélést. Ill. ott lehet ledumálni a buddy-val, hogy ha gebasz van, akkor lesszíves kihúzni a szarból :)
  • SötétBarom
    #4637
    Nem. Tömeg volt kint, én meg gondoltam oldom a hangulatot pár gránáttal.. Na az utolsó telibekapta az egyik verdát, ami pont rárobbant az akna kijáratára :DD RPG-t nem hordok magammal, gépuska hasznosabb, mivel a primarym az az oldszkúl sniper többnyire.. :)
  • Borg
    #4636
    Amikor bemész a boltba, kiad egy képet hogy miket lehet unlockolni. És ha bent van a kereskedő, és elfogadsz tőle egy missziót, akkor a teljesítés után visszamész, és megkapod őket.

    Egyébként az utolsó helyen lévő explosivet sem ajánlom senkinek. Fixen lerakható robbanószerkezet, amivel az esetek 1%-ában ha mész valamire, szóval 10 diamondot messze nem ér meg.
  • Cat 02 #4635
    Far Cry 2 - gametrailers - 8.7
  • iceQ
    #4634
    Hi all!

    A diamond trackert hogyan kell megcsinálni!Pls help!
  • Bartn73
    #4633
    Hali valaki nemtudja hogy a boltba mi alapján nyilnak meg a jobb fegyók?vagyis hogy a föküldit nyomjam vagy a többit?Mert kb eddig 5fegyverböl tudok választani és kevesellem(gyémántom is lenne rá böven)főleg hogy látom a képen hogy milyen jók lennének
  • grebber
    #4632
    Nekem nem rémlik hogy lett volna ilyen.Csináld tovább azokat amiket lehet majdcsak újra elérhető lesz a főküldi!
  • Szolnokboy1
    #4631
    valaki help?
  • Adam II
    #4630
    Aztán ha a közelébe vagy figyelj mert ilyen pittyegő hangot is ad ki.
  • #4629
    kössz a segitséget
  • grebber
    #4628
    Igen pc-s csak legalábbis én nem tudok konzolosról!
  • grebber
    #4627
    Akkor az azt jeleni hogy az a jó irány ott a közelben lesz valahol az aktatáska amiben a gyémánt van!
  • Ragnar360
    #4626
    Srácok, van itt konzolos ált. a topicban, btw azt látom, h legtöbben PC-n toljátok!

    Magyar felirattal mi a helyzet, mert eddig sehol nem említették, h azzal jönne... viszont látom a bannerkép alatti szövegtet.

    Sajnálatomra, gondolom ez csak PC-s magyarítást jelent ugye ?!
  • #4625
    őőőőőőőőőőőőő...
    nagyon a leglején vagyok... amikor a gyémánotot vagy mit kell keresni akkor mit kell csinálni mikor folyamatosan zölden világit a gps-emen a led?
  • HD JOHNNIE
    #4624
    Na megvettem én is :) Kicsit könnyebb dolgom volt, mivel angliában lakom így elmentem a tesco-ba és megvettem. Mivel a crackelt már fent volt azt leszedtem (megkérdezte, h meg akarom e tartani a mentést, ami furcsa volt de plusz pont), aztán mikor tettem az eredetit akkor magyar nyelvű volt az indulókép, de a játék már nem az. Gondolom a crackelt verzió miatt. Nekem bejön a játék nagyon, hol kocsival, hol gyalog megyek. Ilyen sárkányrepülőt merre lehet találni? Kb 8-10%-nál járok de még nem találkoztam vele... :(
  • Ragnar360
    #4623
    LOL valaki odaállt kocsival ? :D
    Nem volt nálad esetleg vmi gránát, rpg- amivel eltudtad volna lökni a járművet ? :)
  • Borg
    #4622
    Én gyémánt keresés közben estem be egy ilyen szikla hasadékba, ahonnan nem birtam kijönni :)
  • Szolnokboy1
    #4621
    most nekem az van, hogy frakció küldiket nem tudok vállalni. mindkét frakció épülete piros a térképen, nem tudok bemenni, nem motoz meg, csak áll a faszi. jelenleg csak fegyverbolt és buddy küldiket tudok csinálni. főküldetést hogy lehet?
  • grebber
    #4620
    Minek mész a safehaousbe? Felesleges.
  • grebber
    #4619
    Nem csak egy ilyen van :D
  • AMD Norbee
    #4618
    Rajtam kívűl valaki szenved olyan problémába hogy 5-10 percenként kifagy a game asztalig?? Vista64bit, 8.10 catalyst
  • SötétBarom
    #4617
    Pedig de.. Legalább azt oldották volna meg, hogy aznap már ne legyenek ott, ha másnapra respawnolnának egy szavam se lenne.. De az, hogy elmegyek megcsinálni egy missiont, és miután 6 lőtt sebbel, nulla ammoval, koszos-beragadós kalasnyikovval próbálok visszabotorkálni a safehousomba, és ott vannak megin, ugyanannyian, ugyanúgy, az borzalom ...
  • Viktorr
    #4616
    Köszi a segítséget,már szükségem lenne ilyen gyógyszerre,mert kifogytam belőlük.
  • Viktorr
    #4615
    A lezuhant kisrepülőt megtalálta már valaki?
  • dronkZero
    #4614
    "Elvileg ha scoutolod őket akkor nem lesznek ott!"

    Ezt nem tudom, hogy ki találta ki, de hülyeség.

    Tudjátok egyébként, hogy a "scoutolás" mit jelent? Hát nem éppen "elkergettem őket a gecibe"...

    Hozzá kell szokni, újratermelődnek az ellenségek.
  • rambuu
    #4613
    Azokat mindig az ugymond fő városban birod beszerezni a paptól, ő ad egy munkát és annak a végén kapsz uj gyógyszert.
  • Viktorr
    #4612
    Oké köszi!
  • Cat 02 #4611
    Pap/ököknél.
  • grebber
    #4610
    Ököl a jele a térképen ahol adják!
  • rambuu
    #4609
    Hát sajnos vissza kerülnek...
  • Viktorr
    #4608
    Hello!
    Underground melókat(ami a maláriához kell) hol/kitől lehet kapni?Elméletileg egy felkiáltójel jelzi,de minden küldetést az jelez.