9022
Far Cry 2
  • extra sensory
    #4687
  • Gando
    #4686
    ááááá dejátszanék én is :D csak zsidó a gépem XD
  • grebber
    #4685
    Ez lehet másokat zavar engem kevésbe.Besülnek újratöltöm újra jó addig meg ott a fedezék.Ha végleg behal a fegyver felrobban akkor meg késsel hentelem le őket és enyém egy másik fegyo.
    Ezek a dolgok csak olyanok hogy ezt is beletettük de teljes mértékben nem kell használni nincs rászorulva ember szinte mintha nem is lenne.
  • Encore
    #4684
    A végére értem, megcsináltam mindkét befejezést és még mondanivalója is van a játéknak. Nem tipikus befejezés az biztos. Az elején van egy kis montonítása a játéknak de megnyugtatok mindenkit hogy vannak változatos küldetések. Nem szoktam sokat játszani egy huzamban, már öreg vagyok hozzá, vagy nem tudom, de az elmúlt két napot a játékkal töltöttem úgy magával ragadott a hangulat. Amint meghozza a postás az eredetit már megyek is netre.
  • zeoos
    #4683
    nekem a krokodilos rész tetszett a legjobban

    és bevallom az oroszlánnal sem végeztem olyan egyszerűen

    viszont az elefánt miért nem lelőhető?

  • Cat 02 #4682
    If i could fly...


    Sálálálá
  • Synchronous
    #4681
    Az npc már majdnem kinyírt, mikor beragadt a fegyvere. Ott hevert körülötte a földön egy csomó géppityu, ő meg csak trágárkodva csapkodta a beragadt stukkert, ahelyett hogy gyorsan felkapott volna egy másikat. Én meg szépen ledurrantottam. Ilyen IQ-val ne éljen.

    Hatalmas riszpekt az MI-nek.
  • Borg
    #4680
    Ennek amúgy sok értelme nincs. Amit másoktól elveszel fegyvert, azok csak besülős szarok. A fegyverkereskedőnél megbízható, upgradelhető fegyverek vannak, ráadásul egy csomó féle equipmentet is tudsz venni, ami szintén hasznos (pl több ammos öv).
  • zeoos
    #4679
    a gyémánttal tudsz üzletelni és egyre jobb dolgokat beszerezni ... hogy ne lenne fontos?
  • Szasza20
    #4678
    Elsőre sztem végigviszem normálisan és majd utánna :D
  • zeoos
    #4677
    a kisrepülő nem vagy cucc, az ott van és kész....de te már repültél a sárkányrepülővel?
  • grebber
    #4676
    LOL és ki beszélt másról?Csak leírtam aki nem tudja hogy kell használni.Én is csak unalmamban ahol villog megkeresem már ne árválkodjon ott egymagában.
    Venni nem vettem semmit csak a legelején egy kötelezőt azt azóta semmit.
  • c a r b o n
    #4675
    ha valakinek nehéz lenne a játék
  • Gando
    #4674
    aztmondta hogy nem költi semmire :D nem azt hogy nem is gyüjti... és amúgyis csak a szerencsétleneken akart segíteni :D
  • Bokafix2
    #4673
    Te magad írtad hogy nem sok haszna van a gyémánt gyűjtögetésnek. Igazán nagy cuccost nem nagyon lehet kapni értük. Meg úgyis elveszed a fegyvereket szerencsétlenektől.
  • c a r b o n
    #4672
    nekem nem kell gyémántokat keresni mert mind megvan
  • BiG G
    #4671
    köszi, ezt mondjuk nem tudtam hogy arra kell menni amerre folyamatosan világít. így is megtaláltam mindig, csak sokat kellett szaladgálnom :D
  • grebber
    #4670
    GYÉMÁNT KERESÉS

    A gyémántokat úgy tudjátok megtalálni, hogy ahol jelez a készülék zölden villog ott szép lassan elkezdesz forogni ,de nem mint a vadállat mert akkor nem biztos hogy észreveszed.Egy helyen folyamatosan zölden fog világítani tehát NEM villogni fog hanem világítani egyfolytában.Na ebbe az irányba kell elindulni és meglesz a gyémántos aktatáska még hanggal is jelzi nekünk ha nagyon közel van az árú.
    Sok esetben nem lesz szemmel látható a dolog mert pl épületek tetején is találtam már de oda értelemszerűen fel lehet menni ha követed a zöld fényt mert odavezet a létrához.

    Videót is csináltam hogy jobban érezhető legyen!




  • SötétBarom
    #4669
    Afrikában? Nóóóóóóóóórmálisss? Nyilván mocskos mint az állat.......
  • Cat 02 #4668
    Sáros a víz :P
  • zolo
    #4667
    Csak egy rövid kérdés:
    Melyik grafika opció javíz a víz minőségén? Most minden medium, de ha vízbe esek cska nagy barnaság, egyedül az eget látom hogy tudjam merre kell úszni. Létezik ún. "átlátszó" víz is a játékban? :D
  • SötétBarom
    #4666
    Ha képből nem jönne le, akkor egy tó közepén van, egy miniatűr szigeten. :)
    Amúgy meg sok játék után nekem úgy tűnik, hogy a vízi közlekedés a legkifizetődőbb...
  • Szasza20
    #4665
    nállam is hasít régebbi driverrel, csak kérdezem hogy ez a 180as driver még béta-e mert akkor nem rakom fel, főleg akkor ha nem lesz gyorsabb tőle!
  • Borg
    #4664
    Én nemtom mit görcsöltök ezen, 7.10-es catalystem van fent, és hasít a game :D
  • Szasza20
    #4663
    de ezek nem béták?
  • SötétBarom
    #4662
    Megtaláltam a legrajabb safehouset, azt hiszem :P

  • Proview
    #4661
    Melyik progival lehet kiíratni játék közben a videokártya infóit úgy, ahogy a képeden látható?
  • derdani
    #4660
    Ebben a részben is vannak szörnyek?
  • Frank99
    #4659
    :-())))))))))))))))
  • BiG G
    #4658
    :D!
  • Cat 02 #4657
    Akkor a szemben levő épületben van a gyémánt :P
    iceQ is sztem itt akadt el.
  • Borg
    #4656
    Lol.
    Úgylátom kitűnően működik az integrált IQ teszt a játékban.
  • grebber
    #4655
    Keresgélj ebben az irányban ott lesz valahol az aktatáska ha nagyon közel vagy hangjelzést is fog adni!
  • iceQ
    #4654
    Jó de nem értem h mit kellene csinálni!
  • kirol
    #4653
    Itt mit kell csinálni. Ott vagyok, ahol folyamatosan ég, és akkor mi van?
  • Cat 02 #4652
    Olvasd el a szöveget amit kiír.
  • HD JOHNNIE
    #4651
    Lehet vele embert ülni :) Használtam már, nagyon hatásos!
  • iceQ
    #4650
    Nem tettem tönkre!
    Csak nem tudom hogyan kell megoldani a feladatot!Érted?
  • Borg
    #4649
    Hogy tetted tönkre?
  • iceQ
    #4648
    Hali all!

    A diamond trackert hogyan kell megcsinálni!Pls help!