9022
Far Cry 2
  • TaRka0107
    #4732
    Okéy THX
  • Kandurex
    #4730
    ...22" -ekhez meg 16:10 -ben kell 1680X1050...szal,...az az 1440X900 még nagyon baráti
  • Gunner
    #4729
    "Nem értek ezekhez azért kérdemxD"

    most mégiscsak értesz úgy látom... többit magadtól akkor
  • TaRka0107
    #4728
    Ez biztos? Am thx a segítséget
  • Gunner
    #4727
    16:9
  • TaRka0107
    #4726
    Deez biztos h 1440x900?XD
    ahhoz atomerőmű kellxD
  • TaRka0107
    #4725
    De milyen legyen 4:3 vagy 16:9.....?

  • Gunner
    #4724
    1440x900
  • Gunner
    #4723
    nekem az "tetszik" mikor veszek magamnak fegyót, használom, aztán közli h rózsdásodás miatt beragad... és nem kéne ellenségtől felvenni hanem boltba kéne venni... thx :D
  • TaRka0107
    #4722
    Szevasztok!! I need help!:D Nekem szélesvásznú monitorom van(19") A játékban mit állítsak hogy pont jó legyen a monitoromra? Ez lehet h hülye kérdés. Milyen felbontásban legyen? Meg 4:3,16:9,16:10 a jó neki? Nem értek ezekhez azért kérdemxD
  • extra sensory
    #4721
    Wazz ez tiszta rozsda. Nem kell.
  • Bokafix2
    #4719
    Dehát majom nincs is a játékban. A szara meg ott van?
  • zeoos
    #4718
    az nem krumpli, hanem majomkaki
  • zeoos
    #4716
    hol volt, hol nem volt (?!) ... hááát a bónuszpályán, amit a legnehezebb fokozat lejátszása után adott
  • Borg
    #4715
    Ja, és ilyet se kapsz csak úgy az ellenségtől :)
    (ha jól emlékszem erre a küldire, ezt valamelyik buddy rakta be a safehouseba)
  • Eagle16
    #4712
    Ezzel az új fegyverrel elég könnyű volt porig rombolni az oázist :D



    Még ha mellé is ment, a lökéshullám megölte az ellenséget :)
  • Borg
    #4711
    2. mapra?
  • DarkSector
    #4710
    Nem a képen van a hangsúly.
  • NeBby
    #4709
    Gyertek Hamchira , Uprisingot tolunk!!!
    (Aki multizni szeretne--> 1.0.1.5-ös hamachi kell!!
    Hamachi szoba: FarCry2-SG jelszó: fc2 vagy ha ez tele akkor FarCry2-SG2 jelszó: fc2 )
  • Szasza20
    #4708
    hát ez deszar.
  • Cat 02 #4707
    2 napos kép kb :D
  • Encore
    #4706
    Láttam többször is kidölt fákat, amiknek az oldalára fehér X volt rajzolva, de nem volt gyémánt a közelben. Mit jelent az X? Lehet valami easter egg? Csak mert a játék végén, megtaláltam az arany AK-t, és volt mellette pár krumpli is. Nem tudom mi volt a jelentőssége, mert olyan helyen volt, ahol nem szokott krumpli lenni.
  • DarkSector
    #4705
    Na ezért tűnt furának nekem a játék:
    Lehet közük volt a fejlesztőknek a Hour of Victory-hoz, mert legutoljára ott tapasztaltam ilyet.
  • Szasza20
    #4704
    Na most nekem XP-n sincs a gémbe 5.1, pedig 2008ban elvárja az ember!
  • bertino
    #4703
    mellesleg teljesen mind1 az 5.1 addig, míg a game stereo...
  • bertino
    #4702
    semmilyen trükk nem kell hozzá.
  • Freddycom
    #4701
    Hát márpedig én így emlékszem. lehet vmi trükkel, meg ilyen szarsággal vissza lehet hozni, de assszem azt írták microsofték, h már nem támogatják
  • mike369
    #4700
    gondolom, hogy bug, de egy egész tábornyi népnél elég funny látvány. ja, és ezt legalább 2x eljátszottuk
  • bertino
    #4699
    hát... rosszul emlékszel.
  • Encore
    #4698
    Ez inkább bug mintsme script, nálam gyakran megesett, hogy egy vagy kát katona rossz irányba állt és lőtt, de a lövésük belémcsapódott.
  • grebber
    #4697
    Ezt nem tudom sniperral nem lőttem még lábon senkit. Annyit tudok hogy akit lelősz és azt hiszed meghalt (mert összeseik és hentelem tovább a többi ellenfelet nem figyelek rá) az odébb vonszolja magát fedezékbe és pisztolykájával továbbra is lődöz minket!
  • Freddycom
    #4696
    Úgy emlékszem, h Vistán nincs 5.1
  • ghost013
    #4695
    Lenne egy kis problemam a far cry2ovel.Feletszem
    a jatek mukodik rendesen csak a hang 5.1 helyett stereoban szoll.
    Mit lehet ilyenkor csinalni legyszives segitsetek elore is koszi.
  • Freddycom
    #4694
    Melyik embernek van tetkója, vagy kesztyűje? Rohadt Ferencnek nincs semmije.
  • mike369
    #4693
    Hát ez haláli!
    Becserkészem a tábort teljes csendben arról, amerről a játékmenet szerint kell MAJD átlopakodok a másik oldalra és onnan kilövöm az egyik őrt.
    Ekkor a tábor összes lakója - ahogy azt kell - felpattan, és elkezdi keresni a lövés forrását, ill. lőni. NADE MERRE? Arra, amerről elvileg jönnöm kellene (á, biztos nem script), vagyis mindenki nekem háttal...
    Ok, kilövök még egyet, na, erre aztán mindenki megindul ELŐTTEM, és még mindig nekem háttal neki a dombnak.
    Jó, belátom, nem jártam még e tájain a Földnek. Lehet, hogy errefelé ez a macsó, terrorista stílus, de nekem azért egy pöttyet gyanús :)
    Főleg azért feltűnő, mert az első részben kifejezetten jó volt (illetve egyáltalán VOLT) MI, de ez így mindenképpen vicc.
  • bertino
    #4692
    nem.
  • Gando
    #4691
    amúgy ha snipával lábonlövöd a csávót akkor úgyanúgy szenved mint a videóban vagy azonnal tudja holvagy és szitává próbál lőni?
  • FlyHigh
    #4690
    Nálatok nem kék halálozik néha a játék?
  • #4689
    ma már nem lesz hamachis parti?
  • Cat 02 #4688
    Pedig de. Ha beragad eléggé idegesítő. Ám én is szinte csak macsétával mek, illetve most várom h lehessen végre új sniperem. Most kerültem át 2. map-ra, gondolom itt lehet majd alkotni h leheessen.