9022
Far Cry 2
  • strebacom
    #4781
    Nem tom de nekem nincs benne "ferenc" a játékban, egy öreg csóka, meg egy vágottszemü csákó segit, egyszer még az elején mikor kiszabaditottam egy faszit annak kendövel be volt kötve a feje, de a játék hirtelen kilépett....utánna mikor ujrainditottam egy régebbi mentéstöl, akkor a vágottszemü csákó ült az ajtó mögött és öt szabadítottam ki....nem értem....
  • Omlás
    #4780
    Énsem vettem észre eszeveszett gyorsulást :)
  • Shep
    #4779
    Á a tűz leégette a jó kis homokfutómat. :( A csóka tiszta Rembó vagy 10 gyufát összekötött, meggyújtott és azzal égette ki a sebét :)
  • Netrat
    #4777
    Kimaradt eg fontos "NE"
  • Harry Seldon
    #4776
    Jóember, a szerkesztőben nincs semmiféle állat. Átnéztem az egész könyvtárstruktúrát, nyoma nincs ilyeneknek, eleve a gyökérkönyvtár úgy indít, hogy multiplayer. Single nincs benne, ellenfelek és állatok nincsenek benne. Most tanulmányoztam át, ne okoskodjál már hülyeségekkel...
  • Netrat
    #4775
    Az már befejezett dolog, hogy megveszem a boltban, amint elérhető lesz, mert régóta nem tetszett játék ennyire. Mostanában több fps-t kipróbáltam, de nekem ez az év játéka. Ha megérdemli játék, hogy megvegyük és warezolt szart toljunk, akkor a FC2 igazán megérdemli.
    (Amúgy Ra*or-tól van a próbaverzióm, és az egy igen jó csapat...)

  • lac coo
    #4774
    Vannak ám megint értelmes kérdések ....
    Megint nem tartja be senki a korhatárt ! :DDDDDD
  • Gunner
    #4773
    itt a min fps nem számít, vmi baki lehetett, de avg fps szerint semmit nem gyorsult a cucc
  • Gunner
    #4771
    gondolom múmia ...
  • Omlás
    #4770
    Hmm nemtom nálam nemigen megy 60 alá multiban az FPS :/
  • Gunner
    #4769
    biztos ati dolog ez is mint BIA-ban xD

    mondták h nagyot fog gyorsulni a game ha feldobom a hotfix-es 8.10et...

    8.9 1680x1050 very high:
    * Average Framerate: 52,44
    * Max. Framerate: 73,90 (Frame:187, 3,04s)
    * Min. Framerate: 40,38 (Frame:1156, 21,14s)

    8.10 (hotfix) 1680x1050 very high:
    * Average Framerate: 52,50
    * Max. Framerate: 75,45 (Frame:180, 2,96s)
    * Min. Framerate: 27,70 (Frame:1, 0,07s)

    wtf? :D
  • BiG G
    #4768
    elég szaggatós, kevesebb növényzetet tegyél bele szerintem
  • Cat 02 #4767
    Jájj, és a végére h néznél ki ? :D
  • grebber
    #4766
    Nekem is autókázásnál néha nagyon belassul nemtudsom mi lehet az oka.Lehet titkon ekkor tölti be a pályaszakaszokat
  • Gunner
    #4765
    más: az jó dolog h nem mindig ugyanonnan kapja ki a golyót... de azért akkor már vmi heg lehetne ott, főleg ha a tenyeréből kapja ki a golyót :D

    ha beköti a kezét a srác akkor marad a kötés v eltünik? ^^
  • Omlás
    #4764
    tegnap óta detto ez a hibajelenség van nálam is nem jöttem rá mi a gondja ment kilép újraindít megoldja de általában 1 óra játék után újból elkezdi ... :S
  • zeoos
    #4763
    rosszul feltört változatot töltöttél le ... hát igen, nem mindenki ért hozzá :)

    vedd meg az eredetit pár nap múlva és nem lesznek ilyen jellegű problémáid
  • Gunner
    #4762
    btw... ha valaki tud vmit arról h miért swappol a cucc autókázás közben az nyugodtan irja be :) thx
  • norbi56
    #4761
  • Cat 02 #4760
    Multi map szerkesztőben ? -.-'
  • Gunner
    #4759
    csak féltékeny h nem az övé a figyelem
  • zeoos
    #4758
    de igen is van benne
    zebrát gázoltam is, de egyszer csak úgy odajött hozzám ... biztos megnézni
    gnu is van, lőttem kettőt sniperrel
    és van benne gazella......neeem gizella :)
  • Zoliz
    #4757
    Nyugodj meg! Ezeknek fogalma sincs az életről, egész álló nap a gép előtt ülnek és pattognak, de eljön az idejük nekik is! És nem lesznek rá felkészülve..
    Amúgy tényleg jó a játék, én kiakadtam amikor egy kis tökvilkó beírta, hogy még senki nem írkált a végéről, akkor biztos hosszú.. Ilyen primitív hsz-t ritkán látni. Több évig fejlesztettek egy fantasztikus játékot, ez a nyomorék meg arra vár, hogy mikor lesz már vége. Nooormális???
  • Omlás
    #4756
    Elkészült az első DM mapom aki esetleg kiváncsi rá katt ide!
  • Szasza20
    #4755
    A Mentés remélem jó lesz a Magyar változathoz is
  • HD JOHNNIE
    #4753
    reinstall?
  • Harry Seldon
    #4752
    Nem hiszem el, hogy még nem jöttél rá: R gombbal "javítható" a beragadt fegyver...

    Más: Megnéztem az editort. Ez csak MP mappokra jó... Nincsen benne enemy meg állatok sem, kivéve egy kis madárrajt. :( Remélem, a bolti változat ennél teljesebb lesz...
  • Netrat
    #4751
    Csak muszáj megkérdeznem, hátha tudja valaki a megfejtést:

    irtózatosan hosszú ideig töltöget ez a játék. Ha véletlenül lelőnek, és be akarom tölteni az utolsó mentést, akkor 8-9 percig elpöcsöl vele. de az elején is elmegy a játék betöltésre 7-8 perc, majd legalább ennyi a mentett állás betöltésére.

    A vasam: Gigabyte P35DS3/C2D4600@2936/Galaxy Geforce 9600GT 512MBDDR3/2x2GB 1066 DDR2 RAM/2x500GB HDD, PIO212D, meg ami még kell. Rajta egy XP/SP3 tökéletes állapotban.
    Szerintem a világon semmi nem indokolja, hogy ilyen sokáig tartson egy játékállás-betöltés.
    Ha van valakinek ötlete a megoldásra, örömmel venném, ha megosztaná velem.
  • Sadist
    #4750
    htx
  • grebber
    #4749
    Szólásszabadság lol ez nem a "feltűnési viszketegségem van figyeljetek rám " topik! Menj a gumiba vagy chatre ha írogatni van kedved!
  • TaRka0107
    #4745
    A kinti felbontás számit h milyen lesz a játékban? Mert 16:10 ESEN JOBB mint 16:9esen
  • xido
    #4744
    nélküli
  • Sadist
    #4743
    Játszható DVD nélkül, vagy mindig kell neki?
  • xido
    #4742
    megnézed milyen folbontásban van alapjáraton a Desktopod és olyanra állítod:)
  • Torrents
    #4740
    mert mért?
  • Gunner
    #4738
    miután a 19esek nativ felbontás 1280x1024, a wide 19esek-é 1440x900...
  • Bokafix2
    #4736
    Bár ha 19"-os akkor az sztem nem tudja az 1680-at.
  • Gunner
    #4735
    várj nov 5-ig és vedd meg
  • Bokafix2
    #4734
    Wide screen-hez a legmegfelelőbb felbontás az 1440x900 az 1680x1050 illetve ha kevesebb részletesség is megteszi akkor 960x600.
  • TaRka0107
    #4733
    Kipróbáltam de igy összehúzza nagyon! mondjuk COD2nél próbáltam de az tök mind1xD