9022
Far Cry 2
  • grebber
    #4821
    Nem rontja el a videokártyádat azt max te tudod ba beleversz egyet kis baltával:D
    Ez csak javít a teljesítményen,de ezt te ugyis látni fogod ha pl frapsal méred az fps-t vagy benchmarkal teszteled előtte utánna!
  • zeoos
    #4820
    gyógyszerrel kapcsolatban annyit lehet tenni, hogy nem az első rohamnál veszed be, hanem megvárod a következőt (így egy picit spórolsz vele)
  • grebber
    #4819
    Oké akkor megyek majd paphoz mert elfogyott a gyógyszer és már régóta nem csináltam küldit új adagért!
  • TaRka0107
    #4818
    Grebber ez a hotfix nem rontja el a videokártyám!! ( lehet h hülye kérdés de féltem egy kicsist:D:D:D:)
  • Leky
    #4817
    Na akkor elmegyek keresgélni. Köszi a segítséget.
  • zeoos
    #4816
    ha lentebb olvasol, már volt ez téma

    malária elleni bogyót először a paptól kapsz és ha elfogy, akkor is a pap a kulcsszereplő, csak akkor már küldetést ad
    a küldetés elvégzésekor ott a helyszínen töltik fel a gyógyszeres dobozodat
    ha nem csinálod meg időre a küldetést, akkor megnyúvadsz az egyik rohamban és a paptól indul újra az egész
    a dologban csak annyi a jó, hogy az addig esetleg megszerzett/beszerzett/megvásárolt/talált fegyver nálad marad
  • Sleepy Bone
    #4815
    Srácok egy kis helpet kaphatok? :) a nyomoronc hamachival nem tok sehova se kapcxsolódni pedig a nod uninstalled a tűzfal off és még látom is szervert, csak éppen nem enged fel, mert szerinte most nem sierült csatizni próbáljam újra...

    Köszi a helpet előre is :))
  • grebber
    #4814
    Egy helységbe bevan zárva a faszi csak akkor tudod kinyitni az ajtót ha mindenki halott.Lehet valaki a fűben kuszik még nem halt meg!
  • grebber
    #4813
    Csak akkor van rá szükséged, ha az alább felsorolt videókártyák egyikével rendelkezel:

    * Radeon HD 4800 series
    * Radeon HD 4600 series
    * Radeon HD 3800 series
    * Radeon HD 3600 series
    * Radeon HD 3400 series
    * Radeon HD 2900 series
    * Radeon HD 2600 series
    * Radeon HD 2400 series
    * Radeon X1950 series
    * Radeon X1900 series
    * Radeon X1800 series
    * Radeon X1650 series
    * Radeon X1600 series


    Ez a foltozás az alábbi operációs rendszerek alá telepíthető:

    * Windows Vista 32-bit Edition
    * Windows Vista 64-bit Edition

    A Windows XP alá való hotfixet keresd a kapcsolódó letöltéseknél!


    Leírás

    Az Ubisoft kiadott egy gyorsjavítást vadiúj nagyágyújához, a Far Cry 2-höz. A hotfix növeli a játék DirectX 9 alatti teljesítményét CrossFire-rel összekapcsolt videókártyák esetén. A DirectX 10 alatt is érezhetően gyorsul a játék mind egy VGA, mind CrossFire-ben összekapcsolt videókártyák alatt.

    Innen töltheted!
  • Leky
    #4812
    Akadt egy kis problémám elakadtam a játékban. 20%-nál járok Pala-ban kaptam egy küldetést, de nem egedet be az ajtónálló fickó, hanem ö adta a feladatott. El is mentem a kijelölt helyre és mindenkit kinyírtam, de ahol mutatja a kereszt oda nem tudok bemenni. Nyomkodtam az E billentyűt mindenhol, körbejártam a házat de nem segített. Mi lehet a baj?




    Ha tud valaki segítsen.
  • extra sensory
    #4811
    Fűbe csócsálhatsz, ha nem szeded a gyógyszert.

    Link
  • SkylineGTR
    #4810
    31%nál járok, de nem tudok fegyvert venni, csak az alapokat, mikor lesznek már újak?mp5, új sniper, vagy vmi, haverom másik karival van, és neki egyből mp5, meg lángszoró volt
  • TaRka0107
    #4809
    Aki nagy mester a gépek terén mondja meg h mit takar a hotfixes cucc!:D
  • Synchronous
    #4808
    Én egy hegyre sem tok feljutni. De kit érdekelnek a kopár ormok, mikor zebrákat is lehet puffogtatni a szavannán.
  • grebber
    #4807
    Egyébként ha elfogy a malária elleni gyógyszer is teszem azt szarok a gyógyszeres küldire nem csinálok ergo nem lesz több gyógyszerem akkor mi van meghalok egy idő után azt load game vagy mi? volt már ilyen valakinek hogy elfogyott de nem érdekelte ?
  • TaRka0107
    #4806
    szevasztok!! Az a hotfixes cucc amiről beszéltetek az mit takar? ATI videokarim van nekem is!! Ha lehet egy kis fps t csinálni vele akk érdekel:D
  • Borg
    #4805
    Az északkeleti nagy hegyre fel lehet jutni valahogy?
  • Bokafix2
    #4804
    Biztos hogy ott van? Megközelíthetetlen helyekre sztem nem raknak.
  • grebber
    #4803
    Nézz alaposan körül olyat még nem találtam amihez nem lehet hozzáférni.Biztos lesz valami feljáró hozzá esetleg egy másik szikláról stb
  • tboy01
    #4802
    Egy sziklán van fenn
  • tboy01
    #4801
    Valaki nem tudja, hogy hogyan tudom felvenni ezt a gyémántot??? Már egy órája szórakozom vele, de sehogy se megy

  • grebber
    #4800
    Ez van sajnos szokj hozzá!
  • Cat 02 #4799
    Menny el megint oda ? -.-'
  • Bokafix2
    #4798
    Elfogyott a malária elleni gyógyszerem, amit "Juliánusz baráttól" kaptam a templomban. Ha megint jelentkeznek a tünetek mit csináljak? Szopogassak majomkenyérfa kérget?
  • Matyesz56
    #4797
    Télleg nem haltam meg!

  • Narancs
    #4796
    Egy gyors kérdés: azokat az ellenőrző pontokat, mik a kereszteződésekben meg hidaknál vannak nem lehet unlockolni mint a safehouseokat?
    Kinírom az összes embert, felgyújtom, felrobbantom a kéglit, de ha legközelebb arra megyek már megint ott vannak ugyanazok az emberek...elég idegesítő...:(
  • gduck
    #4795
    KÖSZI!

    A metrikát nem állítottam :( Gondoltam hogy ha az az elsődleges kapcsolat, akkor a progi is azt veszi észre. De fixen beírtam az átjárót és a metrikát, és így ugye egy static route került a route táblába ÉS ÍGY MŰKSZIK :D

  • grebber
    #4794
    Természetesen van!

    Nekem itt van Vista alatt: C:\Users\gépnevem\Documents\My Games\Far Cry 2\
  • SkylineGTR
    #4793
    IZZÉ, játékmentésnek nincs mappája vagy vmi?
  • Cat 02 #4792
    Akkor meghaltál, csak akkor jön elő :D
  • Matyesz56
    #4791
    Nem haltam meg, nekem kellett segíteni neki. Kapott ő egy golyót, és adtam neki injekciót, és meggyógyult aztán most meg baszkurálja a fegyóját és nem tom mit kell csinálni?
  • Cat 02 #4790
    Meghaltál ? Mert akkor lehet h ott lesz és megment.
  • grebber
    #4789
    Ezt is probáltad?
  • Matyesz56
    #4788
    Sziasztok!



    Amikor elmentél egy palotához, ahol van egy fehér csávó és a kardot a nyakához fogod majd valamit beolvas a papírról.Ezután el kell menned egy faluba ahol van egy kamion a híd alatt és ezután menni kell tovább ahol lőnek rád és ott lesz a csaj. Na és akkor itt elkezdi piszkálni a fegyóját a csaj, de nem hagyja abba. Itt mit kell csinálni, mert már felvettem a gyémántot is?

    Segítsen valaki.

    üdv
  • gduck
    #4787
    Vista32bit+Mcafee firewall!
  • strebacom
    #4786
    Hát holta halt meg én nem is találkoztam vele csak az elött hogy a játék magától kilépett(razoros)....utánna már nem volt benne...
  • grebber
    #4785
    Vista?Nod32?
  • gduck
    #4784
    Na el**sztam 2 órát ezzel a "tamagocshi hamacshi" progival XD Minden lehetséges FAQ-t elolvastam, minden trükköt bevetettem (gépet KELET felé fordítottam, kávéfőzőt a szék alá tettem, a tűzfalat légkalapáccsal szétvertem ) ÉS SEMMI! Mindenesetre a Chat tökéletesen működött

    Szal maradok a "public" szervereknél ;)
  • grebber
    #4783
    Haveromnak 4870-es VGA-ja van nem tudom melyik drivere van de futtatott egy benchmarkot elég tré értékeket kapott minimum fps 8 meg ilyenek.Feltette a hotfixet minden értek több mint a duplájára nőtt!Szal nem értelmetlen ez a atis hotfix.
  • Freddycom
    #4782
    Nekem is ez a kettő van, de a turbános meghalt. Lehet vhogyan új havert szerezni, aki segít majd miután majdnem meghaltam?