9022
Far Cry 2
  • JaSoN HuNTeR #4863
    ekkora 1 béna játékot:D mintha a fizika eltünt volna benne az elején xD nagyon béna... áhh felbasz
  • TaRka0107
    #4862
    A hotfixet le lehet törölni?
  • lac coo
    #4861
    A dokumentumokban a játék cuccainál, a Gamer Prifile. xml-ben írd át a megfelelő bejegyzést:

    Platform="d3d9"
  • nesto
    #4860
    HELP ME! Átállítottam a játékban a grafikai beállításoknál directx9-ről 10-re és most nem indul el, hanem hibával leáll. Csak úgy tudom indítani a játékot ha a kompatibilitásnál kiválasztom hogy Windows Xp kompatibilis módban induljon. Így bejön a játék, de a menüben így nem aktív az a rész ahol visszatudnám rakni directx9-re. Játszani így tudok de csak sokkal gyengébb grafikával, és nem is olyan szép. Próbálkoztam már "default"-tal is de semmi. Nem lehet sehogy sem visszaállítani, csak ha újrainstallálom?
    Köszi előre is
  • Lacee86
    #4859
    Köszi. Nemtom miért irkálnak 12-t...
  • Tatyla
    #4858
    3,15G
  • Lacee86
    #4857
    Hali! A game tényleg elfoglal 12 gigát a vinyón, mint ahogy írják? Vagy ismét egy téves adat?
  • TaRka0107
    #4856
    FigyuzzatokxD!! Feltettem a hotfixet de mintha szarabb grafikája lenne
    :D Le lehet törölni?
  • Mr_no_NaMe
    #4855
    Ez a szar 180-as driver nem támogatja a 8600-os karikat..felejtő
  • Mr_no_NaMe
    #4854
    Nem csoda...odabasz az egész game úgy ahogy van. Nvidiához van valami fps növelő cucc? Mint pl az atisoknál a hotfix? Egész jól megy a game, de mehetne jobban is...esetleg érdemes felrakni az 180-as drivert?
  • Tatyla
    #4853
    na az hogy van hogy volt piros feladat meg kék meg csináltam a kéket a piros meg eltűnt?
    és most már csak mindenhol ilyen sárga háromszög van felkiáltójellel?
  • Cat 02 #4852
    Xfire-n 5. legjátszottabb game most o.O
    http://www.xfire.com/games/fc2/Far_Cry_2/
    Eléggé emelkedik (game statisticnál).
  • Shodan
    #4851
    Hátha a fegyverek így "újraszületenek" akkor én itt már semmin nem lepődök meg :)
  • Shodan
    #4850
    Ha leveszek a falról egyet akkor a helyébe lesz egy másik ugyanolyan. Amit már megvettem abból mi az istenért nem lehet válogatni :SS
  • Cat 02 #4849
    Yep. Be tudod rakni és később elővenni. Azt nem tom h safehouseok között teleportál-e a wep :)
  • Shodan
    #4848
    Már vettem ládát is, de az pontosan mire jó, abban tárolhatom az előzőt?
  • Shodan
    #4847
    Meg az ellenségnél is mindig ugyanazokat a szarokat találom, a többi meg a gépen lockolva van.

  • Cat 02 #4846
    a, ott ahol az előzőt
    b, lehet kell venned ládát.
  • Cat 02 #4845
    Nekem nem sikerült, illetve különben nem tudnál leesni a hullaszállítóról :)
  • Shodan
    #4844
    Ezt a hülye fegyver rendszert nem értem. A számítógépen már megvettem egy csomót, de a raktárba mindig ugyanazok vannak. Pl az elején a lángszóró helyett vettem egy géppuskát, de ha a lánszórót akarom használni akkor azt hol tudom felvenni?
  • fixpont
    #4843
    KERDES az elso fejezt vegehez!!
    [spoiler]Az elso fejezet vegen meg lehet menteni a tarsainkat vagy mindenkepp meghalnak?[/spolier]
  • Scouser
    #4842
    Ez az ATI hotfix a drivert módosítja? Vagy csak simán rá lehet telepíteni a meglévőre? És utána lehet törölni ha nem jön be?
  • Leky
    #4841
    Bejártam mindent, de senkit sem találtam. Valaki megdobhatna egy olyan mentéssel ami túl van ezen a küldetésen és olyan 20-21% körül van. Vagy valami megoldással.
  • TaRka0107
    #4840
    Megvan a benchmark:D Ez a hotfix végülis egy kis kiegészítő az ATI progihoz?:D
  • Cat 02 #4839
    Van benne olyan is :P
  • Cat 02 #4838
    Gamehez van.
  • lac coo
    #4837
    Én nem tudom, marha szép a grafika, teljesen hihatően néznekki a dolgok, főleg az épületek , de nekem valahogy a szavannáról az arany-berna-sárga színek jutnak eszembe nem pedig ezek a szűrkésbarnák, fakó zöldek ....
  • TaRka0107
    #4836
    Benchmark az is progi!! nem? az ilyen tesztelő szar?:D:D:
  • grebber
    #4835
    Nekem nvidiám van.Mondom haveromnál sokat számított a hotfix neki 4870ese van.
    Mondom teszteld a benchmarkot most.Szedd tedd fel a hotfixet nézd meg a bechmarkot.Ha jobb akkor jobb ha nem akkor leszeded ennyi.
    Ne csak kérdezz próbáld ki!
  • Bokafix2
    #4833
    Ok. Várom, hogy zöld utat kapjak a sárgához.
  • TaRka0107
    #4831
    Grebber nekem most van 20 fpsem kb. Akk ha felteszem a hotfixes cuccot akk lesz 40? Vagy hogy?
  • zeoos
    #4830
    úgy látszik még nem tartasz ott ... türelem sárgát terem
  • grebber
    #4829
    LOL ezt szerintem mindenki tudja már a túl vagyok a felénél nem egyszer voltam már gyógyszerért:D
  • zeoos
    #4828
    alvás előtt az órán tudod beállítani, hogy mikor ébredj fel ... így aztán tudod a napszakokat irányítani
    amúgy alapból a 9-es gomb a fejlámpa
  • Cat 02 #4827
    2 magos procihoz megéri felrakni valami segítő cumót ? (e6550)
  • Bokafix2
    #4826
    Úgy tuttam kettő van. Piros és kék. A piros a fő a kék a mellék küldetés.
  • TaRka0107
    #4825
    És csak feltelepítem valahova és kész és használja is? ATI Radeon x1650 pro 512es em van. nincsi lyen crossfire es cucc. De az az hogy kettő vidkari van benne ugye?És akk ehhez jó ? ugye:D:DBOcsh ennyit kérdezek THX nagyon a válaszokat
  • Cat 02 #4824
    Baze, ez az uszályos cucc nem gyenge, lehet visszakéne mennem nappal, h lássak is vmit :D
  • zeoos
    #4823
    küldetések színkódja szerint a sárga lesz a pap által kapott célpont !
  • extra sensory
    #4822
    Te most nem kérdeztél, ha kérdezel, akkor kérdőjelet tegyél a mondat végére.