9022
Far Cry 2
  • LackoMester
    #4915
    direkt,autós üldözéses volt...:-)
  • Cat 02 #4914
    Direkt vagy olyan hülyék voltak h befutottak eléd ?
  • LackoMester
    #4913
    ma már elgázoltam 3 antilopot,2 zebrát és lelöttem 1 bivalyt...és ez nem a F&H chanel ez FarCry2..LOL
  • priluki
    #4912
    köszi!!!
  • tboy01
    #4911
    A pirossal jelölt helyen van a gyémánt. A sárkányrepülő a vízesésnél van. Menj a víz túloldalára, az ösvényen felfelé, a hídon ne menj át, hanem az ösvény mellett egy sziklán van a sárkányrepülő.

  • zeoos
    #4910
    nem kell linkelni, a térkép bal felső sarka
  • Leky
    #4909
    Gyerekek valaki a #4812-re valami okosat vagy egy mentést ami utána van, mert nem tudok tovább menni. Please!!!
  • priluki
    #4908
    ez hol van?? betudod linkelni a térképen? kösz:D
  • Rodman6
    #4907
    Érdekes, egy hiba miatt újra felpakoltam a game-t, ugyanazzal a karakterrel vagyok, mégis más emberekkel találkozok. Tegnap egy ronda néger nővel találkoztam a kisházban, most meg valami csávóval. Többféleképp is lehet jáccani?
  • tboy01
    #4906
    Nah így már tényleg fel lehet jutni
    Csak a 600méterre arréb lévő vízeséshez kellett elmenni

  • AMD Norbee
    #4905
    Nah akinek lag akadási problémai vannak(szóval nem azért akad mert szar a gépe) azoknak megvan a megoldás:
    Játékban konzolt lehívod 0-val és bírod hogy gfx_maxfps X (az X helyére egy fps értéket kell megadni) én 40-et adtam!
    Szóval nálam így néz ki:
    gfx_maxfps 40
    akimeg +fps-t akar elérni és ATI-ja van az tegye fel a Xtreme-G_Catalyst_8.10_Vista_32-64bit buherált illesztőt(nálam +5fps javulást hozott benchmark-ban)
  • PunkZoli
    #4904
    nektek volt már olyan, hogy így hirtelen mindenki meghal körülöttettek?:DDDD
    és még az is aki a városban adná a melót :(( , fránya bug
  • smusher
    #4902
    Full reális... megdöglenél a dzsipben maláriában. Ne beszéljünk már realitásról egérkattintgatás közben, plíz.
  • bacsi5514
    #4901
    Legyszi a Hamachi szerverrő kickeljetek aki nem jatszik! Nem lehet beférni soha
  • zomgzerg
    #4892
  • DarkSector
    #4891
    :P
  • Bokafix2
    #4890
    "Valahova a mellkasára lövök, aztán azt látom, hogy elkezdi kiszedni a lábából a golyót."


    Mert időközben lecsúszik neki.
  • Rage47
    #4889
    nemtom mi a facture, de ha minden hsz-ben fikázod, akkor nem muszáj idejárnod
  • DarkSector
    #4888
    Nemsemmi.
    ezám a szabadság...
    ehhez képest a facture már-már unalmas lerágott csont...:P
  • Rage47
    #4887
    ez a jó benne, úgy viszed végig ahogy akarod :)
  • DarkSector
    #4886
    másnak meg az esze a farkában van...
    ez ahhoz képest nudli...
  • Balumann
    #4885
    Multiban időnként nagyon poénos ez a gyógyítási rendszer. Valahova a mellkasára lövök, aztán azt látom, hogy elkezdi kiszedni a lábából a golyót. :D
  • Bokafix2
    #4884
    Különben is teljesen mindegy milyen fegyvereid vannak. Ha ez full reális lenne, valszeg az első küldetésben kimennél a divatból.
  • Bokafix2
    #4883
    Minek annyit kínlódni a fegyverekkel? Én sose veszek, meg nem upgradelem hanem mindig az enemitől csórom el. Mit számít az, hogy azok nem olyan jók? Így is simán végig lehet vinni a játékot.
  • DarkSector
    #4882
    Sorry csak vicc volt.
  • DarkSector
    #4881
    jah 2 is, mert osztódnak néha...
  • Rage47
    #4880
    mi van ha meghal az egyik társam? lesz helyette új?
  • BiG G
    #4879
    kedvenc verdám a játékban a platós ZIL :)

  • smusher
    #4878
    beleraktak volna coop multit, esetleg az editor tudna ai-t kezelni - nos, extra adu ász lenne. így csak szimplán nagyon jó játék marad.
  • zeoos
    #4877
    Úgy gondolom a felbontás dolgában segít például:

    Ha az általad megadott felbontásson akarsz játszani a játékkal (amit az nem ajánl fel), akkor nem kell mást tenned, mint beírni a következőket: Jobb klikk a játék indító ikonján. Majd a Tulajdonságok menüpontban hajtsa végre a következőket: “..\Ubisoft\Far Cry 2\bin\FC2Launcher.exe” +playNow 1 +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1280 +szy 1024″
  • havercsotány
    #4876
    á a multija nem gyó enekije
  • zomgzerg
    #4875
    Far Cry 2 Released on Steam in Europe and Down Under
    több mint 14 ezer forint:D
  • zeoos
    #4874
    szerezd be az Övegesprofesszor progit, az a fizikán biztos javít :)
  • zeoos
    #4873
    először is a vásárlás egy dolog....a melletted lévő épület a fegyverraktár, érdemes bekukkantani és szemben is van egy épület, ott kell dumázni valakikkel (irány ida is)
  • zeoos
    #4871
    a 180-as béta verzió és mint ilyen, ki tudja hogy muzsikál
    viszont a napokban dobták ki a gyári 178.24-et ... ezt érdemes felrakni
  • nesto
    #4870
    köszi, megnéztem de ez van benne amit írtál, nem kellett módosítanom. de érdekes módon megjavult, elindult rendes módban és dx9ben fut.
    egyébként az elején járok, ott ahol elkell mennem a fegyverboltba és a gyémántjaimat fegyverre költeni. vettem kép fegyvert ami pont 10 gyémántba került, de nem tudok továbbjutni mert még mindig ott van a piros jelzés a térképemen. talán valami mást is kell ott csinálni?
    köszi
  • TaRka0107
    #4867
    Meg nekem catalyst controlt is tett fel újat meg beletette a c windows ba nem tom h hogy lehetne letörölnixD
  • TaRka0107
    #4866
    És komolyan szarabb lett szentem:D
  • TaRka0107
    #4865
    De néztem a programok telepítésében és nincs ott:D
  • grebber
    #4864
    Igen le lehet mint minden mást amit feltepeitesz,de neked minek gép nem értem de tényleg.