9022
Far Cry 2
  • xido
    #4955
    mondtamén már az elején,hogy Jackal a lényeg,minden töltésnél ott a szöveg:)
  • Cat 02 #4954
    Aki még nincs 2 map-on ne olvassa.

    Baze, ez a story eléggé gány. Elárultak, de azért még dolgozok neki. Az a célom h megöljem a Jakalt aki fegyverrel látja el Afrikát, erre segítek fegyvert behozni, eléggé lol.
  • Eagle16
    #4953
    Akkor lehet hogy csak nekem tűnt úgy, mert ha váltogatom a képarányt akkor mindent egy kicsit összenyom.
    Aki úgy gondolja az használja, akinek meg megfelel a gyári beállítás az játssza úgy. Én valószínűleg az új beállításokkal játszom tovább, de még azért próbálgatom.
  • xido
    #4952
    nem megnyúlva van,csak nem pluszban került hozzá jobbra és balra képanyag,hanem addig zoomol rá,hogy vízszintesen passzoljon a képernyőhüz,hogy alul,felül lenyesődött némi képanyag..
    pont mint ahogy a szélesvásznú filmeknél,mikor 4:3 arány elérése miatt rázoomolnak és ott oldalt marad le képanyag...
  • hapi
    #4951
    szerintem nincs megnyúlva a kép. Egyszerűen egy 4:3 képarányú felbontás középső darabját mutatja a játék a maradékot levágja és kész.
  • Scouser
    #4950
    1280*1024
  • Cat 02 #4949
    A % mérő mit mér ? Az összes dolgot (buddy,side misson, gyémánt) vagy csak a főszálat ?
  • Eagle16
    #4948
    Igen, 1680-van, de nem jó a képarány, alul és felül is levág belőle.
    Eddig nekem sem tűnt fel hogy egy kicsit megvan nyúlva a kép.
  • Bucser
    #4947
    MI az már letölthető a 100%-os mentés?:)
  • LackoMester
    #4946
    milyen felbontásnál?
  • FlyHigh
    #4945
    Persze, értem én. Próbáld tuningolni, jönnie kell az fps-nek.
  • Scouser
    #4944
    2 hete vettem a 4850-et, de még nem volt pénzem az új procira akkor. Azóta a VGA is kb 20ezerrel drágább lett, meg a proci is, úgyhogy esélytelen jelenleg újat venni.
  • FlyHigh
    #4943
    Amennyit enged a proci azt húzd ki belőle, így nem tud maximumon dolgozni a VGA.
  • FlyHigh
    #4942
    Limites az, 3GHz-en talán kihajtaná a nem túl fiatal AMD.
  • Tinman #4941
    Nem érsz vele semmit... ez a játék inkább GPU igényes.
    A procid bőven elég hozzá.
  • Scouser
    #4940
    A következő gépem van: MSI K9N Neo V2, AMD 4800+ X2(~2500Mhz), ATI Radeon 4850HD 512MB, 4GB DDR2(800Mhz)

    És a következőképpen fut: DX9, Minden Ultra High, kivéve a shadow, mert az csak Medium. Így nem esik 30 fps alá még a legnagyobb csatákban sem, és 45-30 között mozog az fps. Ha felteszem High-ra a shadow-t is, akkor sajnos van, hogy leesik 26 fps körülre a játék a nagyobb csatákban, és engem ez már zavar. DX10-be pont ezért nem rakom, mert ott minimum high-ra engedi tenni a shadow-t.

    Szerintetek ha meghúznám ezt a procit akkor jobb lenne a helyzet? Mert gondolom a videokártyámnak a legmagasabb shadow-t is ki kellene húznia magából. Vagy rosszul gondolom?
  • Gerbill
    #4939
    Ez a méret kimaradt a csomagból 128x128
    Az előzőben pedig benne van a 128x160, 176x220, és 240x320-as méretre a játék
  • Gerbill
    #4938
    Mekkora a felbontása?
  • BIZ0906
    #4937
    és linkeld beHát ebből kb szar sem látni :(
    Töltsd fel ide
  • Cat 02 #4936
    w200i-n ? :D
  • Gerbill
    #4935
    Sony Ericssonosoknak itt van a játék minden elérhető felbontásban:
    Far Cry 2

    Elképzelhető, hogy Nokián is fut.
  • Rodman6
    #4934

    a kedvenc járgányom
  • Borg
    #4933
    És ez hány óra volt? Hát van neked életed? :DD
  • FlyHigh
    #4932
    ez nem csak 16:9-es TV képarányhoz van?:D Nekem fel sem tünt, hogy meg van nyújtva a játék, pedig az ilyet észre szoktam venni, volt alapbol 1680.
  • Encore
    #4931
    Csak akkor van ott, ha épp nem vagy küldetésben (nincs se piros, se kék küldetés) és olyankor ott lesz és ad neked mellékküldetést.
  • Encore
    #4930
    Azt észrevetéttek, hogy a dragunov-val két embert is ki lehetlőni egy lövéssel? ha épp egymás mögött állnak, akkor átmegy a golyó mindkettőn. Az a jó, hogy simánt többször játszós, mert mindig más embereket rak be és ha más karakterrel kezded el a játékot, akkor máshogy kezdődik, meg van egy halom küldetés, amit még meg lehet csinálni.

    Aki még mindig nem érti, hogy a piros (fő) és kék (mellék küldetések), hogyan függenek össze, az valószínűleg nem tud angolul vagy csak nem érdekli a szöveg, akkor pedig értetlenül néz maga elé, hogy most mi van...
  • SkylineGTR
    #4929
    mi lehet az oka hogy so sincs ott a fegyverboltos csávó, de egyik boltban se
  • Tatyla
    #4928
    jaja easy-n is k.... nehéz...
  • Kongy
    #4927
    Én kijátszottam. :S Rohadt jó volt,talán egy kicsit rövid,de piszok nehéz. :) Ezért játszottam én ízin. xD
  • Eagle16
    #4926
    Nem tudom volt-e már, de itt a widescreen hack.
    LINK

    El kell indítani, és futnia kell játék közben. Numpad * és / jellel lehet váltani az eredeti és beállított képarány között. Én kipróbáltam és tényleg sokkal jobb.

    Beállítások: 16:10-hez:

    X FOV: 1.31
    Y FOV: 1.253
  • SkylineGTR
    #4925
    eddig egy küldetést adott összvissz
  • SkylineGTR
    #4924
    de oda megyek a fegyvereshez és soha nincs ott a fószer.
  • Cat 02 #4923
    Csinálj küldetéseket a fegyveresnél.
  • LackoMester
    #4922
    nem lepödnék meg,azon ,h.a Ubi a követk.Rainbow6 alá is Dunia motort rakna,nem azt a szar Unreal-t.Szerintem meg nagyon is jól vannak megoldva a robbanás,tűz efektek...az 1 dolog,h.XBOX végett butitva lett...
  • SkylineGTR
    #4921
    semmilyen fegyót sem tudok venni szinte, ez azért van, mert minden karakternek meg van hogy mit lehet venni? hát az enyém semmit se tud nagyon, egy shotit, egy g3mat egy pkr (vagy prk), meg pár kp-t. én mp5-őt akarok, meg m16-ot :D
  • Cat 02 #4920
    Az akkor van ha felvetted a küldetést és jelzi hova kell menni.
  • Tatyla
    #4919
    oké,csak amikor kezdtem még piros meg kék helyek voltak...
  • JaSoN HuNTeR #4918
    na szóval:D nekem minden very highba van huzva kivéve a shadow me az lowra:D igy tökéletesen fút 1024be.

    Grafikája nem olyan rossz de hogy a crysishez semmi köze nincs az biztos. Tűz is béna és a robbanás is:D
    De csak azért van lebutitva ez a motor h a szar kis xboxokon is fusson... és pc alá is ezt a motort rakták:S
  • Cat 02 #4917
    Miért lenne az ? Az ad küldetést. Illetve a fővárosban levő felkiáltójelesek (afrika jel, meg a másik) adnak főküldetést.
  • Tatyla
    #4916
    azt még mindig senki nem árulta el hogy ha csak sárga háromszöges felkiáltós jelű helyek vannak az baj e?