4495
  • Szabi1991
    #4335
    van már.. sőt 5.1es eredeti hanggal együtt.. :D
  • zoliii
    #4334
    HD-s verziót nem csináljátok meg, a tegnapi részből?
  • Narxis
    #4333
    Maximálisan egyetértek!
  • Bullitt
    #4332
    Hoffhoz: az eredeti sorozat is 90 után jött át hozzánk, magyarul Forgács egyáltalán nem öregedett annyit, mint a Hoff, így nem is meglepő. Meg azért David hangját igen erősen támogatja a több éves alkoholizmusa...
  • spike0007
    #4331
    Nekem is az a véleményem hogy Graimannak a dublőr hang kellet volna!
    Amúgy jó a szinkron!:) KITT mindent visz!:)
  • ldavid
    #4330
    május 1. lesz, szóval még 2 hét az első részig
  • KnightRider
    #4329

    Elnézést a késésért, kedves Rajongótársak! Következzék a rövid kritikám:

    - 1, Ki3t: Versényi Laci bácsi, respect! Tetszik az újhullámosan lekevert Kitt-hang, ismerős de ezzel az effekttel mégis más. 10/10!
    - 2, Mike: Nem. Nagyon nem. Megszokható, de nem jött át nekem.
    - 3, Sarah: Elmegy. Személy szerint rosszabbra számítottam.
    - 4, Graiman: nagy csalódás, nekem nagyon nem jött át. A dublőrje hangja kellett volna neki.
    - 5, Rivai: mivel eléggé background character, annyira nem érdekelt
    - 6, Michael K.: figyeltétek, hogy Forgács Péter hangja nem öregedett annyit, mint a Hoff hangja?
    - 7, Bűnözők, background és filler karakterek: egyedül Dylan meg a néger manusz jött át, a többi nem. A korrupt sheriff egy robot?
    - 8. A fordítás: volt, ahol nagyon jól átjött, volt, ahol nagy kalap szar volt. A legjobban Michael Knightnál szúrták el. Eredetiben ugye "I was that man". Ungárisül meg "Igaza volt [Wilton Knightnak]". Nem és nem, ezzel elveszik egy fontos elem, hogy az apa továbbadja a fiának a stafétabotot!
    - 9: Billy, Zoe és Torres: meglátjuk jövő héten.

    Verdikt: Versényiért köszi, TV2, amúgy 6/10.

    Még valami: PM-ben elküldené valahi, hogy milyen irányból fújhatná a szél a vinyámra a szinkront?

  • spike0007
    #4328
    A szinkron egész jó és kiemelném Versényit sztem nagyon jó lett KI3T hangja ezzel a torzítással! Egyedül Revickyt kell szokni!
  • KRhu
    #4327
    Változóak a vélemények a szinkronról, mindenkinek más-más hangja nem tetszik vagy éppen tetszik. Nekem Graiman hangjával nincs bajom, el tudom fogadni Reviczky-t, számomra Mike hangja inkább szokatlanabb, valahogy más hangszintet képzeltem volna neki.
  • Szabi1991
    #4326
    Naja, szinkron nem olyan mint amit vártam volna, de szokható.. jó lesz ez.. :)
  • SlayR
    #4325
    Most ha belegondoltok nem nagyon vannak már igazi karakteres szinkronhangok szal nem nagyon mitvárni őszintén szólva nekem soha nemtetszett kitt szinkronja régen se akármennyiure istenítették sokan
  • Bullitt
    #4324
    Ki találta ki, hogy Reviczky legyen Graiman hangja? x'D De legalább emlékeztetnek miért nem nézek már semmi sorozatot magyarul...
  • ldavid
    #4323
    KITT nyugdíjas ezzel a hanggal, Sarah még el is megy, Mike szar, Rivainak meg túl fiatal a hangja
    a többiekre kíváncsi leszek
  • zoliii
    #4322
    szerintem egész jó lett, de persze az angol változatot nem fogja felülmúlni
  • Bullitt
    #4321
    Előtte is megmondtam róla, de mostmár meg is bizonyosodtam, hogy nagy szar a szinkron. Igazából Versényi sem nagyon jó, fura, hogy egy Mustangnak adja a hangját...
  • Szabi1991
    #4320
  • Dean Winchester
    #4319
    no megy a tv2őn :D kivi vok a szinkronra!
  • ldavid
    #4318
    talán az időpontot kéne nézni

    tv2 blog
  • zoliii
    #4317
    Egyben lesz elvileg! :D
  • zoliii
    #4316
    Ez neked hol a viharban van átírva?
  • KRhu
    #4315
    Nyomsz egy linket a bloghoz?
  • KRhu
    #4314
    Igen, néztem a port.hun, átírták. De akinek nyomtatott sajtója van azt nem írják át. :)
  • ldavid
    #4313
    tv2 blogon írták. (mellesleg normális tvműsoros lapon már át van írva - port.hu)
  • zoliii
    #4312
    Itt 2 részes

    Én szerintem képesek szétszedni! Így tovább tart a sorozat!
    De majd holnap kiderül :D Azért vegyétek fel tunerrel, hátha leadják egyben! :D
  • KRhu
    #4311
    Ezt az amatőrdéget a csatorna részéről... Előre látom, hogy aki meg akarta volna nézni, lemarad majd az elejéről és mind anyázni fog joggal- :(
  • ldavid
    #4310
    csak nem szedik ketté
    "a kiadottól eltérően nem két részben kerül leadásra a Knight Rider sorozat bevezető filmje, hanem egyben. 24-én szombaton tehát nem fél öttől, hanem négy órától kell keresni KITT-et és Michaelt."
  • zoliii
    #4309
    Szerintem csak hasonló a helyszín :D
    Kár a kocsiért! :D
  • ldavid
    #4308
    itt megnézheted (az egy jó rész amúgy, nekem tetszett)
  • KnightRider
    #4307

    Ja igen. Life is too short to drive a Ferrari :D

    Majd azért figyelem kedden, hogy hová is zuhan a járgány. De hát szombaton KR2008 a csigatévén, úgyhogy hajrá!

  • Bullitt
    #4306
    Az egy sárga Lamborghini Gallardo és sztem nem ott zuhan bele :D
  • KnightRider
    #4305

    Láttam ma a jövőheti Mentalista promóját. A sárga Ferrari nem ugyanott zuhan le a tengerbe, mint Karr?

  • KRhu
    #4304
    Te mondd, hogy rablótámadás, a Te hangod méllyebb :D
  • ldavid
    #4303
    ismerem Szabó hangját, Bozsóé mélyebb
  • KRhu
    #4302
    Valahogy egy fokkal ütősebb és profibb a szlovák Knight Rider promó és a végén (nem tudom mi az eredeti angol kifejezése pontosan) filmen kívüli promóciós jelenetek is vannak.

    http://www.youtube.com/watch#v=AmUAxL6pem4
  • KRhu
    #4301
    Boscorelli őrmester tényleg Bozsó Péter. De honnan tudod biztosra ebből a nyúlfarknyi mondatból, hogy nem Bozsó Péter? Megjegyzem Szabó Mátét nem ismerem, de akkor nagyon hasonló hangjuk lehet.
  • ldavid
    #4300
    az Bozsó Péter, de még ős is sokkal jobb lett volna, mint Szabó Máté
  • KRhu
    #4299
    Mike hangja ismertebb szinkronja még a Harmadik műszak, Boscorelli őrmester. :) A két szereplő majdhogynem megegyezik. Tudjátok, hangot vagy kinézet, vagy hang alapján választanak. A letőltések korszakában és az eredeti hang ismeretében nagy a felháborodás, ha szinkronhangot az előző eset alapján választanak.
  • Bullitt
    #4298
    Állítólag Damu Roland neve is felmerült, mint KITT. Ami azt illeti, NCIS-ben nyújtott teljesítménye alapján nem is lett volna rossz. Félreértés ne essék, Versényi istekirály, de ez tényleg egy új KITT.

    Mike hangját egyedül a Baywatch Hawaii-ból ismerem, ott annak az idegesítő szőke gyereknek kölcsönözte a hangját. Sarahba nem vagyok biztos, de mintha Sánta Annamari lenne, aki a Smallville-ben Lois Lane hangját adja.
  • Narxis
    #4297
    Ez elég szar.. :D mármint a szinkron. KITT még csak-csak... bár szerintem komolyabb torzítás kellett volna, Mike és Sarah magyar hangjai viszont annyira illenek a karakterekhez mint Győzike az operetthez. :D
  • Bullitt
    #4296
    Hát tényleg ritka szar lett. Ráadásul ha megnézitek el is van csúszva a hang, bár lehet youtube miatt.

    Amúgy az audiosávváltás a UPC-nél már évek óta meg van/volt oldva, legalábbis kb. 5 éve, amíg volt nekünk, addig emléksze, hogy azzal szórakoztam, hogy átváltottam a NatGeo meg hasonló csatornák nyelvét csehre, vagy angolra, vagy épp amire lehetett. XD