4495
  • zoliii
    #4375

    Ez a jelenet tetszett!
  • KnightRider
    #4374

    Áhh, ez a rész is... a Devon-Bonnie-n mondjuk az eredeti vetítésnél is beálltam. Zoe-nak a Bonnie még elmegy, de Mike nem egy Devon típus, még névileg sem.
    Billy-t viszont megértem és a kockák minden egyetértésével bólintok: éljen a négy fal, a monitor és a háttérvilágítású billentyűzet :D



  • KRhu
    #4373
    Senki nem ír semmit?
  • KRhu
    #4372
    Rossz hír kacok, lassan másfél éve hogy eladta a replikát. :(
  • Bullitt
    #4371
    Elvileg eladó, vagy már el is adta a replikát
  • Narxis
    #4370
    Ja az zsír lenne! :D
  • zoliii
    #4369
    Kéne rendezni nyáron, magyar Knight Rider találkozót!
    Ágoston Lászlót is meg kéne hívni, a KITT-vel együtt!!! :D
    Remélem megcsinálja a Ford Mustang-os verziót is!
  • KnightRider
    #4368

    Amikor 2005-06-ban adta a csigakettő a KR-t, felvettem VHS-re és feldigitalizáltam tunerkártyával, kiírtam DVD-re. Volt olyan epizód, amit nem sikerült felvennem, az megvolt 1997-es RTL Klubos adásból rögzítve (1990-ből származó, kiváló minőságű, Japánban gyártott BASF kazi!). Végül így lett meg az egész sorozat, ha megnézem, visszajön a VHS korszak érzése. Persze azóta megvan DivX-ben, meg hivatalos kiadású DVD-n, de a 80-as évek varázsa jobban átjön a gyengébb minőségű felvételen :D


  • zoliii
    #4367
    Régen VHS kazikon tárolták. Manapság meg nem nagy cucc digitalizálni a kazikat. A videó képét meg kitisztították, a hangot meg vagy újrakeverték, vagy az is csak tisztítva lett.
    Szerintem. Manapság meg a HD, Blue-Ray korszakában még könnyebb lesz, a jövő generációjának a dolga, videó szerkesztés kapcsán! :D
  • KRhu
    #4366
    Nem tudom, hogy zajlott ezeknek a filmeknek a tárolása, technikailag sem értem, hogy van külön a kép a hangtól, gondolom manapság már jóval egyszerűbb, minden esetre érdekes.
  • KnightRider
    #4365

    Szerintem elveszett a master hangsáv, az archívumban csak a mono kópia maradt meg.

  • KRhu
    #4364
    Igen? Ezt nem is értem. Egy stereo filmet miért adnak ki monóban?
  • KnightRider
    #4363

    Engem nem zavar, hogy mono, Junoszty tévén nőttem fel, sokszor az 5.1 jobban zavar, mint a mono hangzás. A KR-TOS meg amúgy is mono volt, csak a 4. évad volt eredeti angolban stereo, de a DVD kiadás mono volt az USAban is.

  • KRhu
    #4362
    Összetömörített Xvidben, ami egy nagy LCD tv-n vagy kivetítőn pixel-hegyek lennének? Na abból lenne csak felháborodás.
  • zoliii
    #4361
    Nekem az a bajom az eredetiben kiadott Knight Rider sorozattal,
    hogy még elég drága. A hátulján meg olvastam, hogy 1 lemezen csak 5 rész van, meg hogy mono a magyar hang :DD
    Xvid-ben egy kicsit több rész fér ki egy DVD-re, angol-magyar hangsáv-val.
    Magyar 2.0-ás hanggal. Eredetiben is így kéne kiadni!
  • KnightRider
    #4360

    Ha kiadják magyarul, megveszem eredetiben. Knight Ridert, Star Treket, Terminátort nekem kötelező :D

  • Bullitt
    #4359
    Nekem megvan az egész sorozat HD-ban, angolul. Semmi pénzért nem kéne a magyar szinkronos DVD-rip. xD
  • zoliii
    #4358
    Knight Rider 2008 S01E01

    Nem rossz minőség! :D Csak nem tom leszedni :(
  • zoliii
    #4357
    Hun bemutató
  • ldavid
    #4356
    Zoe és Billy hagja is lehetett volna sokkal jobb, Torres még elmegy
  • spike0007
    #4355
    KITT szépen tagoltan érthetően beszél. Nincs ezzel semmi gond!:)
  • Szabi1991
    #4354
    dejó magyar tvbe nézni az új sorozatot végre, még a szinkront is kezdem megszokni.. :D

    csak kitt darabos, gpses hangja zavar egy picit.. :/
    (néha olyan mintha szavanként lenne összevágva)
  • Narxis
    #4353
    Kösz, ezek mind villognak és beszélnek? Nem nagyon merek ilyen e-bay, vatera stb. oldalakról rendelni. Félek, hogy átvernek...
  • zoliii
    #4352
    Pl. itt!
  • Narxis
    #4351
    Wáó!

    Ilyen kell nekem is. Hol lehet venni és mennyiért?
  • KnightRider
    #4350

    Nem kicsit profi!

    A háttérben az SPM modell is befigyel!

  • Dean Winchester
    #4349

  • Dean Winchester
    #4348
    sztem meg az utolsó pár rész iggencsak kezdett a jó irányba terelődni és kezdtem állati megkedvelni,csak sajna pont akkor vették le a műsorról :(
  • SlayR
    #4347
    Szerintem pont hogy a zenével semmi baj nincs autó meg minek több tucat? Régen törték igen mert nemvolt megfelelő technológia én aztmondom az auztó épp eléggé kiforrott amire kell a számítógépes technológia meg mindent megold felesleges olyan költségekbe vetniük magukat aminek értelme nincs csak legyen egy második évad.
  • Conny29
    #4346
    vagy kössenek szerződést egy normális autó céggel,
    ami képes néhány tucat egyedi tervezésű kitt autót legyártani.
    Érdekesebb is lenne a második évad ha más lenne az autó:-)
  • Conny29
    #4345
    a bevezető zenét ne rockosra csinálják,így nagyon szar,élvezhetetlen.
    a régi nekem jobban tetszett,persze átkomponálva,de ezt ne.
  • Conny29
    #4344
    KnightRider, ezt megírhatod nekik!!!
    ez az 1. évad elmegy,és megállja a helyét,de ha akarnak egy másodikat csinálni,vagy fel akarják támasztani a sorozatot,csak a régire támaszkodhatnak,és annak viszont nagyon jónak kell lennie.Meg kell írni az NBC-nek ha spórolni akarnak,akkor bele se kezdjenek.És igen ebbe pénzt kell fektetni,és néhány autot össze kell törni.
    Más sorozatba meg tömegével törik az autokat,asszem cobra11 vagy nemtom,itt meg egyet se mertek,nevetségesek.
  • Conny29
    #4343
    Ha folytatni szeretnék a Knight Rider-t mint sorozat,
    vissza kéne térni az eredeti irányvonalhoz.Újra kéne gondolni a
    kocsi műszerezettségét is,egyedi külső(a jól megkedvelt régi futófénnyel)és belül is,újragondolt egyedi műszerfal,a régire hasonlító hangkijelző.
    Nekem nem tetszett az 1. évadban hogy semmilyen belülről.Régebben pont a műszerfala miatt tetszett meg.És ne csak a számítógépes trükköket lehessen látni,igazi turbo boost ugratást,vagy akár egy retro tetőablak helyén át való ember kilövést.Előszednék a régi trükköket és azokat is bevetnék,sokkal többen lennének rá kíváncsiak,feléleszthetné a régi knight rider érzést.És szerepeljen a sorozatban david hasselhoff, meg egy két rész erejéig a régi gárdából egy két szereplő,RC,Bonnie.Csinálhatnának a régi kitt-re utaló részt is.
    Meg lehetne a 2. évadot úgy csinálni hogy üssön,de ahhoz pénz kell és egy nagyon jó sorozat forgatókönyv,sok fordulattal,tele régi elemekkel.
  • Dean Winchester
    #4342
    mármint amit zolii linkelt :D
  • Bullitt
    #4341
    Amit a folytatásról linkeltél, az több, mint egy éves post... -,-'
  • Dean Winchester
    #4340
    jaaa csak most ráraktak egy kis torzítást? :D akkor azért volt nekem annyira ismerős :$ égő volt ez a kérdésem :(
  • zoliii
    #4339
    KR 08 következő rész

    Ezek hülyék, 2. rész! :D
    Ez lesz még csak az első rész. A mostani csak ízelítő volt, hogy az új KR sorozatot, ilyennek képzelik el.

    KR folytatás lehetséges talán :D
  • spike0007
    #4338
    Ugyanaz volt a régi Kitt szinkronhangja mint az újnak. Versényi László!:)
  • Dean Winchester
    #4337
    sajna én annyi szinkront nem tapasztaltam mint te mert nem sikerült végnézni az első felét :D
    jövőhéten véleményezek én is! viszont KITT hangja tetszik :D bár az eredeti lehet jobb ^^
    Mike hangja meg sara-é tök zsír,semmi probléma nincs vele.
    am a régi Kitt nek ki volt a szinkronhangja azt tudja vki? (nekem nagyon bejött)
  • KnightRider
    #4336

    Ide vele :D