185
filmek amiket kivételesen nem amcsik csináltak
  • _Vegeta_
    #18
    A zu nagyon gyenge film.
  • Waterhorse
    #17
    Cool-on volt hétvégén a Viharlovasok, asszem Storm Quest az angol címe. Egészen jó speciális effektek voltak benne, kb. olyan mint a Mortal Kombat de azért lényegesen jobb volt a történet, és persze ez nem amerikai.
  • Prank
    #16
    hm... nemrég volt az écsbíón egy film, A Zu legenda, vagy mi...
    látványos volt, istenekről szólt, de mintha 20000 oldalas könyvet akartak volna összesűríteni másfél órába, a végén már nem is tudtam ki kicsoda... szal az ilyen filmek nem jönnek be...
    viszont a keleti verekedős filmeket szeretem, főleg a filmvígjátékokat
  • _Vegeta_
    #15
    Este kell aludni nem digizes kozbe. :D
  • _Vegeta_
    #14
    Holnap megmondom. :)
  • Johnyy
    #13
    Tudom, de elaludtam a digizés közben és csak fél órát vett fel,, elfelejtettem a fat32-es 4 gigás fájlmérethatárt :((((((
  • fifi
    #12
    Még nem. Milyen?
  • _Vegeta_
    #11
    A dead friendet nem lattad meg ?
  • _Vegeta_
    #10
    A yakuza bandas filmek nagyon nem jonnek be, az ichibe is ez nem tetszett. :)
  • Chaos Mad
    #9
    most volt a tv-ben nem?
  • Johnyy
    #8
    NIncs valakinek meg a Sárkány közbelép??????
  • fifi
    #7
    Nekem most eleve etalon a Juon/mind a 4/, tetszett még nagyon a Dark water is. És mégegy film ami nem horror de nagyon szeretem: VisitorQ>hihetetlen erőszakos!
  • FREAK
    #6
    nyugalmazott zsaru, beteg feleség, folyton kellemetlenkedő yakuzák, sérült ex-kolléga

    művészfilm némi vérrel színezve
  • _Vegeta_
    #5
    Es egyebkent mirol szol ?
  • _Vegeta_
    #4
    Ma este keszulok megnezni a Dead Friendet. Hiresztelesek alapjan jonak tunik.
  • FREAK
    #3
    Hana-Bi

    most láttam, tetszett
  • Hentes Bill #2
    sok ilyen filmet nem láttam, de nemrég megnéztem a szemet. eléggé izgi vót, pár amcsi filmet biztos hazavágna
  • _Vegeta_
    #1
    Tehat.
    Legyen egy tema, a keleti filmeknek is, mert nagyon jok. :)
    Tegnap neztem meg a whasango-t, mindenkinek ajanlom.
    Azert elegge durva h a herot (jet li) kb masfel eve lattam, es ide meg csak most jutott el. :)