185
filmek amiket kivételesen nem amcsik csináltak
  • Prof William
    #145
    Hát.... volt a mi Gimis osztályunkban is vagy 2 srác akit biztos kinyirtunk volna. Aztán a maradék osztályal meg mentünk volna lerohanni a sziget irányítóközpontját.
  • fifi
    #144
    megéri!
  • _Vegeta_
    #143
    Kezd erdekelni a dolog. :D
  • Loál János #142
    Loál, én is ilyen arcokat vágtam, amikor megnéztem. :D
    Odaadtam Ramzának is, írt is róla egy szépet itt valahol. Egy vizuális orgia, de hogy miről szól...? :D
  • Loál János #141
    A Dragon's Den nekem bizony megvan!
  • _Vegeta_
    #140
    :DDD

    szosan: nemtom.
  • fifi
    #139
    Electric dragon 80000V



    [jó/?/ volt különben]
    bár erre a "jó" szó nem kifejező... a "tetszett" sem...
    pedig semmiképp nem rossz
  • szosan
    #138
    Hello mindenki engem csak az érdekel hogy hol lehet hozzájutni a :Ninja in the Dragon's Den esetleg Ninja Commando cimü filmhez? THX a választ
  • _Vegeta_
    #137
    Tudod nekem eleg erdekes az izlesvilagom. Voltak benne szivdobogas serkento reszek, de ugy igazabol nemteccett. :)
  • Waterhorse
    #136



    Néhol SPOILER:

    Sőt! Meggondoltam magam a motivációval kapcsolatban. Honnan tudhatnám én, vagy az a csóka aki ezt a cikket írta, hogy hogyan reagálna egy ilyen helyzetben. Elvégre a Srácokat az életben maradás motiválta. Ha visszagondolok a régi 9. osztályomra akikkel csak 1 évig jártam együtt. Hát lehet, hogy ilyen helyzetben én is elkezdtem volna mészárolni egyet-kettőt.

    Néhol SPOLIER vége:))
  • Jano
    #135
    Őőő, a Face nem tetszett? Azt pont most töltöm.
  • _Vegeta_
    #134
    Ha emlekeznek... :D
    Face korea 2004
    hu nemtom tenyleg par vigjatek meg horror. :)
    Ha vmennyire jok lettek volna beirtam volna ide. ::)
  • Jano
    #133
    Mik voltak azok? :)
  • motorolanokia
    #132
    http://www.apple.com/trailers/fox_searchlight/night_watch/large.html
  • motorolanokia
    #131
    http://www.apple.com/trailers/fox_searchlight/night_watch/large.html
  • _Vegeta_
    #130
    Utobbi harom heten vagy 10-15 tavolkeleti filmet neztem meg de legtobbjuk emlitesre se melto. :(
    A ghost houset viszont mindenkeppen szerezzetek be nekem nagyon bejott. ;)
  • Jano
    #129
    Egyetértek.
  • Waterhorse
    #128
    Megnéztem őket. A Harvesteren tényleg jókat írnak, csak túlságosan is a B-katosra mentek rá. A Sokkmagazin meg néhol, egyenesen vérlázító szövegeket ír. A Battle Royale valójában szatíra, és Kitanonak ez élete alakítása, valamint a főszereplő pár kicsit sem realisztikus? Szegényes lehet a cikkíró lelkivilága. Egyetlen mondattal értettem egyet a negatív véleményeiből, hogy néha kissé eltúlzott a srácok indítéka. A többi az bődületes szőrszálhasogatás.
  • Jano
    #127
    Harvester
    Sokkmagazin

    Én ezeket ismerem. A Harvestert nagyon ritkán frissítik, de egyszerű leírások vannak az oldalon, ezért szimpatikusak (bár kicsit eltúlozzák néha a pontozást szvsz :)). A Sokkmagazin leírásai szvsz eléggé elszálltak, nagyon sok filmet fikáznak, és túlságosan intellektuelnek szeretnének látszani.
    Ha lesz oldalad, én nézni fogom. :)
  • Waterhorse
    #126
    Végre megnéztem a Battle Royale-t is. Hát nem volt semmi, nagyon odab@szott, ha fogalmazhatok így. Nem tudtam konkrétan, hogy miről fog szólni, csak, hogy valami kormányprogramban tesztelnek vmit, és kire milyen hatással van a dolog. Ez megint csak sokat dobott rajta. Megrázó, megrászó, nekem minden életkedvem ellszált és csak bámultam közel 2 órán keresztül tágjra nyílt szemekkel és szájjal. Kitano vicces volt

    Más dolog: Létezik vmi olyan oldal is ahol magyar ismertetők vannak? Vagy csak a fórumok? Mert én megpróbálkoznék egy ilyen oldallal, csak kevés ismerettel rendelkezem. Úgy értem nem sokat láttam. Bár itt az internet, szal azért sokat ismerek, és angolból tudok fordítani. Ez érdekelne vkit? Eddig csináltam egy főoldalt. Megadhatom a címét, és ha tudom folytatom, de csak ha van érdeklődő rá.
  • Waterhorse
    #125
    Nekem az előzetes nem tűnt valami ijesztőnek. De lehet csak azért mert már ismerem a történetet.
  • Loál János #124
    Hát, sajnos nem ismerem a brazil rendező egyetlen filmjét sem, kíváncsi vagyok mit hoz ki belőle...
  • Waterhorse
    #123
    Tegnap este megnéztem a Dark Water-t. Éjfélkor kezdtem el és volt 1-2 jelenet ahol már erősen pislogtam, amikor a kislány miatt jártak a szülők megbeszélésekre. De azért is végignéztem, ezek a jelenetek jó pihentetők voltak a parás részek között. Kellett is mert a film felénél nem elkezdett odakint dörögni és villámlani:)) Megvoltak rendesen a külső hatások, jó estét fogtam ki. És a fárasztó részekért kárpótolt az utolsó fél óra is, amikor szinte már nem volt megállás:)

    Ezek után kiváncsi leszek mit hoznak össze az amcsik belőle. A házfelügyelőre eléggé jellegzetes figurát találtak (az ürge a Közönséges Bűnözőkből, aki Kobayashit játszotta ott, az igazi nevét nem tudom). Egyenlőre ez tetszik csak a trailerből. De hogy miért kellett a sárga esőkabátot pirosra cserélni? Akkor a táska meg majd sárga lesz?
  • _Vegeta_
    #122
    Altalaban enis szeretem vegignezni, de ha faradt vagyok meg mocorgok es annyira unom mint tegnap akkor gyorsan torles vagy kikapcsolas lesz a vege. :)
  • Jano
    #121
    Csak azért mondom, mert ha a tv-ben látom egy (akár) utolsó foskazal filmnek is az elejét, és utána nem nézhetem végig, akkor kivagyok idegileg! :DD Egyszerűen kíváncsi leszek, hogy hogy alakul a dolog. :D
  • _Vegeta_
    #120
    Na jo jo.. :)
  • Jano
    #119
    De ha egy festményből is csak egy részletet látsz, és esetleg pont azt, ahol nem a lényeg van, akkor lefikázhatod a festményt, de nincs igazad, mert pont a legfontosabbról maradtál le. Pl. ha csak Mona Lisa melleit nézed meg, akkor fogalmad sincs, hogy miért érdekes a kép teljességében. :D
    Szal csak annyit akarok mondani, hogy ha rám hallgatsz, azután mondasz ítéletet egy filmről, ha megnézted rendesen. Lehet, hogy az Abnormal Beauty vége úgy felpörög, hogy beszarsz, Te meg nem vártad ki. :)))
  • _Vegeta_
    #118
    Lehet.

    de a 2046 tenyleg nem erdekel egyaltalan, hulye iro.. :D az abnormal b. meg háát, nagyon unalmas volt. De a ghost house az marhajo. :)
  • Loál János #117
    Nemááá, mé hagyod félbe őket? Ha már addig eljutottál, akkor miért nem nézed meg őket rendesen? Lehet, hogy a végét is látván felértékelődnének így egész valójukban.
  • _Vegeta_
    #116
    Nos, hat csak elkezdtem:

    2046: a feleig neztem kb olyan tipusu film mint a keresztapa trilogia: Nem erdekel tipus. :)

    Abnormal beauty: Hulye csajszi hullakat fenykepez, unalmas eztis a feleig neztem..

    Ghost house: Marhajo romantikus, teccett. :)

    a tobbi még folyamatban..
  • Jano
    #115
    A 2046-ot le akartam szedni, de nem jött össze (2 hónapig senkinél nem leltem DC-n, így nem tudtam folytatni a letöltést). Belenézegettem, csodás "kinézetű" film, '60-as éveket idéző kosztümök, helyszínek.
    Az Abnormal Beauty-ról többfelé ódákat zengenek... hát úgy legyen. :)

    A többi passz.
  • _Vegeta_
    #114
    Ja ize a Guinea Pig az eszement egy dolog lehet, nincs gyomrom ra... Foleg az a noci dokis resz 5. talan, nemtom. áá :)
  • _Vegeta_
    #113
    Ab-normal.Beauty.2004.DVDRip.XviD-iMBT HUNSUB
    12.13.04.2046.2004.RETAiL.DVDRip.XviD-TLF
    12.09.04.Ghost.House.DVDRip.XViD-PosTX
    The Face [Korea - 2004]
    Someone.2004.Special.DVDRip.DivX-TEXiO

    Ha vki tudna ezekrol mondani szepet es jot, azt mekkoszonnem, mert ok kovetkeznek a sorban megnezes ugyileg. :))
  • Loál János #112
    Aha, én az 1, 2, 5-öt (utóbbit nem teljességében). Hátőőő... Szépek voltak! D:
  • PetruZ
    #111
    Én eddig egyet láttam belőle, több részletben, nem teljesen. Abban volt az a félig haltestű lány, aki a későbbiekben nem csak a haltestében lett fél. :D (Az imdb szerint ez a 4. rész volt.)
  • Loál János #110
    PetruZ spanom jól beszélt a #108-ban. A Guinea Pig a trancsírra van kihegyezve, arra viszont maximálisan. Nem láttam az összes részt, de 1-1 epizód után napokig nem is kívántam semmi horrort. :D
  • Loál János #109
    Igen, az Ultimate a rendezői változat. Ha jól emlékszem csak 10 perccel hosszabb a sima verziónál, néhány extra bunyójelenettel, szóval lényeges különbség nincs, csak ennyi a plusz az Ultimate javára, de ha azt be tudod szerezni, akkor érdemes.

    A Battle Royale 2 az egyhez képest nekem óriási csalódás volt. Spoilerek nélkül nehéz megfogalmazni. Az első rész ledöbbentett, nagyon tetszett. A második szerintem egyszerűen sehol sincs hozzá képest. Engem kifejezetten feldühített, hogy mennyire pocsék. A történetet próbálták továbbvinni, de elferdült, messze nem így folytattam volna, a főszereplő egy síró picsigó pöcs lett. 1-2 értékelhető jelenet van csak benne, kár érte.
  • PetruZ
    #108
    A BR2 az elsőhöz képest hullagyenge, egykaptafa géppuskás-lődözős marhaság, bármiféle sztori, vagy mondanivaló nélkül. Az első viszont nagyon jó. Ha ismered a "Legyek ura" c. könyvet, akkor sejtheted, mit kapsz. :)

    A Guinea Pig nem paráztatós (legalábbis én nem mondanám annak), csak szimplán szadista véres tobzódás. :)
  • Waterhorse
    #107
    Látom, itt csupa, hozzértő, sokat megélt filmnézővel van dolgom:)

    Guinea Pigből is láttam képeket. Annak hány része is van? Hat? Valami írtó elborult film lehet, nem tudom bírná-e a gyomrom Csak a brutalitás dominál benne vagy azért paráztatós is?
  • Waterhorse
    #106
    Versus (és Ultimate Versus, a hosszabb verzió)

    Ezt jól értem? Van a Versus, és a Ultimate Versus ugyanaz csak hosszabb? Az ilyen rendezői változat? Láttam belőle képeket és tetszett, most még a Battle Royale-t töltöm, aztán lehet, hogy a Versust. Érdemes akkor inkább a Ultimate-et letölteni?

    Mia baj a Battle Royale 2-vel? Én egyikes sem láttam még, ezért érdekelne.