185
filmek amiket kivételesen nem amcsik csináltak
  • flashX
    #65
    Szigorúan Piszkos Ügyekről mi a véleménytek?
    Elméletileg ez is keleti film.
  • Sir Quno Jedi
    #64
    A második rész is kijön idén, ha Istenke úgy akarja. Királyos lesz.
  • _Vegeta_
    #63
    Nekem nem jott be. :)
  • Tatyla
    #62
    ma megnéztem az Azumi címü szamurályos ,hentelös filmet ,és nagyon király volt...
    DVD 5.1 eredeti japán, magyar felirattal...
  • _Vegeta_
    #61
    Nem. :P
  • Sir Quno Jedi
    #60
    *** begin of demiofficial commercial ***

    Előrendeltél már LOÁL-os pólót ?!!

    *** end of demiofficial commercial
  • _Vegeta_
    #59
    Ket tovabbi filmet sikeresen elfogyasztottam. Az egyik az attack the gas station, egy vigjatek. Nekem nemnagyon jott be, bar voltak benne izgis reszek. :)
    A masik a hidden heros volt, ami szinten nem jott be, de a fsz. csajszi annal inkabb. :]
  • Sir Quno Jedi
    #58
    Jah én is szívesebben ugranék egy ilyen összegre ! :DDD
  • Iori
    #57
    azé a két összeg van egy kis különbség :)))) (45-50 milka dolcsi)
  • Sir Quno Jedi
    #56
    ŐŐŐŐ, bocsánat, elírtam:
    Szal.:

    5 billion yen (37millions €)
  • aabyssx
    #55
    Casshern
  • aabyssx
    #54
    Ide is:


    Ma megnéztem én is.

    Rövid jellemzés:
    - avantgard
    - fájdalmas
    - igazságtalan

    A (zseniális) eplilógus mentett meg, hogy nem böktem hasba magamat utána.
    BTW a mondandója - az együttélés - nagyon aktuális. Mindenkinek ajánlom. Főleg felébresztésre a hállivúdi ~takony mellé.

    ;)
  • Sir Quno Jedi
    #53
    Alig 5 millió Yen-ből készült anime live feldolgozás !

    A film olyan, mintha a készítők túl sokat játszottak volna a Final Fantasy-val, megnézték az Advent Children trailerét, sokat bámulták a Conan-t, meg a Szakaszt, sőt van egy kis Equilibrium-os, Riddick-es, Brazilos, Tizenkétmajmos, Mátrixos, 1984-es beütése is.

    Szeritem megérte. Keményfilm, sok "művészkedéssel", velős társadalomkritikával, nagytestvérekkel, halállal és földöntúlival. Természetesen elvadult japán dráma, szal. semmi jóra ne számíts a végén.

    A japcsik megint kitettek magukért, persze gyomor is kell hozzá, néhol kissé már-már túl naturalista. Nekem bejött.
  • Sir Quno Jedi
    #52
    *** nyomokban SPOILER is fellelhető ***

    Azumit assassinnek nevelik, egyetlen küldetésre. 5 társával+mestere+1ninja indulnak el, hogy likvidálják a 3 warlordot, aki fenyegeti a nation egységét és a békét. Felettébb érdekes film, amolyan nipponi féle, mindenki meghal (néhány főhőst és rosszfiút kivéve, hiszen leysz 2. rész :DDD), dől a vér és kemények vagyunk, mint a Rambo3 film. Mindamellett igen szórakoztató, nagyon látványos, mitöbb van benne "hátsó" mondanivaló is ! Igazi Kitamura film a javából. Itt-ott előfordulnak parádés operatőri virtuózkodások és term. meg kell szokni itt is, hogy olykor repkednek az emberek és abszolúte lehetetlen dolgokat művelnek a hősök (sok idióta gyomra általában nem veszi be az ilyesmit ugyebár !).

    Az IMDB és mindenhol egész jó minősítést kapott, sőt azok a nézők akik fanyalognak rá, csak mlg jobban megerősítik, hoyg jó film,mivel pont olan indokokat hoznak föl ellene, aiből kitűnik, hogy nemcsakhogy útálják ezt a kategóriát, de még fingjuk sincs az ilyen filmekhez !

    A film meglehetősen véres és vannak benne kemény döntések, szal. csak erős idegzetűeknek ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #51
    Viccőtem brada !
  • _Vegeta_
    #50
    Nemeppen, a japan filmmuveszet nem csak szamurajokbol all. :)

    De itt nemis csak japanrol van szo. Legutobb pl. a windstruckot neztem meg, ami ugye koreai. Volcano high se eppen japan. :)
    Sott korulnezem, a keleti filmeim kb 10%a japan csak. :>
  • Cat #49
    érdekes
  • CSOCSO
    #48
    az oldalon amit linkeltem.. ott van a film bemutatoja
  • Iori
    #47
    közbe berakok egy plakátot a Twins Effect II-ről, hasonlo mint a ZU legendája de nincs annyi speciális effekt és sokkal nézhetőbb.Ajánlom mindenkinek.Egyébként Jackie Chan is szerepel benne és a FIA is!A kép közepén csáko a fia.

  • Iori
    #46
    sztem egy qrva szar film :) tényleg nagyon nyálas az egész
  • Waterhorse
    #45
    WOW

    Valami konkrétumot a filmről esetleg?
  • Sir Quno Jedi
    #44
  • Sir Quno Jedi
    #43
    Meg most itt van a House of flying daggers ! Mondjuk még csak belenéztem, de az a következő. Kicsit nyálasnak tűnt, meg már túl művészieskedőnek, de akkor is kötelezően megnézendő, majd utána nyilvánítok véleményt ! Tisztára úgyfest, mint a Hero valami lávsztoriba oltva !
  • Sir Quno Jedi
    #42
    AJánlom az AZumi-t, majd jövőre jön a második része, híííjjá !
  • Sir Quno Jedi
    #41
    Igen a kiscsóka kézzel kungfuzza szét a harci robotokat !
  • CSOCSO
    #40
    nagy szerencse hogy megtalaltam...
    pedig azt hittemnem lesz meg:

    fasza kis japcsi filmek bemutatoi.. bal oldalrol valogassatok..
  • CSOCSO
    #39
    a japan grudge sem tetszett... felig meglestem de mar rohadtul nem izgatott... szerintem az amcsival is igy leszek...
  • CSOCSO
    #38
    juuuuj.. ez az amikor szetrugja a robotkat???
    amugy nagyon bejonnek egyes tavolkeleti filmek. bar eddig talan az ong bak, BR jott be a legjobban...
    zatoichi es ichi the killer mar kevesbe tetszettek:)
    az ilyen tigris es sarkany, hero mar baromira nem tetszenek...


    tomie cimu filmre lennek kivancsi.. egyik reszeben jatszik az a gadzsi aki volt a kill billben is meg a BR 2 ben is:) (RB?)
  • Iori
    #37
    Yu-On remakjét a The Grudget nem rég mutatták be amiba. 100milkánál tart,ami nem gyenge (a körnek 80 volt? vagy 140? már nem emléxem pontosan) Már várom hogy itthon is bemutatják.

    Infernal Affairs aka Wu Jian Dao tényleg nagyon jo film. Trilogia készült belőle (2-3éven belül) de az 1 volt sztem a legjobb.

    A másik kedvencem a Gu Huo Zai filmek.HK-i gengszter bandákról szól a film, eléggé véres időnként ,nagyon sok db van belőle.

    Nem sokára lesz megint egy ilyen Hero/Tigris és Sárkány szerű film a House of Flying Daggers ,tengeren tulon asszem 1 hónap mulva mutatják be.

    IMDBn általában benne vannak ezek a filmek, szal nyugodtan lehet ott böngészni.

    Ja az Ichi-The Killert elfelejtettem, állati film :)
  • stormslider
    #36
    A következőket tudom bátran ajánlani, nagy kedvenceim:
    Oldboy
    Infernal Affairs
    The Eye
    Zatoichi
    Nagy lemaradásban vagyok, hiszen még az IA második és harmadik részét sem láttam, nem beszélve egy rakás animéról amiket agyon dicsérnek (Ghost In The Shell I-II, Tokyo Godfathers)
  • Sir Quno Jedi
    #35
    Namost, ha a szamurájos nem jön be neked, máris felére csökkent a kínálat ! :DDD
  • _Vegeta_
    #34
    Nekem az azumi nem jott be, bar en amugyis utalom a szamurajos filmeket.
    A casshern meg tul hosszu volt.
  • Sir Quno Jedi
    #33
  • Sir Quno Jedi
    #32
  • Sir Quno Jedi
    #31
    Casshern:
  • _Vegeta_
    #23
    Vegulis a Windstruckot neztem meg. Altalaba a romantice filmek nem jonnek be, de ez tetszett. Van benne minden ami kell. Jo volt. :)
  • _Vegeta_
    #22
    A juont is nemsokara megnezem, asszodod h jo ? :)
  • _Vegeta_
    #21
    Nah megneztem a Casshernt. (Jo lenne ha nem nyitnanak neki topicot mer ittvan ez) Gyerekek, vki ertette h pontosan mit akar uzenni a film? Mert en nemnagyon. :)
  • _Vegeta_
    #20
    Azumit meg a one missed call-t nezem meg majd nemsokara. Mind2 kafanak tunik. :)
  • _Vegeta_
    #19
    Nos a dead friend:

    Mikor elkezdtem nezi a filmet, azthittem egy szokvanyos kis horror lesz, de azaz igazsag h nemis horror. :)
    Naggyon erdekes film mindenkinek ajanlom aki szereti az igenyes filmeket, mert sztem ez az. Ha vkit esetleg erdekel nem lovom le a poent. Gud film! :)