2113
szurkolás, ultrák, hoolok, 3.félidő



  • ultrared
    #913
    Nem semmi dolgokkal hülyíted itt a többieket. Csak pár hozzászólásodba olvastam be, de jajj.

    Nézzük pl ezt:

    "s egy elismerés a Videoton szurkolóknak mert lilákon kívül ennyi magyar szurkolót még nem láttunk az Albert Stadionban."

    Kapásból mondok négy-öt olyan meccset amin ennél több lokista fordult meg az Üllőin pedig ők nem csak a szomszédba ugrottak át.

    2001 MK döntő kb 4000


    2003 FTC-DVSC, az utóbbi 6 évben ez a létszámuk állt a legközelebb a mostani fehérvári létszámhoz, ennél csak többen voltak minden alkalommal.


    2003-2004 FTC-DVSC teljesen telt vendégszektor, + 5000 jegyigénylés


    2004-2005 FTC-DVSC majdnem teljesen megtelt vendégszektor




    2005-2006 FTC-DVSC


    És tudod mi az igazán vicces? Hogy tavaly a kézilabda bajnokság alapszakaszában voltak annyian (cirka 200-an) a Népligetben, mint most a fehérváriak az Üllőin. Ha kérhetném a jövőben a hülyeségeket, hazugságokat és a ferdítéseket mellőzni. Üdv.
  • isi
    #912
    az tökmind1 ha valaki kigyúrt vagy nem, mentalitásról szól, gyáva vagy hátra hagyod a társaidat.
  • mukika
    #911
    nem, de tudom mi történt valójában. jó persze, még a végén kiderül, hogy csak csaj különítmény ment ki jegyet venni + te? vagy netalántán te is az vagy? bah.. 3 társatok hagytátok hátra, inkább nekik magyarázkodj. mégis mire számítottatok, amikor elindultatok? fordított helyzetben szerinted mi lett volna? nagy égés ez, nem más, inkább ne dicsekedj vele.

    elhiszem hogy az elmúlt 1-2 évben oltári nagy fradista lettél, de fel kell, hogy világosítsalak, hogy ezek a dolgok nem így működnek, ahogy te elképzeled. válaszolta az ftc topikos írásaidra is. mind1, ha mész majd meglátod te is holnap. lényeg pedig, hogy állj ki a társaid mellett, ha már elmész az oroszlán barlangjába.
  • kuzco007
    #910
    miért te ott voltál???

    am meg mondjuk azért nem álltunk oda a liláknak, mert nálunk voltak a csajok meg a véznák, meg a többiek, akik ent voltak ott is voltak még csajok meg nem bunyósak, de voltak kigyúrtak is, nah ők ott is maradtak:D

    am kimondta, h hazaiba megyek? vendégbe münk
  • Grenzjager
    #909
    Szentpéterváron is elvoltak a hétvégén.
    26.09.2009
    Zenit - CSKA Moscow
    A Zenit azért rendesen leverte a vöröscsillagosokat.
    szentpétervári hooligan matek
  • Grenzjager
    #908
    03.12.2009
    19.00
    Toulouse FC - partyizán csetnyik FC
  • 9csöves9
    #907
    baszki...kíváncsi leszek a visszavágóra
  • Grenzjager
    #906
    kutyarácok megint alkottak! a sok magyarországi szarmédiában megjelent hírt pontosítom (bbc alapján)

    A belgrádi kórházban elhunyt az a francia szurkoló (Brice Taton, 28y), akit szeptember 17-én vertek meg a partizan labdarúgócsapatának huligánjai.

    Másik két francia könnyebb sérülésekkel került kórházba ugyaninnen. Egy belvárosi sörözőben iszogattak amikor rájuk rontottak a csetnikek (A már kinyírt maffiózó, háborúbűnős Arkan emberei szintén a partizan és zvezda hooljai között találhatóak). A rác rendőrség 11 főt gyanúsít és 10 főt már előzetes letartóztatásba helyezett. A francia fiúnak súlyos mellkasi és koponyasérülései lettek.

    Feltehetően ugyanők másnap egy ausztrál férfit (25y) vertek össze baseballütőkkel, a fején szenvedett súlyos sérüléseket.

    CSAK A TORCIDA!! CSAK A BAD BLUE BOYS! RESPECT KOSOVA!
  • isi
    #905
    mellesleg bátor gyerek vagy ha bemész a lilákhoz fraidstaként, de gondolom a nyugdíjas lelátót célozod meg ha nem akkor viszont kiváncsi vagyok :) nem lesz egy életbiztosítás számotokra, bár ha így keresitek a kontaktot amit kétlek akkor az már jó.
  • isi
    #904
    pedig már 2 szer írtam le hogy a KORPS ba vannak haverjaim.. ha nemtudod mi következik ebből akkor sajnálom :)

    A futás meg egy kicsit gáz szerintem 40 en voltatok 20 újpestire és még felsem álltatok? vagyis csak egy részetek? vicces egy kicsit :)
  • Grenzjager
    #903
    elég a politizálásból a stadionban?mondják a politikusok...
    miután pl Torgyán (FTC), Toller (PMFC) meg az összes többi politikus elfoglalta a pozícióját, s mint az Újpest drukker (?) Orbán eljött a Fradi pályára, meg a Deutschtompika (MTK), Kósa (DVSC).... majd most Loki drukker az Orbán.... Ki vitte be a politikát a stadionba ??

    Az Árpádházi sávos zászlónak meg semmi köze sincs a politikához. Mert akkor olyan szimbólumot amin mondjuk a Szent Korona van is tiltott lesz?

    A pécsi klub már bizonyított, amikor a felvidéki verések miatt "Kitartás Felvidék!" transzparensüket lenácizták...

    most megint "alkottak" Pécsett... röhej az egész

    PMFC: kitiltották az árpádsávos zászlókat is
    ennyi erővel idővel a magyar zászlót is betilthatja ez a pécsi senbkiházi.
    (ezzel amúgy pl Esztergom, vagy Ráckeve hivatalos zászlaját is kitiltották!!)

    Szerencsére ez amúgy Debrecenben de Diósgyőrben elképzelhetetlen. Emlékszem amikor a dióknál vagy 100 árpádházi sávos zászló volt....
  • mukika
    #902
    "Minek erdekel hogy hogy volt?
    Nem kellett volna beszarni meg szetfutni es akkor nem lett volna gond.
    30-40 embert kergetett szet 6 lila.
    Nem azert mert ök 120 kilosak voltak ti meg 70 ezt tutira veszem hanem azert mert hatarozott volt a fellepesük es mindenki beszart emiatt!
    Az ilyen szituk nem a neten jatszodnak le es attol hogy privatban elmondjatok egymasnak meg nem lesztek erösebbek vagy hatarozottabbak! " - azért ne szépítsd a dolgokat. ez nem volt szép dolog. hazaiba nem fogsz bemenni, újpest pedig nem egy leányálom hidd csak el.
  • Grenzjager
    #901
    békéscsabaiakról mindig ez jut eszember...
    persze a végeredmény, a gonosz Fradisták, megtámadták a buszt - kb ez jött le az összes médiában, azonban ezen a videón látható, hogy a bcsabaiak törték ki az szélvédőt, amikor mozgatták a keretet :)))
    bcsabaiak és a busz szélvédője :))))
  • kuzco007
    #900
    csak hiába mondod, nem válaszoltál, hogy nyíregyházi drukkerként mégis melyik táborba fogsz bemenni? merthogy a vendég elfogyott és mire ideérsz a hazai is:D

    am ma volt egy kis futkosásXD

    miután elfogytak a vendégjegyek egy 40en megindultunk újpestre, hogy hazaiba vegyünk jegyet, központban elfoglaltuk a 147es buszt, majd a stadionig robogtunk vele, 10en bementünk jegyeket venni a shopba, a többiek meg megkerülték a placcot és bejöttek a másik oldalról, igen, de így már túl sokan lettünk két részre oszoltunk, egyik rész a jegyekkel kint várakozott a másik pedig bent, majd egyszer csak a semmiből 15-20 újpesti összeverődött és azt látom, hogy a sárcaink futnak kifele és mutatják, hogy futás van, aztán letoltunk egy sprintet buszmegállóig, de a csoportunk keményebb részét elkapták, aztán hogy csak üldözés volt v bunyó azt nem tudom, de hnapra megtudom
  • isi
    #899
    mindjárt UTE - FTC már délben Pesten leszek, aztán adjad neki ;)
  • isi
    #898
    egy időben jó volt oda utazni mindig volt valami kis meglepi mondjuk ugy a 90-es évek vége felé..bár akkor még azt sem tudtam mivan hisz nem voltam túl idős, de így visszagondolva nem volt rossz..
  • Grenzjager
    #897
    volt olyan lent Bcsabán még anno amikor ment a csapatuknak is, akkor szépen felfogadták a megye majdnem összes bizti emberét, kidobóját, s elég kemény csapatot hoztak össze így az alkalmi kigyúrt arcokból, no de ők tényleg csak alkalmik voltak bizonyos ellenfelek ellen.
  • viktor le
    #896
    Haldoklik is... ez nem huliganizmus!!!
  • isi
    #895
    nolám pedig bcsabán eléggé haldoklott már ez a dolog..
  • Grenzjager
    #894
    "Viharos viharsarok:

    NB II, Keleti csoport: leütötték a Szolnok két játékosát Békéscsabán
    A másodosztályú labdarúgó bajnokság 8. fordulójában a Szolnoki MÁV FC együttese tíz emberrel 1–0-s győzelmet aratott a Békéscsaba otthonában. A találkozót követően a csapat átment egy helyi étterembe, amelyből kifelé jövet két játékosba belekötött egy 9-10 tagú társaság.

    „Csak mi tartózkodtunk a vendéglátóhelyen, így meg sem fordult a fejünkben, hogy bármi bántódásunk történhet. Amikor véget ért a tévéközvetítés, néhány játékosunk elindult kifelé. Szinte el sem hagyták a helyiséget, mikor egy kilenc-tíz fős társaság beléjük kötött, majd megtámadta őket. Molnár Zoltánt és Bardi Gábort azonnal leütötték, ám amikor észrevették, hogy a csapat többi tagja is közeledik, azonnal elfutottak. Tisztában vagyunk vele, hogy a békéscsabai klubnak semmi köze a történtekhez, huligánok magánakciójáról van szó, ám akkor se mehetünk el szó nélkül a történtek mellett" – tudtuk meg Tóth Dénestől, a MÁV FC klubigazgatójától.

    Az eset után a két futballistát kórházba szállították, ahol megállapították, hogy Molnár Zoltán agyrázkódást szenvedett, míg Bardi Gábor dobhártyája beszakadt."
  • Kisjuhasz30
    #893
    Sziasztok.
    Ha valakit érdekel még Burrbery sapka az szóljon mert a héten megyek venni,és csütörtökön utazom haza magyarországra.Szombaton meccs előtt át is tudom adni.Az ára 19.99 euró.Napi középáron ez nem tudom mennyi lessz kb 5000 ből kijön.Nem kinai utángyártott sapi.Ha valakit érdekel akkor irjon a [email protected] cimre
  • Grenzjager
    #892
    újabb videó az Újpest-Ferencváros derbire

    lehet elfogult vagyok, túl szubjektív, de kurva jó lett
  • isi
    #891
    hol a 30ezres tömeg? disznótvágtak a hétvégén?
  • isi
    #890
    diók? egyszer ők is jó létszámban utaztak el 99/00 környékén ha jól emlékszem..
  • bubu13
    #889
    Ilyenkor már mindenki elindult a büfébe mert féltek a nagy sortól.
  • Grenzjager
    #888
    s egy elismerés a Videoton szurkolóknak mert lilákon kívül ennyi magyar szurkolót még nem láttunk az Albert Stadionban.
  • Grenzjager
    #887
    most mondanám, hogy frankón nem értem, csak sejtem, de egy érdekes képet találtam.

    Debrecen ultras on tour Kaposvár:
  • skristof
    #886
    kozmopolita bp :)
  • isi
    #885
    poén..
  • kuzco007
    #884
    ebben tudjátok mi a poén? hogy én ezen a metrón utaztam csak egy kocsival előrébbXD mocskos zsidók!:D
  • Csesza
    #883
    :DDDDDDDDDDDDSADASdasdasdsadsadsd
  • Grenzjager
    #882
    ez most csak Santa Cruz
  • Grenzjager
    #881
    mtk ultras on tour :)))))))))))))))
  • isi
    #880
    és hol van az aláírásodból Budaházy? nem kötekedni akarok csak egy kérdés :)
  • Grenzjager
    #879
    ULTRAS LIBERI !!!!!
  • isi
    #878
    már válaszoltam a kérdésedre.
  • skristof
    #877
    poolban nem csoda ha csúsztak, nem brigád ment csak mezei szurkolók
  • kuzco007
    #876
    nyíregyháziként miért jönnél fel egy Fradi-újpestre?
  • isi
    #875
    mindig sírnak a lokisták de dábrácánba sose lepnek meg minket talán majd egyszer..
  • Grenzjager
    #874
    videó az Újpest-Ferencváros derbyre