114
Kezdetektől napjainkig
  • perempe
    #114
    láttam őket Gyöngyösön. nem tudom, hogy mennyire megterhelő az éneklés, de Attila látványosan spórol a hangjával, sokat énekelteti a közönséget, van fiatal énekesük is, aki nagyon hasonló hangkarakterben. a hosszabb instrumentális rész is ezért van? azt kitölthetnék saját számokkal, van nekik elég, fölösleges oda az AC-DC és a Deep Purple. a koncert ezzel együtt nagyon jó volt, a hangosítás tekintetében is.
  • kutyakiki81
    #113
  • kutyakiki81
    #112
  • #111
  • Retroman
    #110
    Sziasztok!

    Keresem az Eddától a 20., illetve a Nekem Nem Kell Más című albumokat.
    Előre is köszönöm, ha valaki feltölti!
  • icemankimi
    #109
    megrendeltem csak az a baj, hogy kedden hozzák
  • Musachy
    #108
    Az üzletben a polcról(?)
  • icemankimi
    #107
    kijött az új album ÁTOK ÉS ÁLDÁS CÍMMEL
    valaki nem tudja honnan lehetne leszedni?
  • kasokaa
    #106
    Üdvözlet!Nyilván Ti is tudjátok hogy az EDDA idén is fellép a VOLT fesztiválon(júl.2-án)...ezzel kapcsolatban szertnék mutatni nektek egy oldalt ahol VIP bérletet,80EZER forintos italbónt és 6személyes luxus lakóautót nyerhettek...tehát viheted magaddal 5 barátodat.Szerintem érdemes csekkolni! www.tefilmedtenyarad.hu
  • devilk
    #105
    Riskó Géza- Edda művek Miskolc c. könyv eladó. Érd. privi.
  • atiapuka
    #104
    Szevasztok!

    Valakinek nincs meg véletlenül a Csak bírd ki számuk?
  • Zsolti9014
    #103
    Nov. 17. Ózd EDDA koncert. Ha lesz pénzem megyek is rá!
  • B0B0
    #102
    Ha érdekel valakit:

  • hunsport
    #101
    Hi!
    Talán valakit érdekelhet :)
    Az Edda Művek 1. albuma bakelit lemezen
  • once
    #100
    Üdv! Valaki eltudná küldeni az edda-kör közepént polifónikusan,midibe? vagy linket ahol meg van ingyenesen. köszönöm [email protected]
  • Djemba
    #99
    szeptemberben kezdik el fölvenni az új nagylemezt december 22.én lesz a nagy koncert pesten és arról egy DVD ADNAK KI!!!!!!!!!!!!!
  • joebacsi
    #98
    sirokon most volt valaki?
  • joebacsi
    #97
    jaigen, és idén nyáron miért marad ki kisoroszi?
  • joebacsi
    #96
    youtube :)
    le tudod onnan szedni .fla-ba, azt pedig át tudod konvertálni, amire kell

    meg asszem volt valami dvd is, ilyen rocktörténelmi összefoglaló vagy micsoda, a pontos címére nem emlékszem, azon is van pár...
  • halexandra
    #95
    Hali!
    Vki nemtudja honnan lehet letölteni régi edda (koncert) felvételeket?
  • halexandra
    #94
    Sziasztok!

    Én imadom az EDDA-t mint zenekart.
    Sztem jó ez a zene a szöveg is egesz jó csak az a baj vele h M.O.politikai helyzetevel foglalkozik,es azt kell mondjam igazat adok neked,tényleg nemkene belefolyniuk ezekbe a dolgokba
  • joebacsi
    #93
    mégegy kölyköd voltam :)
  • joebacsi
    #92
    A jóllakott csapat

    annyira nem rossz, annyira nem is jó...nem kéne erőltetni nekik az ilyeneket sztem...
  • Djemba
    #91
    van egy politikai számuk mi az???koncertken is éneklik
  • joebacsi
    #90
    politika
  • csm
    #89
    http://www.youtube.com/watch?v=K1Q7FQSxFwA&mode=related&search=

    ez is jó :D
  • joebacsi
    #88
    belebotlottam jútúbon 2 gyöngyszembe :)

    Kölyköd voltam

    Ördögi kör
  • zakika
    #87
    a fiammal a felesegem a hetedik honapban volt amikor edda koncerten voltunk. szepen ugrandozott a gyerek - ki kellet jonnunk es az autoban halgattuk vegik hogy megnyugodjon
  • Zsolti9014
    #86
    amúgy szinte az összes szám megvan, szinte az összes album, talán csak a legújabbak hiányoznak. koncerten még nem voltam
  • Zsolti9014
    #85
    ez így van, midenki a diszkóba jár, vagy rapet technot miegymást hallgat, de a normális zenét azt az EDDA és a hasonló zenekarok játsszák. a mai fiatalság nagy része nem ezt a zenét szereti, de van rá ellenpélda: pl. Te és mondjuk én is csak 16 vagyok.
  • Zsolti9014
    #84
    ha nem tetszik, ne halgasd vazze! és igen tényleg ez hiányzott! erre tényleg szükség volt, van és remélem lesz is.
  • Zolcsi01
    #83
    igazatok van, de akkor is gyengék voltak most
  • csm
    #82
    Hetényi is már vsgy 10 éve...
  • gumikacsa
    #81
    "ezek a zenészek akik most körbeveszik a Patakyt nem illenek az Eddába"

    ???

    Hát már nem a régi banda van?: Kicska Laci-basszus, Gömömöry Zsolti-billentyűs, Alapi István-gitár, Hetényi Zoli-dob (Tibcsit jobban bírtam...), Pataky Atti

    szerintem most is ez a felállás, már évek óta: Gömöry már '85 óta tag, Alapi '88 óta , Kicska '92 óta.
  • Zolcsi01
    #80
    számomra új, mindenesetre nekem nem tetszett
  • csm
    #79
    mért, nem Gömöry a szintis?
    új zenészei vannak?
  • Zolcsi01
    #78
    a koncert 3/4-de új számokból állt amiket kevesen ismertek, a régiek pedig valami eszméletlen gagyin voltak előadva, pl. a Hűtlen szintis kisérete eszméletlen szar volt. Nem tudom, de ezek a zenészek akik most körbeveszik a Patakyt nem illenek az Eddába, ezeknek valami metál zenekart kéne alapítaniuk, volt olyan szám amit amíg nem énekelte a szöveget a Pataky senki se ismerte fel, sokszor fel voltak gyorsítva a számok és úgy már nem olyan jók, mindenesetre nekem és még "pár" embernek nem tetszett.
  • csm
    #77
    mert, mi volt? mesélj...
  • Zolcsi01
    #76
    Voltam a Sitkei koncerten. hogy mekkora egy fos volt az Edda az hihetetlen. de sztem ők is érezhették mert a 15-20 ezer emberből alig tapsolt párszáz. a többiek csak néztek, hogy ez meg mi volt.
  • pistu
    #75
    Én is a réggebieket szeretem,de a Patakyt utálom mert nagyon-nagy a pofája!!!Úgy hogy éljen a régi EDDA MÚVEK!!!!