30078
  • Zsoxx
    #29997
    Trójai a pókerasztalnál.
  • eddaniel
    #29996
    az utóbbi időben a 888 pokerteremben rendszeresen megszakad az összeköttetés, és csak a teremmel, egyébként a netkapcsolatomnak semmi baja. És nem csak velem történik, hanem a világ minden tájáról kapcsolódó játékosokkal.már írtam nekik egy fenyegető levelet amire a szokásos semmitmondó udvarias baromságot válaszolták. készpénzes játék közben és versenyen is előfordult már, ezt kb. 1 hónapja tapasztalom előtte nem volt ilyen gond. Valaki tapasztalt hasonlót?
  • Lammer
    #29995
    Skacok!

    Van valami video(csatorna) ahol meg tudnam nezni a wsop main event 2015-os "reszeit"?

    Az a lenyeg, hogy eddig minden evben csak felmentem a YT-ra, ott szepen meg is lehetett talalni day-dayre ilyen egy oras epizodokra (vagy picit tobbre) lebontva a tortenetet... most felmegyek, beirom a kulcsszavat es minden sz*rt kidob... meg az az igazsag a november9-ot meg nem tudom, es nem is nagyon akarom elszpojlerezni... remelem valamelyik TV csatorna (pl eddig javareszt asszem ESPN epizodokat neztem day2-tol, onnan adtak).... most ilyen atfogo csatornat nem talalok elso korben, hogy ne lojem le magamnak az FT elott :)

    (torrent is johet!)

    koszonom!
  • argo001
    #29994
    Köszi! Kipróbálom ezt a netbet pókert, szimpatikusnak tűnik.
  • Zsoxx
    #29993
    #29974
  • argo001
    #29992
    Milyen megbízható klienset ajánlotok a Pokerstars helyett? Kicsit elegem lett abból a szarból, az i-re a pontot az AA all in-omra megadott J5 tette fel, természetesen feljött két ötös a flopon.
    És sajnos rendszeressé váltak nálam a bad beatek.
  • Csacsi
    #29991
    Pesten legálisan én úgy tudom csak az Universumba tudsz a Lurdy házban.
  • vegicsek
    #29990
    IRL budapesti pókertermekkel van valakinek tapasztalata, amit megosztana? : ) Mit ajánlotok?
  • Lammer
    #29989
    mert te es itt mindenki kurva pro es SOSEM bukott meg befizetest... hagyjuk mar ibolykat
  • ENVE
    #29988
    Nem fish, de a befizetését egy session alatt bebukja

    Csak én nem értek itt valamit?
    Utoljára szerkesztette: ENVE, 2015.06.10. 09:15:12
  • Palinko
    #29987
    ja és már pár éve tartja az 5 no depositot, tényleg jó csak kevés az asztal néha
  • borban
    #29986
    Üdv!
    Találtam egy jó pókertermet:
    https://www.switchpoker.com
    Működik: iPhone, iPad or iPod Touch,Android, és még Windows Phone-n is.
    természetes pcn Windows alatt is,mivel nem kell külön alkalmazást letölteni hozzá,lehet játszani böngészőből is.
    Regisztráció után adnak 5Eur No deposit bónuszt,mindössze a telefonszámodat kell megerősíteni,az sms ben kapott linket kell megnyitni.
    Vannak könnyen kijátszható befizetési bónuszok is.
    Kipróbáltam,eddig pozitív tapasztalataim vannak.
  • sz4bolcs
    #29985
    "feszes matekos stílus" -oké mester
    Utoljára szerkesztette: sz4bolcs, 2015.03.19. 16:32:22
  • sz4bolcs
    #29984
    A regnek miért kéne kedvezmény, amikor ő a 80/20-akat 80 %-ban behúzza? :D Pont a fisheknek kéne kedvezményt adni, ők hozzák a pénzt a rendszerbe..
  • TaRka0107
    #29983
    Köszönöm szépen! :)
  • Montanosz
    #29982
    ja hát vannak alternativ oldalaik illetve hola better internet bővítmény példa a chrome alá
  • Herold
    #29981
    888 Poker
  • TaRka0107
    #29980
    888 pokert is le lehet valahogy tölteni? Email-eket kapom mindig, de nem tudom letölteni az oldaláról. Azon játszanék szívesen, mert sokat játszottam azon.
  • Herold
    #29979
    Azzal nem kell foglalkozni.
  • TaRka0107
    #29978
    Paradise pokeren hogy játszol? Ugyanaz van mint a 888 pokernél, hogy betiltotta az oldalt a NAV.
  • TaRka0107
    #29977
    Értem. Köszi szépen az infót!
  • Montanosz
    #29976
    én a paradise pokerrel nagyon meg vagyok elégedve, a sportingbet pokerterme

    ja meg true pokernél meg most naponta kétszer van 500$-s freeroll,most oda regeltem, a pokerakadémián is jot irtak rola
  • TaRka0107
    #29975
    Tudok persze, nem először írok ide. Eddig no deposit bonusból csináltam pénzt.
    Igen arra gondoltam én is, csak lusta vagyok keresgélni
  • Herold
    #29974
    Pókerezni is tudsz?
    Amúgy a starsról mindenféle összeesküvés-elméleteket hallani, én kerülném a helyedben. Inkább nézd meg, hogy hol vannak jó bónusz lehetőségek.
  • TaRka0107
    #29973
    Üdv!

    Töltenék fel pénzt pókerre. Melyik póker termet ajánlanátok most?
  • Montanosz
    #29972
    első 10 és 10$
    játékosállomány nem tudom milyen én is csak tegnap fedeztem fel, hétvégére tervezem én is hogy indulok egész nap egymás után

  • REALista
    #29971
    És mennyit fizetnek?
  • Nadi
    #29970
    Ebben igazad van, hogy tényleg nem lehet ráhúzni az összes online nyerő játékosra, hogy élőben is nyereségesen játszani és fordítva sem. Válasszuk ki az online MTT ranglista top 1000 emberét, nézzük összesítve az élő eredményeiket és 100% biztos vagyok benne, hogy élőben is nagy nyerők. (nyilván lesznek akik épp nem nyerők élőben) Ebben az esetben már egy nagyobb mintáról beszélhetünk és szerintem egyértelmű a kép.
    Azt se feledd, hogy online sokkal több leosztást/tornát le tudsz játszani, nyilván többször fogsz bukni AA-al, full-al, stb. ugyanannyi idő leforgása alatt.
  • Montanosz
    #29969
    true pokeren olyan freeerollok vannak amik nem időre indulnak hanem ha betelik a létszám az meg csak 500,szal félóránként indulnak freerollok és ez jobb mint a 12ezres máshol :-D
  • Lammer
    #29968
    azt hittem erre reagaltam, naszoval:

    ez nagyon valtozo... ultem mar nem egyszer olyan asztalnal, hogy oratol-oraig csak dobaltam, mert mentek a raise-3bet-4betek... aztan utana behuztam egy jobb kasszat, vartam egy karikat udvariasan es elkoszontem szepen (mindig normalis jatekra vagyom, megkaptam :D)... amit en inkabb tapasztaltam fishparadet az az 50/50... na az tenyleg netto idiotasag :) ami tenlyeg jol jatszhato az a 100/200... mindig lesznek persze fishek, meg a kedvencem a "favoritlap" megadok... ez minden teten van*...

    *evekig osztottak hugomek nagy cashen is... meseltek azert szepeket :)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.02.05. 09:47:21
  • pszichogirl
    #29967
    Olyan embereket keresek, akikről elmondható, hogy szerencsejátékot játszanak, akár lottó, akár kaszinózás, játékgépek, online játékok, fogadások vagy bármilyen más fajtáról legyen is szó.

    Ha részt szoktál venni olyan játékokban ahol pénzt nyerhetsz vagy a feltett pénzt el is vesztheted, megkérnélek arra, hogy töltsd ki, ezt a Pszichológia (BA) szakdolgozatomhoz szükséges kérdőívet, amelyet az alábbi linken találsz meg.

    A kérdőív kitöltése kb 20 percet vesz igénybe, és célja a szerencsejátékosok pszichológiai jellemzőinek felmérése. További információ a
    megadott linken.:)

    http://goo.gl/forms/CMTEHSiZ3c
  • Herold
    #29966
    A FullTiltes botrány után melyik terem merné ezt megkockáztatni? Bezárhatná a boltot, ha véletlenül kiderülne.
  • Lammer
    #29965
    statisztikailag persze, hogy nem tudom bizonyitani, mert nem hasznalok progit... nem foglak gyozkodni, mert en tudom nalam mi tortent... vegyuk ugy, hogy nem "szoltam semmit"
    elnezest :)
  • plu604
    #29964
    Amíg valaki nem bizonyítja, hogy csalikol a terem, addig ez bizony konteó marad.
    És tipp: az nem bizonyítás, hogy "befizettem és elvesztettem", vagy hogy "harmadjára mákolják le az ászpáromat".
    Amint valaki bizonyítja, releváns mintából, statisztikai eszközökkel, én is el fogom hinni, hogy csalik. Mondjuk sokat nem változtatna, úgysem játszom már.
    #29963:
  • Csacsi
    #29963
    Talán mert élőben sokkal gyengébb a mezőny. élőben a 100/100 az kb NL10 online. Vagy rosszabb. és igen...én is keresek élőben is, és online is.

    Biztos szerencsés csillagzat alatt születtem.
  • Lammer
    #29962
    arrol a marginalis retegrol beszelsz akik mar eleve egy vekony retegen belul is vekony reteget kepviselnek? nem minden online jatekos sikeres eloben vica-versa es a poker jellegebol kiindulva mar eleve vekony az a reteg aki igazan sikeres akar live akar online ;) ja, elofordul (es konteobol kiindulva meg ezekbol is levonjuk azokat akik terem altal szoponzoraltak... haaat)

    plu: nem kell nagyon konteo hivonek lenned... szemely szerint gyulolom a konteos hulyesegeket, csak mi is eljatszottunk a gondolattal, mint lenntebb is irtam... en amig nem serultem le-lejarogattam uniba cashezni... (gipszben hova mesz? :) ) azert az is erdekes, hogy 100-100on tudok plusszozni eleg decensen hosszu tavon (meg kis MTTken tudok 20% ITMet produkalni es meg tudom nyerni tenyleg hosszu tavon a 80%-os kezdo feszuleseket) es nincs (kis tulzassal, sarkitva) minden leosztasban flash-full, meg sor-flush utkozes es akkor befizetek ujonckent es ugy levag az rng, hogy orom nezni ... nem eloszor (lenntebb irtam)... akkor hajlanek arra, hogy en bizony maradnek live player, finoman fogalmazva :))
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.02.03. 23:09:05
  • Montanosz
    #29961
    aki nem ismeri,egyik legjobb

    Poker kalkulátor
  • bardocz
    #29960
    A pókerterem vagy csalik, vagy csalikol.
  • Herold
    #29959
    A "csal" az mióta ikes ige?
  • plu604
    #29958
    Nem érdemes ebbe belemenni. Csalik a terem, kész, fogadd el. Sosem fogod tudni meggyőzni a konteósokat az ellenkezőjéről.
    Utoljára szerkesztette: plu604, 2015.02.03. 15:10:41