30078
  • precision
    #29356
    én annyira nem bírom ezeket a színreszín huszárokat :)

    én befizettem 25 dolcsit party -ra, 1 hét játék után maradt 15 :( de biztos én vagyok a lamer :| élőben meg 1 kivételével mindig döntő asztaloztam és nyertem pénzt, ebből 3x headsupoltam amiből 2 -őt nyertem... többinél osztoztunk a pénzen

    szal nem vágom én ezt :)

    de hogy ne mindig csak sírjak :)

  • sz4bolcs
    #29355
    Tök egyértelmű, nem? :D gutshot flushdraw. Volt is majd' 50%-a.

    Am 3 hónap után visszatértem az asztalokhoz, befizettem 10 dolcsit, és túllövök a szokásos 6 maxos sng-ken, 2 nap játék után járok 50 dolcsinál. :D
  • precision
    #29354
    ez meg vajon mit akart? :)

  • sz4bolcs
    #29353
    Ez a szép a pokerben, vannak sémák, sablonok, de minden kör egyedi, szökőévente csinálok ilyen overbet allint, és mégis volt egy olyan érzésem, hogy ezt kell tennem ellene, és bejött. :)
  • Palinko
    #29352
    tiszta, köszi. na vannak tőlem is bátrabbak jó ráblöfföltél a Q ra, bevette.
  • sz4bolcs
    #29351
    "A cooler egy olyan elvesztett kéz, amelyet nem hiba következtében veszítettünk el, hanem mert a lapok annyira szerencsétlenül jöttek, hogy a játékos egy nagyon erős kézzel egy még erősebb ellenséges kézzel került szembe."

    upsza (ez pl. nem cooler neki ...még headsupba se) :D

  • Palinko
    #29350
    szép színsor. mit jelent a cooler? ami kicsit lehűti a fejed? én inkább maniac voltam ma már úgy látom de eskü tegnap nem tűnt borzasztó játéknak :D
  • sz4bolcs
    #29349
    Am cooler az itt kezdődik, és illik szemrebbenés nélkül elfogadni.

  • sz4bolcs
    #29348
    Hát ja. Annál a flop visszaemelésnél a blöffön, és a félblöffön kívül szinte minden elvert. Én AJ-vel, és AQ-val is izzadtam volna, de AQ-s callra talán már lehet mondani, hogy cooler.
  • Palinko
    #29347
    ok akkor beülök ezentúl teljessel csak akkor mér 4 lövésem van :D de érzem magamban az erőt, lehet nem kellett volna fáradtan játszani meg tizedmásodpercek alatt dönteni...

    de ezek ellen nem érdemes blöffölni mindenre megadnak ahogy észrevettem. jó itt most nagyon hátul voltam csak akkor nyerek ha még két ász leesik :D
  • Csacsi
    #29346
    Elég sok minden elveri az A8-at, amivel visszaemelt. A range legalább 66+ A10+ K9+, ami a floppon a visszaemeléssel eléggé lecsökken kétpárokra szettekre, esteleg egy QJs lehet még nála. Szóval nagyon rossz játék volt a részedről.

    Arról nem beszélve, hogy teljes beülővel érdemes az asztolokhoz beülni, mert kevesebbet nyersz a jobb lapokkal, és nem lesz tered blöffölni, akár normálisat Cbetelni a turnon.
  • Palinko
    #29345
    valamilyen király rangere tettem, és közepes volt a kicker is, valamiért akkor jónak tűnik. na majd ma este máshogy tolom.
  • Csacsi
    #29344
    Hát addig nem fordul meg, amíg egy top pair rossz kickerrel allin mész. Főleg úgy, hogy egy konkrét lapra teszed az ellenfeled(K10), nem pedig rangere.
  • Palinko
    #29343
    na tényleg rossz ez a megoldás amit tettem be, pedig azt hittem majd jó lesz a badbeatnek van még mit javítani. viszont ez a replayer se csinált semmit a handel. de bemásolom textbe milyen szarul játszok :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dealing pocket cards
    Dealing to palinko91: [8d, Ad]
    antares200 calls $0.04
    sadammo folds
    ukillingme66 folds
    yadar raises $0.16 to $0.16
    nagavic folds
    guerrrda folds
    palinko91 calls $0.12
    antares200 calls $0.12
    --- Dealing flop [9c, Ah, Kh]
    palinko91 bets $0.20
    antares200 folds
    yadar raises $0.85 to $0.85
    palinko91 raises $1.30 to $1.50
    yadar calls $0.65
    --- Dealing turn [Qs]
    palinko91 checks
    yadar bets $0.12
    palinko91 calls $0.04 [all in]
    --- Dealing river [3s]
    ---
    Summary:
    Main pot: $3.58 won by yadar ($3.35)
    Rake taken: $0.23
    Seat 1: antares200 ($10.82), net: -$0.16
    Seat 2: sadammo ($4.17)
    Seat 4: ukillingme66 ($3.19)
    Seat 5: yadar ($5.41), net: +$1.65, [9h, 9s] (THREE_OF_A_KIND NINE)
    Seat 6: nagavic ($4.73)
    Seat 8: guerrrda ($3.64), net: -$0.02
    Seat 10: palinko91 ($0), net: -$1.70, [8d, Ad] (PAIR ACE)
    ***** End of hand R5-294654438-746 *****
  • sz4bolcs
    #29342


  • sz4bolcs
    #29341
    nekem nem játssza le ezt a replayt. Nem tudnád pokerhandreplaybe?
  • Palinko
    #29340
    na bankroll tizede bukva, remélem innen fordul, nem értem élőben miért megy (igaz ott nem pénzben játszunk de akkor is) online meg ilyenek vannak

    http://www.badbeat.com?hand=600203438/

    és legrosszabb még nem érzem szörnyű játéknak sem, mert K10 re tettem csak nagyon elbasztam.
  • Palinko
    #29339
    ja bocsi valamiért csak a harmadik kártyától néztem és nem volt showdown, szeretlek lejátszó! :D
  • precision
    #29338
    flopon fullom volt :) ugyan kit érdekel a flush? :) neki nagyobb fullja lett mert a nagyhatalmú szellem a gépben úgy akarta :)
  • sz4bolcs
    #29337
    surprise buttsex :Ð
  • Palinko
    #29336
    mi lett a vége, ugye flöss? én lehet eldobtam volna mert mittudomén :D
  • precision
    #29335


  • Palinko
    #29334
    szerinted azon a szinten amin játszol figyeli valaki a 2 lapján kívül mást is? (ebbe ne értsd bele magad)
  • precision
    #29333
    hát ezt már nem lehet feldolgozni... honnan a bánatból szalasztották ezeket a seggfejeket??? ezt már tényleg nem hiszem el...

  • precision
    #29332
    vmiért hibásan jelzi ki de én voltam a nagyvak és flop előtt nem emelt senki szóval checkeltem
  • precision
    #29331
    kibebaszottul jó ez az online poker... végig feszes voltam, ITM után vagyunk már közvetlen, checkelek egy közepes párt és nézzétek meg a bingos gyökeret... végig az én asztalomnál volt, látta hogy feszes-agresszív vagyok, azaz semmire nem hívok... de baszik rá, hogy két fölé is van kint, muszáj neki callozni... az RNG -nek meg muszáj a short stacket csesztetni... undorító az egész...

  • precision
    #29330
    ah... reménytelen a helyzet...

  • precision
    #29329
    na ezért nem nevezek többet rebuyos MTT -re... sok lottóbuzi. és még nem is lenne gond, mert épp szétrobban az agyam mert megint a riveren mákolnak le a szaros 10% -jukkal, de utána még jön a szokásos "HAHAHA loser" szöveg is... elnézést a kifejezésért de kivan a fasz. és egész nap ezt csinálja velem a partypoker, SEMMIVEL nem tudok nyerni, se top párral, drillel sem, sorral sem, két párral sem... semmivel... be is fejezem mára, -10 USD... hát bazki.

  • Palinko
    #29328
    ott a 20 as :) csak még gondolkodok hogy min kezdjek. milyen sngn a mezőny? de többet cash gameztem valahogy jobban feküdne sztem. de előbb elolvasom a cikkeket meg a pokerstars videókat is bambulom :D
  • precision
    #29327
    lol... és kaptál is zsét? :D
  • Palinko
    #29326
    tőlem nem kértek semmi fénymásolatot (gondolom pénz kikérésnél kérnének) pedig én úgy adtam meg az országot hogy Hungary és commentbe beírtam hogy igazából Szerbiába vagyok csak az nem volt a listán :D
  • Palinko
    #29325
    az igaz csak a lelki szemeim előtt nekem pereg mint a tvben :D
  • Csacsi
    #29324
    Mivel ha preflop bekerül úgy kell számolni.
  • Tigristank
    #29323
    Pontosan. :D
  • Palinko
    #29322
    ja ertem te preflop szamoltad en meg csak riverre
  • Palinko
    #29321
    2 lap segitett rajta. igazabol az 4% lenne....

    lejott 2 bubi? :-D
  • Tigristank
    #29320
    Az előbb AA vs KK vs KJ all in szituáció volt, mit gondoltok melyik nyert? :)
  • Csacsi
    #29319
    Az az 5% inkább 20 %.
  • precision
    #29318
    non taken :)

    gyakorlatilag az összes bankroll oldal kér személyes iratokat mert az ember van olyan gyökér hogy többször kikéri ugyanazt a bankrollt holott világosan le van írva hogy egy ember egyszer kérheti csak ki

    igazából lényegtelen, annyi mindent tudnak rólunk, hogy kb. mind1... hogy milyen típusú xxx filmeket nézel és hogy miket irogaszt privátban a facebookon

    pont ma néztem egy videót youtubeon ahol ex FBI -os beszél arról hogy Amerikában a főgerincen átfolyó összes bitet (emailek, látogatott weboldalak...stb.) eltárolnak az ország több pontján felépített bazinagy szerverparkokban, "szükség esetére", mindenféle szűrés nélkül
    szóval nem zavar a dolog különösebben
  • Palinko
    #29317
    freerollon volt KK kézben, előttem emel 200 nagyvakról 1000 re. van nála még 40 ezer, előttem 9 ezer. mondom allin ez úgy is megadja. persze hogy megadta. 77 párban.
    AAQx7
    (x re nem emlékszem mert már vártam a számító véget :D)

    hát el lehet menni 5% ról mikor behúzzák de útálom