30078
  • Lammer
    #29316
    "tőlem kértek scannelve személyes iratokat is"

    pont ma olvastam egy "nullas" cikket, hogy mennyire konnyen hozza tudnak jutni az emberek adataihoz (gyak. ingyen)... :) (no offense)
  • precision
    #29315
    én is így voltam, pkr -en van már accom, a többit nem ismertem... betsafe -re kértem ki, untam már az iPoker hálózatot :) ez meg ongame, mondjuk ez sem jobb :D szal nemtom, a betsafe nem rossz annyira
  • Palinko
    #29314
    betsafe tetszik mert az ilyen fogadós oldalnak tűnik, és általában a fogadós, meg a kaszinós oldalakon gyengébb játékosok vannak mint csak pókereseken.
  • Palinko
    #29313
    melyik termet ajánlod? PKR kiesett, mert van már accom.
  • precision
    #29312
    ott van a yourpokercash.com is, onnan is kaptam már párszor ilyen 5-10 dolláros bankrollokat
    meg van még a bankrollmob.com is, hasonló mint a yourpokercash
  • Palinko
    #29311
    köszi, ezt eddig nem ismertem csak a allthatpokert meg a strategyt.
  • precision
    #29310
    passz, nézd meg :)

    http://www.badbeat.com/

    regelni kell, elolvasni egy-két leckét, utána egy rövid teszt, terem választás és annyi
    tőlem kértek scannelve személyes iratokat is, beküldtem és 3 nap múlva kaptam a zsét a kiválasztott teremre
  • Palinko
    #29309
    Szerbiainak is ad tőkét? Nem jött be amire eddig gondoltam :D
  • precision
    #29308
    Ti mennyire vagytok agresszívak? Az egyik pokeroldal most adott ingyen tőkét és fel kellett rakni egy tracking software -t is ami nézi a játékomat és elemzi.

    3 nap után kiadta, hogy túl passzívan játszom...

    kezdem azt hinni, hogy hosszú távon tényleg kifizetődőbb agresszívnek lenni, de egyszerűen az a baj, hogy azért szoktam le az agresszív játékról, mert a sok fish mindenre bejön és semmit nem hisznek el és a leglehetetlenebb handekkel calloznak és nagyon sokszor le is jön nekik

    az a baj hogy nincs túl nagy pókertőkém ahhoz hogy nyugodt szívvel "hazárdírozzak" egy-egy beülővel és felszabadultabban agresszívan játsszak

    a másik ami probléma, hogy muszáj vagyok cash gameket játszani ha ki akarom nyerni a bankroll további részét... pedig SNG -ben és MTT -ben sokkal jobb vagyok... 2 dolláros 30 fős SNG -t játszottam az előbb és 3. lettem

    szóval mik a tapasztalatok? kifizetődő hosszú távon az agresszív(ebb) játék?
  • Lammer
    #29307
    ezer eve nem jatszottam... volt egy fp pontom (ps) :)

    bementem 300 indulos, 1 pontos Sunday Storm selejtezore :)

    es 3 jutott be es 9-ik lettem, ugye no rebuy, no addon szamomra... nem jutottam be, de ez nekem felert egy erkolcsi gyozelemmel xD
  • sz4bolcs
    #29306
    Én sng-t játszom, cashgamehez nem értek, taktika meg ellenfélfüggő.
  • Palinko
    #29305
    hát játszottam már én is kockulva 10-15 órákat de ha nem megy nyilván otthagyom. de eddig vagy no deposit bonust égettem de leginkább játékpénz. legtöbb cash.

    te is az SNG t ajánlod ezekszerint? elején kivárok aztán próbálom lejátszani őket buborékban? persze nem nagyon blöffölnék, főleg hogy írjátok is megadósak kis téten.
  • sz4bolcs
    #29304
    100$ fél év alatt? Igazából befektetett játékidőt kérdeztem, mert én olyan másfél hetet szoktam magamnak adni 10-ről $100-150-re, de akkor kockulok rendesen. Meg én túllövéssel kezdem másfél dolláros versenyekkel.
  • precision
    #29303
    ha extra-extra türelmes vagy és badbeat(ek) esetén ki tudsz lépni és abbahagyni a játékot akkor 10 dolcsiból is fel lehet lassan építeni egy bankrollt

    de szerintem 100 dollár alatt nem érdemes belekezdeni... micro limiten annyi lemákolós fish van, hogy képtelenség normális döntést hozni mikor x+1 -edjére ad meg allint a sok fish a 7-2 -re és hasonló lapokra... főleg pokerstarson... tapasztalat :) nekem egy 20 dolláros befizetésem ment el egy hét alatt... oké, nem vagyok valami túl jó játékos, de azért szerintem vagyok annyira jó, hogy ha nyereséget nem is termeltem volna de a szinten tartásnak mennie kellett volna... csak hát a jokerstars máshogy akarta :)

    tegnapelőtt fulltilten rush pokereztem, 2 usd -vel ültem be, lementem 0,90 centre, JJ -re toltam egy allint, KQ -ra instant callozta az emberke, de csak azért, mert megtehette, volt előtte vagy 10 dollár... és "of course" riveren jött a Q... az ilyenek ellen nem tudsz mit kezdeni, ezért kell több pénz, hogy ezeket át tudd vészelni anélkül, hogy tiltre kerülj és betold az egész bankrollodat egy asztalhoz

    én amúgy az SNG -t ajánlom kis pénzzel pokerstarson
  • Palinko
    #29302
    pl fél év 100$ ra felnövelni nekem már jó eredmény lenne :D de nullázástól tartok, majd még beszámolok mi lett.
  • sz4bolcs
    #29301
    Persze. Attól függ, mi az értékelhető, és mennyi idő alatt akarod elérni.
  • Palinko
    #29300
    10$ ból elindulva pokerstarson lehet valami értékelhetőt építeni? sng vagy cash. Ferguson példájából igen :D
  • szomferi
    #29299
    sziasztok!

    az lenne a kérdésem, hogy PartyPokeren csak úgy tudom aktiválni a rendes, pénzes számlát, ha be is fizetek egyúttal? mert csak be akarok ülni egy freerollra, a számlám amúgy is üres, szóval ha akarnék, se tudnék befizetni :D
  • ddt500
    #29298
    Közben összejött nekem is.
  • Christian88
    #29297
    Bár volt most egy frissítés, de nekem tele van step 2-vel
  • ddt500
    #29296
    Nyertem egy step 2-es ticketet de nem találok hozzá tornát. Csak 1-est meg 3-ast.
  • ntex
    #29295
    Köszi :)
  • zeli
    #29294
    Transfereld át Pokerstarsra és onnan ki tudod venni, igen.
  • ntex
    #29293
    Sziasztok. Kérdésem lenne.

    Visszajött az FTP ugye. Van rajta 60$-om amit cashoutolni szeretnék. Pokerstarson szintén van 23$-om amit szintén cashoutolnék, de FTP-n csak bankszámlára enged kivenni pénzt. Ha összekapcsolnám az FTP accom a Pokerstars accommal akkor Pokerstars oldaláról ki tudnám cashoutolni a 83$ pénzem Skrill-re?
  • Palinko
    #29292
    gondolom csalnak innen sokan. legtöbből Magyarország is ki van zárva ilyen okokból, szerencsére ebből nem. én regeltem de már belépni nem tudtam, mert irta blockolt felhasználó, irok supportnak hogy ez most mégis hogy akkor irták nem kellenek innen a játékosok...
  • ddt500
    #29291
    Erősítsetek meg, hogy nem csak nekem szarakodik a full tilt.
  • precision
    #29290
    a gyökerek.

    bátyám is regelt az előbb és azonnal ott van a 10 USD nem kell rá várni
  • Palinko
    #29289
    hazudtam mert a winner szemét és szerbiának nem ad.
  • Palinko
    #29288
    na mindjárt lesz egy refed :D
  • precision
    #29287
    Dusop.org -ot ismeritek? Google -el akadtam rá. Ad 10$ -t ingyen, azonnal. De csak 1$ -os headsup sng -ken lehet lejátszani őket, és van egy leaderboard, és minden hónapban az alapján osztják szét a pénzt. iPoker -es szoftver, nagy fish -ek :) eddig 4-1 arányban nyertem a headsupokat :)

    gondoltam megosztom veletek, hátha ki akarjátok próbálni

    Ha ezen a linken keresztül regeltek akkor én kapok 5$ -t ha elértetek 200 pontot

    de persze itt a ref nélküli link is ha valaki úgy akar regelni :) link
  • ddt500
    #29286
    Sajnos megint nem jó a handreplay.
  • ddt500
    #29285
    DznWzrd egy hiperagresszív köcsög volt és itt eldöntöttem, hogy vagy ő vagy én. :)

    Full Tilt Poker Game #31402803525: Table Vita (6 max) - $0.05/$0.10 - Pot Limit Omaha Hi - 10:17:06 ET - 2012/11/13
    Seat 1: derojausc ($11.56)
    Seat 2: SchizofrenicDuo ($10.15)
    Seat 3: DznWzrd ($21.15)
    Seat 4: Dezedanmaar ($6.45)
    Seat 5: monniemann ($5.18)
    Seat 6: ddt500 ($19.39)
    monniemann posts the small blind of $0.05
    ddt500 posts the big blind of $0.10
    The button is in seat #4
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to ddt500 [Js 4d Kd Ks]
    derojausc folds
    SchizofrenicDuo folds
    DznWzrd calls $0.10
    Dezedanmaar calls $0.10
    monniemann has 15 seconds left to act
    monniemann has requested TIME
    monniemann calls $0.05
    ddt500 raises to $0.50
    DznWzrd raises to $1.70
    Dezedanmaar folds
    monniemann calls $1.60
    ddt500 raises to $6.90
    DznWzrd calls $5.20
    monniemann calls $3.48, and is all in
    *** FLOP *** [3d Ah 7d] (Total Pot: $19.08, 3 Players, 1 All-In)
    ddt500 bets $12.49, and is all in
    DznWzrd calls $12.49
    ddt500 shows [Js 4d Kd Ks]
    DznWzrd shows [2c 5c 4s 7s]
    monniemann shows [8d 9s 6s 5h]
    *** TURN *** [3d Ah 7d] [4c] (Total Pot: $44.06, 3 Players, 2 All-In)
    *** RIVER *** [3d Ah 7d 4c] [9d] (Total Pot: $44.06, 3 Players, 2 All-In)
    ddt500 shows a flush, King high
    DznWzrd shows a straight, Five high
    ddt500 wins the side pot ($27.46) with a flush, King high
    monniemann shows a straight, Seven high
    ddt500 wins the main pot ($14.60) with a flush, King high
    *** SUMMARY ***
    Total pot $44.06 Main pot $15.64. Side pot $28.42. | Rake $2
    Board: [3d Ah 7d 4c 9d]
    Seat 1: derojausc didn't bet (folded)
    Seat 2: SchizofrenicDuo didn't bet (folded)
    Seat 3: DznWzrd showed [2c 5c 4s 7s] and lost with a straight, Five high
    Seat 4: Dezedanmaar (button) folded before the Flop
    Seat 5: monniemann (small blind) showed [8d 9s 6s 5h] and lost with a straight, Seven high
    Seat 6: ddt500 (big blind) showed [Js 4d Kd Ks] and won ($42.06) with a flush, King high
  • Christian88
    #29284
    keddtől- vasárnapig volt.
  • precision
    #29283
    Megszűntek full tilten a deal me in freerolok?
  • ddt500
    #29282
    Végre ma este nem egy elbukott beülővel hagyom abba.
    Egy idióta fish lemákolt. PLO a játék: Nálam KK910. Ő emel én call. Flop K82 két körrel ami nekem nem jó. Mindenesetre 1v1-ben álomflopnak mondható. Emel, én vissza, ő all in. Na mondom vagy AA vagy két kör van nála. Call. Emberünk felmutat KJQ6 és NINCS nála kör!Turn 10, river A és sorral nyer. Hú az anyád! kiakadtam. Na mindegy előtte jól álltam nem kellett rebuyolnom.
    Pár osztás múlva elölről emelnek. Emberünk megadja, meg én is. Lejön 568 két treff nekem 666. Körcheck. Turn 10, emelő emel, emberünk all in én reraise all in, emelő call. Elsőnél 97-el sor és flösshúzó, emberünknél 888. River 6! Nálam póker és 3 beülőnyi zsetont tolnak felém. Ú de jól esett!!!
    Csak, hogy ne mindig azt olvassuk hogyan szívatott meg a river.
  • precision
    #29281
    nyertem fulltilten 90 centet, felvittem cash asztalon 4 dollárig, meg van már 6 pontom is... szal tudok regelni a deal me in freerollokra :)

    viszont a 200 dolláros promóció továbbra sem elérhető... csak azoknak van akik befizettek az oldalra?
  • precision
    #29280
    na mind1... nemtom miért cseszi el a fulltiltes handreplayeket

    szal 66 -om volt, allin, bigstack megad, másik emel, big stack call

    flop: J, 6, 5

    másik tag betel, big stack call

    turn: 2

    másik tag allin, big stack call

    river: 3

    másik tag mutat AA, big stack Q4

    lol? lol.
  • precision
    #29279
    hát ezt vmiért elcseszte...
  • precision
    #29278
    na erről beszéltem :D azért volt ennyire kevés zsetonom mert késve regisztráltam... a big stack nem is tudom mire gondolt, komolyan...

  • precision
    #29277
    ja, akkor csak azok kaptak akiknek volt bent pénzük
    mondjuk nem túl logikus, de ez van :)