30078
  • Gaba94
    #29396
    Üdv!
    Rendelt már valaki Holdem Managert? Hogy működik ez?
    Az nyilvánvaló, hogy a hivatalos oldalon keresztül kell lebonyolítani, de ugyanúgy történik minden, mint bármely más esetben? Tehát bankszámláról vagy Skrill-lel elutalom a pénzt, ők pedig kipostázzák?

    Illetve még egy kérdésem lenne, csak hogy világos legyen számomra a bb/100 fogalma. Ugyebár a 'bb' Big Betet jelent, ami = 2 Big Blind-del. Szóval például, aki NL100-on játszik és 2bb/100-zal rendelkezik, az átlagosan, 100 leosztásonként 4$-t termel?
  • Lammer
    #29395
    vigasztaljon a tudat, hogy hosszutavon nyero vagy!

  • 9csöves9
    #29394
    hasonló szituban vagyok én is, rákattantam erre a rush/flash/speed pokerre,kerülje el mindenki messziről. az utolsó 10 dolcsim bekerült flop előtt egy KK-val, Q5s instacall,flop ahogy kell QQ5 :) méltó lezárása volt a speedpokeres karrieremnek
  • sz4bolcs
    #29393
    7. aktív napon 130 dolcsi úgy, hogy két napja elkaptam valami ebolát, és csak minimálisan játszottam.
  • MEdievil
    #29392
    Ah Ah Sírok :)

    Knockout verseny szóval külön boldogság (Azt nem vártam hogy a 6k stackes is bejön.)
  • precision
    #29391
    akkor én valami kib*szott nagy fish lehetek, mert oda a bankrollom party -n, 25 USD durván 10 nap alatt

    utolsó 5 dolláromat flop három ásszal buktam el mert lyuksorra lecallozta a re-reraise allinemet és lejött neki riveren a sor

    ja és ha akármikor megint lesz pénzem pókeren ezt a flashforward pokert (zoom meg speed és rush poker néven fut más helyeken) soha az életben nem játszok többet... ez rosszabb mint a lottó... a 6 BB -s bet flop előtt "alap", anélkül nincs hand, 3 betelnek a semmire is akár és semmidet sem hiszik el :) vicces népség

    na mind1, egy ideig szarok az online pókerre... nyilván velem van a baj, de a sok kis gyík nagyon hamar tiltre tud rakni, pedig élőben olyan nyugodt vagyok mint egy hóember ha lemákolnak valamivel

    és amikor 100 handből 30 -adjára kapok a kézbe párt (nem túlzok) és 1x adja le csak a drillt olyankor nagyon mérges vagyok...
    flushdraw -ra még szarabb a százalékom... a sok kis színreszín huszárnak meg 1 lapos flushok jönnek sorba

  • sz4bolcs
    #29390
    xD én vagyok a topicgazda, hát persze, hogy megvan a 2/3.
  • Palinko
    #29389
    ha a versenyek felén 3. vagy a többit bukod az 0, de ha 1 második és 4 harmadik helynél és 5 elvesztett mellett is profitabilis tud lenni :D sztem is megvan neked a 2/3 ad mert úgy növekszik a bankroll (ne vonjatok már ebből politikai szálat please :D)
  • sz4bolcs
    #29388
    Ja, mondjuk ha nem lennék a versenyek felén itm, akkor bukós lennék, mert a 3. hely fizet dupla nevezési díjat. :D Szal akkor a versenyek 2/3-án vagyok itm.
  • sz4bolcs
    #29387
    Hát fogalmam sincs, mert letiltattam a topshark profilom, és nem vezetek naplót sem. Versenyek felén sztem itm vagyok.
  • Palinko
    #29386
    te kis pókergép :D épp szívesen követem ahogy haladsz. milyen az arányod hány beülőből hogy jössz ki? pl 10 beülő abból 1 első, 1 második és 2 harmadik hely a többi 6 meg nem ITM. ilyen arányt megnéznék nálad.
  • sz4bolcs
    #29385
    Palinko kérdezte, hogy fél év alatt $100 reális-e.
    A 4. aktív napomon tartok $120-nál micro limiten. :D
  • sz4bolcs
    #29384
    cooool xDDD



    mááák xD

  • precision
    #29383
    gyökér partypoker nem számolja a partypoint -okat...
  • sz4bolcs
    #29382
    Na, fölmentem 80 dolcsira, el kéne indítani a túllövés második fázisát a $3,5-ös versenyekkel. ;Ð
  • sz4bolcs
    #29381
    Turn reraisen sem gondolkodott, callolta, mint a szél, azon járt az agyam, hogy neki itt 3-asa van, én meg megnyertem a jackpotot, ha nem pokere van. :D Ahhoz képest ez a K9 mutatás elég gyengus volt.
  • Palinko
    #29380
    hát ha még 3 asa lett volna mondanám hogy nem is annyira rossz, de hogy Q ra emelsz meg látható drill is van (meg a tiéd a rejtett amire ritkán gondolunk) így ezt az allint megadni komám :DDD
  • sz4bolcs
    #29379
    omg, de szar játék

  • Tigristank
    #29378
    ITM előtt nem sokkal? Na ne...
  • Csacsi
    #29377
    Kisvak/nagyvak csatában, ha nem buborék, akkor soha nem dobom el az A4s-et 6,5 vak mélyen.
  • Tigristank
    #29376
    AA vs A4 (neki kb. 19000, nekem 21000 zsetonom volt)

    Ellenfél a nagyvak (3000), én a kisvak, emelek 9000-re, rövid gondolkodás után all in megy, hülye lennék nem megadni, mutat A4-et, röhögök, flopon ott a 4-es, majd turn-ön mégegy, ekkor már a "jó **** ******"-at a szitu, én gyakorlatilag kiesek, ő meg nyerő helyre ér be...
    Az ilyen nyomorékok miatt megy el az ember kedve, mert kap két egyszínű lapot, amiben az egyik ász, és rögtön all in megy, persze a rohadt szoftver meg neki kedvez.
    (Most nem kell azzal jönni, hogy pont az a cél, hogy ilyen esetben all in menjen, én is tudom, hogy a lapjaim a legtöbb esetben nyernének az övéi ellen, csak az a probléma, hogy ilyenkor azt is figyelembe kéne venni, hogy ha 10-ből 9 ember eldobja, és pont azok ellen nyernék, akkor összességében nem jövök ki túl jól, ha pont a 10. ellen bukok mindent, aki all in ment...)
  • sz4bolcs
    #29375
    no sense playas :D

  • sz4bolcs
    #29374
    hmmm? :D

  • sz4bolcs
    #29373
  • sz4bolcs
    #29372
    hedzáp

  • sz4bolcs
    #29371
    klikkbekkkk

  • sz4bolcs
    #29370
    Eltévedt bárányka :D

  • Lammer
    #29369
    beteg -.-
  • sz4bolcs
    #29368
    Yowsssssa!

  • Lammer
    #29367
    ehhh, felreneztem, sebaj... akkor mondjuk J kor :P
  • precision
    #29366
    ja amúgy szóljatok rám ha túl sok replayt pakolok és be és valakit zavar mert akkor befejezem :)
  • precision
    #29365
    a bigstack UTG2 -es emelését egy kicsit sem tudtam komolyan venni... az egy lucker laza/agresszív játékos, szal ezért is emeltem ekkorát, mert 100% biztos voltam benne, hogy ő dobni fogja

    de bevallom őszintén a J6 -os WSOP nyerő handre még rémálmomban sem számítottam... pláne amit flop után callozik vele azt kéne külön elemezni, de valszeg arra jutnánk, hogy WTF?

    más... imádom az ilyeneket amúgy :) és mindezt egy 3 USD -s MTT -n nyomta el, no rebuy, no addon... hát gg

  • sz4bolcs
    #29364
    Én szimplán dobtam volna preflop. Reraise-re nem jó, flop meg ritkán fog segíteni. 77 az még olyan alacsony pár, ami limpelésre még jó, meg vakokat ijesztegetni, de ha előtte eksün volt, akkor már sz*r.
  • precision
    #29363
    ott mi volt a baj? túl sokat emeltem preflop? szerintem akármennyit emelek még az allint is becallozta volna az a gyökér a hihetetlenül monster killer J6 -jával :)

    de ha leírod, hogy mi volt a gond természetesen megfogadom a tanácsot

    amúgy azért emeltem akkora orbitálisat mert simán belefért az asztal stílusába... a végkimenetelben annyit változtatott volna a kisebb preflop emelés hogy többen bejönnek és esetleg több embert ejt ki a prő.
  • sz4bolcs
    #29362
    Ez sztem sokkal vállalhatóbb játék volt, mint az az előző 77-es..
  • precision
    #29361
    Miben lenne más a hand kimenetele ha a dáma kőr lenne? :)
  • Lammer
    #29360
    ha a dama szivecske, akkor Te most tombolnal :DDDDD

    nh, btw :)
  • precision
    #29359
    szar játék részemről, életem mákja + az ő allinje is hiba volt river után

  • precision
    #29358
    kibaszott sokk chipem van ezért bármire bemegyek és callozok...
    a retek fajtáját az ilyennek...

  • sz4bolcs
    #29357
    színreszínt huszárok xDD Ezek Unoznak....