752
Hogyan kell csókolózni?
  • mokuspof
    #752
    maga a téma cím is elég érdekes" hogyan kell csókolni" mi az hogy hogyan?!ennek nincsen leírása, vagy tudod vagy nem de egy idő után úgyis belejössz és akkor már mindegy. könyvből meg úgysem fogod megtudni. vagy otthon tanulgatsz a játékmackóval?
  • salsoul
    #751
    Talán azért törvényszerű, mert valójában nem egymásnak fogadtak hűséget, hanem a szexnek, szórakozásnak.

    Mellesleg a szex is a kapcsolat része, ami ha [hosszabb ideig] nem működik, akkor a kapcsolat defektes.

    Végezetül nem igazán erre gondoltam amit írtál.
  • IXEMGabeo
    #750
    totál jó meglátás, miért tekinti mindenki egyfajta vizsgának...aminek jönnie kell úgyis eljön, nem kell semmit sem sürgetni. Rengeteg kapcsolat rovására ment már, hogy esetleg szexhiány lépett fel, rögtön emiatt megcsalás történt az egyik fél részéről...csak nem fogom fel, ez miért törvényszerű, amikor hűséget fogadtam a másiknak? vagy én lennék túl maradi?
  • IXEMGabeo
    #749
    média? hol?

    gyerekkoromban sem rajongtam az ötletért... xD
  • salsoul
    #748
    Azon is érdemes [lehet] elgondolkodni, hogy a szerelem, a csók, a szex miért megy vizsga és teljesítmény számba?

    Mikor elvileg egymást szerető és megértő türelmes emberek vannak együtt, azért mert szeretik egymást. És ez így-sem-úgy-sem vizsgáztatásról, teljesítménymérésről, gúnyűzésről, lesajnálásról szól... hanem szól szeretetről, gyengédségről, megértésről.

    Minden esetre érdekes...

    Vagy?
  • salsoul
    #747
    Persze, ha médiának nem lenne ilyen nyomása, akkor is így gondolnád?
    Nincs itt szerintem semmilyen probléma.

    Ha meg az a kérdés, hogy hogyan kell, akkor meg megközelítőleg kipróbálhatod, hogy ujjaidat behajlítod lazán, mintha ökölbe szorítanád, majd az öklöd elejét magad felé fordítod, és a két ujjadat megteszed az ajkaknak. Aztán megcsókolhatod kezecskédet :D

    Durván megközelítő dolog ez, ám a nagy pánik és felem eloszlatáshoz tökéletes. Már ha szükség van rá.
  • IXEMGabeo
    #746
    nem vagy egyedül én még írtózom is tőle...
  • DaemoonHunter
    #745
    Szerintem is, szegyeld magad!
  • palinho96
    #744
    Ez tutti furán fog hangzani,d e én még életemben nem smároltam/csókolóztam... ez olyan Cink... :(
  • Ecocska
    #743
    Egyetértek Steve Q-val !! Mármint a Nike szabályal. Nem megtanulni kell hogy hogyan kell hanem érezni kell CSINÁLNI!:D
  • diktius
    #742
    lol
  • Steve Q
    #741
    Hülye kérdés: van nem nyelves csók is? :O :D
  • f1alonso
    #740
    Csőő...holnap lesz meg az első csókom csak azt nem tudom h elöször nyelves legyen vagy nem?:D Meggondolom ez érzésből jön azt cső
  • kenomy
    #739
    Hogy kell csókolózni? Egy csókot érezni kell! :D
  • belapeter
    #738
    Háát,rendessen átnézem őket,mert középsuliba asztán van minden!
    Piás,cigis,dorgos,kurva.
    Szal azokat messziről elkerülöm.
    #737--->Thx.
  • Phat Smoker
    #737
    sok sikert!
  • Spaceghost
    #736
    Hehe. Nosztalgikus érzés amire csak annyit mondhatok nagyon figyelj oda. Én anno jól megszívtam a középsuli első kiszemeltjével. :D
  • belapeter
    #735
    Na az 1. nap már meg is van álmaim asszony
  • belapeter
    #734

    Aham :)
    Köszi szépen.
    --->#733
    --->#732
  • Steve Q
    #733
    A csóknál egyetlen szabály van érvényben, a Nike-szabály: Just do it. (Csak csináld.)
  • Phat Smoker
    #732
    ..De ahogy olvasgatom,elég sok minden szabályt be kell tartani..

    ne parázz miattuk, hagyatkozz az érzelmeidre!
  • belapeter
    #731
    Na ahogy olvasgatok oldalakat,látom megy ez nektek :)
    Én nemsoká 16 leszek,és még sehasem csókolóztam
    De ahogy olvasgatom,elég sok minden szabályt be kell tartani.
    De már elméletbemegy :D
    Márcsak egy jó csajt kellene keresnem.
    Most szept.-be úgyis középsulba megyek,(elsőbe)ott tuti lesz pár jó csaj :)
    Majd jó lenne 1-et megismerni :)
  • at16
    #730
    mi a fasznak 2?
  • salsoul
    #729
    Ez sem teljesen igaz, mert: attól függ...
  • huntofa
    #728
    jólvan már ez az alregem
  • Lirion
    #727
    Hát ez nem teljesen igaz, sokaknak nagyon fontos, hogy milyen a csók és ha nem jó, akkor nem lesz folytatás..
  • at16
    #726
    huntofa:
    Neme: lány



    ÓRIÁSI FAIL xD
  • huntofa
    #725
    ma is nagyon jót csókolóztam a barátnőmmel akivel lassan fél éve együtt leszek. csak úgy faltuk egymást , volt gyengéd és vad nyelves csók is!
  • Phat Smoker
    #724

    röviden ennyi lenne a lényeg, a topikot be is lehetne zárni! :)
  • ati2002
    #723
    Nem a csók a lényeg, hanem hogy olyan legyél a szemében, hogy meg akarjon csókolni. Akkor az se számít majd, hogy hogyan csókolsz, mert sok gyakorlás után mindenképpen jó lesz. A lényeg : akarjon veled "gyakorolni". Hja hogy ezt hogyan éred el? Na hát AZ a lényeg.
  • Lirion
    #722
    1.Először is odamész, megszólítod (Szia!), aztán elmondod, miért is köszöntél (Aranyos lánynak tűnsz, kíváncsi vagyok, az vagy-e. Az vagy?), beszélgettek, a végén pedig elkéred a számát:
    - Jó volt veled dumálni, tehetünk vmit azért, hogy folytassuk?
    - aha
    - ok, [telefont átnyújt] tessék, írd be magad

    2. Úgy teszteli, hogy megtudja, megfelel-e a lány az elvárásainak. Ha neked egy kalandos, extrém csaj kell, aki hegyet mászik meg görkorizik, akkor ezekre rákérdezel (szereted a görkorit?). Ha igen a válasz, átment a teszten.. Egyszerű..
    Jelek:
    - sokat mosolyog
    - babrálja a haját
    - igazgatja a ruháját
    - kitágul a pupillája
    - felhúzza a szemöldökét, gyakran
    - veled marad, nem siet el
    - feléd fordul
    - a lábfeje feléd néz (mind2 vagy ha az egyiken támaszkodik, másik pihen, akkor a pihenő lábfeje)
    - a csuklóját szabadon feléd fordítja
    - sokszor és sokáig néz a szemedbe
    - bókol neked
    - tesztel téged
    - megadja a számát
    - felajánlja a számát
    - megkérdezi, hogy látjátok-e még egymást
    - a szádat nézi (csókold meg)
    - az ajkait harapdálja (csókold meg)
    - hozzád ér
    - közelebb ül hozzád
    - nem húzódik el, ha hozzáérsz

    Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de van még sok más egyéb is, mindenre viszont lehetetlen figyelni.
  • Dundidio
    #721
    A barátnőd el sem hitte hogy csak 2-3 sör volt...
  • milu00
    #720
    A csókolózás nem csak fogyaszt de jót tesz a fogaknak is:

    http://www.bulvarvilag.hu/hopp/?id=53045
  • Phat Smoker
    #719
    ahogy a dal is mondja: mindenki másképp csinálja ;)
  • chhaya #718
    Egészségedre.
  • at16
    #717
    egy lány megcsókolása:

    1 lépés: otthon a tali előtt 10 perccel egyél meg egy teljes gerezd vöröshagymát.
    2 lépés: ha odaértél a a lányhoz a megbeszélt helyen, próbálj egyet böfögni, pont bele a szájába. a lényeg a célzáson van, pontosan a szájába kell.
    3 lépés: ezután fogd meg a fejét két kézzel jó erősen hogy még véletlenül se tudja fordítgatni.
    4 lépés: ezután vágd hozzá a pofádat az övéhez, hogy összekoccanjanak a fogaitok. a hangsúly itt a gyorsaságon van.
    5 lépés: miután hozzá vágtad magad, dugd át a nyelvedet és irgalmatlanul gyorsan kezd el forgatni ide oda a nyelvedet. szexi tud lenni ha a fogaid közül kikaparsz a nyelveddel egy kis hagymadarabot, és azt próbálod a csaj szájába átlökni.

    ennyi. ugye nem is olyan vészes?
  • Alwares
    #716
    Hogy-hogy hogyan kell? Nem tudom, ez jön magától.
    Az elsőnél is már bennem volt két-három sör, barátnőm el se hitte, hogy az nekem az első olyan volt :D
  • Dundidio
    #715
    Kellő nedűvel,bizsergetően,játékosan,alkalmazkodva a másik igényeihez...

    Vakahogy így kell smárolni
  • Spaceghost
    #714
    Emlékszek első csókom elég furán történt. Csaj fogszabályzós volt ráadásul összekoccant mindenünk nem volt egy élmény és a csajnak se sztem. :D Nyilván azért mert be voltam fosva, hogy úristen mi lesz meg kell csókolnom. Aztán második alkalommal amikor már tudtam, hogy nincs mitől félnem önbizalommal teli voltam és úgy csókoltam meg utána csak annyit kérdezett "Mikor tanultam meg ilyen jól csókolozni?" :D Szal tényleg ha az első nem is olyan jó, de a 2. már tuti jobb lesz :)
  • fergusonpapa
    #713
    ismerkedni rohadt egyszerü,csak oda mész és improvizálsz lehet hülyének tünik elsöre de ha bejösza csajnak és nem foglalt(vagy nem érdeli)akkor ugyis elkezd veled dumálni,rosszab eset ha 1 hisztis egoista picsa,de a lényeg h csak porbálkozni kel,pofára esés meg nem szégyen enyivel is több a tapasztalatod,ami még lényeg h az iylen kö kóla dumákat tessék elfelejteni mert ez cinkes!

    Én régen mindig bámultam egy csajt suliba menet ö is nézet mondom mit veszithetek ugyebár oda mentem hozzá egy regel h szia(elsö lépés nehéz mindig..),nem zavarok..igy néz rám ehh mondom ..kinyögi h nem,és modtam h látom egy helyen szálunk le ,(másik oldaldt si van egykét suli)és mondtam h haverommal dumálni kéne ma de nme tudom elérni és nme enegdnek be asuliba aportánál,segitene e...néz rám elkezdi persze,meik suliba jár??elmodntam erre elkezdi ö a melete lévööbe..ehh bukta mondom..de egy iylen "bamba"improviczácio után mondtam h am hogy hivnak..bla bla és végig dumáltuk a busz utat utána összejötünk..2 hétre xD
    a lényeg h körbe vett egy csomo ember és semmit nem tudtam a csajrol és bejöt,persze van mikor kapom azt h nem mennél el,de na..nem kel tragédiának felfogni:)

    remélem eza történet segitet azért

    a csókról meg annyit h ahány ember annyiféle csokolozási fajta,nem filmes jelenetekböl kel meriteni,csak érezni kel az elsö pár csok ugyis bambácska lesz aztán kialakul "beáll rá a nyelv" xD
    és nincs ilyen h lassu gyors kis csokok stb,ahogy jön kész,ez nem szakma h tanulni kel csak érzés kérdése,max a rutin amitöl késöbb mégjobb az iletö!

    Anno énis h paráztam hjaj h kel stb utána rájötem h csak magabiztosan csinálni még ha rossz is,utána kialakul,a lényeg h nem összezuhani ha egy csaj elküld melegebb éghajlatokra!

    a lényeg h csak pozitivan, és minden alkalmat megragadni,csak az 1. lépések nehezek mindig utána már minden könyebb!

    remélem segitetem
    ahoj