41716
  • Seth
    #6523
    mert azt talán már elhiszi a jónép
  • HRaVeN1
    #6522
    The Elder Scrolls IV: Oblivion (c) Bethesda RELOADED
  • Zsolo007
    #6521
  • Kandurex
    #6520
    Lehetséges azért mert megunták, hogy sehogy nem terjed a clone változat
  • hen-tes
    #6519
    amúgy..
    ne hogy már ilyen ronda embered legyen... :oD
  • gergou
    #6518
    baazzzeg, megorulok minyyart :)
  • uu
    #6517
    na es asszem akkor most egy ideig engem nem lattok:D papa
  • [Jakuza]
    #6516
    Nem rossz.
  • ZsZso
    #6515
    Na ez teccik :) hehe ... Jó Szórakozást! :)
  • Mr. Perfect
    #6514
    Viszont ha tényleg nincs védelem akkor minek kellett a RELOADED-nak is kiadni? Ezt amúgy az NFOrce-on nukeolni szokták ha már van egy jól működő release.
  • MrTressy
    #6513
    hehehehe meggyözö :D
  • killer123
    #6512
    Wazze hol lax elmegyek egy másolatért.
  • PiszkosFred
    #6511
    Huh, az viszont érdekelne ;] Na ennek utánanézek én is, legalább lenne mit olvasgatni és miből ollózni a hétvégén.
  • hen-tes
    #6510
    loál :D:D:D
  • uu
    #6509
    bazzeg ebbe a fos gamebe nem muxik a printscreen.. na mind1 csinaltam frapsal, tess
  • GrimReaper78
    #6508
    Egyéb > E-books TES4: Oblivion Manual RIP 5 mins ago 31.02 MiB 0 0 0

    Na, addig olvasgatok... :D
  • ZsZso
    #6507
    Nem tudod véletlen a heti 5ös lottó nyerőszámokat? (privibe!) :)
  • a_n_d_r_e_w
    #6506
    dehogynem! csak arra utalok hogy ott más okból nem került rá védelem! (kisebb gondja is nagyobb volt annál :))
  • DonnieBrasco
    #6505
    MINEK védelem, amikor GARANTÁLT kasszasiker a játék, mondom szerintem már PREorderből iszonyú lét kaszáltak... és még mennyit fognak!! XBOX360 meg a másik.

    Ha nincs krekk, a világ összes gamere játszani fog vele, aki csak él, ezzel a rajongótáboruk még tovább nő, és a következő rész még nagyobb őrület lesz - ráadásul aki most nem veszi meg, 3-4 év múlva már lehet, hogy a következő részt megveszi (mert lesz neki rá miből, felnő, stb.)

    DB
  • [Jakuza]
    #6504
    #4599 [Jakuza] 2006. márc. 19. 18:30

    ...Kikerul egy csapathoz tokolnek rajta mondjuk egy fel napot, meglehet hogy szerdara virrado ejjel vagy masnap hajnal.....

    :P
  • CUCLI
    #6503
    még jó hogy délután aludtam 5órát. most egész este fentlehetek és nézhetem óránként ,h hova rakják fel gyorsabban :DD
    [takarékra teszi magátD:]
  • PiszkosFred
    #6502
    így viszont hogy regelsz és töltesz majd a fizetős tartalmakat? Sehogy, vagyis akkor pcn ingyenes lesz. Vagy egyéb ötlet, serial nélkül? Vagy van serial, csak nem kell installhoz?
  • gergou
    #6501
    en csak azt nem ertme, h miert nyomta mindenki korabban azt a szoveget akkor, h securom 7 es vedelme van a jateknak...
  • hen-tes
    #6500
    hits : 3069
    megy a számláló :D
  • Kandurex
    #6499
    meg költségkímélő is egyben
  • Seth
    #6498
    jóhogy mondod,megyek is és befejezem azt, már majdnem vége:D
    mire végzek minden szép és jó lesz :D
  • GrimReaper78
    #6497
    Akkor jól emlékeztem. Csak annyira régen volt már, hogy nem voltam biztos benne, és nem akartam hülyeséget írni :D
  • gergou
    #6496
    ez igy van, de jo game lett nem? :)
  • MrTressy
    #6495
    komoly hozzáállás nem xarakodtak semmi protectionnal se cdkeyyel mivel úgy is feltörik
  • gergou
    #6494
    mier a morrowind kert cd kulcsot? nem, szal nem ertem ez miert kerne...
  • a_n_d_r_e_w
    #6493
    na annak a portját egyetlen egy szerencsétlen emberke fejezte be fizetés nélkül, szal örült ő is meg mi is örülünk, hogy egyáltalán működik PC-n :)
  • rage
    #6492
    Erre a hivatalos fórumon azt írták, nem online játék, minek CD kulcs
    Igazuk van :)
  • Kandurex
    #6491
    Minek védelem egy ilyen kaliberű névre?
  • Mr. Perfect
    #6490
    hehe tényleg, lehet, hogy rájöttek a játékfejlesztők, hogy semmi értelme a védelmeknek. De szép is lesz amikor a StarForce nagyszerű orosz fejlesztője csődöt kell jelentsen :)
  • hen-tes
    #6489
    én most már csak abban reménykedem, hogy eldöcög, amíg tudok költeni kicsit a gépre
  • GrimReaper78
    #6488
    Mondjuk bármily hihetetlen is, azt, hogy nincs rajta védelem, már akkor gyanítani lehetett volna, amikor a legelső release-eknél azt írták, hogy nem kér CD-kulcsot a játék.
  • uu
    #6487
    bazeg de sokat tolt...
  • DonnieBrasco
    #6486
    Eszem megáll, és igazam lesz. PONT Amint meglesz a 0.7-es rátám, kint lesz a cucc :)))

    DB
  • ZsZso
    #6485
    Nabazz ... ezen hangosan felnevettem (idézet az Oblivion IRCs csatiról)

    "I heard Chuck Norris is hidden somewhere on the map"
  • Jimmyke
    #6484
    4 órát voltam távol és 648 új üzi, gratula
    Ha ezek között volt valami érdekes info a haza érkezéssel kapcsolatban, szóljon légyszives Gondolom kb a 99% az warez téma