41716
  • Lysandus
    #14229
    Igen, Morro-ban az absorb health volt a legdurvább. Viszont ott nem volt absorb magica. De itt most van. Szal miért olyan rossz az az attronach csillagjegy?

    Daggerfallban és Arénában egy kicsit bonyolultabb volt a helyzet. Nem volt ennyire éles a választóvonal a fajok, illetve a csillagjegyek között. Ami viszont nagyon hiányzik, és igazán lehetett volna itt is: ha már az ellenfelek velem fejlődnek, akkor ezt igazán megtehetnék a spelljeim is. TES1-ben és TES2-ben ez így volt. Kedvenc támadó spellem valami damage health volt, ami alapból mindössze 1-et ütött, de még szintenként 10-et. A kis alapsebzés miatt olcsó volt, viszont 40-es szinten már 401-et ütött. És mivel az ára csökkent ahogy a destruction nőtt, úgy 20-as szinttől már csak egy spellpointba került. Na ez jelentette igazi mágusnak lenni! :-) 401-es damage spell egy pontért, ez már a mágia művészetének igazi ismeretéről tanúskodik!
  • PiszkosFred
    #14228
    Valaki irta mar korabban, hogy megtalalhatoak a boltban, csak el vannak dugva. Sajnos mar nem emlexem a konkretumokra, de engem is erdekelne. Ha megtalalod a postot, ird le pls a sorszamat ;]
  • hiftu
    #14227
    Nekem az növekedett, amit támadott az ellen.
    Vascumó volt rajtam és bőrcsizma. A patkányok ugye alulról támadtak és a light armor növekedett. A goblinok testre ott a heavy. (Igaz nem figyeltem árgus szemekkel.)
  • cuccok
    #14226
    a join the mage guild küldetésben bravil-bal mit kell csinálni.Oda vezetnek egy alvó emberhez de nem tudom felébreszteni!mán fáj a fejem tőle!!!SEGÍTSÉG!!!
  • Jagi
    #14225
    Csak reflex. A karik képeit forgatnám mindig. :)
  • Action
    #14224
    Ja meg egy másik kérdés.Ha a fele armor ami rajtam van light a másik fele meg heavy akkor melyik skillem fog növekedni? Ez mitől függ?
  • Action
    #14223
    Nekem az lenne a kérdésem hogy ugye amikor bemegyünk egy boltba és megnézük a választékot,többnyire van valami nagyon fasza tápos cucc a kinálatban.Általában qrva drágán sajna.De amikor belpoakodsz éjszaka hogy majd jól ellopod akkor sehol nemlehet megtalálni az ilyen extra cuccokat,csak a szokásos olcsóbb dolgokat.Na most, nézzek jobban körül vagy tegyek le róla hogy ilyen fasza dolgokat fogok lopni a boltokból?
    Köszi
  • dscholtz
    #14222
    Igen, én. Reggel 9 óta szopok, míg összejött. Bemásolni ezt, átnevezni azt. De végre sikerült, fagyás nélkül megy! Városban kicsit leesik az fps de még élvezhető.
  • Me0w
    #14221
    Vaze :( Asszem fuggo vagyok, mar akartam kattintani az inventoryra :(
  • Me0w
    #14220
    Mikor Grand Champion lettem, kifele jovet az arenabol. Valoszinu Fame-re triggerel a kuldetes, olyan 30-as Fame-em lehetett akkor, de este visszatoltom, es megnezem pontosan.
  • Kandurex
    #14219
    Srácok, valaki elárulná, hogy hol van a mster destruction trainer? A leírások szerint, itt, de én nem találom, tiszta idegbajosként már felderítettem az egész környéket, de semmi :(

  • deep
    #14218
    Te csináltad a képeket?
  • Necromanc3r
    #14217
    Ha unalmas ne játssz vele.
  • Árnyvadász
    #14216
    Még 3 ranglétra kell. Hero, Champion, Grand Champion.
  • PiszkosFred
    #14215
    Alapban a grab gombbal tudod mozgatni őket. De van rá mod, amely ezt a lassú folyamatot megkönnyíti.

    KATT
  • Tower Guard
    #14214
    szerintem nem
  • Árnyvadász
    #14213
    Illetve. Francba már :) Szóval most az is fagyásnak minősül ha hibaüzenet jelenik meg? Mert ilyen értelemben volt nálam fagyás. Azaz utána nyomtam egy Mégse gombot és kintvoltam a Winbe. (Gyak. egy az egyben az MW típusú hiba.)
  • Tower Guard
    #14212
    Hello
    Én ott vagyok Imperial Cityben az Arenában Gladiator rankon.Valaki megtudja mondani meddig kell ott még kinlódni hogy teljesűljön az arenás küldim?(egy kicsit már unalmas)
  • Árnyvadász
    #14211
  • Prof William
    #14210
    Embereket lehet elvonszolni/felvenni, hogy így tüntessük el a tett szinhelyéről? (Elképzelek egy házat ahova az assain a megölt áldozatokat rejti. Ez azért jobb ötlet mint a sima dispose.)

    Szóval lehet embereket szálítani? Mármint holtakat.
  • Árnyvadász
    #14209
    Amennyire jól tudom: Azt olvastam még régebben a fórumban, hogy ezeket az autosave-eket érdemes off-ra tenni. Mert így sokat fagyott a játék. (Sokan írták) Ezért én alapból off-ra raktam ezeket.

    Nálam kétszer volt fagyás játék közben (30 óra alatt). Viszont kilépéskor (windowsba) legalább 7-8 szor.
  • dscholtz
    #14208
    Hali!

    Kis érdekesség... a képek Gef4 Ti4200-zal készültek (alapból el sem indul a játék a kártyával), kb. 25-30 fps-sel. Remélem lehet vmit látni belőlük...







  • Jagi
    #14207
    ...mindegy. Nállam egyszR sem fagyott... még de még nem járok ott :)
  • Mike
    #14206
    nem oszt nem szoroz, mert a másolatnál sem kell használni semmiféle törést, vagy más egyéb trükköt
  • BEAST #14205
    énis szeretek idézgetni , kisebb lényeket simán tudok és arra elegek hogy megint sneakből támadhassak , a sneak csak akkor lassú ha nem fejlesztetted :p ... Astronachot morrowból ismerem , az oblivion magemnek nem választottam be nekem jobban bejöttek az illúziokkal "bénítás" amíg töltödik a manám , de ha neked/nektek jobban tetszik a több mana no regen engem különösebben nem izgat.
  • Jagi
    #14204
    Nálam nem fagy. (eredeti)
  • FlatlineHun
    #14203
    Ellentétben másokkal, csak mert én nem szeretek idézgetni, nem mondom azt, hogy idézgetni bóvli...

    Vagy pld gyűlölök lopakodni, mert lassú, időigényes, macerás... de nem szólom le azt, aki ezt szereti csinálni, mert ez tetszik neki...

    Viszont nem tetszik az, hogy valaki nem is tudja, miről beszél (kíváncsi vagyok az atronach-t leszólóak közül hányan játszottak egyáltalán vele magas szinten) mégis leugatja.

    Szíve joga azt mondani, hogy ez neki nem tetszik, de hogy gyenge lenne, azt pont ne az mondja meg, aki nem is ismeri...
  • Mike
    #14202
    Nálatok az Oblivion mennyire szokott fagyogatni
    hosszú ideig nem fagyott nekem, de most Kha*** nemtomminél (ahol fel kell szabadítani a várost) már másodszor

    pontosabban autosave-nél
  • Jagi
    #14201
    ---------------OLVASSÁTOK EL! BOCS, DE EGY KICSIT HOSSZÚ LETT--------------------
    Hasznos is lehet...



    Na, karakter ide vagy oda. Mágia, kard, fejsze, nyíl, kétkezes csatabárd, ezek csak eszközök, hogy elérd a célod.

    PL: D&D-zem egy ideje. Csináltam egy dualcastos (Harcos/mágus) igazából lassabban fejlődik semmihez sem ért és mindenhez. Jobban szeretem mint a 21-és erejű földelementálomat (csak volt, R.I.P. ráesett egy márvány tömb :))) na ez LOL) aki ütés /lény írtott a kétkezes karddal. :) (bár az is hatásvadász volt)

    ...és ekkor megvilágosodtam (5-6 év Diablózás után)...

    Nem übertáp félisteneket kell csinálni! Az elfem vadász. Megfelelő kaszt... nyíl + rövidkard. Más nem is kell, ha nem tudom megölni vagy rávenni valamire az adott NPC-t tovább megyek. Majd később... nem lóverseny. Játszani akarok nem hentelni meg tápolni. Vadászból, varázslóból is van bénább, kicsit balfaszabb, mint a többi, de az is ugyanúgy szeretni való :) Ha közepes erősségen egy jó átlagos szintet megüt a kari aszondom, jó. Hiszen nem mindenki szupermen és kicsi az esélye, hogy te az leszel (lehet sokan ezért szerepjátszanak, hogy egy kis időre azok lehessenek. Ezzel megint semmi baj).
    A Morróban viszont büntet a karim lvl43-as, kemény nagyon, mint a fogtömés! :)
    De így utólag. elbaxsztam. Egy elf ne rohangáljon túhendidszvorddal. Miért? mert ne. Főleg ha csajszi. (látsd az ARENA-ban az "'ikreket") A fasziknak lehet éppen, de termet erő stb... kicsit vicces. Az arenában a 2 elfet. Ne tudjátok meg... vért izzadtam... de meg lett :) Így jó nekem...
    Ha lehet úgy lootolokhogy ne öljek meg senki (nem sikerült 1x se, mindígy megtámadtak... : ) )
    Szóval jobban szeretem az átlagos vagy egy kicsit azon felüli karikat, de a félisteneket már annyira nem.


    Ez a véleményem. Miről is? Úgy általában a szerepjátékról
  • PiszkosFred
    #14200
    Dehogy gáz. Mágusoknak mindig is alakövetelmény volt ;] Apró kis eszmecsere volt a csillagjegyek kapcsán. Egyik oldal szerint atronach+alchemy = mászthev, a másik oldal szerint atronach bóvli, manaregen hiánya miatt. Nincs ebből semmi, ezek nem klónok, minden karakter más és más ;] Én/mi atronachra esküszöm/szünk, ellentétben haxororral, aki másként szeret játszani mágusokkal. Ez a szép ebben a játékban ;]
  • BEAST #14199
    aham , pár nap és megint tele vannak ellennel , amúgy tényleg elég egyhanguak ...
  • BEAST #14198
    máménem? :D Assasinként főtulajdonság az intelligenice , Dunmerként a mága a véremben van :) és elég hatékonyan varázsolgatok amikor unatkozom :P
  • Sir Quno Jedi
    #14197
    Korrekten nem. Én sem fogom őket baltával püfölni... :D
  • FlatlineHun
    #14196
    Egyébiránt én minden karakter-jellegű dologtól elvonatkoztatva nagyon unalmasnak találom a dungeon-okat, főleg a barlangos típusúak, állandóan ismétlődő, ugyanúgy kinéző kanyarok, majdnem egyformán szar kincsesládák...
    És míg morrowind-ben volt olyan dungeon, ahova több napig jártam vadászni a teljes deadric fegyvergyűjteményért itt nem tudom, hogy újranépesülnek-e a dungeon-ok egyáltalán.
  • Cassell
    #14195
    Pár napja azt írtam be a fórumba ,hogy a szörnyekete a szintedhez igazító jelenség nem valami jó ötlet mert nem érzem ,hogy erődödnék. Na már most egy kicsit helyre kell ,hogy igazítsam magamat mert a nehézségi fokozat beállítása nem az alapon volt hanem feljebb -igaz ránézésre nem sokkal. Viszont úgy látom az a pár click-nyi is sokat jelent visszatettem alapnehézségre és elég hentes lettem. Szóval így viszont tényleg aréna championnak érzem magam mikor 5 goblint szétütök pár ütésből. Mondjuk a fő questes szörnyekre kíváncsi leszek de azért így level 20-on akárkik jönnek az utakon elég jó eséllyel le vannak darálva különösebb HP vesztés nélkül.
  • CsőKujts
    #14194
    Hát azért vannak poénos dolgok a gamben.. Meglátom első vaddisznómat sneakkel megpróbálom becserkészni, nekemront leütöm és nekiáll lefele gurulni a lejtőn. :)) Loholok utána mert égek a kiváncsiságtól, hogy mit tartalmaz. Erre jó perces loholás után a lejtőn lefele elakad egy fában és eltűnik. :) Lehet fel kellett volna vennem. Hatalmas poén. Most meg egy farkasnál találtam 3 tolvajkulcsot. :) no comment...
  • BEAST #14193
    elég ritka , de akkor inv/chameleon és arrébfutok , a pókdaedra kispókjai paralizáltak már , de az sem vészes 1-2 sec utána futok vissza az árnyak közé
  • FlatlineHun
    #14192
    Tehát soha nem ütik meg a karakteredet?
  • BEAST #14191
    ki mondta hogy egy assasin/harcos/akármi nem tud varázsolni? :P
  • FlatlineHun
    #14190
    Neked illúzióromboló lehet, holott (mint említettem) 50 db mana potion súlya 5, kb mint egy tőré. Tehát 480 mana potionnak van annyi súlya, mint egy daedric swordnek. Akkor mit kell vonszolni? Képzeld el, hogy ez egy fél literes kólásüvegre emlékeztető tároló, amiben 50 adag van...