41716
  • Cat 02 #14311
    ???
  • BEAST #14310
    már gondoltam arra is hogy azért kezdem unni a barlang meg sír kirámolást mert detect life + light + chameleon + sneak ... és kb semmi sem lephet meg , néha rossz érzés belátni az egész barlangot :D
  • Jockey
    #14308
    kérdésem az lenne, hogy nálam van valami zűr, vagy télleg nem engedi a mentések számár 24 főlé?
    több class-t is játszok, de hiába mentenék úja nem jelenik meg aload listába később, sőt, ha rámentek egy régire az is eltűnik...
    tud erröl valaki valamit?
  • b-type
    #14306
    remélem nem spoiler, nincs köze történethez, egyszerű dungeon story:

    Volt szó arról hogy kicsit egyhangúak a dungeon-ok..hát most voltam kettőben ami nagyon tetszett
    - Memorial Cave (semmi cifra, csak jó a hangulat...meg pár vámpír abajgatja a főhőst)
    - Nagastani...ez nagyon bejött hangulatban, wow így egyszerűen, mikor odamentem az egyik mérget párologtató cucchoz, és körbe felszaladtak a falak....pffff, mint ugrálóegér pattogtam össze vissza féldémon létemre , utána megnyugodtam, erre FLUPP kialudt a fáklya...na ott a teremben egy darabig laza pisiszag maradt..
  • obe
    #14305
    mivel véletlenül megloptam thoronirt, csak akkor vesznek vissza a mágus guildba ha viszek 20 dragons tongue, és 20 red akármi virágot...találkozott ilyen kereskedelmi mennyiséggel vki, vhol?..köszi
  • Pretorian
    #14304
    Vaz, a fősztori nem volt valami hosszú. Viszont nagy rajság, hogy ennyi frakció-illetve önálló kveszt van.
  • ERykk
    #14303
    Megkaptam a vámpírságot, ugye akármilyen templomban lehet imátkozni?annál a piros izénél kell?Mert megtettem, de ahogy kilépek a templomból, egyből veszik az életem.Mit tegyek?PLZ help
  • Lysandus
    #14302
    Ez a "Majd, ha beválik elárulom" egészen jól hangzik utolsó mondatként, nem?

    Aztán majd érted is felmentő sereget kell küldeni...
  • dronkZero
    #14301
    Attronach:
    Én még mikor a Morrowindet pedzegettem (igazából sosem álltam neki komolyan), akkor olvastam high-elf, attronach csillagjegyű varázslókról hasonlókat, meg kedvet is csináltatok hozzá, szal este elindultam egy ilyennel. Kemény lvl 2-ig jutottam, pure mage skillekkel, de rájöttem, hogyan is lehet tápolni nagyon... :)
    Majd, ha beválik, elárulom... ;)
  • Fejes021
    #14300
    ez azé durva kijelentés hogy 15 FPS-sel élvezhető. Inkább a "csak fanatikusoknak" szintet éri el. Nem beszélve arról hogy ha megjelenik néhány ellenfél, vagy NPC, vagy netalántán lemerészkecc a pokolba akkor már nem sok marad abból a 15 fpsből...
  • Goth
    #14299
    Hát ez... ez... Ez GYÖNYÖRŰ!!!
  • haxoror
    #14298
    "Nem gáz az alkímia, de az gáz ha tárgyaktól függesz. Azt elvehetik, elfogyhat, bezárhatnak ÉS ilyenkor marad a jó öreg nagybetűs MÁGIA. Csak te és a nyers varázserő! Innen szép nyerni!!!

    EGY SZÁL PENDELYBEN, LAZA CSUKLÓMOZDULATTAL FELEMELT KÉZZEL KÖZELÍT AZ ARCHMÁGUS! FUSSON KI MERRE LÁT! :DDD"



    Éljenek az igazi mágusok! Halál az alkesz mágus-imitátorokra!
  • MrAndree
    #14297
    Black soul gemet merre lehet szerezni? A shrine of vaermina küldetéshez kéne. Ja és lehetőleg ne olyan módszerrel ahol varázsolni kéne mert ahhoz nem ért a karakterem.
  • BlackShadow
    #14296
    hát nemigaz.. állandóan vámpírokkal hoz össze a sors.. nem győzök imádkozni :D
    ahoz képest h a tolvajok nem igazán harcosok elég sokat kell harcolni a thief küldikben
  • arpad vezer
    #14295
    Köszi.
  • Sanyix
    #14294
    Hát a igen a p4 celeronokban már csak gigahertz van, teljesítmény kevésbé :) , és az fx sorozat is elég selejtes, az 512 mega ram sem sok, de sztem így is jobban kéne mennie (nézd meg nem fogja vissza semmi a gép teljesítményét). Bár nemtudom nálad mi az akadás, mert ha 15 fps-el megy, szvsz ennél a játéknál élvezhető.
  • I.C.ram
    #14293
    Az a "megye" ahol játszódik a játék. Tehát a bejárható terep az mind mind Cyrodill :)
  • cuccok
    #14292
    ha a mage guild-os küldetésben elvesztettem az álom amulettet hogy lehet másikat szerezni ?????
  • Voltan
    #14291
    Kezd már elegem lenni az állandó fagyogatásból. Már minden elképzelhető módon és helyen lefagyott, megpróbáltam minden ésszerű dolgot, driverekkel variáltam, XP-t ujraraktam, elég, tököm tele van ezzel.
  • cuccok
    #14290
    és én a hejjedben a mage guild-okban keresném ott többszőr árulnak
  • cuccok
    #14289
    átlagosan 350 aranyba kerülnek
  • Vinsanity15
    #14288
    Mert olyan graf ban szeretném élvezni mint a far cry vagy HL2
  • arpad vezer
    #14287
    OK. Köszi.
    Amúgy ez a Cyrodiil mi?
  • Vinsanity15
    #14286
    hi.valaki megtudná adni azokat a változtatásokat az .INI ben hogy a game jobban fusson?meg mondták hogy van rá valamilyen mod is.gépem Amd 64 3500+ 1gb ram,gforce asus 6600 gt.előre is THX
  • PiszkosFred
    #14285
    Kezdésnél a börtön ajtajában már van egy, a parton. Keress, zöld növény, általában egyedül van, kövek mellett/takarásában. Tele van vele a játéktér, ráérsz ezzel a kveszttel, ha meglesz a 10, majd visszajössz hozzá. Persze előbb azért menj el hozzá, ha találsz egyet, hogy megvizsgálja, örüljön hogy végre hasznát tudja majd venni az ősi recepteknek. Aztán már csak gyűjtögetned kell...
  • arpad vezer
    #14284
    De akkor majd keresek és elviszem nekik.
    Köszi a segítséget!
  • arpad vezer
    #14283
    Beszéltem velük, és azt mondják, hogy csak akkor mondanak valamit róla, ha megmutatom, hogy miről van szó.
  • b-type
    #14282
    :)))))
    sira'
  • deep
    #14281
    Talán keress:D
    Vízpartokat ajánlom, elleszel vele egy ideig:DDD
  • arpad vezer
    #14280
    Bocs hogy ilyen hülye vagyok:
    Milyen szobákban?
  • alien47
    #14279
    Csinaltam par jo kepet.
    Ime
  • BEAST #14278
    jah , de elöbb beszélj egy alchemist npc-vel és megadjak a következő részt , hogy szerezz többet belőle :D
    a világban szétszórva , kb össze vissza és majdnem mindenhol találhatsz ilyen növényeket , ajánlom hogy vízközeli helyekkel kezd és minden küldetés alatt néz szét a szobákban
  • Cat 02 #14277
    a többid mi ?
  • arpad vezer
    #14276
    Sziasztok!

    Ebben a küldiben mit kell csinálni? Mert nekem nincs ilyen Nirnroot-om.



    Előre is köszi a segítséget!

    Árpád
  • Cat 02 #14275
    2.4 es celeron 512 DDR ram FX 5600 és akad úgy is hogy minden minimum
  • Lunki88
    #14274
    Egy grand soul gem átlagosan kb. hány aranyba kerül? Ja és Imperial Cityben pontosan merre vannak ilyen boltok?
  • kill3r22
    #14273
    hi Fred segits nekem kicsit
    Hol találom az oldalon a végigjáccás azt a részét amikor toborozni kell minden városból....
  • Sanyix
    #14272
    Haverom 1,2-es celeronon nyomja, 768 mega sd-rammal, 800x600-on, és egész jól megy(szaggat néha, de nem vészes), tükrőződő vizestül(ez az effekt szinte semmit nem lassítja a játékot), bár mondjuk radeon 9600pro-val, ami azért kicsit erősebb mint az fx5200 :)
    Amúgy a grafika beállítás nagyjából ennyi a játékban: bloom effekt ki/be, hdr ki/be, és a tárgyak kirajzolásának távolságát lehet még állítani, nameg a felbontást. És 800*600-ban akár 3x! annyi fps lehet mint pl 1024-ben (ezt én is tepasztaltam.
  • PiszkosFred
    #14271
    640x480, totál lebutítva talán... Élvezhető? Hát semmiképpen. De elindulni elindul...
  • PeeVee
    #14270
    hi
    hol tom megtalálni az elmentéseket?? el akarom menteni őket format előtt... ?! plz help :P