41716
  • Hmuda
    #14352
    Aludni.
  • Babylon56
    #14351
    mit kell csinálni Anvil városba ahol meg vettem 5000 aranyért a házat, hogy kell rendet rakni vagy mit kell a házba csinálni???
  • Khull
    #14350
    Hali!
    Elakadtam a Mage Guild kuldetesekben. Egy Dagail nevezetu holgyemenynek emlekezetkiesese van es hangokat hall, sajnos pont o kene ajanlolevelet irjon a arcane universitybe. Ezen segitene ha megkapnam es odaadnam neki a Maduin's amulettet. Az amulettet meg is szeresztem veres harcok utan es odavittem neki de o ezt nem erzekeli tovabra is ugy csinal mintha nem lenne nalam az amulett.
    Valaki tudja mi erre a megoldas?
    Kosz.
  • Timbo
    #14349
    sajnos sztem sehogy:S nekem a videó kártyám nem elég neked meg a procid :(
  • Hrisskar
    #14348
    Szerintetek, hogyan lehetne kisebb teljesítményű gépen futtani (Ez esetben: P3 1,4 GHz, 512 Mb RAM, 128 MB VRAM, optimalizált Win Xp) a játékot?
  • Lacee
    #14347
    de a quest marker az oltárt jelöli, és azt mondja hogy várjak valamilyen fényre... ezek szerint menjek be a barlangba helyette?
  • Lacee
    #14346
    és az kizáró ok? :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    vámpír volt a faterja, nem egy nemesember, emiatt meg akart halni.
  • CS@
    #14345
    Üdv!
    Itt még nem enchantoltam sosem, egy ideig még úgy nézz ki, hogy nem is fogok mert be nem állok ezért senkihez. A fórumot követem az elejétől fogva és a HQn is elolvastam a dolgokat ezzel kapcsolatban.
    Lenne egy konkrét kérdésem: Megoldható itt az ami a Morroban?
    Tehát tudok valami olyan tárgyat készíteni(PL.: gyűrű, amu, vagy akármi) ami mondjuk egy constans bound sword lenne?
    THX!
  • Sanyix
    #14344
    Milyen vámpír? Az ork vót :)
  • Kandurex
    #14343
    Semmit. Menj vissza a barlangba, ott hagytál egy iratot az egyik ellenfélnél, vagy nálad van csak még nem olvastad el.
  • Solid Snake
    #14342
    #13096 kb.
  • Solid Snake
    #14341
    Anti spoiler
  • Lacee
    #14340
    sikerült elakadni a meg guild egyik első questjében is: egy oltárnál ácsorgok, de nm tudom mit kéne csinálni.

  • erx13
    #14339
    spoiler
    ________________________________

    nekem az utolso meccs jo ha tartott pár másodpercig a csávoka állt és könyörgött hogy öljem meg mert szégyenli hogy egy vámpir fia
  • kati38
    #14338
    Nekem is ugyanez a problémám(gforce 4200 a vk),fehér képernyőm.Hiába telepítettem fel a F.A.Q.-ban javasolt progit.
  • Action
    #14337
    Fred!

    Egyelőre nemsikerült megtalálni a postot,a boltokban levő tápos tárgyakat illetően.

    Azért még1x megpróbálom: Szóval nemtudja valaki hogy a boltokban qrva drágán kapható fasza mágikus cuccokat hogy lehet éjjel ellopni? MErt hiába nézek végig mindent nemtalálom őket.Igaz volt 2 láda amit nemtudtam kinyitni...
    Valaki?
  • Timbo
    #14336
    Én se nagyon akarom elhinni :S de azért most keresgélek neten! hátha:( de ha vki tud vmit akkor szóljon nyugodt szívvel!!
  • b-type
    #14335
    Most ez hülyén fog hangzani, de én azt egyszerűen nem hittem/hiszem el.
    Gef4200 nagyon jó kártya volt, de csak volt, a srác pedig 25-30fps-t írt a játékra, a képeket elnézve pedig a látótávolság kitolva, és a részleteség is egész jó.
    Sztem ez egyszerűen tévedés, vagy rosszabb.
    a képek a #14208-ban vannak.
  • Sanyix
    #14334
    Már radeon8xxx szériától és geforce3 tól támogatva van a pixel shader... bár e két kártya még csak ps1.1 vagy 1.0-át tud, de pl geforce4 Ti ps1.4-et is tud.
  • ERykk
    #14333
    Megtettem de még ezután is haldoklok...
  • MrAndree
    #14332
    Olvasd el a faq-ot. Le van írva.
  • McFrost
    #14331
    geforce-ot nem tom , nekem ati 9200-m volt és nem tutta
  • Sanyix
    #14330
    Hát nem durva, teljesen élvezhető amúgy belső tereken a több :) a 15 fps a nagy nyílt terepekre vonatkozik, sok fával fűvel.

    Amúgy most vittem végig az arena-s harcokat. Az utolsó harc a bazinagy orc-al, már kőkemény 30 másodpercig tartott, a rohadt csíter ellökős varázslatai miatt :) pedig a többi 1vs1-ben sikerült 10 másodpercen belül győznöm.
  • PiszkosFred
    #14329
    És ez még csak a kezdet... ;]
  • Timbo
    #14328
    tudom , hogy nem támogatja . de az egyik srác 1 oldallal előrébb azt állította , hogy gef 4 ti 4200-vel csinálta azokat a képeket amiket belinkelt!!
    szal reménykedek!
  • haxoror
    #14327
    hivatalos fórumon rengeteg ezzel foglalkozó topicot láttam
  • McFrost
    #14326
    nem támogatja
  • tigeroo
    #14325
    ha tudtok elméleti megoldásokat a bajomra (fehér képernyő) akkor kipróbálnám, és megfogalmaznám a F.A.Q.-ba ha működne!
  • ERykk
    #14324
    #14303
  • tigeroo
    #14323
    #1943
    Recommended:

    * 3 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor
    * 1 GB System RAM
    * ATI X800 series, Nvidia GeForce 6800 series, or higher video card

    Minimum System Requirements:

    * Windows XP
    * 512MB System RAM
    * 2 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor
    * 128MB Direct3D compatible video card
    * and DirectX 9.0 compatible driver;
    * 8x DVD-ROM drive
    * 4.6 GB free hard disk space
    * DirectX 9.0c (included)
    * DirectX 8.1 compatible sound card
    * Keyboard, Mouse

    Supported Video Card Chipsets:

    * ATI X1800 series
    * ATI X1300 series
    * ATI X850 series
    * ATI x800 series
    * ATI x700 series
    * ATI x600 series
    * ATI Radeon 9800 series
    * ATI Radeon 9700 series
    * ATI Radeon 9600 series
    * ATI Radeon 9500 series
    * ATI Radeon 9000 series
    * NVIDIA Geforce 7800 series
    * NVIDIA GeForce 6800 series
    * NVIDIA GeForce FX series

    nemtom mért nem megy..:lll
  • haxoror
    #14322
    hmm...
  • tigeroo
    #14321
    volt egy oldal, ahol le volt írja hogy buheráljuk meg a játékot DirectX 8.1-es karikra
  • tigeroo
    #14320
    nekem is ez a baj, ATi Radeon 9000....
    (úgytom az én karim annyival jobb a Gef4-től hogy támogatja a pixel shadert..mind1)
  • Timbo
    #14319
    Nekem így néz ki alapból a játék!! (gef 4 ti 4200)
  • Jockey
    #14318
    kitöröltem szinte az összes mentett állást és most ugy állok, hogy látszik 5 mentésem és hiába mentenék ujat nem teszi be a listába, mi aszar lehet ez?
  • tigeroo
    #14317
    ez mitől van?

  • BEAST #14316
    nem szeretem elveszik a robbanásokban gyönyörködés élménye :D
  • Timbo
    #14315
    Hi! Gef 4 el , hogy indítottad el??? mert nekem is elindul csak nagy fehérség vár a börtön helyén!!!!!!!!!!!!
  • Lobsterman
    #14314
    De egyébként én is pont ezt csinálom és nem unom 30 óra után
  • Lobsterman
    #14313
    minek az a light? infrakék látás rulz :)