41716
  • ShaiHulud
    #15121
    en ertem te mit irsz, az a baj te nem erted en mit irok.
  • Goth
    #15120
    csinálj egy videót frapssel a zárnyitásodról és linkeld be.
  • CarajoEsp
    #15119
    Akkor pontokba szedve.
    1: Megnyitod a panelt
    2: Egeret feltolod, mondjuk egy Very Easy zárba, akkor a pöcök felemelkedik.
    Amennyiben idáig eljutsz, adj visszajelzést:D
    3:Ha ez megtörtént, és a pöcök épp a zár tetején van, akkor nyomd meg az egér bal gomdbját, ha mindenzt időben teszed meg, akkor egy kattanást fogsz hallani, és a pöcök úgy marad.

    Ha ezekután se menne, akkor hagyd a zárakat, valszeg tényleg bugos.
  • Goth
    #15118
    :DDDDDDDD
  • Sanyix
    #15117
    Mit tudsz sírni? Fogd már fel, hogy akárhogy emelhetem azt a kva pöcköt és akárhol klikkelhetek mindíg egyből beletöri a zárba. Egyébként meg mitől kéne fenn maradnia a pöcöknek? Nem fog rá hatni a gravitáció vagy mi a fakk? :DD
    De nekem úgy tűnik, hogy valamiért nekem bugos ez a zárnyitás, mert egyáltalán nem úgy működik mint másnak.
    Na de mind1 látom még mindíg nem érted mit írok.
  • Kandurex
    #15116
    [nah, tennapelőtt aludtam kb. 3órát, tennap 1.5 -et..... az előbb megkérdeztem apámtól hol a bicikli,...speciel a törülközőre gondoltam, szal, további jó éjt mindenkinek és játékot]
  • CarajoEsp
    #15115
    OFF: Akkor megmagyarázom: Ennek a neve Neurózis, amely valamely tárgya, vagy bármely "Megfogható" dologra irányul. Ameddig ennek van valamilyen testetöltött alakja, addig ez leginkább egyfajta félelemnek tekinthető, amely a "Jobb félni, mint megijedni" elv súlyos felborulására utal. Amennyiben nincs testetöltött formája, magyarán, "Fél, a félelemtől, kárhozattól stb.", akkor ezt szorongásnak nevezzük. Ez esetben, úgy ahogy Mcgrapenél is olvashattuk "Igen Tudom", volt a válasz, amely megmutatja, hogy tisztába van vele, mennyire értelmetlen a "Szorongás", de nem tudja lekűzdeni.
    U.i: Amennyiben szeretnéd kicsit átérezni, érdemes éjjel, egyedül meglátogatni, mondjuk a Börzsönyt, garantálom, hogy ugyan ilyen érzésed lesz, fél óra után. Csak neked hamar elmúlik, mert nincs mögötte, túlzott jelentőségtulajdonítás"
    On
  • BEAST #15114
    nekem tériszonyom van , élőben összeszarom magam , de volt már olyan is hogy játékban lenéztem egy hídról/épületről vagy akármi és hirtelen megijedtem , reflex szerűen csak egy pillanat , utána semmi bajom és folytatom :D
  • mcgrape
    #15113
    Igen tudom. meg ottt van a spider daedra kölke. Mindegy mert undorodom tőlük, erről nem tehetek
  • Kandurex
    #15112
    Kész!
  • I.C.ram
    #15111
    Hát én ilyet még nem láttam ,hogy valaki képernyőn keresztül is fél valamitől :) Vicces :D
  • Kandurex
    #15110
    Ennyire durva fóbiáról még nem hallottam :/ szar az élet haver.
  • ShaiHulud
    #15109
    jovan ne farasszal tovabb legyszi.
  • Kandurex
    #15108
    Egyébként azért van skeleton key, mert a mágus 75 alter skillel bármit kinyit.
  • ShaiHulud
    #15107
    hat ezen mar csak sirni tudok.
  • Sanyix
    #15106
    Hát ez inkább úgy működik, hogy felemelem a pöcköt, de ha ezen kívül még egy lent van, akkor egérkattintásra beletörik a zárba a lockpick. 2-t vagy akár többet egymás után olyan gyorsan meg elég nehéz.
  • CarajoEsp
    #15105
    jaj...fel kell tolni a kis pöcköt és amíg fent van, megnyomni az egér bal gombját:D
  • Sanyix
    #15104
    22. szinten vagyok az very easy-kkel nincs gond, ott felemelem azt az egy pöcköt, és gyorsan mielőtt még leesik, kinyitom. Az easynél felemelem az egyik pöcköt, és mielőtt leesik, gyorsan rányomok az auto attemptre, és néha sikerül. Merthogy a pöckök nem maradnak fenn.
  • BBalee
    #15103
    Trainerekkel lehet a leggyorsabban fejlőgni:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Csak kell egy Destroy skill varázslat.
    Leszedni vele az adott saját képességet 0-ra, majd a trainernél 5-szintlépésre be lehet "fizetni" ingyért :)

  • ShaiHulud
    #15102
    nah mondom hogy nem vagod a lockpick jatekot lol. az a lenyeg hogy a kis pockok amik alapbol lent vanank beragadjanak felulre.

    akkor nezzuk teljesen alapszinten:

    1. van ugye jobbra-balra mozgatas, azzal tudod a kis lockpickedet mozgatni a pockok kozt jobbra illetve balra.

    2. fel pockoles, ekkore felugrik a pocok es egy ido utan elekzd visszaesni(ez akar azonnal akar csak 1-2 sec mulva) a lenyeg hogy akkor nyomd meg az eger gombot amikro ez a pocok teljesen fent van, ha sikerul akkro a pocok beakad es nem esik vissza.

    ezekutan atugrasz a jobbra tolassal a kovektezo pocokre es felpockolod es beakasztod a gombbal eztis, ha elbaszod akkor visszaesik es huzza magaval az elozot is, tehat kezdheted elolrol ( az hogy hany esik vissza ha elrontasz egyet az a security skill rankodtol fugg. novicen az osszes, masteren egysem.)
    ha sikerult mindegyik pockot fentre bekasztanod akkor kinyilik a zar magatol.
  • BEAST #15101
    az picit más volt , én imádtam ( még mindig imádom :D ) az nwn fejlődési rendszert :) ott tényleg órákat , néha napokat csak azzal szenvedtem hogy mire mennyit kell tennem hogy ez meg az a feat kijöjjön és szórakoztatóbb legyen a karakter :)
  • ShaiHulud
    #15100
    de meg mindig nem ertem a problemadat, szerintem te nem tudod hogy mukodik ez a lockpick rendszer ebben a jatekban, legalabbis nekem nagyon ugytunik abbol amit irogalsz:D 5 rol 9 re felfejlodik 2 zaron kb:)
  • Sanyix
    #15099
    Amúgy nemértem miről beszélsz, egy pöcök se marad fenn akármilyen sorrendben csinálom. Egyszer volt olyan hogy fennmaradt a pöcök, azt se tudom miért.
  • erx13
    #15098
    én neverwinterbe is nagyon szerettem igy kitapasztalni a cuccokat aztán uj karaktert csinálni hogy az erősebb legyen és megfontoltabban fejlesztem... fuu azt nem is tudom hányszor kezdtem ujra és hány órát töltöttem el minden egyes skill megfontolásával :D
  • ShaiHulud
    #15097
    kemeny 1 fajta pokos mob van benne (spider daedra) meg mondjuk egy masik ami kicsit izeltlabu:) (land dreugh) amugy tenyleg undoritoak:D
  • Goth
    #15096
    tegnap mászott egy nagy szőrös pók a falamon, vagy 3 centi volt hosszra, ilyen kis dagadt.
    Elszaladt mielőtt leüthettem volna, be az asztal alá, most is itt mászkál valahol a lábaimnál :D
  • Sanyix
    #15095
    Ez kilőve, mert minimum 10-es szintű karakter kell, és 6.-os vagyok. A security-t skillt meg csak a lockpick beletörésével, vagy a zár kinyitásával tudom növelni, szóval azse használható.
  • BEAST #15094
    keresztapám a békáktól fél , de annyira hogy képeslapon , tv-n sem tűri meg , rögtön leizzad és reszketni kezd ... néha elég vicces , de ő ezt másképpen éli meg :D
  • ShaiHulud
    #15093
    igyvan, de hozza kell tenni hogy a minor skillek fejlodese is hozzajarul a statnoveleshez lelveupkor. csak ugye minor skill noevekedestol nem lepsz szintet tehat azzal lehet trukkozni. viszont ki az a marha aki kepes az erre valo tapolassal elbaszni a jatek feelingjet? gratula annak, mier tnem diablozik inkabb? itt nincs pvp hogy mindenaron maxot hozd ki a karibol:P jojo azt eltudom fogadni hogy van sok maximalista akinek ez az egy celja van es minden mas masodlagos. de most latom hirtelen mindenki tapolni akar?:D
  • erx13
    #15092
    hát én eddig meeliztem az endurancom meg kb 18as szinten lett max tehát csak nemrég ugyhogy csak 350hp-m van kb, amugy meg a stat előbb volt leirva vagyis én előbb olvastam, hogy egy skilled tiz szintet fejlődik, akkor a hozzá tartozo statra tutsz rakna 5-t vagy hogy mondjam... lényge hogy szerintem meg klehet érteni a magyarázatom :D
  • MrAndree
    #15091
    Hát én szinte alig 4-5 alkalommal adtam öt pontot egy értékemre szintlépésnél mégis már 30-as szintre 100-as volt az agilitym és a speedem, 40-re meg a strengthem és az endurance-em is.
  • I.C.ram
    #15090
    Most szivatsz minket? :D Mondd, hogy így van! :D
  • mcgrape
    #15089
    Igen, undorodom tőlük,olyanyira hogy abba is hagytam a gamet mihelyst megtudtam hogy vannak bene ezek a dögök. Poénképp felvetettem az egyik forumon hogy kéne csinálni egy modot ami kitörli őket, és közölték hogy már van :). letöltöttem, beraktam, de félek tesztelni, ezért kéne hogy tudjam biztos hogy mükszik e
  • BEAST #15088
    10 majorskill fejlesztés után szintet lépsz , ha ebből a 10ből 8 egy skillből jött össze akkor a hozzá tartozó statot 5tel növelheted , 4 a skillekből és 1et minden szinten kapsz ... lehet tévedek , de asszem így működik :)
  • ShaiHulud
    #15087
    intelligencia nem tehat azt nem kell tolni mint a marha, ellentetben az enduranceval ha hp manias vagy (melee) :)
  • I.C.ram
    #15086
    Én is újra akarom kezdeni kb hasonló felállással.

    Mitől függ, hogy mennyi pontot költhetsz el a statokra? Azt hittem, hogy ez tök fix.
  • ShaiHulud
    #15085
    ayleid az egy regen elt elf fajta volt ok nepesitettek meg tamriel ezen reszet, konnyen megismerhetoek a romjaik a feher kozetrol amibol epultek. Ha latsz valahol feher kobol epult, boltives, itt ott sasos-emberes szobros romot az biza mind mind ayleid ruin:) mindegyiknek van bejarata altlaaban kis csigalepcso szeruseg vezet hozza.
  • Goth
    #15084
    pókfóbiád van? =)
  • Lacee
    #15083
    az nem egy konkrét hely, van kb 25 ayleid rom a térképen. mindegyiknek van saját neve, arra keress!
  • Goth
    #15082
    én 14-es vagyok még csak, de eddig egyszer sem volt olyan hogy 5-tel tudjak valamit fejleszteni. Nekem kettes hármas szorzók jönnek általában, de sztem nem is ez a lényeg.
    Endurance max így is és strength is, nekem meg ez számít.