41716
  • Lunki88
    #15081
    Ok, thx.
  • mcgrape
    #15080
    Na hát üdvözlet. Van valaki aki már kipróbálta azt a módot ami elméletileg, eltünteti kitörli a pókokat, és pokféle lényeket. A kérdésem hogy valóban müködik? ez fontos lenne
  • erx13
    #15079
    ayleid ruins meg minden fajta ruin az ojan kör formával van jelölve a térképen
  • BEAST #15078
    így van , majdnem minden rom ilyen , kivéve a Fort-ok
  • erx13
    #15077
    nah asszem 50óra játékidő után újra kezdem a játékot, igazábol a fő szálat még alig vittem, felszabaditottam Kvachot vagy mi a nevét, csak azért nincs nagyon kedvem ujrakezdeni, mert már maxon vagyok thiefs guildben, BH nál, mages guildben, arénában és igazából volt pár ojan küldi ami nem tetszett és nincs tul sok kedvem még 1x megcsinálni..
    az ok meg amiért ujra akarom kezdeni, hogy jobban fejlődje, emrt eddig még csak 2x volt hogy 5pontot tudtam fejleszteni statsnál... és most vagyok 22. szintű
    amugy meg lenne egy ojan kérdésem hogy az inteligence is ugy befolyásolja a magickámat mint az endurance az életemet? tehát szintenként+1tizede az endurance-stílbe
  • Looserke
    #15076
    szerintem az nem egy bizonyos hely hanem a dungeonok egy típusa...de lehet hogy tévedek...
  • Lunki88
    #15075
    Elírtam, Ayleid Ruins...
  • Lunki88
    #15074
    Az Ayled Ruins merre van , mert végignéztem a térképet de azon nem találtam sehol?
  • MrAndree
    #15073
    Trainernél már voltam ezen a szinten, a következőn mehetnék de mivel nem nő így nincs következő szint.
  • David2
    #15072
    elvileg muszáj nőniük, trénereket nem próbáltad még?
  • ShaiHulud
    #15071
    mit akarsz nyitni? nyilik magatol ahogy a 3 pockot felraktad. (remelme jobbra lepteteted a lockpicket:D) vissza csak akkro esik ha elbaszol egy utana kovetkezot.
  • ShaiHulud
    #15070
    imo mukodne. kikell porbalni:P
  • Sanyix
    #15069
    Nana nem így megy ez írtam mit csinál. Felemelem a pöcköt fenn is marad, de ahogy nyitni akarom instant leesik (nem csúszik le ahogy, hanem egyből lent van) és eltörik a lockpick.
  • ShaiHulud
    #15068
    arcane universityn egyik terembe, valami Chimorium vagy mi a tokom a neve:D ott vannak kis eszkozok amivel enchantolhatsz, tehat nem emberke enchantol mint anno morroban.
  • BEAST #15067
    nem feltétlenül , én a Skeleton Key-t adtam oda Azura's Star helyett , amúgy is 100as a security-m :P , a maszk szebb mint a kard , néha még hasznosabb is ^.^
  • MrAndree
    #15066
    Tudja valaki mennyi a maximális elérhető szint? Mert 46-os szinten egyszercsak a még nem maxos major skilljeim megálltak a növekedésben. A bluntom 80, a sneak-em 89 és egyik sem hajlandó tovább nőni pedig használom őket. A többi major skillem meg már 100-as.
  • Looserke
    #15065
    én most 21. szintű vagyok és 100-as az int...
  • Laza
    #15064
    Hol lehet enchantoltatni? Nem talalok seholsem mant ...
  • haxoror
    #15063
    Ha a 3-ból kettőt beakasztok és kilépek a képernyőről akkor is megadja értük a 2 pontot? Mert ha igen akkor egyetlen záron a végtelenségig lehet gyakorolni (feltéve ha kilépés után reseteli a zárpöcköket)
  • haxoror
    #15062
    Nézőpont kérdése, számomra pont az a leghatalmasabb előnye hogy az összes int skillje minor, sokkal könnyebb tápolni mint egy sima mágust ahol egyfolytában figyelni kell hogy vagy int vagy will vonalon mehet

    Meg még azért tetszik a Spellsword mert van benne egy mini-evolúció, a játékot "sword"-ként kezdem de a végén tisztán "spell" lesz majd a karakter :)
  • ShaiHulud
    #15061
    nah most te ugye tisztaban vagy a lockpick jatek alapjaival? mondjuk vegyunk egy avarage zarat ahol 3 pockot kell beakasztani. elindulsz balrol pockolod-pockolod latod mindig mas sebeseggel esik visszafele, a lenyeg hogy akkor nyomd meg amikor fent van es akkor nem esik vissza.(kb lehet erezni mikor erdemes megnyomni, kb miutan leggyorsabban esett vissza, utana lesz a leglassabb tobbnyire) ha sikerult mind3 at beakasztani akkro fasza es nyilik a zar. skill novekedest midnig kapsz ha sikerult 1 pockot beakasztani es amikro kinyilik, tehat ha kinyitod elsore az avarage zarat akkro az 4 egysegnyi noveles. ha mondjuk egy pockot csak 3. ra sikerult bekasztani tobbi meg ment elsore akkro 6 egyseg noveles, tehat a lenyeg hogy akar egy darab zaron feltudod tolni 100 ra.
  • Looserke
    #15060
    Én is spellasword vagyok de egy hibája van...az összes intelligencia skill minorban van szal arra nem árt figyelni...
  • Fejes021
    #15059
    bizony nekem is vérzett a szívem a HDR-ért amikor kik kellet kapcsolni.
    De azé Blommal is szépen csillog a kard a kezeben
  • haxoror
    #15058
    Remélem figyeltél rá hogy rögtön start után minden szintlépésnél pakolj endurance-ra hogy a lehető legmagasabb HP-t össze tudd szedni, mert ha csak egyetlen szintet is kihagytál mielőtt elérné a 100-at akkor már NEM éred el soha a maximumot ami a karakterből kinyerhető

    Egyébiránt nemrég én is beindítottam egy Spellsword-táp karaktert, egyelőre okésan haladok

    Ja a minor szkillekkel nem kell ennyire szőrözni (papírra jegyzetelni) általában mire 5x szorzókkal a kívánt statot maxra viszed még akkor is lesz bennük tartalék.
  • MrAndree
    #15057
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha megcsinálod a nocturnal nevű daedric shrine által adott küldetést akkor jutalmul egy olyan lockpicket ad ami sosem törik el és 40-el növeli a security-t.
  • Fejes021
    #15056
    bocs nem olvastam.
    Szal a füvet úgy tuod kikapcsolni, hogy Grass distance (nem vagyok benne biztos hogy ez de a "grass" szó tuti benne van) csúszkát lehúzod.
  • Sanyix
    #15055
    De csak akkor nő a skill, ha beletörök egy lockpicket, vagy kinyitom a zárat nem?
  • Fejes021
    #15054
    és mé nem tudod levenni a füvet?
  • ShaiHulud
    #15053
    mar hogy ne lehetne novelni? mindig no ahanyszor beakasztasz sikeresen egy pockot meg akkor is amikor kinyilik. tehat elvileg ucso pocok beakasztas 2 novekedes is.
  • Sanyix
    #15052
    Semmi csak sehogy sem lehet növelni azt a kva skillt és ebből van már nagyon elegem.
  • MrAndree
    #15051
    Elárulom, hogy a tolvaj céh-nél kell még very hardot is. Mi olyan meglepő azon, hogy egy tolvajnak zárakat kell feltörnie? :)
  • Sanyix
    #15050
    Na mostmár tényleg kezd nagyon felidegesíteni a játék. A dark brotherhoodos és a tolvaj céhes küldetéshez is average zárat kell kinyitnom. Security skillt nemtudom honnan szerezzek még, most 22-es szinten van de még egy easy zárat is csak trükközéssel tudok kinyitni nagy ritkán, mivel ha felemelem a pöcköket a zárban, elég gyakran visszateleportálja, abban a pillanatban ha nyitni akarom (nem lecsúszik, hanem egyszercsak lent lesz a pöcök), és így eltörik a lockpick. Varázslattal se tudok mit csinálni, mert csináltam 5 traininget alteration skillhez, így vagyok abból 13. szinten, de 50. kell egy retkes average zár kinyitásához szükséges spellhez! És nem találtam még olyan alteration-os spellt ami működik a 13. szintemmel, így aztán azt se tudom növelni. Mi a rákot lehet ilyenkor csinálni?
  • Lunki88
    #15049
    Szerintem várj pár órát, van amikor kívül szokott lenni.
  • Sanyix
    #15048
    Erre nemtud valaki megoldást? #15014
  • PiszkosFred
    #15047
    Cirkusz érkezett Skyrimból, de egy este valami vicces kedvű tolvaj kinyitotta a ketreceket...
  • BlueMaster
    #15046
    Nagyon köszönöm!
  • MrAndree
    #15045
    "Fura" kép:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A west tower-ben van. Van benne egy csapóajtó, azon lemész és egy csomó doboz mögött ott lesz a kép.
  • dronkZero
    #15044
    Egyébként mi történt a világgal? Tegnap mentettem, lefeküdtem aludni, ma folytatnám, azt' kinn a prérin kb 20 méterenként ugrik a nyakamba egy farkas, vagy egy oroszlán...
  • dronkZero
    #15043
    Nekem 100int, high elf(+100) attronach(+150), és 450 a magicka... Szvsz nem is lesz sokkal több...
  • BlueMaster
    #15042
    Hali!
    Hol találtad a "fura képet"?