41716
  • dronkZero
    #15240
    Hm, azon gondolkozom, hogy lehet ám, hogy az ellenfelek szintezését egy _folyamatosan_ +5/+5/+5 ös szinteket lépő karakterre lőtték be. Kíváncsi leszek... Most vagyok lvl13 vagy 14, a harci skilljeim most jobbak, mint a mágia skillek. Amíg nem lesz meg az összes automatikus skillhez tartozó stat maxra fejlesztve, el sem kezdek küldiket csinálni... Az intelligenciám már 100, de a skilljeiben van még 6 szintnyi cucc. Ez azt jelenti, hogy szintenként 40 skillpontot kell növelnem, négy staton. Ezek jelenleg strength, speed, endurance. Mire elkezdek a mágiával foglalkozni, valószinűleg már izomtáp harcos leszek.
    Nagyon érdekel, hogy milyen lesz nálam a barna maci, mondjuk lvl30 körül...
  • FlatlineHun
    #15239
    Oh, danke, megnézem...

    Amúgy természetesen én is kipróbáltam a conjurationt, és véleményem szerint nagyon durva.

    Csak épp én nem szeretem, és szomorú, hogy mégis rá vagyok szorítva a használatára, ergo kevesebb a szabadságom...
  • Kandurex
    #15238
    FlatlineHUN:: ezt a modot neked találták ki!
  • tibor16
    #15237
    khhhmmm.. így jár aki reggelig jáccik, a #15236-as SaGa Jr-nak ment - köszi a választ
  • tibor16
    #15236
    ezer bocs, most olvasom újra - oksi
  • tibor16
    #15235
    figyu, - akkor a keményen védett vitrinekben a soulgamek is utánzatok?
  • tibor16
    #15234
    Welkynd kristálynak hívják a drágaszágom, véletlen volt nállam, ezért összejött.. yóóó kis varázslat - utánna lementem 1 szentély alá és azzal gyaktam mindenkit. Atronach csillagjegyű (kezdő) mágusoknak 1 kis spoiler:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    welkynd kristályt a kazamatákban lehet találni, azzal világítanak, a kissebbeket be lehet gyűjteni, ennél a csillagjegynél a magica helyreállításában jól jön (biztos ott nincs keravill)
  • SaGa Jr
    #15233
    Hali!

    Speciel ezt nem vettem észre. Alacsonyabb szinteken a varázslók nagyon elhúznak és magasabb szintekre felfejlődnek melléjük a harcosok.
    Magasabb szinteken ugyanis már nem lehet egyetlen varázslattal/varázslattípussal garantált sikereket elérni. Akkor már tényleg kombinálni kell, ami időigényes, nagyobb odafigyelést követel, míg a harcosoknak csak közel kell érni és csapni. Bár sokra megy a harcos, ha a varázsló magára dobja az Aegis spell-t, némi resist weapon-t, esetleg relfect damage dolgot. Meg mehet láthatatlanul vagy chameleon alatt, így garantáltan övé az első csapás.
    Vagy ott van a segítő idézésének lehetősége. 100-as conjurationnal egy Daedra Lord lehívása 120 másodpercre komoly 130 magicka volt. A restore magicka potion-jaim meg másodpercenként 30-at adtak vissza 144 másodpercig. Így meg nem volt ellenfél gyakorlatilag senki, amíg csak magammal kellett foglalkozni. :)

    De speciel ha valakit védeni kéne magasabb szinten, én nem harcost vinnék az is biztos. Megcsináltam a fő küldetésben a városmentegetést alacsony (10) szinten és magas (30+) szinten is és az előbbiben gond nélkül életben tartottam a hülye lovagokat (Knigth of the Thorn?) Oblivionban a magasabb szinten viszont nem sikerült sehogy. Rájuk is figyelni meg még magamat is védeni...
  • haxoror
    #15232
    Ja hogy csak védekezel :)

    Szerintem Flatline arra célzott hogy egy harcos egy jó karddal hamarabb le tudja verni a népet mint a mágus a spelljeivel, bár nekem speciel a mágusvonal jobban tetszik :)
  • tibor16
    #15231
    basszus , gondoltam, hogy nem stimmel vmi.. pedig hogy örültem..
  • SaGa Jr
    #15230
    Szia!

    Speciel csak hárítok és utána repül egy spell. Legalábbis idáig így csináltam ha nem volt elég hely a futkosáshoz.
  • SaGa Jr
    #15229
    Hali!

    Azok replikák. Nem igazi fegyverek csak utánzatok. Kiállítási célzattal. Azokkal sebezni meg küzdeni nem igan fogsz. Az elzárt lélekkövek viszont valódiak, de nem mindig elvihetőek még akkor sem, ha tag vagy.
  • haxoror
    #15228
    Varázslóval is tudsz hárítani és kardozni ha bevállalod hogy fél órán át kell kaszabolnod egy monsztát és hogy a blockjai után szinte mindig hátratántorodsz
  • b-type
    #15227
    gyors hozteszem, nekem eddig még nem unalmas/egyhangú, de még nem is tartok 50 dungeon-nál.
  • csoves1976
    #15226
    Azok a pengék csak utánzatok. Az első ütés alkalmával eltörnek. Ezért is 0 az értékük.
  • b-type
    #15225
    Én mostanában megpróbálom összehozni a romokat, a barlangokat a világ történelmével, és ezzel védekezve az esetleges egyhangúság ellen...mivel játszani nehezen tudok a hátam miatt, ezért olvasgatok innen-onnan :)
    Sztem jó dolog.
    néha olyan jó lenne egy 30mp-s replay lehetőség...mert a gépem sajna nem bírná el a fraps-et a játék futása mellett. Nagyon jó videókat lehetne összehozni (...lenne még egy topic...Oblivion videók címen :))))) )
  • tibor16
    #15224
    sziasztok, - harcosként a guild-ben gondoltam kipróbálom amit olvastam korábban, szedek össze ezt azt, már amin nincs tíltó szín. Chorrolban az emeleten a főnöknő irodájában el van zárva vitrinben 2 kard. Gondoltam, ha lecsapnak, nem baj majd visszatöltök. Sz'al kinyitom mind a 2-őt, áll az iroda a hátam mögött és figyeli mit csinálok. Részben ezért is írom le a dolgot, a 2 kardnak nem van se sebzése se értéke. Pedig az 1-ik glasss a másik is hasonló kaliber. Szépen kisétáltam velük. Kipróbálni nem volt időm, de - így sebeznek-é, kérdezem, mer mivel nincs értéke gondolom eladni sem tudom. A félelmem az, hogy azér remélem később se lészen retorzió? -kallametlen lenne 1 csomót jáccani, azt a végén elveszíteni a dolgokat... Ha már itt tartunk, csatamágusként beléptem természetesen a mágusokhoz is (gondolom ez rendjén van) ott is vannak vitrinek, van közöttük qrva kemémny zárral védett is, tele nagyértékű soulgammel. - Most akkor azt is elvihetem?
  • haxoror
    #15223



    Hát én kizárt hogy ott aludni tudtam volna miközben az az izé akárhol lehet!
    Ha választanom kéne hogy pusztakézzel megküzdjek egy farkassal vagy egy ilyen IZÉT próbáljak elkapni gondolkodás nélkül inkább a farkast választanám! Vagy akár egy medvét!
  • FlatlineHun
    #15222
    Te hányban jártál már? Mert én nem kevésben, hidd el, és sokkal kevésbé változatosak, mint MW-ben.
    A barlang típusúak is ugyanúgy foolyosókból, és termekből állnak, mint a többi, csak más a SKIN rajta. Ugyanolyan kis emelvény van MINDEN EGYES TEREMBEN, gyakorlatilag egymástól megkülönbözhetetlenek. A benne lévő szörnyek is csak a szintedtől függően változnak.
    A HAVOK motorból adódóan iszonytató jó dungeon-okat lehett volna csinálni, mégis a quest-dungeonokat leszámítva a többi gép által generált, puzzle-darabokból felépülő gyenge szórakoztatási értékkel bíró terület.
    Egy nem-quest dungeon-on 10 perc alatt végig lehet menni, mert semmi rejtett dolog nincs benne! (az első 30-at alaposan átvizsgáltam....)
    Az egyetlen viszonylag rejtett "kincs" amit találtam az pár varla stone volt, amit egy víz alatti kapcsoló megnyomásával lehetett megszerezni.
    MW-ben minden egyes barlangot alaposan át kellett vizsgálni, gyakran voltak kincsek repüléssel elérhető rejtett helyeken.

    Itt mivel kiszedték a repülést, minden dungeon folyosók és termek kombinációja, ajtókkal, meg ládákkal, meg ellenfelekkel, időnként csapdákkal. És ez nagyon kevés....

    Persze ne értsd félre, nem meggyőzni akarlak, én örülök, ha te élvezed, hogy végigmehetsz az 50. ugyanolyan barlangon, de én nem.
  • SaGa Jr
    #15221
    Hali!

    Morrowindben összességében sokkal kevesebb volt a magica értéked, hiába voltak szorzóid. Ott az Intellect-el egyezett meg az alapérték és ezt emelték a szorzók.

    Itt meg alapból az intellect duplája a magica értéked és erre kapsz még további pontokat. Sok olyan tárgy van, ami emeli az intellectet vagy emeli a magica értéket. Gyakorlatilag minden nem fegyver tárgy constant lett és ez iszonyat nagy erősödéshez tud vezetni. Enchantban simán lehet csinálni egy jó fortify magica gyűrűt meg egy intellect növelő és már jó is vagy. Azt tapasztaltam, hogy magicka növeléssel probléma abszolúte nincs.

    A destruction most is kegyetlen erős. Vannak nagyon izmos destruction (finger of mountain például) varázslatok, amik magas Dest skillel pofátlanul kevés magickát esznek meg. Az ellenállás csökkentő spelleknek sok értelme nincs, mert magas szinten az ellenfelek ellenállása is kegyetlen magas. Legfeljebb annyit lehet elérni, hogy kicsit csökkent ezen az előnyön az ember. De egyszerűbb ilyenkor átváltani valami más spellre amivel szemben nem olyan ellenálló a drága monszta/npc. Amiben igazad van, hogy már nem egyeduralkodó a destruction iskola. Nem árthat ha kiegészül valami más iskolával (mondjuk illusion besegítéssel és ellenfél átállítással).

    A magicka fogyása meg lazán kiküszöbölhető. Jól felfejlesztett alchemy skillel és legalább journeyman alkimista felszereléssel olyan létyókat lehet előállítani, amik mellett szinte lehetetlen lefogyasztani a magickát egy jó ideig. Alapanyag meg van dögivel. Ráadásul a saját alchemy működéssel sokkalta erősebb italok és mérgek összehozhatóak, mint amiket a program a boltokba és lootként kitesz. Szerintem nem gyengült az alkímia semmit, sőt inkább erősödött.

    A harcrendszeres megállapításodat nem értem. Ugyanúgy tudsz küzdeni egy varázslóval is, ugyanúgy tudsz hárítani, kimozdulni a csapások elől, szóval nem látom hol van az a fenemód nagy előny a harcos hivatású karaktereknél.

    Az enchant valóban leegyszerűsödött. Számomra nem viilágos hogy pontosan mi alapján megy a hatás meghatározása, mert nem csak a skill befolyásolja.
  • cenobite
    #15220
    Azta! Bátor ember vagy! Én nem félek a pókoktól (sőt!), de egy ilyen gyilok-csudát nem mernék bevállalni.
  • BEAST #15219
    tejóég :D eddig nem féltem de már közel járok :DD:D:D:D
  • Árnyvadász
    #15218
    Tegnap már oda kellett ülnöm a játékhoz. És ha már oda, akkor némi játszás keretében, azért csak nem hagyott a nyugodalom és Chorrol városában két emberkén teszteltem a RAI-t.

    Az egyik egy dark elf nő volt, őt két napig figyeltem. A másik pedig egy elegánsan öltözött wood elf lehetett. Azt kell mondjam amit a készítők ígértek az nem igaz. Egy előre elkészített útvonalon mennek a karakterek és ugyanazt csinálják nap mint nap. Le van szkriptelve.

    Ami amúgy nem igazán tűnik fel, ha csak ügyintézek a városban. Mert akkor mindenki jön megy, és életszerűen viselkednek. Tehát végül is a hatás megvan.

    A wood elf pl. késő délelőttől estig ült az egyik kocsmában és ivott. Aztán hazament. Ennyi volt a szerepe. Fizetni nem fizetett érte, csak eljárta a szkript táncot amit neki szenteltek. 44 arannyal jött be a fogadóba és annyival is távozott.

    Az embereknél lévő tárgy, arany, arra jó, hogy ha zsebmetszeni akarok, akkor legyen mit ellopni. Az viszont jó ötlet, hogy ha észrevesz közben, akkor utána már nem lehet tőle lopni íly módon.

    A dark elf nő szinte egész nap otthon volt, csak késő este ment ki a városkapuhoz és ott egy másik szkipt egyénnel (egy szegényes öltözetű férfi) bezélték meg kb. 2 percenként a dolgokat. Azaz lementek az előre megírt párbeszédek. Mondhatom, hogy igencsak illúzióromboló volt.

    De az Anvil-i grófnő, meg úgy általában a grófnők/grófok is csak a seggüket meresztik egész nap a trónszéken, utána mindegyik elmegy aludni.

    Szóval ha nem jár utána az ember, nem teszteli, akkor a hatás, az érzés (élő világ) megmarad, de ha utánanéz, akkor igencsak vérgázos lesz a dolog. Gyak. semmi nem történt a 4 éve elkövetett Gothic II AI-ja óta ami új, talán csak a beszélgető embereket leszámítva (bár ott az is megvolt, csak nem nyílt meg kveszt hozzá max.), de mivel szinte állandóan ismétlődnek ezek a párbeszédek is, emiatt ez se valami nagy szám.

    Félreértés ne essék ettől még baromi jót játszottam az este, és szeretem és élvezem ezt a nagyszerű játékot, csak a tények attól még tények maradnak. Ennyi.
  • b-type
    #15217
    OFF:
    csak pókfóbiásoknak :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    pókfóbia ellen legjobb egy bazi pók...saját tapasztalat, én csak a kaszáspóktól nem rezzentem össze :)
    aztán vettem egy tenyérnyi bazi nagy dél-amerikai bozótpókot, és vele laktam kb. 2évig (tök olcsón adták mert vmi 3napos zárást hozott össze a boltban mivel megszökött..és amig nem épít fészket addig nem lehetett megtalálni).
    Ezalatt teljesen eltünt a hazai pókoktól való írtózásom/félelmem..pár hónap eltelte után már én fogtam neki a keresztespókokat, és minnél nagyobbakat egy zsepivel.
    Egyszerűen döbbenet volt látni hogy ez a bozótpók mennyivel veszélyesebb mint ezek a kis 'hokik'...rádobtam a keresztest a bozótpók hálójára, elkezdte keresni a gazdát hogy megvívjon vele a kégliért...és megtalálta.
    evett az kis egeret, kifejlett egeret, gyíkot..bámulatos volt, és mivel vadászó pók (ugrott is) ezért elég látványos.
    A legfontosabb hogy nem szabad engedni megszökni, nálam sikerült neki sajnos, egy darabig úgy aludtunk hogy a sátor hálós része fel volt állítva az ágyra.
    Végül megtaláltam és meg kellett hogy öljem, mert nem mertem megfogni. fél méterre ugrik, és a mérge gyereket/ gyengébb fizikumú nőt megöl, erősebb férfi megbénul.
    Érdemes belevágni, mert egy csoda egy ilyen lény...hihetetlen gyors.
  • kerek1224
    #15216
    "a dungeon-ok unalmasak"...........hehehe, ezt nem gondoltad komolyan...szerintem ezen sokan nevetnek itt....
  • haxoror
    #15215
    Ja igen a másik, elvileg a harcos és a mágus ha mindkettőnél ki van maxolva az intelligencia akkor ugyan annyi manájuk van de szintén elvileg ez nem történik meg mert mire a harcos kimaxolja a harci tulajdonságait (erő, kitartás) addigra a játékos ELVILEG befejezi a játékot és új karaktert kezd, majd lesznek pluginok amik a további kalandozást is támogatják.

    Engem jobban zavar hogy a szkillek sokkal gyorsabban fejlődnek mint morroban, de ehhez is van már lassító plugin :)
  • deep
    #15214
    HDR + AA egyszerre!
    Egyelőre csak ATI izomkártya tulajoknak.
  • haxoror
    #15213
    Ezekre már szinte mind vannak javító modok, a varázslataid manaigényének meg semmi köze a szintedhez, a szkilljeidtől függ csak, ha alacsony az illusion szkilled akkor 150-es szinten is bazi sok manába fog kerülni.

    Különben is 37-es szinten vagy egy jól felépített karakterrel EZÉRT kevesebb a kihívás, az obliviont nem ilyen magas szintű karakterekhez készítették kb 20-25 szint után már elég könnyű, majd ehhez is jönnek pluginok és még 60 szinten is új lények fognak megjelenni (te meg majd menekülhetsz előlük )
  • FlatlineHun
    #15212
    Környezeted IS...

    Nekem, mint főképp mágusnak, a max mana egy NAGYON fontos dolog, 15->37 szintlépés alatt fejlődött 380-ról 400-ra (mivel a 90 INT felnőtt 100-ra) és nem is nagyon fog soha többet...

    Ugyanis Morrowindben mind a csillagjegy, mind a faji bónusz emelte az INT->MAGICKA szorzót. Kb ha jól emlékszem, az atronach-breton kombó 3x-os szorzót jelentett, azaz, ha emeltem az intelligenciát, 3x annyival nőtt a manám is, tehát kimaxolt INT után is volt fejlődési lehetőség: exquisite és daedric tárgyak megszerzése, és konstans INT emelés beleenchantolása grand soul gem-mel. Emlékeim szerint egy ex ingbe kb +27 INT-et lehetett beleenchantolni, ami kb +150 mana növekedés. Jelenleg ehhez 75-tel kell az INT-et emelni azaz 7,5 tárgyat kell enchantolni. Mivel itt páncél alatt nem lehet inget, ruhát hordani, kevesebb az enchant hely is.

    Továbbá: MW-ben még magas szinten is meg tudtál élni destruction mágiából. Itt a 75-öt sebző fireball-weakness spellem 130 mana, és az ellenfeleken 1 mmm-t SE SEBEZ.
    Ellentétben a 27-es sebzésű deadric claymore ODAB%# mindenkinek (legalábbis 100-as blade, 110-es str-rel)

    Valamint: ha igaz az, hogy szintlépéskor az aktuális endurance-od/10 HP-t kapsz, akkor egy magas szintű mágus és harcos (ugyanolyan faj és csillagjegy, kimaxolt INT mellett)
    EGYFORMA MANÁVAL RENDELKEZIK,
    de a harcosnak 3x annyi HP-ja van!!!


    Ha esetleg nem lenne érthető, a környezetem SOKKAL TÖBBET fejlődött, mint én.

    Jah, és kb 5. szint óta van egy Swamp Boots-om, ami 65 feather-t ad. (a legnagyobb enchantolható: 49)

    Ha ezek után nem lenne világos, összefoglalom:
    - iszonyatosan legyengítették a destruction mágiát
    - legyengítették az enchantot
    - jogosan (de túlságosan) legyengítették az alkímiát
    - harcrendszerből adódóan kiemelten előnyben vannak a harcosok
    - a dungeon-ok unalmasak, nagyon kevés a rejtett kincs, a treasure szar, emberi/vámpír ellenfelek 200x annyi értéket dobnak, mint az élőholt/démoni/stb FŐMONSTEREK!

    Lényegében minden dolgot elb*sztak, amit szerettem a MW-ben.... Igaz, sokkal szebb lett a grafika, és zseniális a quest-rendszer, de ez már nem az a játék, amit isteníteni tudnék...
    -
  • juharfalvi
    #15211
    Kösz, megnézem, ott még nem jártam...
  • juharfalvi
    #15210
    Beast írta:
    "nekem tériszonyom van, élőben összeszarom magam, de volt már olyan is, hogy játékban lenéztem egy hídról/épületről vagy akármi és hirtelen megijedtem..."

    Nekem is van tériszonyom, illetve általában a nagy magasságtól félek, viszont... érdekes módon a játékokban ez nem jön elő, illetve azt tapasztaltam, hogy ha a játékban szakadék szélén vagy magas ház tetején mászkálok, az jó hatással van rám... :)

    Nyilván a valóságban (=IRL) ezt nem merném megtenni. Talán azért is, mert "legfeljebb visszatöltöm az állást", ha netalán leesnék. Egyszer-kétszer meg direkt leestem.

    Szerintem szembe kell nézni a félelemmel, egy ilyen játék nagyon alkalmas rá.

    Ha bármilyen dologtól félsz, készülnöd kell rá. Előtte gondold át, hova akarsz eljutni, ennek mi az akadálya, az akadályt hogyan lehet kiiktatni, miket tudsz csinálni. Legyen meg hozzá a szükséges felszerelésed, fegyvered, mentsd el az állást, aztán adj neki!!! :-)

  • Kandurex
    #15209
    Többségre van mod. Amúgy én is tervezem a nyárra a Morrowind -et kiegészítőkkel. De tényleg csak nyárra :(
  • grebber
    #15208
    Há szerintem ezen nem kell mit modolni a környezeted is fejlödik.És szerintem igy helyes.
  • FlatlineHun
    #15207
    Na, a tegnapi 15->37 szintlépés után elmentem egy kicsit dungeon-ozni, meg enchantolgatni, és azt hiszem igen hamar abba fogom hagyni a játékot....

    Dungeon-okban a treasure ládánkánt kb 80 arany, 1-2 potion, a kiemelt ládákban 700 arany + valami 200-300 aranyas gyűrű, ilyesmi.
    Ether Lich(grand soul), Gloom Wraith(grand soul) nem igazán ellenfelek, Dread Zombie már sokkal nehezebb a karakteremnek.

    Kijövök a dungeonból, megtalál egy West Weast Brown Bear champion vagy mi a rák, és egy ütéssel harmadolja a 400 HP-mat full heavy armorban (részben daedric)
    WTF?WTF?WTF???????

    Bemenyek egy másik dungeonba, vámpírok vannak, agyba-főbe dobják a daedric ebony glass cuccokat, több 10.000 arany értékben.....
    WTF??WTF???WTF????

    Nézem az enchantolást, bármilyen tárgyba ugyanannyit lehet enchantolni, csak a kő határozza meg a limitet.
    WTF?WTF?WTF????

    Grand soul gemmel a következő konstans effektek érhetőek el:
    Fortify Magicka: 24 pt
    Fortify Attribute: 10 pt
    Feather: 49 pt

    Namármost:
    10 erő = + 50 súly, + egyéb előnyök
    10 int = + 20 magicka + egyéb előnyök
    WTF???WTF???WTF???

    Akkor most kibaszott átgondolatlan a rendszer, vagy miapicsa???
    Bazz, 37 szinten egy retkes fényvarázslat elviszi a negyed manámat. A szembejövő szörnyek életerő százalékában ugyanannyit, illetve többet sebeznek, mint 15. szinten, de a sérüléseket felgyógyítani 3x annyi mana és idő!!!!!!
    Természetesen a durva szörnyek SEMMILYEN tresure-t nem adnak, csak az emberi típusúak, de azok meg túl sokat!

    Sajna kiderült, hogy a blood moon és a tribunal kölcsön lett adva...

    Egyszóval, további jó játékot nektek, én hamarosan befejezem, és elkezdem a Morrowindet, kb nyolcadszor. Majd visszanézek pár hónap múlva, hogy van-e valami normális mod.
  • Kandurex
    #15206
    Skingard -i magia guild -be azt hiszem vehetsz.
  • MacrosTheBlack
    #15205
    Mi ebben a gáz? Ha valamit már kimaxoltál, akkor mást se lehet növelni?
  • juharfalvi
    #15204
    Ilyen "Shock Spell"-t honnan lehet szerezni? Nekem a kő megvan, de a varázslat nincs meg hozzá... :(
  • juharfalvi
    #15203
    A "Castle Canvas" küldetéshez kellene egy kis segítség. Egy ellopott festményt kell megkeresni, illetve a tettest leleplezni. Már megvádoltam valakit, de nem volt elég bizonyítékom, és azt írja, hogy további bizonyítékok kellenek...

    Hol keressek bizonyítékokat? A kastélyban szerintem már mindenhol voltam, minden ládába benéztem...

    Tud valaki segíteni, hogy hol érdemes keresgélni, vagy egyáltalán mit kellene megtalálnom? (az egyik toronyban volt egy festmény, ami "gyanús" volt, de az még nem elég bizonyíték).
  • drop
    #15202
    szia töltöm fel épen privibe elküldöm az elérhetöséget
  • grebber
    #15201
    Hát ezek a tolvajküldik kiakasztanak :(

    #15198 az eggyik gond.
    A másik a 3. küldi amit ad van egy torony abba kell felmenni de hemzsegnek az örök és persze hogy nemtudok bejutni oda ahova kell :(
    Valami ötlet hogy juthatnék be?