41716
  • Kandurex
    #15200
    Még nem láttam :(
  • Kandurex
    #15199
    Welkny stone vagy mi legyen nálad amikor a shock -ot nyomod az oszlopra!

    Jó' reggelt mindekibe :)
  • grebber
    #15198
    Az miért van hogy megcsináltam a tolvajoknál a 2. küldit eladtam loptt cuccot 50 arany értékben visszamegyek éjfélkor a csokához de nem tudom befejezni a küldit mert ninc solyan lehetőség hogy odaadom neki az 50 aranyat és ugyanugy aktiv marad a quest?Most mivan ilyenkor?
  • b-type
    #15197
    Nem fog megmaradni.
    Ezt jó tudni annak aki arra gondol hogy pl. extrém példával: 1 szinten maxol minden minor skill-t, és utána csak ellépegeti a szinteket és mindenhol 5× fog látni.
    Nem fog látni. :)
    Saját példámon tudom. Még írtam is (igaz csak egyszer :P), hogy én buktam mittoménmennyi strenght bónuszokat azért mert lvl1-en nyomtam ki az arena-t, másodlagos tulajdonságok közé sorolt ökölharcot használva, asszem 10-ről indult, mivel mindenkit legyomroztam, ezért az aréna bajnoki címe után már 40valamennyi volt az ökölharc. Oké megvolt az aréna, kielégült a kiváncsiságom...elmentem szintet lépni, ez ugye azt eredményezné (10-ről 40valamennyire) hogy marad még bónusz a lvl2-ről lvl3-ra is....hát nem :)
    Ez a próba karakterem volt és mivel alacsony szinten könnyű szintet lépni, lementem a partra vittem húst a kedvenc rákomnak és major/block-ból összehoztunk hamar egy lvl2->lvl3-ra szintlépést, és sem a nehéz páncélból jött endurance szorzóm nem volt maxolva, sem az ökölharcból jött strenght szorzóm nem volt meg.
    Szal én úgy tapasztaltam, hogy nem halmozódnak a szorzók, sztem mivel a prog a 2× szorzót veszi alapnak, ezért 2×szorzóként raktározza és teríti amig ki nem merülnek.
  • donpedro
    #15196
    Hasonló nálam is volt, kivertem a Goblin Warlord kezéből a kardot, de nem izgatta a dolog túlzottan, lehajolt érte, és csépelt tovább, de olyan is volt, amikor egy másik Goblin szedte fel a elhullott fegyvert. Már többször is előfordult ilyesmi, szóval pirospont az AI-nak.
  • Hunnenkoenig
    #15195
    Hi, fel tudna valaki tenni az Oblivion.esm nevü angol fajlt valahova valami gyors FTP-re, hogy leszedhessem?

    Nekem csak nemetül van meg a jatek, de annak annyira szar a forditasa, hogy nem igazan akarom abbol forditani a jatekot.
  • CS@
    #15194
    Betévedtem ma egy barlangba ami tele volt Argonianokkal, egyszer csak megtámadtak egyszerre hárman. Ebből kettő pusztakézzel a harmadik egy GlassAxe –val. Gondoltam elsőként lecsapom az Axesat, amikor az megmurdelt akkor az egyik pusztakezes elrohant a francba sebaj lecsaptam a másikat. Ezután gondoltam megkeresem a kevésbé bátor gyíkot is, elindultam utána mire azt látom, hogy most meg szembe rohan velem, rám sem hederít csak elrohan mellettem egészen a halott társaihoz, ott felkapta a földről az Axet aztán nekem esett vele.
    Nagyon tetszett.
  • CS@
    #15193
    Az történt, hogy meglátogattam az unikornist, akit éppen megtámadott egy medve.
    Gondoltam segítek neki agyoncsapni, de amint a medve megmurdelt ez az ostoba állat megláttam a kezemben a fegyvert és nekem esett. Az a mániám, hogy ő maradjon életben, mert nekem nagyon tetszik, úgyhogy elrohantam a legközelebbi barlangig, ahova bementem majd kijöttem. Ettől szépen le is nyugodott, ezután felpattantam rá és visszavittem a helyére, majd otthagytam és folytattam kalandozásomat. Amikor a zsákom teljesen megtelt haza indultam, itt jött a meglepi, ugyanis a városba érve közölték, hogy a lovam az istállóban van. Milyen lovam, sose vettem/loptam semmilyet? Kimegyek megnézni erre ez a hülye unikornis bent legelészik a két fehér ló mellett. Ha felülök rá és elmegyek vele valahova akkor sem indul el vissza a helyére.
    Eddig több helyen is azt olvastam, hogy őt nem lehet megtartani és én is így tudtam.
    Akkor ezt több helyen is rosszul tudják(én is) vagy ez bug?
  • tibor16
    #15192
    köszi, megpróbálom
  • Lynx_TWL
    #15191
    szenes hullában van a cucc, vagy ha meg volt az, akkor nyomj egy shock varázslatot a törött oszlopra.
  • tibor16
    #15190
    köszike, én is az vagyok :)
  • tibor16
    #15189
    Kellene 1 kis segítség - A "Fingers of the Mountain" c. küldetést csinálom, a fighters guild-hez való csatlakozáskor kaptam. Fent vagyok a hegy tetején másodszor és nem jövök rá mit is kell csinálni. Valami pilléreknél levő jelet kell keresnem

    - ha megcsinálta vki, megkérem írja már meg mit keressek, mert már vagy 2 órája ezzel xaraxok - előre is köszi
  • steweee
    #15188
    hogz kell telepíteni mert nem jötem rá. az addig ok hogy csomagolt és "bele is lehet látni" de hiába másolom be a könyvtárba a fájlokat, nem használja a program
  • ShaiHulud
    #15187
    ejfelkor menj oda a kertecskebe.
  • haxoror
    #15186
    "utálok főzőcskézni :("

    ;)
  • grebber
    #15185
    Na valaki megint segíthetne ugyanugy a második tolvaj küldi 50 arany megszerezve ellopott tárgyak eladásából és itt jön be a képbe hogy a térképen két nyil van egyik oda vezet akinek eladtam de ő nem mond már semmi használhatót a másik meg vissza a ház mögé ahol találkoztam a tolvajokkal akik adták a küldit de ott nincs senki hiába várok éjszakán át.
    Most mivan?
  • dronkZero
    #15184
    Na, sok lesz már belőlem, lépek is aludni... :)
  • dronkZero
    #15183
    Jut eszembe, az "attronach" az "elementál"-t jelent elderszkrollszul?
  • dronkZero
    #15182
    A legmacerásabb? Nekem az intelligenciám ment föl a leghamarabb, ezt használtam power levelingre (már ha van ilyen kifejezés :P )
    Csak mászkálni kell a mezőn, szorgalmasan gyűjtögetni a cuccot, aztán otthon, ágy mellett elő a mozsár. Ha van 30-40 ugyanolyan cuccod, amihez van párban még 30-40 passzoló cucc, akkor csak klikkelni kell ezerrel, pillanatok alatt megvan a 10 skillpont...
  • dronkZero
    #15181
    Még egy Attronach-oknak _NAGYON_ fontos dolog:
    A templomban való imádkozás MAXRA tölti a magickát!!!
  • dronkZero
    #15180
    Nem, a templom azon nem segít... Leszívott luckom miatt most onnan jövök épp :)
    Restore "tulajdonság" potion kell hozzá. A damage attribute-os varázslatok/fegyverek/mérgek csinálják, ki kell belőle kúrálni magad...
  • dronkZero
    #15179
    Hát, a kézikönyv ezt írja:
    "Megjegyzés: Ha már régebben nem aludtál és elegendő képesség ponttal rendelkezel a szintlépésekhez, akkor egyszerre több szintet is léphetsz.Ezt sohasem büntetjük, és minden elnyert szintért megkapod a megfelelő tulajdonság módosítókat."

    Az imént (kétszer is :P) leírt szituban (x5 end, x5 str, aztán a mókolás az agi szorzójával) _szerintem_ a szintlépőikon után szerzett skillpontokat már a _következő_ szintbe számítja bele, azért nem kapta meg a karakter szintlépéskor a szorzót.
  • haxoror
    #15178
    "There's a few spells missing from the game. Namely the "Damage Attribute" and "Drain Attribute" lines. They exist *ONLY* on leveled lists, so you could possibly never see them. Don't think that's quite fair, so I've added them to Borissean in the Arcane U, and Calindil in the Imperial City Market District, Mystic Emporium"

    ADDITIONAL SPELLS

    Na végre, baromi gyorsan jönnek a pluginok meg a bugfixek szerencsére :)
  • PiszkosFred
    #15177
    Jaj, bocs akkor ;] Kisse feluletesen futottam at a mai sokszaz kommentet. Hat nemtudom hogy kell e, de mivel csak 1mb, vszinu hogy szukseg van az origire is. De az is fenn van a sourcen, legalabbis mintha lattam volna.
  • haxoror
    #15176
    Á inkább újat kezdek mivel így már nem kell kezdésnél az endurance-al szaroznom, ha utólag úgy látom hogy nem elég a HP-m akkor majd rágyúrok :)

    Meg amúgy is notórius újrakezdő vagyok, morrot is legalább 500 karakterrel elkezdtem, jó ha ebből 5 eljutott magasabb szintekre
  • grebber
    #15175
    Ez a mod hogy müködik csak felteszem és már páncél is van a lóvamon vagy mi?
  • ShaiHulud
    #15174
    jaja mar Kandurex linkelte, de ehez kell a megvevos lo pancel mod is nem? mert elvileg csak azt texturazz at vagy mi:) bar lehet nem jol ertme:)
  • haxoror
    #15173
    #14886 :)
  • ShaiHulud
    #15172
    szerintem megy regi savenel is, de azert elotte backupolj:)
  • haxoror
    #15171
    Nekem eddig a Fable rendszere jött be a legjobban de az oblivioné is tetszik, főleg mivel agyonmoddolhatom
  • PiszkosFred
    #15170
    Daedric Horse Armor


  • haxoror
    #15169
    kösziköszi :)

    gondolom csak új játéknál működik, na mindegy mindenképpen felrakom
  • ShaiHulud
    #15168
    amikor szintet lepsz akkor valaszthatsz 3 statot amit novelni akarsz, azok mogott szokott lenni +2, +3, +4, +5. ezekrol van szo, hogy mi miert hogy:)
  • grebber
    #15167
    Oké akkor szarrá lopk mindekitől mindent!!



    Adott a helyzet nyugodtan lehet rajtam röhögni de mik ezek a szorzók amiről beszéltek??
  • ShaiHulud
    #15166
    valami masfajte effekt miatt van pirosban akkro, talan valami disease vagy ilyesmi. probald meg hogy elmesz egy templomba es imadkozol egyet a kozepso nagy bizbasznal:)
  • haxoror
    #15165
    Szerintem az intelligencia fejlesztése a legmacerásabb mert azt tényleg csak az alkímiával lehet hatékonyan én meg utálok főzőcskézni :(
  • ShaiHulud
    #15164
    lopott szajret kell eladni neki annyiert.
  • ShaiHulud
    #15163
    pl
  • grebber
    #15162
    Valaki segítsen ki!!!

    Tolvaj küldi elloptam a könyvet amit kelett a belépéshez utánna ad egy feladtot elkell menni vkihez és 50 aranyat ir de mit csinéáljak 50 aranyat elmegyek ahova mutat a nyil beszélek a csókával de semmi eladtam neki pár cumot hamár ittvagyok fasza (600 aranyat érő gyűrűt).
    Mitkell itt csinálni?
  • b-type
    #15161
    Az az igazság hogy bonyolultabb szabályrendszerre épülő szerepjátékoknál ennél sokkal jobban oda kell figyelni a fejlődésre, alapvetően van egy nehézségi szint az átlag játékosnak, és annak aki tapasztalt játékos, annak az egy gyaloglás...mindig úgy érdemes szintezni a játékot hogy kihívást jelentsen mindenkinek.