41716
  • Kandurex
    #16873
    Jah, korán van még, félreolvastam az üzeneted :)
  • CsőKujts
    #16872
    Szerintem destruction közelharccal együtt király. Nyomok mondjuk egy területre ható fagy varázslatot ami tart kb 5 mp közbe meg püfölöm őket A kis üvegbaltámmal. :) Vagy mire odaér vagy odaérnek rájuk varázsolok vagy 10 távolsági spellt utána pedig szétütöm őket. Nem azért de elég tápos kis Battle mage-et csináltam. :) Szal nekem a háromnegyedes Difficulity bőven játszható de még teljesben is ellavírozok. Ráadásul cipekedni is tud elég rendesen.
  • LegionarR
    #16871
    A játék kiírja hogy elmentette a képet, csak te nem találod? Ha igen hol keresed?
  • Fejes021
    #16870
    Azt tudom, csak az a baj hogy nem nagyon szeretnék egy ilyen gépigényű játék mellet semmit se futattni.
  • Kandurex
    #16869
    Ez most mi? Nincs felrakva az item mod? Hát igen, a Beteshda szerint ez reál fantasy világ, full deadric+glass cuccban a leggizdább kocsma is.

    Egyébként végigtoltam. Battlemágusként. Sztem nagyon le van gyengítve a destrukció magic, végeredményben nem használtam better mod -ot, kicsit én is cheatnek éreztem, pedig...no mindegy. Kezdtem egy újjat, egy harcossal, ütök-vágok-harapok!
  • Kandurex
    #16868
    F10 Fraps -al (az optionsba nézd meg hova ment)
  • Kandurex
    #16867
    Brumai slideshow után lesz majd IC slideshow is, szertinem az IC még rosszabb. Iszonyat optimalizálatlan a játék, itt lehet nagyon érezni.
  • Fejes021
    #16866
    Valaki tud tippet adni, hogy miért csak Frapssal tudok képet lopni, és Print Screennel nem?

    Igen, igen átírtam az ini-t de úgyse megy.
  • donpedro
    #16865
    Nos, a nagy brumai ütközet nagy brumai slideshow lett az én gépemen. Stabilan tartjuk az 1 FPS-t. Nem tudom, hogyan fogok ezen a részen túljutni...
  • donpedro
    #16864
    J'skar egy Khajit varázsló, a Bruma-i Guild tagja, és ott van az épületben, csak épp láthatatlan. Keresd meg (pl detect life segíthet), és nyomj el rajta egy nagyobb dispelt. (Dispelt a zöld ruhás fazontól tudsz venni, ha még nincs.)

    Ha nem vagy elég jó a Dispelhez, akkor gyakorolj detect life-al, vagy beszélj a zöld ruhás taggal, ő segíteni fog, feltéve, hogy te is segítesz neki ellopni egy könyvet.

    Egyébként ezt már kb. negyedszer írom le itt a fórumban...
  • CS@
    #16863
    Ennél ostobább jószág szerintem nincs is a játékban.
    Nagyon tetszett, merthogy tök szép, meg egyedi meg minden, de az igazat megvallva nagyon örültem, amikor egy Dreugh végre agyoncsapta(nekem nem volt szívem hozzá ,bár ha a Dreugh nem intézi el előbb, utóbb meg tettem volna).
  • tibor16
    #16862
    Brumában a mágus ajánlásnál elakadtam, valami I'skar-t kell megkeresnem, vmi Júlianak és akkor eŐ is segít nekem, - de foggalmam nincs mijjaz, - valaki legyen kedves árulja már el..., no meg azt is hol a francba találom... előre is köszi...
  • ZaJanga
    #16861
    no cmt

  • haxoror
    #16860
    Lehetne full daedric is rajtuk szal ne panaszkodj!
  • CsőKujts
    #16859
    Vannak amúgy igen ésszerűtlen dolgok questeknél. Ez pld. az volt. Miért kéne nekem leszállni a lóról, hogy odavigyen meg egyáltalán nehogy már ennyire ráérjenek az npc-k. Futolépés! :)
  • donpedro
    #16858
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, tudom, hogy alternatív, csak az a gond, hogy 32. szintű vagyok, és ennek megfelelő az ellenség is. Márpedig ez azt jelenti, hogy ha azt akarom, hogy Martin életben maradjon, akkor minden segítségre szükségem van. Más kérdés, hogy így meg a videokártyám fog megsülni...
  • CsőKujts
    #16857
    Ok megoldottam. Thx!
  • CsőKujts
    #16856
    Viccelsz? Nem engedi kivenni az invertoryból, tiltakozik, hogy quest item.
  • Majadi
    #16855

    Oda kell dobni a gyűrűt a tagnak..
  • CsőKujts
    #16854
    Azani blackhearth küldiben segítsetek már légyszives!
    Spoiler
    Letisztítottam a helyet ahol Blackhearth tanyázott, megöltem őt is és elvettem a gyűrűjét plusz elhoztam onnan a 3 Varla stonet de a Dark elf tag akivel jöttem azt mondja nem teljesítettem a küldit és ott ácsorog. Mit kéne tennem? :)
  • Lysandus
    #16853
    Az őrrel kell beszélni, hogy meg akarsz látogatni egy rabot.
  • MerlinW
    #16852
    oké, te dolgod, meg sem szólaltam
  • grebber
    #16851
    #16837 ebben tudna valaki segíteni?
  • Lobsterman
    #16850
    Ajjaj. Belebotlottam egy bugba valószínűleg. Egy Dark Brotherhoodos küldit fejeztem be éppen(Draconis), éppen mennék felvenni a következőt Castle Skingradba, erre kidob a desktopra. Úgy tűnik hogy időzített a dolog vagy nem is tudom... de először bementem, volt időm felfutni a felső szintre, visszatöltöttem kimentem, még bőven tudtam mászkálni most meg egy másodpercet bír bent, és meghal... Van már valamiféle patch? Tuti nem modokkal ütközik mert mindet kikapcsoltam és úgy sem jó.
  • Lysandus
    #16849
    Te meg egy morális híró vagy, mi? Én se kritizálom a te játékstílusodat. Ha megkérhetném te se tedd. Unom már, hogy beírok valamit, erre meg jön a nyivákolás, hogy jajj ez táp. Ha nem akarod, akkor ne csináld.
  • Neton
    #16848
    Hi! Van olyan kerskedő, aki névértéken veszi meg a tárgyakat?
  • PTW
    #16847
    én úg yvettem észre hogy ha egyáltalán hatással van rá akkor is csak nagyon ksi mértékben, és a látványon nagyon sokat dob, szerintem
  • MerlinW
    #16846
    pedig amit leírtál azt már nevezhetjük annak is:)
  • MerlinW
    #16845
    Miért nem írsz be akkor már egy csitet? Félelmetes...
  • Lysandus
    #16844
    Talán mert nem akarok csítelni???
  • CUCLI
    #16843
    ezekse szegény parasztok :SSSSS
  • Lysandus
    #16842
    Jó kérdés, csak most térjek vissza a vaskardra?

    Ilyenkor inkább lekardozok pár barlangot, és ügyelek rá, hogy más lehetőleg ne fejlődjön! :-)
  • Lysandus
    #16841
    Persze. Csak ha blockra vagy armorra gyúrsz, akkor vedd le a nehézséget minimumra, úgy kisebbet sebeznek, így jó sokáig lehet hagyni, hogy molyoljon. Ha meg fegyverre, akkor vedd fel maxra, úgy meg te tudsz jó sok ütést bevinni. Több ütés = több fejlődés. A gombot kipöckölni nem tudod ha blokkolást fejlesztes, mert mindig kb szembe kell vele fordulni. Ha meg patkány vagy rák, akkor lefelé is, mert ha pl hátulról támad, akkor nem a blokk fog nőni, hanem az armor, hiába védekezel a pajzzsal vagy fegyverrel.

    Más: mindenki úgy játszik, ahogy akar. Ha valakit érdekel, akkor használja ezeket a módszereket, ha nem, hát nem. Én pl nem használok szörnyfejlődést gátló modot. Meg ez már az ötödik TES amivel játszom, nagyjából tisztában vagyok a játékmenettel, és szeretek minden kariból legalább 80-90 %-ot kihozni. Én nem tekintem tápolásnak, mert több mint egy hete játszom a kezdő karimmal és tartok level 9-nél. Van elég felefedeznivaló a világban. Egyébként ha vki tápol az sem zavar.

    Még egy módszer, amit szintén az uesp.net-en találtam:

    Blade, blunt vagy hand to hand azaz strength tolásra. Szerezni kell vmi nagyon gagyi fegyvert (iron dagger/bunkó) és el kell kezdeni csépelni a saját lovat. Én ezt nem használom, mert egyrészt nincs lovam, jobban szeretek bandukolni, másrészt együtt élek annyira a világgal, hogy ezt azért túlzásnak tartom...
  • Mike at home
    #16840
    de jo neked
    en az ilyenekhez mindig bena voltam :)
  • Mr_no_NaMe
    #16839
    5 perc alatt letudtam a küldit :)
    Nem kell még logika sem...minden egyes szoba előtt mentettem egyet, megtudtam hol vannak a csapdák mit kell csinálni persze meghaltam, aztán visszatöltöttem és megoldottam...ennyi.
    A kőhullást mondjuk énis beszoptam, mert álmosan pont úgy belerohantam kétszer a csapdába mint az állat :D
    A kis nyílvessző lövögetős lyukas szoba is teljesen könnyű volt...Szimplán berohansz ugrasz 3-at és kész...Legyél gyors.
  • Mike at home
    #16838
    nem mindenki ilyen mazochista
  • grebber
    #16837
    Brumában vagyok és megcsináltam a vámpirvadászos küldit visszavittem a nőnek a nyakláncát és adott új feladatot bemegyek az őrőkhöz és a nyil végülis egy képre mutat de nincs semmi használható.

    A küldetés neve :Two side of Coins
  • haxoror
    #16836
    :)

    Ez nem táp mod hanem az aktuális skilledből számolja a tulajdonságaidat szal még nehezebb is mint a "normál" rendszer
  • grebber
    #16835
    Ilyen modokat soha nemfogok feltenni.Minek hogy pár szint után alig akad ellenfelem.

    Inkább vissztöltöm a harc előtti mentsét 100x csak legyözzem a nálam sokkal erősebbet.
  • haxoror
    #16834
    Táp volt, van és lesz mert a TES szintlépéses rendszere elég béna ha nem tiszta kasztot tolsz, pláne aki még nem ismeri a rendszert hajlamos 1 pontokat pakolgatni szintlépésnél aztán simán szétrúgják a seggét 20+ szinteken :/

    Már egy ideje nézegetem az alternatív szintlépős modokat, egész jók vannak.