41716
  • CsőKujts
    #16913
    Ezekután érdekelne, hogy milyen is valójában ez a kari. Lennél olyan kedves, hogy leírod nekem? Gyanítom nem az a tipikus wood elf+agility igazi 100%os íjász.
  • Jagi
    #16912
    me muszáj azt sem. Én elmozdog az ellen elől amígyfelhúzom az íjat és közeli lövés!
  • CsőKujts
    #16911
    Hát igen azt hiszem rátapintottál a lényegre "reload" vagy futás...
  • Jagi
    #16910
    Hááát, knockback-kel könnyű! :D

    Az íjjászkarihoz inkább kell ész, mint egy tank barbár/harcoshoz.
    Nem mindegy honnan és mennyit lősz mert lehet hogy csalóka a terep.
    Azt hiszed belemegy 3 mire ideér... csak 2 reload... :)
  • BEAST #16909
    ebben igazad van sorry ... szerintem nem hiba , különösebben nem zavart , igaz nem lett volna nehéz berakni egy + gombot erre , vagy csak időkorlátot beállítani ami után visszaengedi , de szerintem ezek feleslegesek
  • BEAST #16908
    végig 60-70%-on játszottam , nem volt különösebb gondom , rohangálnom is ritkán kellett , akkor is csak azért hogy elcsaljam a summon lényt a varázslóktól...

    "Nem sok ész kell hozzá maradjunk annyiban." ... lehet mégis kell hozzá egy pici , ezekszerint.
  • CsőKujts
    #16907
    LOL! Szerintem meg te értettél félre. Arra írtam a hibát, hogy ha felhúztál egy íjat akkor nem lehet visszaereszteni. + légyszives vegyél vissza nem hiszem, hogy lehüjéztem volna itt bárkit.
  • CsőKujts
    #16906
    Ne értsetek félre én nem kötekedni akarok. Azonkívül nem hiszem, hogy tényként közöltem volna ugyanis hozzátettem, hogy szerintem, amikor először erről volt szó ha gondolod nézd vissza. De normál nehézségnél nem hinném!:), hogy egy íjász-nak nem kell futkároznia mondjuk egy dungeonban. Lehet én voltam a noob és rossz volt a karim de az íj hatalmasat sebzett azt amikor odértek egyszer szájbavágtak vagy kétszer és meg is feküdtem. Kénytelen voltam elfutni és még pumpálni az íjakat. Ez a fajta játékstílus meg elnézést kérek de nem tettszik.
  • BEAST #16905
    miért lenne hiba? ... sneak + chameleon kell csak , ha az orra elött vagyok sem vesz észre , megint hülyeségeket magyarázol
  • BEAST #16904
    nem , pont ez a baj veled , a saját véleményedet tényként közlöd , mások ezt nevezik hülyeségnek meg erre mondják hogy nem tudod miről beszélsz ... lehet mégsem játszottál eleget az íjásszal , nem emlékszem hogy nagyon futkároznom kellett volna , mellesleg egy harcos karakterhez biztos sok ész kell amikor rárontasz az ellenre :D:D:D::D ...
  • CsőKujts
    #16903
    Már ha nem very easybe nyomod....
  • CsőKujts
    #16902
    Hiba! THX!
  • CsőKujts
    #16901
    Mindig tudom miről beszélek. :) Most őszintén, szerinted játék az hogy futkározol mint a bolondgomba azt amikor elég messze futottál nekiálsz eregetni a nyílvesszőket? Ezért hagytam abba az íjász karimat. Nem sok ész kell hozzá maradjunk annyiban.
  • BEAST #16900
    nem , ezért kell a földbe lőni hogy a nyílat visszavehesd
  • CsőKujts
    #16899
    Azt hittem én vagyok núb, de ha egyszer kifeszíted az íjat nem lehet visszaereszteni?
  • BEAST #16898
  • Kandurex
    #16897
    Te, már megint nem tudod miről beszélsz.
  • CsőKujts
    #16896
    Hát ha jól emlékszem pont erről beszéltem. Ezért uncsi...
  • Kandurex
    #16895
    Azért nem olyan rossz az a nyíl :))
  • Fejes021
    #16894
    Egyébként te PcGuru flatline vagy?
  • CsőKujts
    #16893
    :D Sory..
  • CsőKujts
    #16892
    Pedig érdekes feladat lenne. :) Mondjuk, én kérek elnézést, vagy nincs hozzáfűzni valóm, vagy esetleg téged jellemez amit írtál stb.. Szal sokmindent jelenthet...
  • FlatlineHun
    #16891
    Dettó, én is így vagyok vele....
  • b-type
    #16890
    konyítok én is, de nem használom csak gyógyításra.
    Ahol több ellenfél van ott azért tud kemény lenni, ha leesik az fps akkor vissza kell vonulni nincs mese, a gépem hamarabb feladja mint a karakterem :)
  • Kandurex
    #16889
    No Comment.

    /nem fordítom le magyarra /
  • b-type
    #16888
    :)
    megyek is úszni :)
    Egyébként nagyon hiányolom a víz alatti dolgokat..hajóroncs, barlang..stb.
    Nekem eddig a felszini romokkal semmi gondom nem volt, tök jók eddig, de a víz alatt nagyon semmi nincs...egyenlőre.
  • CsőKujts
    #16887
    Viszont abban, hogy nem uncsi abban valószinüleg igazad van. Hozzá is tettem, hogy szerintem. De szerintem biztos kevésbé szórakoztató mint egy ugyanolyan nehézpáncéllal felszerelt tag aki mellesleg a mágiához is konyít egy keveset.
  • CsőKujts
    #16886
    Lehet nagyon műveletlen vagyok, de mi azaz NC? :) LÉcci!
  • CsőKujts
    #16885
    Hát ha hiszed ha nem azonnal eszembe jutott amit mondtál. Mármint a koldulós része. Aztán kattan valami jótékony hatású :) az agyamban és egyből megnyugszom. Hiszen ez csak egy játék.
  • Kandurex
    #16884
    NC
  • b-type
    #16883
    Elhiszem hogy azt gondolod jónak amit csinálsz :)
    Más sincs ezzel másképpen,...viszont némi izé, ha mindig hozzáteszed hogy másképpen csinálni vhogy rosszabb :)
    pl.:
    -"..Nem tudnék pld. csak harcos vagy csak íjász karival nyomulni szerintem tök uncsi lehet."
    -"..Engem amúgy totál nem zavar ha a "parasztok" glass armorba futkároznak ugyanis én játszok és nem hibákat keresek....."

    Hidd el nem uncsi harcossal játszani, mitől lenne az?
    A cucc modot pl. én is felraktam....mert bár keresi a reptéri kóbor kutya a hibákat, de hát azért mégis röhej, ha egy csákónak aki képes 5pénzért blamálni magát a hídon útonállás címmel, van egy felfullozott csicsa üvegpáncélja, darabja egy kisebb falu ára....most vagy kegyetlen forgalom van a hídon,ami nincs, vagy perverz a kutyaütő. :)
  • CsőKujts
    #16882
    Amúgy tényleg nincs róla fogalamam. Ha lenne olyan mód ami nehezíti a gamet azt lekapnám de erre azt hiszem Oblivion esetében nincs szükség. Morrowindnál ha jól emlékszem a game nehezítése volt a lényeg. Engem amúgy totál nem zavar ha a "parasztok" glass armorba futkároznak ugyanis én játszok és nem hibákat keresek.....
  • CsőKujts
    #16881
    Akkor csak az itemeket szedi le róluk és marad az erejük? Hát annak meg sok értelme van.
  • Kandurex
    #16880
    Igen? Fogalmad nincs a mod -ról :)
  • CsőKujts
    #16879
    Ez az item mod amúgy szépen lecsökkentheti a játékidőt..
  • CsőKujts
    #16878
    Hát nemmondanám, hogy sok időt vesz igénybe. Személy szerint bele se néztem az alchemibe csak beszórom a szekrényembe amiket találtam azt had szóljon. :)) Na jó restore healthra meg magickára azért van szükség, de azzal nem sokat kell variálni.
  • Kandurex
    #16877
    Oszt mi vagyok én baz'meg?! Szakács? :/
  • CsőKujts
    #16876
    Az intellectet meg lehet fejleszteni főzőcskézéssel anélkül, hogy fejlődnél már ami a szintet illeti. Szal szerintem ez a tökéletes kari mind táp mind élvezeti szempontból.
  • Fejes021
    #16875
    Nem ír semmit, mintha semmi se történt volna.
  • CsőKujts
    #16874
    Magic/strenght, willpower/ Athletic, mysticism, alteration, destruction, heavy armor, blunt, restoration. Mielőtt az athleticot valaki leszólná arra van az egyik legnagyobb szükség. Nem tudnék pld. csak harcos vagy csak íjász karival nyomulni szerintem tök uncsi lehet.