41716
  • Mike at home
    #16833
    koszi
  • CUCLI
    #16832
    akkor ezt csak akkor olvasd el ha mindent reményt feladtál:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyszerű nagyon. megpróbálom itt hátha összejön :D
    csak követni kell a jeleket. és mindíg mentés ha jó kőre lépsz:
    xxxyyy
    xxxxxy
    xxxyyy
    xxxyxx
    szal kigyó volnalban kell haladni a jó köveken. sok sikert :P
    Szerk itt az "y" a jó kő:DDD
  • Mike at home
    #16831
    ma talan ha 4 orat aludtam, tegnap 3-mat szerinted van eselyem? tudok elore menni es utni :) meg loni :)
  • Ron Ragm
    #16830
    Csapdásnál csak óvatosan - ha gyors vagy és figyelmes megúszod egy karcolás nélkül.
    A krikraxos lap nekem sem esett le elsőre, de annyit segítek hogy úgy használd mint egy térképet:)
  • Mike at home
    #16829
    nem nehez? fejemre esik a ko
    megmergezodom, aztan megint e fejemre esik egy adag ko

    na jo akkor masik
    na ott meg egy lap tele krixkraxszal :)
    biztos van benne logika, de en ehhez ma keves vagyok
  • Ron Ragm
    #16828
    Nekem eddig ez a küldetés tetszett a legjobban, dehát ízlések és ficamok :)
  • Mike at home
    #16827
    maszkaljal ahaz korul, meglesznek azok
  • CUCLI
    #16826
    az nemnehéz :D bár a nyilas résznél sokat tököltem mert nem jöttem rá merre kell.
  • Mike at home
    #16825
    Hat a Dreamworld-ot csinalja meg az aki akarja! :(
    ezt miert kellett beletenni :((((
  • CUCLI
    #16824
    fpst mennyire zabálja?
  • tigeroo
    #16823
    nem:(

    még ha el is indulna...mit érnél vele? inkább várj vele egy kis időt..nekem éppenhogy megvana minimum konfig, dehát hagyom a ...

    max. 1év múlva előveszem
  • PTW
    #16822
    Nemtudom ki hoyg van vele de engem nagyon zavart, hoyg a lámpák, illetve bármilyen fény nem látható távolról, mész és kb 5 méterre az orrod előtt "rajzolja ki" a konkrét fényt. fogtam hát és feltúrtam az init, plusz készítettem egy apró modot a prezentálására ha esetleg valakit érdekel:

    Előtte, alapbeállításokkal

    Utána
  • DJviolin
    #16821
    Sziasztok!

    OLvasom a faq-ban, hogy a játék egy kis ügyeskedéssel elindul Geforce4 Ti4200-assal is. A kérdésem az lenne, hogy ez az ügyeskedés elégséges-e mondjuk egy Geforce2 mx400-ashoz? :(
  • grayfox
    #16820
    Heh, tényleg jó thx :P
  • CUCLI
    #16819
    [URL=http://members.chello.hu/cordiall.kft/kussolj.bazmeg.avi]untam a fejem...[/URL]
    szerk: 2megás videó:DDD
  • BBalee
    #16818
    "Aid for Bruma"
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én ezt a küldit nem is vettem fel, csak egyetlen o.kaput csuktam be a Nagy kapu előtt. Igaz szövetségesem se volt csak a Brumai srácok :)
  • donpedro
    #16817
    Először én sem találtam, összesen kb. 3 napot kellett várakoznom a helyszínen, mire hajlandó volt megjelenni. Szerintem neked sincs más dolgod, csak simán várni.
  • Halfer
    #16816
    Hát ez kész! Pont itt álltam le én is :DD Mondom ez bőven ráér! Inkább én is mellékküldetéseket csinálok és felderítem a barlangokat/katakombákat. Majd azért folytatom, de ez, hogy mindenki itt áll meg, tetszik :D
  • MrAndree
    #16815
    Egy tolvaj wood elf lánykának éppen, hogy édesen kell kinéznie így amíg a népek a mosolyát és az arcát figyelik addig szépen kilopja a zsebükből a cuccot. Az én karakterem legalábbis ezt csinálja. :)
  • PiszkosFred
    #16814
    TESSource-n a savegame rovat a te baratod ;]
  • istenostora03
    #16813
    hogy lehet visszahívni Velwyn Benirus-t Anvil-ba mert mindenről kifaggattam de nem jött vissza I.C.-ből Count's Arms-ba.Légyszi írjatok
  • grayfox
    #16812
    hi!
    Egyszeruen tehetségtelen vagyok ebben a karakter kinézet generálásban, vagy csak maximalista :P
    Vki nem tud vmi modot vagy esetleg save-et ami megoldaná a sexy woodelf tolvaj problémámat? :D Az a bajom, hogy túl édes, nem néz gonoszan :<
  • ati2002
    #16811
    Szerintem is, én itt álltam meg a fősztoriban, most inkább kalandozok szerte a térképen.
  • donpedro
    #16810
    Tudom, már sokat panaszkodtam a rengeteg Oblivion kapu miatt, de még utoljára megteszem. Óriási baklövés volt szerintem beletenni a játékba az "Aid for Bruma" küldetést.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugye ez az, amikor minden város mellett be kell csukni egy Oblivion kaput. Az egész egy 8-10 órás monoton hentelés, semmi story, csak írtani ezerrel. Egyetlen pozitívuma a dolognak, hogy maguk a kapuk legalább valamennyire változatosak, de azért nekem kicsit erős, hogy egy exbörtöntöltelék, aki éppen jókor volt jó helyen (vagy rosszkor rossz helyen, ez ugye értelmezés kérdése), egyedül felszabadítja Cyrodill valamennyi városát. Arról nem is beszélve, hogy minek küldenek olyan katonákat Brumába a nagy kapuhoz, akik a saját városuk melletti kisebb kapuval sem bírtak elbánni...
  • Halfer
    #16809
    köszi. te hányas szinten vagy? már nagyon belejöttem a játékba, ez az egy ami nem megy. intelligencere nem gyúrtam amúgy sokat 40-50 körül lehet. akkor majd tápolom azt is de csak +1-et ad rá szintlépésnél.
  • Mr_no_NaMe
    #16808
    Mit kell csinálni Sanguine deadra prince küldijében?
    Azt van a küldikhez írva, hogy mennyek el egy várba és a vacsorát "bobjam fel" egy kicsit.
    De mikor kinyitnám az ajtót ami az ebédlőbe vezet azt írja hogy You cannot open this door. Hogyan kell oda bejutni?
  • donpedro
    #16807
    Aha, értem. Igazság szerint még nem tartok ott a Mages Guild-ben, szóval csak fordítani próbáltam, és a "replikálódik" kifejezést nem nagyon akartam használni. :)

    Mindenesetre kösz a helyreigazítást.
  • wester
    #16806
    fejlesztetgetheted mgé a mágiát me nekem már 270 ;)
  • wester
    #16805
    willpowerre + inteligencére gyúrj, ha könyvbl tanulsz az csak egy adott képességet növle meg egy ponttal ami után szintet léphve növelheted, de önmagában nem nő meg semmitől kivéve ha oylan ruhát viselsz ami ad plussz manát
  • Halfer
    #16804
    most 84 a maximum mágiám, lvl 9 vagyok, hogyan növelem a maximum értékét? melyik skillre gyúrjak vagy esetleg hol lehet tanulni olyat ami fejleszti?
  • David2
    #16803
    jah, kandallóban egy szénné égett hulla, padláson meg kellemeset lehet focizni a csontokkal, amúgy kellemes kis otthon:D
  • CUCLI
    #16802
    na megvan a silver pitcher. de a sima glasst sehol nem találom csak silver van meg ilyenek. kipróbáltam a silverrel glassal is de továbbra sincs tréning lehetőség :S
  • LegionarR
    #16801
    Hmm... Én az előbb Quest nélkül találtam meg azt a "kedves" kis házat. Gondoltam lehet beköltözök, mert engedte használni a benti ágyat. Bár egy pár dolgot ki kell pakolni :)
  • LegionarR
    #16800
    A kis gyáva! Tudtam hogy a táborba menekül!
  • David2
    #16799
    HI, ha vki tud segíteni egy chorros városi küldiben
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Chorrorban, a weatleah küldinél akadtam el, miután sikeresen egyesítettem a testvéreket, megértek, h találjam meg régi birtokukat. El is jutottam oda, kiírta, h ogrék feldűlták a házat, mennyek vissza ezt jelenteni. Utána megkérnek, h írtsam ki az ogrékat, mert ők ugye nem harcosok. Visszamek, bekenem kardom méreggel, sehol semmi! vártam a map mark pontnál egy egész éjszakát, de nem jöttek; hajnalban körbenézek még nagyobb sugárban, egy ogrét sem találtam:(
  • vLaDDD
    #16798
    megtaláltam thx!
  • Lobsterman
    #16797
    ha bepöccinted a martinos küldit, akkor a nyíl alapján tuti megtalálod
  • SaGa Jr
    #16796
    Hali!

    Vigyél neki ezüst kancsót és 4 poharat.
  • CUCLI
    #16795
    hm thx. megpróbálom.
  • Dr4gonlord
    #16794
    Nem duplázódik, replikálódik, beleraksz egyet és 1 nap mulva lesz még mellette +10.