41716
  • vaguny
    #16953
    AA kikapcs és megy a Print Screen!
  • Mike
    #16952
    az egy hálátlan geci, még csak nem is kedvel
    meg fogom ölni a rohadékot
  • Mike
    #16951
    mágusnak jobb? lövöm a tűzlabdákat 5 fps-sel, persze a gecik mindig félreugrálnak
  • Fejes021
    #16950
    én is és Flatlinehun is (aki nem gurus) ezt kérdeztem. de választ nem kaptam rá.
    Ha valaki másnak van ilyen, hogy nem reagál a printscreenre, de meg tudta oldani lécci jelezzen.
  • Mr_no_NaMe
    #16949
    Ne csináld már ennyire azért nem volt nehéz...Max a minotaurusokkal való harc.
    A többin csak save/load módszer azt csá
  • Mike
    #16948
    megcsináltam tegnap az a szaros dreamworld-öt erre ad jutalmul egy viz alatt is lélegezhetsz tekercset
    tátva maradt a szám
    miért nem küldött el rögtön a picsába?
    nem baj, ma visszamegyek hozzá és kinyirom, és kirabolom a házát
  • Mr_no_NaMe
    #16947
    Reggelt!
    Na most nekem mér van az, hogy nemtudok srcreenshotot csinálni?
    Még mikor feltettem a játékot átírtam a bAllowScreenShot=1-t és működött.
    De egyszercsak elkezdte azt csinálni, hogy nem reagál a prtscreen gombra :S
    Mit tegyek?
  • b-type
    #16946
    Egyébként jó harcos volt a csaj, mert emléxem hogy párszor át kellett ugrani az omladozó emeletet hogy időt nyerjek, és piszok gyorsan odaért.
  • CsőKujts
    #16945
    Szerintem az szinthez kötött, de lehet hülyeségeket beszélek mint általában.. :)
  • b-type
    #16944
    :DDDDD

    Nem volt könnyű csata, én 5ös szinten ütöttem meg...kihívtam volna ha lehetne, de sajnos nem lehetett, így meg kellett csapjam (ezt tényleg sajnáltam, de jó cuccai vannak/voltak és a vadonban vagyunk..)
    általában félmeztelen megyek, de ehez a harchoz beöltöztem ahogy kell :))
  • navahok
    #16943
    Úgy emlékszem hogy a chorolli fogadóban van a csávó (mindhta drak elf lenne de nem biztos)
  • CsőKujts
    #16942
    Rakj be valami modot. Hátha megoldja.
  • Kandurex
    #16941
    Indítottam egy harcos karit, 1 lvl, rohantam umbra kardért :), persze szarrá vert a hölgy :( többször is :((...simán átüti a blockot :E megyek szerzek egy zsák nyilat és sűndisznót gyártok belőle.
  • SNAKE01
    #16940
    hi all!megcsináltam chorrolban az ikertestvérek küldijét amikor vissza kell szerezni a tanyájukat az ogréktól.és azt irta valaki hogy miután megcsináltam mennyek vissza chorrolba és a szobornál waitolgassak 1-1 órát,és meg fog jelleni egy alak aki azt kéri hogy szerezzek vissza neki egy tárgyat,ez lenne a minimum 12 sebzésű fegyver amit megtarthatok.na szóval valakinek volt ilyen miután megcsinálta az ikres küldit mert nekem sajnos nincsen és azt szeretném tudni hogy másnak volt e ilyen...
  • CsőKujts
    #16939
    Hát nem tudom, én igen sűrűn kotorászok a kezemmel 1-től 8-ig és néha az sem elég. Sőt! Mondjuk megnézem milyen shieldet rakjak magamra még a heavy armor mellé. Megnézem milyen ellenállás lenne a legkorrektebb az adott szituációhoz. Aztán mikor kell nyomni dispellt stb. stb. van egy két varázslat aminek értelme is van. Emellet pedig 100%-osan kiélvezem a közelharc adta örömöket pld. a blokkolást aminek igen nagy az élvezeti értéke. :) Plusz nem kell otthagynom fájó szívvel a legyilkolt ellenfeleim értékes portékáit.
  • FlatlineHun
    #16938
    Egyébként nem. :)
  • CsőKujts
    #16937
    Hát ja de lehetne erősebb íjász esetében plusz levehetné ezt az elalélás és nem tudok ütni effektet. Egyébként ha valami nem reális akkor az az, hogy közelről íjat kelljen használni. Ez se tettszik de nagyon az íj az egy távolsági fegyver...
  • BEAST #16936
    "de nagyjából csak a bal egérgomb nyomogatásából áll a game plusz célzásból"

    az egész játék ebből áll , teljesen mindegy milyen kaszttal vagy
  • CsőKujts
    #16935
    Hát akkor mégiscsak oda jukadunk ki a végére, hogy néha benyomsz egy invisibility-t stb. de nagyjából csak a bal egérgomb nyomogatásából áll a game plusz célzásból. Na nekem pont ez nem tettszik. Amúgy nagyon szimpatikus az íjász azért is kezdtem azzal a gamet. De ebbe a játékba valahogy nem az igazi. Valahogy nem reális. Erősíthetnék nyugodtan a közelharci fegyvert meg a védelmet és gyengíthetnék az íjat. Azt vártam ha odaér negyed élettel akkor egy-két döféstől csak meghal. Szal véleményem szerint nincs meg az egyensúly. Ezzel pedig nem téged akarlak bántani, hanem a játékot mivel így nem látom értelmét annak, hogy íjásszal menjek. Pedig legszivesebben azt tenném...
  • tibor16
    #16934
    Köszönöm :) - éjjel amikor befejeztem (2h) az agyam tovább járt ezen, és akkor ez volt az 1-ik lehetséges változat... ( a másik, hogy kocsmázik, márha személy - hehe) Hihetetlen, vaki írta, hogy ha abbahagyja a játékot, az agya továbbra is ezen forog, no lassan nekem is máson se jár az eszem... -minden esetre, jobb mint a választások... köszi mégeccer
  • Jagi
    #16933
    mümümümümü... bocs
  • Jagi
    #16932
    a shield varázslat sztem még mindíg meg van...
  • Jagi
    #16931
    a shield varázslat sztem még mindíg meg van...
  • Jagi
    #16930
    A bőrpáncélnak sincs nagy def.-je. a Hp- meg kicsi néhányszor keményen megszivatnak, ha gázvan elő a rövidkardot és azzal, de én is ritkán használom...
  • CsőKujts
    #16929
    Ok. De még mindig nem győztél meg, hogy ez olyan fene változatos játék lenne. Te szereted az íjászt én nem mardjunk ennyiben. :) Ha mondjuk lenne fear, védelmező burok, mint Wow-ban meg ilyen nyalánkságok lehet más lenne a véleményem...
  • BEAST #16928
    minnél kisebb a fegyver annál gyorsabb és kevesebb fatigue kell a használatához
  • LegionarR
    #16927
    Erre nem is gondoltam... Mondjuk annyira nem lehet gyors, hogy mondjuk egy 12-es sebzésű tőrt válasszak egy 18-as sebzésű kard mellett...
  • BEAST #16926
    1. nem használok kiskést , kard csak dísznek van nálam mert szeretem az elven shortsword-öt
    2. mivel a Black Hand setet vagy a chameleon setetem használom kb 0 az armorom , de gyűrűvel meg nyaklánccal 40 ...
    3. lehet tényleg túl kevés hp-d volt , harc közben csak akkor kell innom ha 3-an 4-en támadnak
  • CsőKujts
    #16925
    Mert nincs páncélja azért. Még mindig fenntartom, hogy nem kötekszek! :) Lehet én vagyok a hülye és keveset raktam mondjuk endurancera. De megnézném, hogyan nyomsz le kiskéssel mondjuk 3 db. heavy armoros npc-t.. 70 %-on futkározás nélkül.
  • Mayday
    #16924
    Hat nem tudom, nem lehet tobbszor tamadni vele esetleg (vagyis gyorsabban, surubben?)
  • BEAST #16923
    minek használjam a bicskát ha a legtöbb ellenfél 2-3 sneak attack , de az első mindig az , utána sem kell elfutni , invisibility és megint mehet egy sneak attack ... vagy ha erre nincs idő akkor egyszerüen addig lövöm amíg meg nem hal ami kb annyit jelent hogy max 2x megtud ütni , a medvék elöl tényleg elfutok mert felesleges velük foglalkozni ... kb ennyi

    edit: nincs olyan helyzet hogy nekem kell közelmenni ... az ellenfelek sétálni , járkálnak a barlangban ... csak várni kell a megfelelő időre
  • LegionarR
    #16922
    Tényleg, ti láttok értelmet tőrt (dagger) használni, most hogy nem számolja külön a statját? Mármint az is a swordokhoz tartozik azt passz...
  • CsőKujts
    #16921
    Már ne is haragudj de egy dungeonba nem sok helyzet van, néha igen közel kell menni ahoz, hogy egyáltalán lásd az ellenfelet. Azt ha közelről vagy kénytelen beleereszteni egyet akkor mit csinálsz? Előhúzod a bicskádat azt lekaszabod őket?
  • Jagi
    #16920
    Hát nem az percek alatt leütik, ha nem vigyáz. Ezért van neki póver meg defense! :)
  • BEAST #16919
    miért lenne vége? nem értem a gondolatmenetedet :D:D:D:D
  • BEAST #16918
    nemis mondtam hogy hülyék , csak annyit hogy nem kell több éssz hozzá mint egy íjászhoz
  • CsőKujts
    #16917
    De ha 70% dif. nél light armorral nyomod üt egyet véged. Azt jöhet a reload. Kérek rá valami bizonyítékot hogy ez nem így van.
  • BEAST #16916
    dark elf assasin , semmi extra különösebb + nincs hozzá ... csak tudni kell mikor és honnan érdemes lőni
  • Jagi
    #16915
    JarJar a billentyűzetem...^^
  • b-type
    #16914
    MÁÁÁ!
    ki b'szogatja a harcosokat??
    odalépek! :)
    Csak a tisztán látás kedéért: nagy téma leszólni a tankokat, mintha az hogy harcos az azt jelentené hogy ostoba is, pláne ebben a játékban nem tudom mi köze van hozzá..pfff
    Pedig az ember azt veszi észre hogy a nagy eszére büszke csávesz ott gubbaszt vmi sziklakiszögelésen és kempeli a mobokat...távolról..biztonságban.
    Csóri harcos meg bemegy a közepébe (mármint ha kijátsza a kasztját), csapják mint répát, ütik bele a tulajdonságszívást, a kisistene meg kűzd az adott esetben 10 alá esett diavetítéssel.
    Bemenekül egy sarokba hogy ne tudják körbevenni, blokkol és csap.
    Mindeközben a nagyeszére rátarti meg ott lődöz vmi magaslaton. :)
    Hát vzze, csoda hogy nem cimbik? :)))))
    Na nehogy már azt higyje vki hogy a harcos a könnyű móka.