41716
  • tibor16
    #17592
    sz'asztok, - kirúúgtak a Fighters céhbőőőől! Ilyenkor mijjafrancot csináljak??? ráadásul, aztsem tudom - mikor. Csinálgattam a mage guildnak a belépő küldijeit, amikor az egyik városban, gondoltam a helyi harcosoknál alszom, akkor derült ki, mert még a miliciát is a fejemre hozták. El kell mennem , asszem Chorrolba, a céhvezető mondja meg, mit kell ilyenkor tennem.
    A másik, ha a városi őr le akar fogni, és én a harcot választom és megölöm, akkor mi van? - bountyben maradok?
    Más: mageként, az egyetemre bekerülve, lévén 7-es szintű, igen silány staffot kapnék, sokkal jobb van már nekem. Ilyenkor el lehet-e halasztani?, hogy erre az ajándékra igényt tartsak? és amikor választom a tulajdonságait, akkor azt is megválasztom, milyen irányú mágus leszek?
  • SNAKE01
    #17591
    nézted a logot?
  • Halfer
    #17590
    Annyiban jó hogy nem írtok 200 hsz-t, hogy ha picit távol vagyok, el tudom olvasni.
  • SNAKE01
    #17589
    na ja,énis így vettem észre.fél napot nem voltam és mindig 150-200 új üzenet volt!mostmeg...
  • SNAKE01
    #17588
    ezt nem lehet pihentetni!:DDDD
  • CsőKujts
    #17587
    Sajnos kicsit kezd "lepörögni" ez a fórum. Csak nem átpártoltak az emberek az Oblivion HQ-ra? :)
  • CsőKujts
    #17586
    Szerintem ilyenkor kell egy kicsit pihentetni. :)
  • SNAKE01
    #17585
    amúgy én ennek a játéknak annyira híve vagyok,hogy éjszaka mikor aludtam egyfolytában az oblivionnal álmodtam és magamat képzeltem a karakterem helyébe és csinálgattam a küldiket...mikor felébredek mondom:ehh mia?
    lehet hogy kicsit beleélem a játékba magam?
  • SNAKE01
    #17584
    hi all!
    azért tegnap elég nagy bug volt nálam,a szerzeteseknél leraktam már szinte a játék elején egy ládába a fölös páncélt meg a többi cuccot,ez még mindig meg is van.de nemrég ugyanazon a helyen egy másik ládába betettem egy legion páncél szettet meg egy két kardot,na ezek faszán eltüntek mikor tegnap visszamentem kivenni őket!ezután döntöttem úgy hogy van 50.000 pénzem és abból veszek inkább egy két házat és ott tárolom a cuccaimat tovább...
  • wester
    #17583
    HEllo, abban szeretnék segitséget kérni hogy a vámpírkúrához elmentem a banyához elvittem neki egy aragoniai vérét meg még előtte egy vámpír cuccát egy barlangból valamint az 5 grand soul gem-et, és a párbeszédben ez után van olyan növény hogy garlic, nightshade valamint bloodgrass, megszereztem mind, de ha rájukkattintok a párbeszédben elmondja hogy tudom megszerezni...de már mevan, de odaadni neki pedig sehogyansem tudom, kérem valaki mondja el mit kell csinálnom, köszi!
  • Kandurex
    #17582
    Nézegettem a statisztikát, a legvégén van ilyen, hogy Nirnoots érezték a készítők is, hogy ez erős aljaskodás
  • CsőKujts
    #17581
    Ehh. Sikerült elakadnom a broken vows nevű küldinél. Elvileg ez egy dark drotherhoodos küldetés.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valami J'xxx nevű macseszt kell megkeresnem bruma városában aki király a lefegyverzésben? Na mindegy gondolom nem is ez a lényeg hanem az, hogy nem találom az ebadtát. Nincs se a városba se otthon ahova a nyíl mutat. A supertitkos boroshordóját felnyitottam és kivettem belőle az iratokat meg az assasin rucit, de innentől meg vagyok lőve. Hogyan tovább? Help pls.
  • CHEAPBOY
    #17580
    fizesd le.
  • Vinsanity15
    #17579
    Valaki megmondhatná hogy a mazoga the orc nevű küldit hgy kell megcsinálni!az már meg van hogy ahhoz a shadee hez elmentem és ő tőle meg egy nőcihez akinek elűztem a szörnyecskéit !na ezután mit kell?mert shadee csak ugy beszél mazogával ha ezt megcsináltam neki!de megcsináltam és már voltam mind1ik karakternél de semmi.shadee ugyanugy nemakar szóbaállni mazogával
  • tibor16
    #17578
    köszi
  • CS@
    #17577
    Office of Imperial Commerce
  • tibor16
    #17576
    Sziasztok, házat vennék IC-ben, de ezt a Vinicia Melissaeia nevű libát nem találom. Vhonnan úgy tudom a Market Districtben van - de hol? tunna vki segíteni?
  • donpedro
    #17575
    Én is hasonló módszert alkalmaztam. :) Hozzáteszem, hogy én arra tippeltem, hogy csak azt a fazont kell kinyírni halkan csendben, aki a cuccaimat akarta elvenni. Még a hullát is elrejtettem egy függöny mögé, és felvettem egy olyan bíborszínű csuhát. Mondanom sem kell, a többieket nem izgatta túlzottan az álcám, ordítva kezdtek rohanni felém, nagy kardokat lengetve, ebből összeraktam, hogy nem jött be a terv. :)

    Azt még szeretném hozzátenni, hogy ha magasabb szinten megy neki az ember a főküldinek, akkor azért nyilván könnyebb. ;) Én 31. szintű voltam, amikor ott jártam.
  • 0Fritz0
    #17574
    Azért az elég vicces, hogy már egy 8-as szintű kari is képes túlélni egy ekkora esést.
    A „lépcsők” használatával meg nem is sérül olyan nagyot.
  • haxoror
    #17573
    Ha íjászkodáson kívül a karaktered semmi máshoz nem ért akkor sztem túl korán kezdted el ezt a küldetést vagy nagyon elszúrtad a karakter fejlesztését.

    A tolvajommnak (default Thief kaszt) csak a marksman az egyetlen harci szkillje de 2. szinten a buzi slaughterfishes küldetésen 12 slaughterfish -> 20 ponttal nőt a blade szkillem mert rá kellett jönnöm hogy csak íjjal nem fogok boldogulni a játékban :)

    Jól jön hátbaszúrogatásnál, minden sunnyogósnak csak ajánlani tudom
  • bgabor
    #17572
    De ez így akkor sincs rendesen megcsinálva. Az egy dolog, hogy mágus karakternek könnyű dolga van, de hát a játék egyáltalán nem csak a mágus karaktereknek készült, ugyebár.
    Szóval csak trükközéssel lehet megoldani a dolgot? Ez az első komoly hiba amivel találkozom ebben a programban.
  • Tutilevi
    #17571
    az elején nem kell kedélyesen elbeszélgetni a kultista portással, s így nem leszel lefegyverezve
    én úgy csináltam, hogy amint megláttam egyet egyből elhúztam a nótáját, mert hát csak a halott kultista a jó kultista
  • MrAndree
    #17570
    Nekem sikerült thieffel megoldanom. Agyonvertem a fickót akinél a cuccaim voltak, aztán gyorsan elszedtem mindent. Onnan már egyszerű volt.
  • MerlinW
    #17569
    Jahm, törrel való szégyenteljes rohangálással:) Ha mágus vagy könnyebb a helyzeted, 1-2 summon, pár tüzlabda ill heal spell és kész vagy:)
  • bgabor
    #17568
    A végigjátszást meg miféle kontár írta?
    Az ominózus Mythic Dawn barlangban vagyok, lefegyverezve. Erre a barom azt írja, kaszaboljam le a kultistákat. Mivel? Azzal az egy szál tőrrel? A villámjaik közül egy is leviszi a fél életerőmet. És vannak vagy huszan. Még azt a fickót sem tudom kinyírni, aki elvette a fegyvereimet, pedig kettesben voltunk és sneak attackal (6X damage) szúrtam hátba. Szóval hogy is kellene lekaszabolni a kultistákat??? A Wood Elf Marksman/thief emmel a lépcsőig sem mindig jutok el. Már vagy 20X próbáltam. De még mindig nemigazán tudom elképzelni, hogy a Wood Elf archer hogyan "kaszabolja" le egy szál késsel a magukat tökig felpáncélozó kultistákat...
  • wester
    #17567
    nem ezekből kell kotyvasztani me 1. belese kell rakni a garlicot me nem engedi 2. a végigjátszásban levan irva h csinálja meg nekem és utánna kell meginnom...de tőlem se fogadja el a cuccokat ugy mint a tőletek abban a thies questben a gyűrűt!...:S
  • Tutilevi
    #17566
    ezt kihagyni? merő bűn lenne...
    sőt már megfertőztem vele a fél osztályomat(akik eddig hírből sem ismerték a szerepjátékot):)
  • AnonymouS
    #17565
    uh, az gáz, mivel megcsináltam közben vagy 3-4 questet még :S
  • ShaiHulud
    #17564
    ezt enis beszoptam hogy elloptam tole ejszaka es nekem is 2 db volt nala, mar itt fura volt, aztan mentem volna leadni es nem fogadta el hogy nalam van. bekell tolteni egy elozo allast, ahol meg nem loptad el a gyurut, menj visssza a khajiit csajhoz mielott ellopnad mert o dumal majd meg valamit es csak ha utana lopod el akkor fogadja majd el.
  • AnonymouS
    #17563
    Azt hiszem sikerült felfedeznem egy elég idegesítő quest-bugot. Az egyik Thief Guild questet csinálom, az Andarhji's Heirloom-ot (asszem ez a címe). A lényege, hogy el kell lopni a grófné gyűrűjét és elvinni ehhez az Andarhjihez. A gond ott van, hogy miután megtudtam hol van a gyűrű, én odamentem és simán elloptam (méghozzá kettőt is), csak az a baj, hogy a személy nem fogadja el, egyszerűen nem tudom odaadni neki, pedig a nyíl is rá mutat. A probléma ott lehet, hogy kellett volna még beszélnem emberekkel, akik elmondják, hogy hol és mikor van a grófnő és hogyan lehet bejutni, csak én ezt azután tettem meg, hogy már elloptam a gyűrűt. Valaki tud segíteni ebben? Mit tegyek, hogy elfogadja?
  • Lacee
    #17562
    mondjuk a fegyver- és páncélboltban...? segítek, minden városban van legalább egy.
  • peluy
    #17561
    HI! Nemtom hol vehetek kardot meg páncélt, vagy eladni ezeket. Valaki meg tudná nekem mondani?
  • PiszkosFred
    #17560
    Csak tipp (nem voltam vampir eddig) , de ezekbol nem neked kell kotyvasztanod valamit, es azt atadni?
  • wester
    #17559
    hali, abban kérnék segítséget hogy miután elvittem a banyának(vámpírkúra quest) az aragoniai vérét utánna kér tőlem nightshadet garlicot meg bloodgrasst, megszereztem őket visszatérek de sehogyan se tom neki odaadni, lécci segitsen az aki már kikuráltatta magát, elre is
    kössze!
  • PiszkosFred
    #17558
    Udv az Oblivion addiktok taboraban. Mar azt hittem kihagyod ezt a reszt ;]

    Na szoval, kezdtem egy tolvaj beallitottsagu karaktert. Valami eszmeletlen jo ;] Fosztogatom a varosokat, most tobb penzem van, mint a magussal eddig osszesen. Grand Soul Gemeket is eleg surun talalok "zsebekben", el is rakom oket a kesobbiekre. Mondjuk az igazsaghoz hozzatartozik, hogy a bortont mar cachebol tolti a gep :D De "HC" tolvaj jatszok, ha elbaltazom akkor igy jartam, a ladabol visszaszedem ugyis az elkobzott cuccokat mindig. (hulye az az or, nem tunik fel neki hogy fel naponta jovok latogatni rokont :D)

    Van blade skill is - biztos ami biztos - de eddig alig kellett hasznalni. (szellemeknel egyedul, meg nincs silver arrowsom, illetve ami volt elkopott:]) Egyszer sem kaptak meg el varosorok ha loptam, ugyhogy maig nem ertem a korabbi kommentek problemait. Amikor lebukok a zsebmetszessel, akkor persze van nagy sikitozas.

    Szoval szegeny sorcim pihen a husvet alatt, mocsok tolvaj ellopta a jatekidejet ;]
  • Tutilevi
    #17557
    nem?hmmm... azért sztem nem árt ha legalább nyelvizsgás szinten kened az angolt( persze ha érteni is akarod)
    más:ma sikerült vennem még 512ramot.beépítem a gépbe, gondolom kipróbálom
    hát zmeg ilyen élményben még nem volt részem: legalább 2* joobra fel tudtam húzni a grafikát:)
  • CsőKujts
    #17556
    Hát azért az élvezeti értékét jelentősen növeli... Sőt!
  • Mr_no_NaMe
    #17555
    Hátő igazából megsem próbáltam elolvasni...de az Oblivionhoz még alsófokú angol sem kell :D
  • Tatyla
    #17554
    városokban a Mage guildek árusainál mindig van 1-1!
  • Lacee
    #17553
    és a játékkal hogy játszol, ha ezt nem érted? :)