41716
  • Lacee
    #17632
    a macit ő idézi meg, eddig mindig eltűnt az is ha lecsaptam a spriggant.
  • BladeW
    #17631
    Egy ilyen jatekot eri meg megvenni tizenezer forintert nem a tucatfps-t amit az ember vegignyom 7-8 ora alatt.
  • XeeN
    #17630


    Minden tiszteletem a tiéd! (komolyan)
  • obe
    #17629
    jaja:)..vagy a maci ér utól, vagy a wisph, amig e kettővel melózok, megjön a zöldaktívista csaj is:(
  • Kandurex
    #17628
    Inkább egy baj van ezzel a játékkal, iszonyat időrabló :(
  • Halfer
    #17627
    de az sztem questbe van hogy szerezd vissza azt a minimálisat is amit elvesznek tőled. szóval a hapsi muszáj megkeresned utána még ha egy ecset van nála akkor is.
  • David2
    #17626
    a futás:)
    vagy vmi brutál enchantolt kard
  • obe
    #17625
    én pont ezzel dög csajjal szivok egy barlangban, medvét idéz, meg egy will-o-wisph kíséri, 20 szorra ver le a gyenya kis trió:(((...a will-o-wisph ellen mi használ?
  • obe
    #17624
    nah nemtudom ki kérdezte pár(száz) hozzászólással ezelőtt az umbra kard az valami quest része, mivel a kardot nem engedi kidobni az invertory-ból...
  • edios
    #17623
    A megoldás igen egyszerű! Mielőtt lemész a barlangba vhová lerakod a cuccaidat, így nem lesz mit elvenniük, majd miután elvetted a könyvet, őrült futásba kezdesz, és akkor nemnagyon tudnak mit kezdeni
  • Gecco21
    #17622
    Haláli a játék.
    Egy beszari mágust próbálok meg kijátszani, elég komoly sikerrel. Eddig megfutottam egy darab haltól, egy kéregető csövestől, de pl. egy sziklától is, amit messziről medvének néztem :)
    Teljesen beleélem magam, ha valami neszt hallok, azonnal dobom el a fegyvert, és spuri. Igaz, hogy így nulla küldetést sikerült eddig teljesítenem, nade az ellenfeleim arca, ahogyan meglepve, távolodó alakom után néznek, na az mindenért kárpótol. Dühösek, tehetetlenek. De hát ez van, azért egy gép nehogy már győzedelmeskedjen az emberi elme felett...
    Közben rengeteget fejlődtem, hisz beszari mágushoz méltóan a sok meneküléstől a speedem tápolódik leginkább. Mindössze valami 'vérfagyasztó kiáltás', vagy 'nyüszítő' mod hiányzik, úgy gondolom, ezekkel még hitelesebben tudnék megfutamodni. Remélem hamarosan megjelennek.
  • grebber
    #17621
    14-es sebzést.

    Van már nálam 21-es sebzésű mágikus cucc is meg a lóvam is ott figyel 2 viszem eladni.Az a baj hogy annyi jó és sokat érő cuccot lehet találni de nembirom el.
  • Halfer
    #17620
    én az Arena-ban gyaktam le egy ilyet. az a második képen lévő bicska mit tud?!
  • grebber
    #17619
    Eddigi 40 órás kalandjaim során elősször találkozok ezzel-e és általában mindig mackópajtással találom még szerencse hogy könnyű lezuzni:


    Ez a lóvam éppen akrobatikus képességeit fitoktatja:

  • Laky
    #17618
    LOL :D
  • ronhaven
    #17617
    http://media.putfile.com/LolJauffre
  • PiszkosFred
    #17616
    Nem az oldalt szidta, (azt tegye nyugodtan, nem igazán érdekel), hanem a végigjátszást, ami egy embernek több napos munkája, és nem hiszem hogy megérdemli ezeket a jelzőket, csak azért mert ő bénázik. Hozzáteszem, a leírások amúgy csak útmutatók, és egy bizonyos karakterstílus szemszögéből készülnek. Mivel a legtöbb quest több féle módon is megoldható, pici kis gondolkodás és/vagy ravaszság, és egyéb trükkel áthidalható minden. De biztos vagyok benne, hogy csak pillanatnyi elmezavar volt a részéről, és azóta belátta, hogy hirtelen felindulásból használta ezt a két jelzőt a végigjátszás szerzőjére és produktumára.
  • MerlinW
    #17615
    Mellesleg NPC mod használatra nélkül sima ügy az a terem, moddal meg kíván némi furfangot:) De hát a fenébe is, ez egy szerepjáték nem?:) Használjuk a fejünket, nem biztos hogy mindig olyan jó állig felfegyverkezve maratoni előnnyel szemben állni az ellennel. Ha valakinek az kell, ne játszon RPG-vel, hanem menjek kvékezni:)

    Kontár Frednek meg annyit, hogy semmi baj az oldalával
  • PiszkosFred
    #17614
    Ne is foglalkozz vele, ha valami nála nem megy, akkor a másik a barom, a kontár, és a többi... nc
  • Halfer
    #17613
    Okostojás :) Nem level 2-esnek kéne lenned és akkor nem halál meg egyből. Azzal egy egy tőrrel simán le lehet ölni mindenkit meg ugye van mágiád is.
    /me fejéhez csap.
  • ati2002
    #17612
    Vissza kell szerezni a cuccaidat attól, ki elvette. Utána mehet a gyilok.
  • Kandurex
    #17611
    Én pl,. nem adtam le a runcimat, biztos, majd lemegyek egy szál pendelyben..:/
  • CsőKujts
    #17610
    Hát ez inkább a valóság hibája. :) De ez egy igen összetett kérdés szal hagyjuk.
  • Sanyix
    #17609
    Nekem is majdnem mindent elvett, de az Umbrát meghagyta. 10 másodpercig bírták :)
  • grebber
    #17608
    Csináld a csomo melékküldit és kalandozz fedezt fel a világot van mit bőven.
  • eprex
    #17607
    :( nem akartam pedig :(
  • grebber
    #17606
    Igen!!
  • eprex
    #17605
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hey ott tartok h martin megölte a lord dagon-t akkor végigvittem a főszálat?
  • grebber
    #17604
    LOL szegény új kapott lóvammal annyit ugratgattam le szakadédkokról hogy egyszer csak összeesett szomorú is voltam kicsit azt egyszer csak hirtelen újjult erővel feléledt :D
    Ez igy túl könnyű,de nembánom :D
  • Vinsanity15
    #17603
    Vagy lrgslább azt mondjátok meg hogy hogy lehet lefizetni valakit
  • CS@
    #17602
    Ez nem bug, vannak ládák amik „respawnolnak”, úgyhogy ezekből természetesen idővel eltűnik.
  • Vinsanity15
    #17601
    Valaki segítene lécci?#17579
  • Halfer
    #17600
    jaja ez nagyon igaz. legszívesebben egész nap a napsütötte erdőkben mászkálnék.
  • BladeW
    #17599
    "A másik, ha a városi őr le akar fogni, és én a harcot választom és megölöm, akkor mi van? - bountyben maradok?"

    Ha a rendorseg koroz, te meg megolod az elfogasodra kuldott rendoroket, fog e tovabbra is korozni a rendorseg?
  • Tatyla
    #17598
    mi az a sok ij ami kihullik a második ugrásnál?
  • bgabor
    #17597
    Hát igen. Ez az egy nagy hibája az Oblivionnak, meg a Morrowindnek, hogy sokszor az ember jobban érzi magát benne, mint a valóságban.
  • Vinsanity15
    #17596
    De hogy?és melyiket ,mazogát?
  • Etele1
    #17595
    SPOILER!

    Otthon van az! :) A nyíl a házra mutat,nem poénból.A -1. szinten keress egy félig eltakart csapóajtót a -2.-re.A térkép segít!
  • SNAKE01
    #17594
    szívesen,örülök hogy teccik!:DDD
  • Halfer
    #17593
    off: remélem nem torolnak meg érte ha nem vmi szépen fejezem ki magam, de kurva jó lett, jobb mint ahogy én elképzeltem, köszönöm szépen