41716
  • dunga
    #17552
    Helo. Tudom, hogy volt már kérdés, de csak nem találtam érdemben választ.. Grand Soul Gem-t hol lehet venni??? Imperial City-t írták, de ott nem nagyon van. Áááá, sz*r ez a vámpírélet!
  • grebber
    #17551
    Ha azthittem a fő szál után már nem találkozok a pokol tűzes bugyraival erre bolyongok és egy Peryte's Shrine remélem jól irtam átküld Oblivionba :D
  • SNAKE01
    #17550
    tudom, már rájöttem!
  • CS@
    #17549
    Házak
  • SNAKE01
    #17548
    már megvan!
  • Hmuda
    #17547
    Khm...kizárólag ezüst/daedra/enchantolt hat rájuk, más nem.
  • Mr_no_NaMe
    #17546
    De asszem az már igen.
  • Szikszai147
    #17545
    Köszi a választ!
    Eddig úgy tudtam, hogy a Steel sem sebzi őket...
  • Mr_no_NaMe
    #17544
    Csak az iron nem hat. Steeltol felfele már minden fegyver öli őket akár enchantolt akár nem.
  • Mr_no_NaMe
    #17543
    A Market districtben és valami Imp officeban a boltok között.
  • Szikszai147
    #17542
    Ha egy Orc karit indítok, és full harcosra képezem, akkor majd hogyan fogom megölni a szellemeket? Majdnem minden játékban harcost indítok, de látom, hogy a legtöbb fegyver nem hat a szellemekre... Ha nincs elég jó Destruction-öm, akkor meghalok? Asszem a Silver hat rájuk, de ha az elején nincsen...
  • Vinsanity15
    #17541
  • SNAKE01
    #17540
    és az imperial city-ben kitől vehetem meg a házat?
  • Vinsanity15
    #17539
    MY favourite town
  • Mr_no_NaMe
    #17538
    Az első 2k-s imp ház a legjobb akárki akármit mond. Talán az 1 fokkal nagyon az jobb de kastélyt semmiképpennem :)
  • grebber
    #17537
    Mindenki házra költ?Én inkább a halot emberek házát használom az ingyen van :D
  • SNAKE01
    #17536
    nem tudja valaki véletlen hogy chorrol-ban kitől lehet venni házat?
    ja és azt is jó lenne ha megmondanátok hogy merre van az ingatlan tulajdonosa.köszi!
  • Mr_no_NaMe
    #17535
    De ez külföldiül van
    Fordítsd le azt majd elovlasom :D
  • hippy
    #17534
    Eztláttátok már?Van benne egy-két okosság.
  • SNAKE01
    #17533
    köszi de amúgy már rá jöttem!
  • SaGa Jr
    #17532
    Hali!

    Ott van a leírásban. Kutatsd végig az egész területet és találd meg a keresett személyt.

    Bármikor további infó kell (vagy csak átkutatad a teljes egész területét Arpenia-nak) csak beszélj Oreynnel aki ugyebár ott van veled...
  • dante3
    #17531
    Hol találom meg a Gray Fox nevezetű bűnözőt?

  • MerlinW
    #17530
    De lehet hogy glass(?) armorra gondoltál:) Azt meg majd találsz valakin:)
  • SNAKE01
    #17529

    itt mit kell csinálni?

    amúgy ez a küldi!
  • MerlinW
    #17528
    A zöld potionok mérgek. fegyvereket lehet velük bekenni. Te magad is készíthetsz, ill potion árus npc-től is vehetsz amennyit nem szégyelsz:)
  • Szikszai147
    #17527
    Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. :)
    Még egy kérdés: Hol lehet üveg (zöld színű) cuccokat találni... amúgy csak jól néznek ki, vagy erősek is?
  • Ron Ragm
    #17526
    Lehet csak nekem újdonság, de itt a Morrowinddel ellentétben a saját készítésű Restore attribute potionoknak az effektje megmarad (ugyanúgy kezeli mint egy restore health-t)
  • MrAndree
    #17525
    Hát nekem többször is leütötték de mindig csak unconscious lett. Aztán egyszer nem írta ki, hogy el lett rakva az istállóba és azóta nincs meg. És még csak el sem búcsúzhattam tőle. :)
  • grebber
    #17524
    Majd kiprobálom.De azse baj ha a régi paripa elveszik igaz volt rajta szép páncél de az új lóra pakolhatók cuccokat.
  • MerlinW
    #17523
    Halhatatlan paci? Wow. Nekem kidurrant a kereke, mikor ráfeküdt 2 troll. Lehet bug..

    Grebber: azt nemtom, nekem akkor nem volt másik, de sztem ott lesz az is a garázsban:)
  • MrAndree
    #17522
    Nem tud meghalni. Viszont nekem elveszett. :(
  • grebber
    #17521
    Oké ez király de mi lesz a másik eddig lóvammal??
  • Mr_no_NaMe
    #17520
    Alap. Amúgy meg grebber az 517 kicsit sem spoiler (y) :P
  • MerlinW
    #17519
    amíg meg nem döglik..:)
  • MerlinW
    #17518
    én nem csak aludtam rá, de ittam is:D
  • grebber
    #17517
    Miután a fekete csukjás csávó kérésére lemészároltam mindenkit a Sötét Testvériség szállásán visszatérve kaptam új feladatot (milyen meglepő :D )
    És kaptam egy überfasza lóvat amelyre else hiszem lehet pakolni!!!!!!

    Kérdésem ez a ló már örökre velem marad?
  • Mr_no_NaMe
    #17516
    Akkor jelenik meg ha megöltél 1 ártatlan embert és aludtál rá egyet :)
    Nem ütközik egyik guildal sem és igen érdemes oda belépni.
  • MerlinW
    #17515
    nem szinthez kötött, egyébként érdemes, mert félelmetesen jók a DB questek
  • PeeVee
    #17514
    amugy a kardok stb... megmaradnak a házunkban? nem fognak eltünni a tárolo rekeszekböl????
  • Szikszai147
    #17513
    Mindenkinek megjelenik lvl 7-nél egy ember, akinél be lehet lépni a Dark Brotherhood-ba? Érdemes egyáltalán belépni oda? És ez nem ütközik a Fighters Guild, vagy egyéb küldikkel?
    Előre is kösz a válszokat...