41716
  • SaGa Jr
    #17753
    Hali!

    Időpont függő mikor vannak kinn a kedves kis orge-k. Ha kinn nem találod őket, menj be a házba. Vagy odabenn lesznek, vagy valahol a környéken bóklásznak.

    Mondjuk nekem ilyen nem lelem az ellenfeleimet akció a Fighters guild egyik küldetésében volt, amikor egy ork nemes lányát kéne kimenteni 3 ogre karmaiból. 2 ott is volt ahogy kell, de a harmadikat nem találtam. Várakozni nem tudtam, mert a program szerint ellenség volt a környéken. Aztán végül elsütöttem egy detect life varázslatot és körbejártam a terepet. Hát nem ott szunyált a 3. dög a magas fűben? :-)

    Szóval körül kell nézni alaposan, és nem csak a közvetlen környéken. Egy jó erős detect varázslat is sokat segíthet, de legrosszabb esetben csak várni kell és kész.
  • SaGa Jr
    #17752
    Hali!

    PiszkosFred:
    Újra meg tudsz fertőződni. Egyszerűbb egyben kipakolni egy vámpírtanyát, majd a végén felhajtani egy cure disease potiont vagy ellőni egy ilyen varázslatot.
    Ha meg végigcsinálod a vámpírságból kigyógyulós küldetést és vámpírból visszaváltozol normál halandóvá, akkor is újra vámpírrá válhatsz, ha elkapod a betegséget és alszol mielőtt ellőnéd a gyógyító varázslatot.

    Mr_no_NaMe:
    Biztos hogy low trainer az illető? Mondjuk Brumában Edla az lenne, de mindaddig míg nem dumálod 80 fölé magad addig nem fog tanítani. Emellett csak bizonyos időpontokban tanít (ha jól emlékszem délelőtt 10-től talán du 1-ig, vagy hajnalban ugyanezen időpontokban). Ha nem a megfelelő időpontban vagy ott nála, akkor nem lesz aktív a training ikon. Ha nagyon nem jó ez az illető, akkor még mindig megkeresheted Shameer-t Skingradban (őt is a házában kéne elméletileg leszólítani training ügyben, de jó ha naponta 1-2 órát tartózkodik ott)...
  • grebber
    #17751
    ÁÁÁÁ nagyba bolyongok a semmibe találok egy templomot mondom bemegyek,bent volt két varázsló akik persze egyből csontikat idéztek és 4-en kezdtek el csapkodni mondom majd hülye leszek harcolni ugyis lezuznak körbefutottam a terembe volt egy harcos hulla megnéztem mi van nála hát egy 5600 arany értékű 5-ös pajzs!!!!!

    Na mondom akkor harcolok mert ez kő mint egy falat kenyér.Persze szarrá vertek.
    LOAD --> már nem volt ott a pajzs :(
  • Mr_no_NaMe
    #17750
    Mért van az, hogy nem tudok marskmant tanulni? Nincs a fő skilljeim között de akkoris. Elmentem egy low tanárhoz (12-es a marksmanom) Brumába ott mondja is, hogy tud tanítani ha bírom. Aztán meg nincs ott a training ikon a beszélgetésnél.
    Bár nemhinném, hogy csak fő skillt lehet tanulni mert a blunt nincs a fő skilljeim közt és mégis tudtam egy fighters guildben.
    Mi lehet a probléma?
  • PiszkosFred
    #17749
    Ezt már én is kérdezni akartam. A kigyógyulás ezúttal is végleges mint a szomszédban? Vagy most bármikor újra és újra vámpírok lehetünk?
  • MuadDibX
    #17748
    köszi szépen, akkor most megyek és kigyógyulok.
  • Tutilevi
    #17747
    semmi akadálya a későbbi vámpírságnak ha most még átváltozás előtt meggyógyítod magad
    sőt akár sorozatos jelleggel is meg tucc később fertőződni:)
  • Mr_no_NaMe
    #17746
    MEGAÜBER THX
  • MuadDibX
    #17745
    Ha elkaptam a vámpírságot, de most még nem akarok átváltozni, és meggyógyítom magam, akkor később még elkaphatom újra? Lehet, hogy kezdő kérdés és egyértelmű, de most muszály lenne kigyógyulnom, mert már pár órája játszok, de csak most tűnt fel, hogy megfertőztek, átalakulni most azonban még nem lenne jó, a későbbi vámpírlétről viszont nem akarok lemondani.
  • PiszkosFred
    #17744
    Hát nincsmit, de inkább ne nekem köszönd, hanem Jinx-nek, aki beküldte. ;] Én csak szóltam, mert valamelyik fórumon valaki keresett egy ilyet, és asszem itt. De ha nem, akkor is talán hasznos.
  • Kandurex
    #17743
    Nekem akkor jöttek, amikor velem volt a két testvér is!
  • Kandurex
    #17742
    Hmm, mondjuk ehhez nem árt némi előismeret, ha megakarunk valamit találni :/ ahogy elnézem van ám cave dögivel :p
  • David2
    #17741
    én is hasonlóan jártam, kerintem egész éjszaka a ház körül, de nem jött egy sem:(
  • Fejes021
    #17740
    Köszönjük jóságod!
  • PiszkosFred
    #17739
    Pár napja kérdezte valaki, hogy van e részletes map Cyrodiilhoz, rajta minden várossal, bányával, rommal, kocsmával, és egyéb marhasággal. Ma kaptunk egy levelet, benne egy ilyen térképpel. Akit érdekel KATT IDE. Talán használható amíg nem lesz jobb.
  • Fejes021
    #17738
    Elvileg ott bóklászik 3 Ogre
    Valszeg egy bug. Töldsd újra.
  • Mr_no_NaMe
    #17737
    Viszont :)
    (\/)
    (O.o)
    (><)
    /_|_\

    Ez kicsit nyomibb nyuszi :D
  • Hmuda
    #17736
    [brutalnagy](\_/) Boldog
    (O.o) Nyulat
    ((") (") Oblivionosok!
  • Mr_no_NaMe
    #17735
    Bittos ilyen darázs vempájör vót.
  • 0Fritz0
    #17734
    Ennél a küldetésnél elakadtam, a ház mögötti kijelölt helyre mentem, de ott nincs egyetlen monszta sem.
    Már kipróbáltam a húsdobálós trükköt is, de csak pár hangya izgult rá a témára.
    Ötlet?



    (Tutilevi, köszi a linket)
  • Kandurex
    #17733
    Megcsípett?
  • NZiM
    #17732
    Hali.

    Kérdésem: egy barlangban vámpírokba futottam, egyik meg is csípett, de nyomattam cure disease-t. Ha ilyen gyorsba kurálom magam, akkor nem leszek vámpír ugye.
    Másik, hogy most nem emléxem aváros nevére, de egy farmon egy csajtól kaptam a küldit hogy hozzam vissza a férjtől a buzogányát vagy mit. Az meg is van, sőt!!! valami csoa folytán 2 is van belőle, de a csaj nem hajlandó elfogadni... ez bug?
  • Dr4gonlord
    #17731
    Jaj, elnézést.
  • Mr_no_NaMe
    #17730
    Ha közbe mikrofonozol akkor szokta. Nekemis miközben msnen vagy ventrin beszélgettem teljesen tompa és fos lett a hang. Bár lehet, hogy ez csak nálam van.
  • Dr4gonlord
    #17729
    Van kettő billem, ha fontos a hosszú 'i', akkor használom a magyart, de nem szivesen adom fel az MS NE 4000-ret.
  • Kandurex
    #17728
    Utálni rövid ú.
  • Dr4gonlord
    #17727
    Amúgy volt itt vita arról, hogy az armor csak 85-ig ment fel, és nem tovább. Nos, nem tudom, hogy kiderült-e miért, de a manual irja, hogy az AC a pajzs által elnyelt sebzés százaléka, tehát ha sebeznek rajtad mondjuk tizet, akkor 8.5 sebzést a pajzs sziv be, ezért megy tönkre gyorsan magasabb szinten, és nem megy tovább, mert akkor sebezhetetlen lenne a játékos ameddig a pajzs/páncél véd, valamint iszonyatosan gyorsan tönkremenne a pajzs/páncél. Amúgy nem rossz a Horse Armor, meg már van hozzá Daedric textúra is, bár még nem teszteltem, jó nekem a steel is, majd rárakom Shadowmerere, ha megszereztem az új karimmal.
  • Dr4gonlord
    #17726
    Nem útálok én senkit, Isten ments engem attól, semmi jó nincs benne, csupán kifejeztem a véleményem.
  • obe
    #17725
    használj olyan varázslatokat, amik ezen tulajdonságodat növelik.
    pl: használj destruction, conjuration, alchemy, alteration varázsokat, ezek növelik a willpowered, és iq-dat..eccerüen használj ilyen spelleket
    jah és a magus guildekben tanittathatod magad a mesterektől pénz ellenében
  • BladeW
    #17724
    3-4 szinten még enis erosnek ereztem a harcosomat
  • McFrost
    #17723
    nem vettem észre:)
  • LegionarR
    #17722
    De azért "megnyugtatna" ha más is szólna hogy észrevette ezt a játékban...
  • LegionarR
    #17721
    Én biztos vagyok benne, mert hallom hogy ezzel szórakozik...
  • Kandurex
    #17720
    Nem vagyok benne biztos, hogy található egyáltalán ilyen típusú optimalizáció a játékban,
  • LegionarR
    #17719
    Szemétség hogyha csak a játék váltogathatja a hangminőséget (sztem fps-től függően), jó lenne ha ezt is be lehetne állítani az launcherben (mint egy pár játéknál)
  • LegionarR
    #17718
    Nem tudjátok hogy lehet beállítani hogy végig jó minőségű maradjon a hang? Mert néha hallom hogy átvált jobb minőségűre (piszok ritkán, sztem 44 khz), de marad utána 22 khz-en kb.

    Bocs ha a hz-kat nem jól írtam...

  • Dili Doki
    #17717
    Peryite shrine-tol ÉK-re találtam 1 barlangot, Lost boy cavern v vmi ilyesmi névvel, a barlang mélyén van 1 lich amit sem megsebezni nem lehet sem szóra bírni, gondolom vmi küldihez kapcsolódik a lelkem, vki tudna adni 1 tippet h hol lehet felvenni a hozzá tartozó küldit?
  • CsőKujts
    #17716
    Szóval akkor te mindenkit utálsz akinek esetleg nincs meg az alapvető intelligenciája? Igazad van más emberi értékek nincsenek is...
  • kill3r22
    #17715
    harcos karakterem van de mages guild tagja vagyok és amiket leirtál skilleket a minor skillek között van.....de hogy hogy gyurjak ezt hogy érted?
  • obe
    #17714
    de milyen karaktered van?
    mik a fő skilljeid?
    willpowerre, meg intelligence-re gyurjál, de ha ezeket sehova nem "vetted" fel, (sem major, sem minor ), és továbbra is varázsolni szeretnél, akko kezdj el egy uj karit....de javitsatok ki ha nem igy van