41716
  • Dr4gonlord
    #18554
    Bemész IC-ben az Imperial Office of Commerce and valami nevű helyre a Market Districtben, és ott meg tudod venni, amúgy Waterfront District-ben van.
  • Halfer
    #18553
    PiszkosFred, nem tudnál egy képet küldeni a térképről, ahol az a 2000 arany értékű viskó van? :$ előre is köszi
  • CarajoEsp
    #18552
    Hát nemtudom. Énis megvettem a két plugint, és annak ellenére, hogy ezerFt valóban nem a világ, úgy érzem, hogy kicsit át lettem verve. Főleg az Orrery nevetséges, noh mindegy, nem szidok senkit, megyek és játszok:)
  • PAYNE
    #18551
    köszi! mostmár legalább a könyvtáramat be tom szépen rendezni!
  • Dr4gonlord
    #18550
    A fizetős MOD-hoz: Nos, az Orrey nem ér meg 500-at, a HA-ért viszont kifizetném az 500-at, mert az tetszik, csak egyelőre nem tudom kifizetni, de nyáron bankkártyaigénylés lesz, mert hamarosan kelleni fog, majd akkor.
  • Dr4gonlord
    #18549
    Könyvpakolós mod van, én is használom, és nagyon király. Piára nincs, vagyis arról nem tudok.

    Könyvpakoló MOD

  • OculusDei
    #18548
    ööö... megpróbálom mégeccer:

    hello! vannak ezek a bazi nagy kövek a asztrológiai nevekkel (apprentice, steed, stb...) amik adnak ilyen naponta egyszer használatos képességet. mindet felveheted? vagy keressem meg a sajátomat? vagy? egyenlőre visszatöltöttem és nem vettem fel... valaki?
  • b-type
    #18547
    én nem tom nyugat-kelet mi helyzet...de gondolom keleten is vannak nagy rajongók.
    gondolom töle/ük is elvárható akkor hogy kifizesse.
    - A pék süti a faluban a kenyeret és kirak egy becsületkasszát, az egész falu vígan rágcsálja az ingyen kenyeret, míg a pék barátai fizetnek...egyszer páran csak odamennek hogy figyelj pék bzze én nem akarok a cimborád lenni.

    Nekem nincs bajom az 500forinttal, 1× esetleg 2×. Nekem is az elvvel volt gondom eddig, mert egyszer 500 500 többször 500 meg sokezer.
    De ha még le sem próbálják védeni,..nem tudom egyáltalán van benne figyelmeztetés hogy terjesztése büntetendő?
    én úgy tom nyugaton is van bünözés.
  • PiszkosFred
    #18546
    A gond cska az, hogy ez a fizetős mod nem nekünk szól, ide a balkánra. Amcsiban szemrebbenés nélkül letölti és kifizeti a több százezer ember, mielőtt annyit mondana, hogy fapuma. És ez a bevétel tökéletesen ki is elégíti a gyártókat, és emiatt nem is fognak ezzel leállni. Látod, a paci armor 1-2 hete aktív, és mégis top1 az eladási listákon az Oblivion. Nem igazán érintette a vásárlókedvet a fizetős plugin miatti hiszti.

    Peccs - ha lesz valaha - az ingyenes lesz. A többi pedig fakultatív, embertől függ mennyire kell neki vagy nem. Sok jóember nem az 500ft-ért van kiakadva (azért ennyire csórók mi sem vagyunk itt vadkeleten), hanem az elv nem tetszik nekik. Pedig ez lesz a jövő. Úgy néz ki.
  • Tutilevi
    #18545
    azta kva!!!!!!!!!!!!!!!
    11. szint, fighters guild champion szintnél 1. küldi.
    be kell törni blackwood company székhelyére
    a lootom:teljes dwemer armor szett, fél mithrill szett, fél ork szett, legalább 20.000 értékű enchantolt cuccos, elven fegyverek
    kicsit megnőtt a gyűjteményem????
  • PAYNE
    #18544
    Na hali!Lenne egy kérdésem.Mégpedig az hogy nincs e olyan mod vagy valami amivel a házban könyebben lehet pakolgatni rendezgetni mert nekem az nem nagyon jön be hogy 2 könyvet nem tudok egymáa mellé úgy berakni a polcra hogy ne boruljanak fel. És még az italtartóba se tudom bepakolni a piákat anélkül hogy ne boruljanak essenek ki vagy valami baj ne történjen... szóval kéne valami cucc (ingyenes :D) amivel normálisan be lehetne rendezni a házat. Ha 1általán van ilyen...
  • b-type
    #18543
    Nem kell mert tényleg.
    De érdekes a helyzet, és kiváncsi vagyok hogy hogyan képzelik ezt hosszú távon, mert gondolom ők is tudják hogy terjed az ingyenes.
    elvileg semmilyen hivatalos oldal nem linkelhetné..nem tudom hogy lehetne levédeni, úgy hogy ne sérüljön a játékélménye azoknak akik nem akarják használni mind vagy csak egyet.
    Értem én hogy a rajongó fizet és kész ha akar, aki meg nem az meg nem fizet és kész.
    Vannak igazságbajnokok, de a nagy rajongók sem egyformák, és páran tuti elgondolkoznak hogy mit is csinálnak....és egy rajongótábornak kedvezni kellene sztem, nem elnézni hogy csak ők fizetnek.
  • Kandurex
    #18542
    Kell link?

    Egyébként majdnem minden "nagyobb" torrent oldalon fent van minden mod. (piratebay, mininova, isohunt stb. stb.)
  • b-type
    #18541
    Már ez is fent van ingyen????
    Komolyan nálam még egyik fizetős mod sincs fent, mert így nem kell.
    DE
    Most ha belefilózom, valamit kellene tenniük, mert így pont azokat, és csak azokat húzzák le akik a sorozat legnagyobb rajongó (és van rá pénzük term.).
    Nekem ez most kicsit röhejes, és talán bántó a szóhasználat, de most komolyan vzz, ez a helyzet, ennyi erővel egyszerűen pénzt is kérhetnének.
    Aki nem nagy rajongó az nem ad, aki nagy rajongó az pedig ad.
    és akkor nincs ez a bonyodalom.
  • Kandurex
    #18540
    Vicces ez az Orrery mód, mondjuk jó, nem fizettem érte, de akkor se ér 500 pénzt.
  • SNAKE01
    #18539
    ok,thx!:D
  • PiszkosFred
    #18538
    Umbra a kard neve, a küldetés a kardról szól, azt kell majd átadni egy Daedra Hercegnek. Ha nem adod el (vagy megjegyzed kinek adtad el), akkor bármikor megölhető elvileg.
  • SNAKE01
    #18537
    hi all!Umbrát bármikor le lehet gyilkolni vagy egy quest során kellene igazából?
  • Dr4gonlord
    #18536
    Na, nem spammolom tovább a fórumot, de lejöt az Orrery, megyek tesztelem.
  • PiszkosFred
    #18535
    No akkor ezt is tudom. Koszonom, nekem nem tunt fel. Nagyon hianyolom a jatekbol a "log"-t, ahol utana lehetne nezni par dolognak.
  • Dr4gonlord
    #18534
    Tévedtem ,van.
  • Dr4gonlord
    #18533
    Jaj, a az 18359-re nem az előzőt szántam, hanem azt, hogy a Horse Armor növeli a ló életét, mellesleg az Orrery-he még nincs se seed se leecher, hmm. (szétnézek még pár helyen).
  • Dr4gonlord
    #18532
    LOL, és LOL és csak LOL. Nos, Umbra romjában sikeresen belementem a csapdéba, mert annyira siettem, de semmi gond, mert a végén győztesen távoztam :D. A lényeges elem, ami lehet, hogy csak nekem új, hogy megyek Oblivionba, beléptem az IC-től kb. DNY-ra lévő kapun, bent mászkálok, egyszercsak kapuhang, mondom WTF? Visszanézek, másik kapu sehol, térképen se volt már rajta, megyek tovább, látom, hogy ott egy másik kapu, mondom WTF? Két kapu volt, az egyik a DNY-i, a másik meg Cheydinhal ÉK-i részén, na ilyen se volt még. Csak az egyiket zárta be a Sigil Ston elvétele, heh, érdekes.
  • SaGa Jr
    #18531
    Hali!

    Valóban nem befolyásol semmit, ha 100 fölé megy valamelyik skill. Nincs kihatása a sebzésekre (fegyveres skilleknél), bár a magic skilleknél talán csökkentheti tovább a magicka igényt.
    Legalábbis remélem, mert különben nem lenne egyszerű elsütni a level 30 fölött megszerzett Finger of Mountain spell-t, ami alapból 200-as villám sebzés 10-es távra mindenkinek. Ez 100-as destructionnal is 700+ magicka volt.

    A sigil stone-ok esetében meg mindig más hatásút kapsz. Egyedül a power leveljük azonos (mert azt az aktuális szintedhez generálja). Szóval ha mindig load-al visszatöltöd a bezárást és a kő felvételét, mmindig mást kapsz. persze véges számú a kombinációs lehetőség.

    Sigil Stone-ból erősség szempontjából 5 típus van:
    Descendant Sigil Stone (ez a leggyengébb, akkor kapod ha 1-4 szint közötti a karaktered)
    Subjacent stone (5-8 szint között kapod)
    Latent stone (9-12)
    Ascendant stone (13-16)
    Transcended stone (17+)

    Hatások meg a következőek lehetnek (a párosítás szerint első a fegyverben érvényesülő hatás, a második a vértben/gyűrűben/nyakláncban/ruhában érvényes hatás):
    Absorb Agility - Fortify Agility
    Absorb Endurance - Resist Disease
    Absorb Fatigue - Fortify Fatigue
    Absorb health - Fortify health
    Absorb Intelligence - Fortify Intelligence
    Absorb magicka - Fortify magicka
    Absorb speed - Fortify speed
    Absorb strength - Fortify strength
    Burden - Feather
    Damage Fatigue - Fortify Fatigue
    Damage Health - Fortify Health
    Damage Magicka - Fortify Magicka
    Demoralize - Fortify Willpower
    Disintegrate Armor - Shield
    Dispell - Spell Absorption
    Disintegrate Weapon - Fortify Blade
    Disintegrate Weapon - Fortify Blunt
    Fire Damage - Fire Shield
    Fire Damage - Light
    Fire Damage - Resist Fire
    Frost Damage - Frost Shield
    Frost Damage - Resist Frost
    Frost Damage - Water Walking
    Shock Damage - Night Eye
    Shock Damage - Resist Shock
    Shock Damage - Shock Shield
    Silence - Chameleon
    Silence - Resist Magic
    Soul Trap - Resist Magic
    Turn Undead - Detect life

    A számszerű hatást (már ahol szükséges) még nem tudtam kideríteni mi alapján ahtározza meg a program. Először azt hittem a szint alapján de nem igazán. Valószínűbbnek tűnik, hogy mindegyik kőtípushoz (erősség szempontjából) tartozik egy skála, amin mozoghat a számszerű hatás értéke.

    Szóval összességében a válasz, hogy nem lesz olyan Sigil Stone, ami Endurance növelő hatást biztosít.
  • SaGa Jr
    #18530
    Hali!

    Már bocs, de vak vagy. :-)
    Mikor kezded, először a fajt választod ki és a nemet. Ha ezt megtetted akkor átkerülsz egy másik lapra, aminek a tetjén oda is van írva hogy name (meg van ott még alul hogy komplexitás, meg életkor, meg középen egyéb dolgok amik megint újabb lapot nyitnak meg). Na oda bökjél és add meg a nevet amit akarsz.
  • Tutilevi
    #18529
    LOL
    de hátha már megvan akkor minden ok
    na mentem gémelni
  • AC2
    #18528
    ez volt a gond, de azért kössz
  • AC2
    #18527
    bocs mindenkitől! :) túl kicsi volt a bontásom és ezért lemaradt a kép felső fele
  • Tutilevi
    #18526
    igen ilyen valóban nincs, mindegyikünk karijának Anonymus a neve:)
  • Tutilevi
    #18525
    kezdek kijönni a sodromból:AFÖLÖTT KATTINTSÁ!!!!!
  • AC2
    #18524
    vagy vak vok vagy tényleg nincs ilyen
  • AC2
    #18523
    nekem a legfölső az hogy race
  • MrAndree
    #18522
    Egy jó tanács. Szerintem ne játsz ezzel a játékkal. Sőt ha ilyen szinten gond egy ilyen dolog megoldása, akkor szerintem semmilyen játékkal ne játsz.
  • Tutilevi
    #18521
    ennyi help se volt elég?
    na akkor szájba rágósan:karaktergenerálásnál vagyunk ugye
    jobb oldalt a karaktered képe, bal oldalt a kari menüpontjai egy szép ablakban
    ebben a kissé sárgás ablakban legefelül látható egy enter name kiírás, oda kell kattintani, s voala:máris írhatod a kari nevét
  • AC2
    #18520
    amikor elkezdem csinálni a karit akko hova írjam a nevem? nincsen sehol olyan hely ahova beírhatnám
  • VRSDM
    #18519
    Hi, nem tudtok egy SSE teszter progit, mert amiatt nem fut, és ugy kipróbálnám hogy mit cseréjlek hogy menjen... kösz előre is...
  • AC2
    #18518
    pls help!
  • AC2
    #18517
    rendesen a karakter csinálásnál
  • b-type
    #18516
    mondjuk a halállistára?
  • N1ggA
    #18515
    A magyar honlapon olvasom a fajok leírását. a Skillek (aminel a skill bonus van) meg a fajok sajátos képességeinek van valami magyar leírása?