41716
  • Lyan Kyj
    #18594
    Tarts lenyomva a 'Grab'.et, alapból 'f' billentyű, és mozgasd az egeret.
    Lények irányításához is külön spell van, szörnyre és humanoidra külön-külön
  • arpad vezer
    #18593
    De hogyan mozgatom? És élőlények felett nem tudom átvenni az irányítást?
  • arpad vezer
    #18592
    A 2. kérdésem érvénytelen, mert idő közben találtam egy listát.
    De az 1. még él: Mire és hogyan használhatom a telekinézist?
  • Lyan Kyj
    #18591
    Sztem nem sok mindenre, mert igaz, hogy tudsz távolról tárgyakat mozgatni, de azokkal nem tudod sebeezni az ellent...
  • CS@
    #18590
    Minek ezt megkérdezni? Próbáld ki, nem túl nehéz.
    Amúgy attól függ mennyi HP –d van és, hogy mennyire vagy sérült.
  • Lyan Kyj
    #18589
    megnyomod a 't' betűt, és a csúszkát húzot, hány órát várjon..ha csak simán állsz, nem fog regenelni. Vagy aludj, 1 óra is elég....vagy fast travelezz kicsit messzebb..
  • arpad vezer
    #18588
    Hi all!

    Mire jó a telekinézis és hogyan tudom használni?

    Amúgy nincs valami magyar nyelvű gyűjtemény a különféle varázslatok hatásairól?

    Köszi a segítséget!

    Áv
  • McFrost
    #18587
    de mennyit kell várni,hogy visszatöltődjön a "piros csíkom"?
  • Lyan Kyj
    #18586
    Debuffokat csak templomban lehet semlegesíteni. Hp-mana regenhez meg várni is elég.
  • Lyan Kyj
    #18585
    Van olyan scroll, hogy Soul Trap....harcolsz egy ellennel, közben ezt benyomod. Van kb 20 mp-d, hogy megöld. Ha van Soul Gemet, ami üres, vagy félig telt stb, akkor halála után feltöli.
  • McFrost
    #18584
    Hail! Mennyi alvás kell ahhoz hogy "felgyógyuljak"?
  • KILROY
    #18583
    Hi, hogy működnek ezek na varázskövek? Azt tudom, hogy vannak különböző fajtájúak, amik feltöltik varázsfegyvereink "charge"-ját, de aminek a levelje None, abbe hogy lehet lelket vinni?
  • erx13
    #18582
    nem tom nekem az előtt se volt gondom zár felnyitással már 15ös szinten kinyitottam kb 4lock eltörésével a hard zárat, igazából én ugy vettem észre hogy az a trükk hogy minden egyes pöcökkel játszanod kell, amikor észreveszed hogy nagyon gyorsan leesik a pöcök akkor a következő fellökésre 97százalékra be lehet kattintani a cuccost és ezt szép sorba megcsinálom mindegyiken
  • SaGa Jr
    #18581
    Hali!

    Ha eljutsz arra a szintre, hogy szükséged legyen rá, akkor a két advanced trainer valamelyikével beszélve be fogják neked jelölni a helyét.
    Amúgy meg az Imperial Reserve területén található (Skinngradtól ÉNY-i irányban van, de a angytérképen ez így alapból szerepel), a Weatherleah nevezetű laktól nyugatra. Itt van egy Kynareth shrine. Na itt tanyázik a hölgyemény. Ha tanulni akarsz tőle, vigyél neki nagyon sok medvebundát (15+ vagy talán 20?).
  • PiszkosFred
    #18580
    Régi kis ketyere, pár éve még limitált használatra jogosított és Gentleman Jimtől kaptad profi tolvajként. Most egy Deadra Herceg küldetéséért cserébe. Gyakorlatilag megoldja a zárnyitás problémáját ;]
  • BBalee
    #18579
    Van
  • CUCLI
    #18578
    jah. a noctural shirenál vagy minél lehet felvenni a küldit. leyawintól északra.
  • SNAKE01
    #18577
    skeleton key?
  • CUCLI
    #18576
    valaki tudna tépkép shotot adni ,h merre található a master destruction trainer?
  • CUCLI
    #18575
    lool. ez a skeleton key nagyon baba :D
    eddig soha nemtudtam zárat törni(volt olyan ,h 20lockpick ráment egy kecseg hard zárra) mostmeg félperc alatt megvan a very hard is :D
  • erx13
    #18574
    chameleon enchantot lehet rakni ruhákba a sigil stone-on kívül, mármint a mages guildben amikor enchantolunk akkor ott van ojan?
  • SaGa Jr
    #18573
    Hali!

    700K? Honnan tudtál 700000-et összeszedni? :-)
    Úgy vettem észre, hogy miután eladtál kellő mennyiségű lopott árút az átvevőnek, nem azonnal veszi ezt tudomásul a program. Ileltve nem mutatja a pillanatyni állást, hanem néha néha felvillantja azt, ha eladsz nem lopott cuccot is komoly értékben. Miután eladtad a szükséges mennyiséget (legalábbis tudod, hogy eladtad) várj egy kicsit, mászkálj el, vagy csak simán menj vissza a küldetésért a szokott helyre, ahol előzőleg is kaptad. Persze a megfelelő időben menj, mert ezeke a tolvajok már csak ilyenek, hogy szabályos fogadóóráik vannak. Mire odaérsz a küldteés felvevő helyre, (akár gyors utazással, akár simán) garantáltan kapni fogsz egy értesítést, miszerint megvan a kellő mennyiségű zseton, mehetsz az újabb küldetésért.
    Én letudtam az egészet egy kalap alatt. Elloptam majd eladtam 2000 arany értékű cuccot, onnantól nem volt gond a továbbiakban. Csak nyomogatnom kellett az újabb küldetések igénylésére és meg is kaptam őket. Majd utána kicsit később szólt a program, hogy leadtam a kellő mennyiségű cuccot, szóval húzzak küldetést igényelni.
  • Pingyóka
    #18572
    Sziasztok!

    A kapuzárással kapcsolatban lenne egy kérdésem,küldetésen kívül mentem be egy Oblivion kapun és eljutottam Sigillum Sanguis terembe ,ott elvettem a Sigil Stone-t és csak nagy villogás és a rács megbillen a kő nálam ,de nem záródik be(nem teleportálódok) a kapu mint Kvatchnál a küldetésbe.A kérdés már volt a hónap elején és bugnak lett mondva,de talán tud valaki segíteni, 60 órás játékidőt nem lenne jó újrakezdenem.Köszönöm.
  • CsőKujts
    #18571
    Spoiler gyanu! Volt itten róla szó, hogy esetleg bugos a tolvaj guild második questje. Most akkor ez tényleg előfordulhat? Ilyen esetben mit lehet csinálni? Eladtam a Bravilben lévő emberkének már vagy 700k ért lopott cuccokat és valami olyat ír, hogy ha majd visszatérek ad valami fontosat de csak a zöld nyíl van azt azon kívül semmi. Ha valaki tudja mi a helyzet segítsen pls.
  • CHEAPBOY
    #18570
    sorry azt a ket varost keverem:( igazad van:)
  • Dr4gonlord
    #18569
    Nem törik, de ha mondjuk 60-as a security skilled és ez 100 ra teszi, akkor nem fejlődik tovább, sima lockpick kell, minornál nem gondm de nekem Major, tehát majd 100 után berakom az inventoryba. Amúgy nagyon király, néztem is, amikor először megszereztem.

    18555: Egyetértek, megérni a HA éri meg, meg is veszem majd, ahogy mondtam, majd nyáron.
  • ati2002
    #18568
    Pontosan, azt én is megkaptam.
  • SaGa Jr
    #18567
    Hali!

    Kis pontosítás:
    Cheydinhaltól észak keleti irányban nem az a shrine van. Amiről te beszélsz, az lenn van Leyawiin városától ÉK-i irányban és Nocturnal adja, ha a karakter elérte már a 10. szintet. :-)
    A többi stimmel. A skeleton key pedig tényleg nem törik.
  • ati2002
    #18566
    Én úgy emlékszem, csak az ork csajnak kellett benyalni (Yes, Sír Mazoga!!!:D), a gyík jött simán.
  • CHEAPBOY
    #18565
    asszem a kuldje arrol szolt, hogy a szemet kell visszaszerezni.
  • CHEAPBOY
    #18564
    a penz mindent megold, barki raveheto barmire, en eddig ugy vettem eszre.
  • CHEAPBOY
    #18563
    ayt tudjatok e hogy a cheydinhaltol nem messze levo (eszak keletre) Daedra Shrine (a nevet most meg nem mondom, gozom sincs s nem arrol a geprol irok ahol megroccenne az oblivion, ezt hivjak melohelynek:D) kuldi utan kapsz egy skeleton keyt, amivel +40es securityt kapsz, s soha az eletben tobbet egy lockpicket sem hasznalsz fel, hiaba torik? azota szamomra csak auto attempt kattintgatas, neha mokabol zarnyitogatas a lockok garmadaja:) Hasznos kis kutyu:)
  • MerlinW
    #18562
    van ott egy párbeszéd amiben rá kell venni (be kell nála nyalni) ha jól emlékszem.
  • MerlinW
    #18561
    ahogy látom jogosan kaptad
  • ati2002
    #18560
    Nekem jött első szóra, mikor mondtam neki, hogy Mazoga látni akarja. (kíváncsi volt, mit akar)
  • csgj
    #18559
    ja, persze, ezt tudtam...próbálkoztam is vele..ezek szerint akkor próbálkoznom kell tovább... ( bakker de ronda a 3 !-jeles háromszögem!! )
  • SaGa Jr
    #18558
    Hali!

    Egyrészt nézd meg itt a banner alatt a "Mielőtt Kérdeznél Kattints ide" részt, hunglishűl a FAQ-t. Abban ott lesz a válasz.
    Másrészt meg ha beszélgetsz valakivel a bal alsó sarokban vannak kis ikonok. Az első az, amin keresztűl lehet ügyeskedni és ingyen tuningolni az illető hozzáállását, illetve van még más lehetőség is, a bribe, amivel megintcsak meggyőzhető a célszemély, de ez bizony nem kevés zsetonba kerülhet.
  • csgj
    #18557
    Leyawiin-ban vagy hogy hívjákban van az az ork fájtercsaj, akihez egy gyíkot kell hívnunk.. na és nemtom hogy kell rádumálni a dologra a gyíkot... biztos egyszerű, meg láma vok...de hát nemtom...pls help!
  • MerlinW
    #18556
    Pacipáncélosat nem vettem meg mert mikor megtudtam hogy van, már ide is linkeltétek:) Az az Orrery az milyen (gondolom a quest-es)?
  • PiszkosFred
    #18555
    Oké, de nem értem a felháborodás okát. Az, hogy ki hogy szerzi be, nem érdekel. Egy biztos, a HQ fórumán ezeket a linkeket és egyéb warezra utaló dolgokat próbáljuk folyamatosan törölni és bannolni. Mást nem tehetek. Nem érdekel hogy Józsi vagy Géza hogy szerzi be. Bárki hazudhat bármit, nem velem tol ki.

    Én azt nem bírom felfogni, hogy... De kezdjük akkor az elején. Közel másfél éve bejött a képbe a WoW. Előtte is volt már komoly DaoC és EQ, LineAge community hazánkban, de max pár ezres számmal. Aztán jött a WoW, a maga havi 3000ft-s díjával, és az emberek egymást ölték a boltokban februárban (tudom, én is ott vertem a fejét mindenkinek:D), hogy megvegyék. Egy mmorpgt. Sosem hittem volna, de olyan emberek is játszanak a WoW-tal, akikről az életben nem hittem volna. Messzemenően meghaladta az elvárásokat a magyar fogadtatás. Több tízezrek fizetik ki havonta 3000ftot, hogy játszanak. Éves szinten ez minimum 3-4 új, A vagy A+ játék ára. És még hol a vége.

    Aztán pedig jön egy 500ft-s kis vacak, amely még csak nem is kötelező, és mindenki lázong a fórumokon, a hírportálokon, és egyéb oldalakon. Oké, nem szívesen fizetek, hisz ki az a hülye, aki örömmel szórja a pénzt? De kissé álszent ez a felháborodás, főleg azoktól, akik mellette wowoznak, cigiznek, mozibajárnak és egyéb szintén fakultatív szórakozást "űznek".

    Most ne menjünk bele, hogy ezek a modok mennyi újdonságot hoznak a játékba, mert ez nem vita tárgya. Ez a két peccs vicc. Legalábbis annak látszik. Ezt nem vitatom. Én azt nem értem, hogy miért kell azon felháborodni, hogy extra cuccokért fizetni kell. HBOn meg akarsz nézni egy boxmeccset mondjuk egy WBO döntőt? Hát bizony fizetned kell azért a két óráért. Azt akarod hogy az étteremben zenéljenek neked a zenészek egy szép számot, egy romantikus vacsora csúcspontján. Fizetned kell. Megjelenik egy újság melléklete, mondjuk ami a focivébét foglalja össze, de nem 10 lapon, hanem 50lapos, kötött formában? Hát fizetned kell. stb.

    Szóval ez a jelen, és a jövő ennél csak durvább lesz. De könyörgöm, ne mondja senki hogy 500ft-t nem bír ki, mert az szemenszedett hazugság. Főleg ha itt mondja a fórumon, aktív internet előfizetés és számítógép mellett. ;]

    Hogy megéri e a pénzt ez a két peccs? Más kérdés. Félő hogy ebben mindenki egyetért, és a válasz nem hízelgő a Bethre nézve.

    Node mindegy, szélmalomharc, csak néha nagyon tud bosszantani az álszentség. Miért kell azt bárkinek is tudnia, hogy XY honnan szerzi meg? Számít? Nemhiszem.