41716
  • AC2
    #18514
    nincs seholse olyan cucc ahová be tudnám írni a nevem
  • ati2002
    #18513
    A sigil stone-nal felruházott (enchantolt) fegyvereket hogyan lehet feltölteni?
  • AC2
    #18512
    mégsincs sehol
  • b-type
    #18511
    Igazából nem vagyok ebben biztos, eleite még volt valami elképzelésem erről, de amióta a karakterem fejlődik egyre inkább nincs szükség számolásra, így nincsenek áthozott szorzóim, szinte koppra annyi tulajdonságpontom megy el amennyi a maxos szorzós szintlépéshez kell.
    Az biztos hogy ha megkaptad a szintlépés ikont, akkor már szintet kell lépni, ha tovább akarod gondolni akkor már bonyolult lesz.
  • obe
    #18510
    jah látom már késő:)
  • PiszkosFred
    #18509
    Hát ha már ez problémát okoz, akkor gondok lesznek a későbbiekben ;] Egyébként a kreálási képernyő tetején van a karakter nevének helye.
  • obe
    #18508
    ha nem nyomsz a válasz gombra, akkor sose derül ki hogy kitől kérdezel...meg milyen érvényes nevet?hol?
  • danióra
    #18507
    Akkor jó! Menek letöltöm. :D ÖÖÖÖÖÖÖizé Illetve megveszem a boltba,öööö. igen ezt akartam mondani.. igenööö.
  • AC2
    #18506
    kössz
  • Tutilevi
    #18505
    ha a karakterre gondolsz,akkor generáláskor bal oldal tetjén kattintasz az enter name szövegre
  • AC2
    #18504
    a karakter neve és sehol se találom
  • Tutilevi
    #18503
    20-30 gameóra és semmi se hangzik majd eléggé bonyolultnak:)
  • AC2
    #18502
    TUDNÁL SEGÍTENI?
  • danióra
    #18501
    huh. Ez elég bonyolultnak hangzik. :D
  • AC2
    #18500
    Lenne egy hülye kérdésem: megtudnátok mondani, hogy hova kell írni az érvényes nevet?
  • CUCLI
    #18499
    ""
    megteheted. kezedben a kulcs :D
  • Tutilevi
    #18498
    talán mert az atom grafikát ötvözi a vérbeli szerepjátékkal

    más:ebben sosem voltam biztos: ha elértem oda hogy 10 major skillfejlődés után szintet léphetnék, de még a szintlépés előtt fejlődnek bizonyos minor skilleim, az ezek után kapott attributum szorzók még a mostani vagy a következő szintlépéshez tartoznak?
  • dronkZero
    #18497
    Hm. Kicsit loadgame-savegame-eltem egy toronyban, Oblivionban. Tökrandom adja a köveket, megnéztem egy csomó sigil kő hatását.

    100+12 Strenght, 100+12 Blade. 33 sebzés Umbrán, ugyanúgy, mint 100on.
    100 Strenght, 100+24 Blade. 33 sebzés.

    Mintha teljesen mindegy lenne, hogy 100 fölött mi van. Persze amikor erőre raktam, akkor a teherbírásom is megnőtt, amikor intelligenciára, akkor a magickám...
    Totálisan felesleges harci skillre/attribra pakolni az enchantot?
    Egyéb tapasztalat?
    Flatline, te eléggé táposnak néztél ki, neked mibe számítanak a 100 fölötti attribok?

    Endurance-t adó sigil stone-t nem találtam még, van olyan? Az szintlépésnél növelné a HP-t?
  • danióra
    #18496
    ok.
  • CUCLI
    #18495
    próbáld ki és megtudod -_-
  • Kandurex
    #18494
  • danióra
    #18493
    Mért olyan jó játék ez?
  • Dr4gonlord
    #18492
    Na megyek, agyonverem Umbrát, multkor mentam a rom felé, ahol "lakik", még akkor nem tudtam, hogy, mi van ott, csak a rom nevén röhögtem. Nade, bemegyek, mondom WTF? Jön felém, de rommá vertem nagy bánatára (16-os szint), és elvettem a cuccait, mondom aa de jó kard, mm, mondjuk Ebony Bladet nem cserélem le, de Lelket lopni jó lesz. Megyek tovább, látom Daedra Shrine, odamegyek, mondom na nézzük, klikk, erre megköszöni, hogy elhoztam neki a kardot, adott valamit, és ennyi, mondom WTF? No! A kard, arghh, hmm, most 8-as szinten megyek legyalázni szegényt, Diff slider középen.
  • haxoror
    #18491
    "ha körülvesznek az "aranypofák"

    "szemből jön egy marha nagy battleaxe-ot lóbáló csonti mögötted meg leng egy 4 bárdból álló aktív csapdagép"

    Addig ne nyomulj előre amíg nem vagy benne teljesen biztos hogy mögötted tiszta a terep így nem tudnak bekeríteni, ha meglepnek akkor idézz valamit ami leköti őket hogy távolságot nyerhess. Közelharchoz is a speed a fontosabb mágusnál, berohansz miközben már kezded elsütni a touch spellt, mire odaérsz éppen aktív lesz és már el is hátrálsz mire a szörny lecsapna, erre az ingázásra akár 5 méteres folyosószakasz is elég.

    Agility csak akkor fontos ha eltalálnak viszont speed és körültekintés párossal az esélye teljesen minimális és a summonod addig megvéd amíg feltápászkodsz.

    Detect life, chameleon, invisibility és tudod hogy ki hol van a dungeonba miközben ők még nem is sejtik hogy te ott vagy szal nem érhet meglepetés, a mágus távolsági karakter touch spellekkel legfeljebb a summonodnak segíts és csak azokhoz merészkedj közel akik éppen a summonnal vannak elfoglalva.

    Ha csak úgy előrerohansz meg rendszeresen úgy alakul hogy körbevesznek akkor sztem inkább válts bluntra és heavy armorra :)
  • b-type
    #18490
    nem.
    ha olyan hozzáértésed növeszik összesen 10pontot ami egy tulajdonságra hat, (ezt a 10pontot egy hozzáértésből is összeszedheted, de többből is) akkor 5× szorzó lesz belölle, ha ezek a tulajdonságok Major tulajdonságok akkor szintlépés is.
  • Dr4gonlord
    #18489
    Igen igen, ez a játék nagyon jó lett, mondjuk amikor itt volt a kezembe a sima, mert már nem birtam várni, és megláttam, hogy a másik helyen közbe jött CE, nos akkor szétesetem, de összeszedtem magam, visszaküldtem az alapot (borzasztó nehezen váltam meg tőle, csak az tartott életben, hogy 3-4 nap múlva lesz CE :D), és vártam, vártam, vártam, aztán eljött a nap, bepakoltam kajából és italból a szobámba, és bezárkóztam arra a napra, azóta meg amikor van időm, játszok :). A várakozás a legrosszabb. Én is alátámasztom, Black SG-el humanoid lelket is el lehet kapni.

    #18456:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Black SG-hez Mythic Dawn oltár kell, nincs sok, kb. 3db, az egyik a Dark Fissure barlangnál van, ami a főküldetés része a többit nem tudom :D, a hét utolsó (vagy utolsó előtti? Heh, akkor van ez a nap, amikor az oltártól az ég felé egy fénysugár megy, de állj hátrébb az oltártól mikor megnézed, mert amúgy nem nagyon látszik) napján oda kell menni, beleraksz egy üres Grand SG-t és rányomsz egy Soul Trap varázslatot az oltárra, voilá, BSG kész. Ahogy észrevettem, ha az egyik (Vaermina, asszem) Daedra küldetésnél, amikor BSG-t kell áldozni, nos ha jól vettem észre, akkor teli GSG-t is átalakit, amúgy nem. Monsjuk én a Soulgem tisztitó modot használom, amikor egy varászlattal ki lehet üriteni a Soulgemeket, tudom, ott van Azura's Star, de az nem fogad be lelkeket emberszerűektől.


    Az infó az OblivionHQ-n is fent van, amihez amúgy gratula, mert jó az oldal nagyon.
  • haxoror
    #18488
    A security és az alteration egyszerre szerintem fölösleges, elég az alteration
  • haxoror
    #18487
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha a követések után azt mondod hogy igen, xy követett téged akkor a végén ad neked egy halállistát ahol azokat kell kinyírni akikre azt mondtad hogy sárosak, mindegyikért 1000 gold a jutalom
  • b-type
    #18486
    Jah és még valami (sms-s WIP:grat, én:grat)

    Ha még így is túl gyorsan menne a Willpower szintlépés, akkor használj nyugodtan trainer-t, de oda lovon menj(!) ne gyalog.
    Szintetnként egyszer 5pontot tudsz náluk fejlődni, sokat segíthet...leírásuk az Oblivion HQ-n
  • grayfox
    #18485
    O_ö Szal ha jol értem ha 10x a minor skillem fejlodik, akkor jon a szintlepes?
    és annak arányában dol el mire mennyit rakhatok? (pl ha 10 willpower alapu skill fejlodik akkor jon +5?)
  • b-type
    #18484
    jah, és mivel főleg,..remélhetőleg Willpower-ből fogod meglépni a szintet, ezért érdemes felváltva használni őket, hogy lassítsad a szintlépést, Willpower-re csak akkor lesz meg az 5× ha csak abból léped ki a 10pontot ami a szintlépéshez kell.
    Tehát ha még mellé akarsz vmit fejleszteni szorzóra, akkor eleinte azt csak minor-ból.
  • PiszkosFred
    #18483
    Chameleon, megfelelo mennyisegu reflect, esetleg agyturkasz spellek ;] Sajnos "iden" nincs sanctuary, ami azert nagyon jo volt MWben a non-melee karaktereknek.
  • obe
    #18482
    nekem is az első ilyen tipusu(nah jo nem egészen, előtte sacred)..de bátran kezdj neki, én csak szuperlativuszokban tudoka játékről beszélni:))..meg ha elakadsz marha sok segitség van a forumon, jomagam is kérdezgetek ha vmi nem tiszta, de előtte megnézem fakut, meg oblivion hq-t...szal hajrá
  • b-type
    #18481
    Ezek a major skill-jeid (#18466) :

    Alteration:---------willpower
    Destruction:--------willpower
    Restoration:--------willpower
    Security:-----------agility
    Lightarmor:---------speed
    Athletics:----------speed
    Blade:--------------strenght

    Ebből az látszik hogy Willpower-re magas szorzókat fogsz kapni, kivéve ha a Speed-l kiütöd az Athletics miatt.
  • Árnyvadász
    #18480
    Csak érdekességképpen írom, hogy amikor még csak pár napja volt meg a program, megnéztem szinte majdnem végig a készítők listáját (baromi hosszú ideig mennek a nevek) és bizony van a csapatban egy magyar fazon is! Szerencsére az ő nevére nem kell sokat várni, még viszonylag az elején van. Minden jóban van valami magyar :)
  • Ron Ragm
    #18479
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nálam a második csóka miután elbeszélgetett az őrökkel a várból kifelemenet leesett a hegyről és szörnyethalt... jelentve azt hogy meghalt azt hitte a szerencsétlen hogy én öltem meg az ő védelmében. A másik kettőre persze azt mondtam hogy nem figyeli őt, majd a küldetés végén csak elbúcsúztunk egymástól, megköszönte a segítséget majd elment és azóta is tovább idegeli magát :)
  • Jagi
    #18478
    Respekt a Bethesdának és mindenkinek aki úgy járt, mint mi!
  • koschwarz
    #18477
  • 0Fritz0
    #18476
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én az első megfigyelés után meguntam és éjjel egyszerűen levágtam a csókát.
    Ezzel vége is lett a kvesztnek (a listában is lezáródott), tehát ez is egy lehetséges befejezés.

  • Sipocz
    #18475
    Ja, ja! befelé megtapasztaltam mert elfelejtettem a futást rányomni és a második lengőbárd némileg "megküldte":))!