41716
  • ati2002
    #18794
    A romok tetejéről lövöldöz egy íjas, menj be a romokba, ott lesz az ügyfél.
  • Halfer
    #18793
    Egy apró problémám lenne. Megvettem a viskót, és egy palihoz küldenek (jel is rá mutat) hogy tőle kérjek bele cuccot. Semmi olyat nem lehet neki mondani, hogy adjon és a Three Brothers-nél sem tudok olyasmit. What can be the problem? Bug?
  • Mike at home
    #18792
    aha
    akkor ezt sem csinalom meg soha
  • csgj
    #18791
    már megint orkcsajos küldihelppel jövök.. hehe.. most az van, hogy el kell kapnunk egy fickót aki éjféltől reggel 6-ig látható egy bizonyos helyen... Na szóval én odamentem zöldbőrű barátommal, hogy legyakjam, de azt se látom hol van, csak a levegő csépel engem... pedig a leírt időben voltam ott.
  • Gundark
    #18790
    Tudom hogy utálni fogtok de megkérdezem Én csak egy egyszerű Nord barbár vagyok nem tudhatok mindent Szóval : a lovacskára lehet pakolni? Kell hozzá valami szütyő?
  • Gecco21
    #18789
    Egyre durvábban nyomom.
    A beszari mágusomnak gyakorlatilag nincs ellenfele, minden opponensemet lehátrálom, esélyük sincs. Virágszedés közben a mongúz taktikát használom: magaslatról vizslatom a környéket pár órán keresztül, majd tűz a két méteres sugáron belül lévő flóráért. Lehetetlen meglepni.
    A minap, bóklászás közben megláttam egy őzt. Fegyver el, mint mindig, hogy sebesebben placcoljak, s ekkor döbbenten vettem észre, hogy a beste nálam is gyorsabban zúz elfele. Cikáztak a gondolatok agyamban, esetleg csapda, és a troll haverjaihoz akar csak csalni, majd belém hasított a felismerés: ez az életéért rohan, mert kiszúrt valam(k)it mögöttem. Na olyan őrült cikk-cakkot szerintem nem látott még a világ, amit erre levágtam…
    Őrület, milyen sokrétű az AI.
  • Kandurex
    #18788
  • dronkZero
    #18787
    "a blöff bevált, a barom elhúzott :)"
    "Milyen blöff?Az érdekelt,lesz-e PC-re..."

    Én szerintem a "barom" szón akadtam volna fönn... :)
    De ezek szerint a srác tisztában van a tényekkel... :P
  • ZaJanga
    #18786
    1-10
    2-20
    3-30
    4-40
    ~100
    :-D
  • Ron Ragm
    #18785
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Először csak tizet, aztán huszat, harmincat, negyvenet...
  • Timbo
    #18784



    ...úristen
  • Mike at home
    #18783
    nem 10-et?
  • meril
    #18782
    Hello!!! Készíti már vki ehhez a játékhoz a magyarítást??? Elöre is kössz!!!
  • Crazy Mate
    #18781
    Milyen blöff?Az érdekelt,lesz-e PC-re...
  • littleNorbi
    #18780
    thx
  • Kandurex
    #18779
  • CUCLI
    #18778
    tab
  • littleNorbi
    #18777
    Hogy lehet megnyitni az invertory-t?
  • Tutilevi
    #18776
    100-at????????
    ajnye..... eddig van 4:))))))
    dehát hosszú órák várnak még rám...
  • armandusy
    #18775
    jah zsír semmi hülye vagyok lőátom mrá köszi a helpet!!
  • armandusy
    #18774
    nah ok dél van megvártam látok rajta valamilyern térképet és akkor most merre?D:
  • CS@
    #18773
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    100 –at, ha ez megvan, akkor a küldetés teljesül és a továbbiakban 10esével adhatod el neki darabját 25ért.
  • Fejes021
    #18772
    De ott nem valami Julianus-t kell keresni?
    Vagy Juli nem is egy ember?
  • vLaDDD
    #18771
    plz help!! hol találok grand soul gemet?
  • Tutilevi
    #18770
    valaki végigvitte a nirnrootos küldit?
    mennyit kell összesen összegyűjteni?:)
  • Kandurex
    #18769
    lál :)




  • PiszkosFred
    #18768
    Lapozd fel a szótárt a Noon kifejezésnél, és utána menni fog.
  • armandusy
    #18767
    segítsetek plzz!
  • PiszkosFred
    #18766
    Vidd vissza a csajszinak, ő meg ad pár díjnyertes példányt, amit meg lehet enni, el lehet adni, esetleg ritka alchemy potionba is jók, de utóbbi csak tipp.
  • armandusy
    #18765
    segítsetek plzz a path of down küldetést csinálom és itt vagyok a tomb of prince camarillra mutata zöld nyil de nemtom mmit kell csinálni help me plzz''!!!!!!
  • Cassell
    #18764
    Ez a Kvatchi ostrom level 24esen nagynehezen elvergődök a kapu kapcsolóig aztán kiírja segítsek a fickónak kinyírnia a maradék szörnyet erre ha jól láttam ő meg 2 gagyimami kardos rohan nagy lelkesen neki a legalább 3 és félszeres túlerőnek. Mire a lépcsőről beértem már mindenki feküdt - a főmufti persze csak eszméletlenül- és akkor 1 a 9 ellenében valószínű van esélyem még hiába max a heavy armor meg a blade skill is. Persze gameplay diff csúszka vissza a leggagyibbra és egyből le is henteltem őket. De ha ez az opció nem lett volna hát izé nemtudom én vagy a gépem bírta volna tovább....
  • CsőKujts
    #18763
    "Jumbo potatos" nevű küldit kapott valaki? Aztat is el kell adni? Vagy mi légyen vele?
  • PiszkosFred
    #18762
    Amit délután ajánlottam, kincsereső magyar modocska ;] Ha megtaláltad a nyomokat, eljutsz egy helyre, és ott csinálsz egy screent, ezzel "bizonyítod" hogy sikerült.
  • tomo
    #18761
    a blöff bevált, a barom elhúzott :)
  • Fejes021
    #18760
    Ez az ember LOL!!!!
  • CsőKujts
    #18759
    Hát annál amit te írtál nagyobb hülyeséget nehezen lehet. :)
    Pláne, hogy ezekszerint tudod mikor jelenik meg.
  • Crazy Mate
    #18758
    Nem,júniusban,nem azt kértem,hogy hülyeséget írj be,mindegy,akkor megkérdezem máshol...
  • tomo
    #18757
    igen lesz PC re kb szeptemberben jelenik meg.
  • Crazy Mate
    #18756
    Akkor elmondaná valaki?
  • Fejes021
    #18755
    És mi most mit tegyünk?
    Esteleg használd a Googlet!
    De ne spameld tele azt a topicot!