41716
  • CsőKujts
    #18834
    Köszi!
  • Bandii
    #18833
    Az Elder Council-lal hogyan tudok találkozni Imperial City-ben???
  • CS@
    #18832
    Nem biztos, hogy 25 az a 25 mert, ott vannak a race bonusok + a specialization.
  • CS@
    #18831
    1. Nem
    2. Asetom ő kicsoda, úgyhogy passz.
    3. Ha beszélgetéssel csinálod, akkor növekszik tőle a speechcraftod és az illető minél jobb viszonyba van veled, annál segítőkészebb lesz (PL.:lehet, hogy alacsony viszony mellett nem hajlandó olyan információkat megadni amire szükséged van).
  • b-type
    #18830
    hogy hogy nem volt szintlépésed???
    Akkor itt valami el van keffentve, mivel a major skill-k 25-ről indulnak, neked itt kb. 6szinten kellene lenned (ha jól nézem..)
  • LegionarR
    #18829
    Íme az Aréna mint állatkert
  • AC2
    #18828
    Kezdő vagyok lenne pár kérdésem:
    1. Lehet-e a lóval harcolni? ha igen, hogy?
    2.Hogy célszerű megölni a Erenát?
    3.Mire jó az, hogyha valakit meggyőzünk?
  • CS@
    #18827
    Vaermina küldetésében könnyedén beugrottam a fort belső részébe.
    Elég érdekes látvány volt : kép1 , kép2
    A lényeg, hogy kijutni már nem tudtam, mert csak egy nem működő ajtó volt és a 200as acrobatics is kevésnek bizonyult. Így csak a tlc paranccsal tudtam megmenekülni, úgyhogy ide nem javaslom a beugrást, mert ráadásul nincs is itt semmi.

    Ez meg csak úgy poénból
  • CS@
    #18826
    És mégis mit írjunk? Talán, hogy várd ki amíg a progress felkúszik?
  • CS@
    #18825
    Olyan tárgyak, amik(szerintem) szinttől függetlenül megszerezhetőek és egy kezdő karakternek még jól jöhetnek:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Shortsword of Numbing : Egyszerű Steelshortsword gyenge enchantanal.
    Redwater Slough legelső termében a falon található négy koporsóból az egyikben van(szemből nézve a jobb felsőben). Megszerzéséhez némi acrobatics ajánlott, hogy a koporsóra fel bírj ugrani. Ebben a teremben nincs senki, úgyhogy a hely veszélytelen.

    Silver Warhammer : Enchant nélküli közönséges Silver Warhammer. Hame –ban egy hordóban található. Itt szinttől függően különböző ellenfelekkel akadhatsz össze.

    Fin Gleam : Egész kellemes enchantokkal megáldott Glass sisak. Anviltól nyugatra található kis sziget nyugati oldalán, mélyen a víz alatt két kő közötti csontváz mellett található. Maximum néhány mudcrabbal találkozol, úgyhogy a megszerzése szinte veszélytelen.
  • armandusy
    #18824


    itt a screenshot és mgé nem volt szintlépésem irjatok köszi
  • b-type
    #18823
    egyébként tényleg félreérthető volt, sry.
    szal akár egy major skill fejlődik összesen 10et, vagy a 7 major skill-ből tevődik össze bármilyen leosztásban a 10pont, akkor szintlépés következik (ágyas alvás után)
  • b-type
    #18822
    akár egy major skill is nőhet 10-et, akkor is szintet lépsz.
    Term. valszeg többöl fogja, de egyből is ki lehet.
  • PiszkosFred
    #18821
    Ez így félreérthető. A 7 major skillnek kell összesen 10et nőnie, édesmindegy milyen eloszlásban.
  • erx13
    #18820
    mér szerintem nem ojan vészes dolog, mert én hozzá vagyok szokva hogy csak ugy fejlődök aztán ojan fura hogy azért kell aludnom, mertén a meditáció híve vagyok :D
  • b-type
    #18819
    bármelyik Major Skill-d 10 pontot nő akkor szintet lépsz,..van egy kis holszerű izé ami azt jelenti huss aludni, akkor keresel egy ágyat és alszol..a minimális 1óra is elég.
  • sleepwalker77
    #18818
    Hat ez mar a veg kezdete. :)
  • Lynx_TWL
    #18817
    ez már nekem is sok :)
  • Hmuda
    #18816
    Abbahagytam pár hete a topicba való irogatást, mert elszaporodtak a látványosan láma beállítottságú egyedek. Asszem megint várok egy-két hónapot...siralmas ami itt megy.

    (akinek nem inge...)
  • armandusy
    #18815
    jah értem tehát ha a major skillek felmennek 100 ra akkor lehet 1 szintet lepni szintelepes csak emberel olesevel lehet fejleszteni vagy treninngel is??
  • Hyper Snake
    #18814
    Hogz kell ugorni?
  • Lynx_TWL
    #18813
    csalni e akarsz? szép:P
  • erx13
    #18812
    valaki már probálta átirni az ini-jében azt hogy ne kelljen aludni áágyba hogy szintet lépj? nem otm hogy ki e probáljam, mert ha a játékot igy csinálták akor az igy jó de azért csábit hogy nem lenne gondom vámpirokkal :D
  • sleepwalker77
    #18811
    Azt a FAQ-ot tenyleg nem artana elolvasni, ha mar egyszer azert lett csinalva hogy az alap dolgokat ne kelljen itt ujra es ujra leirni.
  • Lynx_TWL
    #18810
    a hiba az ön készülékében van:)
    major skill(7 db) emelkedik az dob a progress to level csíkon. csík eléri végét, akkor mehetsz restelni. ha nálad ez nem így van akkor baj van.
  • armandusy
    #18809
    major skilljeim olyan 30-40 körül van ésm még nem volt szintlépésem mért tréningekre kéen járnom vagy?
  • Lynx_TWL
    #18808
    major skilljeidnek kell emelkedni 10et(asszem) összesen. aztán ha bejön a jel, akkor menj aludni.
  • armandusy
    #18807
    nem válaszolna valaki a kérdésemre hogy tudok szintet lépni még nem léptem szintet nem jött be az a jekl alul !?!?
  • BBalee
    #18806
    Nem bogár, mert nem beszélni kell vele hanem bútorokat lehet venni a kéróba a kereskedelem panelon. :)
  • Lynx_TWL
    #18805
    eléggé:)
  • Lynx_TWL
    #18804
    meg fogod kézbe, és erőt gyakorolsz rá, közben előretolod a karodat, és a tárgy elrepül a kezedből, ezt hívják eldobásnak!:)

    shift+click tárgyra inventoryban
  • Mike at home
    #18803
    mennyyire kifizetodo minden guildba belepni?
  • CUCLI
    #18802
    ah leesett. csak hirtelen nemvágtam ,h mit értessz szint alatt...
    [hc láma]
  • CUCLI
    #18801
    F.A.Q
  • littleNorbi
    #18800
    Hogy lehet eldobni a tárgyakat?
  • Lynx_TWL
    #18799
    kalandoztál nem tréneltél.
  • CUCLI
    #18798
    lépjek szintet? tréning után elmentem kalandozi ottis nőtt a destruction skill.
  • Lynx_TWL
    #18797
    lépj szintet
    5tréning fér bele egy szintbe
  • CUCLI
    #18796
    help pls. sehol nemtudok tovább tréningelni mindenhol ezt írja ki.
    vagy csak 1x lehet mindenhol tréningelni? mert emlékszem annó a heavy armor trénernél többször is voltam és lehetett. de most sehol nemtudok tovább fejlődni.
    pedig desc. skillem csak 71.
    ezt írja:

  • armandusy
    #18795
    nah srácok lenne egy kérdésem elérkeztem a shrine of azurhoz az a bazi nagy szoborhoz megültem a will o wispet és nemtok beszélni a szoborral mert az irja erősödnöm kell hogy megcsináljam a missziot hány szintesnek kell lennem hogy megcsináljam ezt a missziot help plzz jö9szi!!